Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 10 Lis 2015 15:00 

Rejestracja: 08 Lis 2014
Posty: 14
Witam, czy ktoś by mógł mi doradzić jak najlepiej się dostać z Lotniska beauvais do Disneylandu? Myślałem , żeby dojechać polskim przewoźnikiem do centrum paryza, a potem z Paryża ReR pod sam disneyland. Czy ktoś wie jaka jest cena biletu RER na strefy od 1-5 ? gdzieś czytałem ze w granicach 7-8 Euro. Próbowałem doszukać się jak mniej więcej ten bilet wygląda , ale nie mogłem nic na ten temat znaleźć. tylko całodniowy RER albo jednorazowy na strefy 1-2 . Bardzo proszę o w miarę możliwości szybka odpowiedz i z góry dziękuje . Pozdrawiam.


Ostatnio edytowany przez zbyhu, 10 Lis 2015 15:28, edytowano w sumie 1 raz
b -> B w tytule
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
#2 PostWysłany: 10 Lis 2015 15:22 

Rejestracja: 20 Maj 2014
Posty: 1284
Loty: 253
Kilometry: 427 726
srebrny
http://www.e-francja.eu/bilety-paryz.php tu masz wszystko o biletach
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 10 Lis 2015 15:48 

Rejestracja: 08 Lis 2014
Posty: 14
Dziękuję za odpowiedź, aczkolwiek na stronie nie mogę znaleźć jednorazowego biletu na strefę 1-5. Chcę się dostać z centrum do Val d'Europe - Serris bo tam w pobliżu mam zarezerwowany hotel. Z tego co na stronie jest to mogę jedynie bilet kupić jedno dniowy ale koszt to 16 Euro +. A z tego co wyczytałem na tej stronie http://parisbytrain.com/rer-train-paris-to-euro-disney/, powinien być gdzieś bilet "Price => 7,60€ (Zone 1 -> Zone 5, price valid as of January 2015, 3,80€ 10 & under)" za 7,6 Euro. Ktoś coś wie na ten temat. Bardzo proszę o pilną pomoc. Pozdrawiam :)

@PS: przepraszam za "b" z małej, śpieszyłem się bo mam bardzo dużo na głowie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group