Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 159 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 20 Mar 2011 03:18 

Rejestracja: 16 Mar 2011
Posty: 23
Czy jest jakiś sposób na tanie przemieszczenie się między wyspami? Bedzię nas 2, jedna osoba poniżej, a druga powyżej 26 lat i raczej podróż w jedną stronę. Niestety strona Binter Canarias nie działa za bardzo, a z tego co się doczytałem lot w 1 stronę to ok. 50E za osobę. Prom znalazłem niewiele taniej bo ok. 44E za osobę. Ktoś na forum pisał że pływał za 14e w jedną stronę i 22e w dwie strony, ale ja nigdzie takich cen nie znalazłem, a Naviera Armas pokazuje wyraźnie znacznie wyższą cenę. Ktoś ma jakiś pomysł?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 20 Mar 2011 17:07 

Rejestracja: 20 Sie 2010
Posty: 58
Jeśli chcesz płynąć z Lanzarote do Fuerteventura bilet za jedną osobę w jedną stronę kosztuje 18E,kupujesz przed podróżą w kasie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 20 Mar 2011 20:44 

Rejestracja: 16 Mar 2011
Posty: 23
Dzięki, mogłabyś jeszcze napisać jak nazywa się przewoźnik?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 21 Mar 2011 00:33 

Rejestracja: 05 Sty 2011
Posty: 1
Między wyspami pływa dwóch przewoźników:
http://www.fredolsen.es/en-us/ - szybszy droższy
http://www.navieraarmas.com/index.php?i ... &idioma=en - wolniejszy, tańszy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 28 Mar 2011 00:10 

Rejestracja: 02 Lip 2010
Posty: 44
w czerwcu 2010 za bilet z Lanzarote na Fuerteventurę zapłaciłem 13E, bilet studencki, linia Naviera Armas, jeśli dobrze pamiętam to odpływają co 2h z portu w Playa Blanca.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 28 Mar 2011 01:54 

Rejestracja: 24 Lut 2010
Posty: 145
Te sprawy dojazdow autobusami i promow na Wyspach Kanaryjskich (Lanzarote, Fuerteventura, Teneryfa, Garan Canaria) opisano juz dawno praktycznie i z linkami w watku jak dojechac z i na lotnisko, wybrać Hiszpanie i te wyspy. Mnie bylo taniej przeleciec samolotem nawet przez Madryt z jednej Wyspy Kanarykskiej na druga niz placic 33 czy 47 euro za prom. Najtanszy chyba prom jest z Lanzaroty Playa Blanka do Fuerteventury Corroleyo w obie str cos ok 34 euro, co plynolem jednak.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 30 Wrz 2011 18:31 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
alternatywa dla promów pływających między wyspami

http://www.bintercanarias.com/

strona coś nie chula jak powinna, ceny przystępne
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 30 Wrz 2011 22:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
JIK napisał(a):
alternatywa dla promów pływających między wyspami

http://www.bintercanarias.com/

strona coś nie chula jak powinna, ceny przystępne

czesto http://www.islasnet.com/ ma lepsze ceny niz binter. Warto sprawdzac obie ;)
Dzialaja podobnie do ryanaira - promocje przewaznie sa na +20-45 dni
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 20 Cze 2013 09:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lut 2012
Posty: 235
Loty: 117
Kilometry: 260 316
niebieski
Pomiędzy Lanzarote a Fuerteventurą pływa też taki katamaran do przewozu tylko ludzi. Kilka lat temu będąc w tych rejonach zapamiętałem, że coś takiego funkcjonuje. Nie skorzystałem. Zapamiętałem jeszcze, że był tańszy i szybszy niż wielkie promy na które wjeżdżały także samochody.
Ale mam pytania do osób, które korzystały lub wiedzą coś więcej na ten temat.
Ile kosztuje kurs tym katamaranem?
Jak często pływa?
Z góry dzięki za pomoc
_________________
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 09 Sie 2013 23:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lut 2012
Posty: 235
Loty: 117
Kilometry: 260 316
niebieski
Odpowiem sobie sam na pytanie z postu powyżej, może komuś się przyda. Proszę wybaczyć za pisanie posta pod postem, ale minęło już trochę czasu od poprzedniego, a i jest to odpowiedź na zadane, co prawda przeze mnie, pytanie zadane w tym wątku.
Prom Lanzarate-Fuerteventura.
Najtańszy jaki znalazłem to prom o nazwie Princess Ico (tylko osobowy). W dwie strony kosztuje 23euro za osobę. Powrót kiedy się zechce. Pływa kilka razy dziennie,a bilet można kupić tu: http://goo.gl/maps/pc9HK
Prom płynie 45 minut. Jeżeli jest ktoś wrażliwy na bujanie oraz na wymiotowanie przez współpasażerów może dołożyć kilkanaście euro i wybrać większy prom, na którym nie powinno tak bujać. W jedną stronę fale były niewielkie i było całkiem znośnie, w drodze powrotnej już kiwały statkiem i wiele osób na statku musiało skorzystać z worków roznoszonych przez obsługę.
Na fuerteventurze bilety kupić można w jednej z budek znajdującej się w porcie w Corralejo.
W jedną stronę jeden z pasażerów twierdził, że widzi delfiny. Był na tyle rozentuzjazmowany, że kapitan wyłączył silnik i wszyscy przylegli do burty w wypatrywaniu tych morskich stworzeń. Ja jednak nigdzie ich się nie dopatrzyłem, choć istnieją legendy jakoby delfiny pojawiały się na tej trasie.

edit.
Jeszcze coś. W budce z linku kupiłem bilety. Ponieważ do kolejnego promu zostały jeszcze dwie godziny, sprzedawca przyjął na przechowanie nasze bagaże tak abyśmy mogli bez dodatkowego obciążenia pokręcić się po Playa Blance. Prom odpływa z miejsca kilkanaście metrów obok budki.
Bilety można kupić jeszcze w paru miejscach w Playa Blanca, ale nie wiem czy tam będą na tyle mili by pozwolić zostawić bagaże.
_________________
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 31 Sie 2013 16:49 

Rejestracja: 29 Wrz 2012
Posty: 125
Loty: 303
Kilometry: 418 529
niebieski
Jest jeszcze canaryfly.es niestety latają tylko pomiędzy GC Fuerte i Lanzarote. Ale zawsze jakaś alternatywa dla Binter Canarias.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 31 Sie 2013 18:25 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1022
niebieski
Z Playa Blanca odpływają takie mniejsze promy_dosłownie kasjer "łapie" pasażerów idacych na przystań. Bilet OW 12e. Za nic nie pamiętam nazwy. Czas 45 minut do Corralejo. Mocno bujało, bo toto niewielkie, ale nie widziałam chorujących.

To ta budka, która podał Luki. I nazwa mi się przypomniała :) Księżniczka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 31 Sie 2013 18:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2012
Posty: 392
niebieski
ewaolivka napisał(a):
Z Playa Blanca odpływają takie mniejsze promy_dosłownie kasjer "łapie" pasażerów idacych na przystań. Bilet OW 12e. Za nic nie pamiętam nazwy. Czas 45 minut do Corralejo. Mocno bujało, bo toto niewielkie, ale nie widziałam chorujących.

To ta budka, która podał Luki. I nazwa mi się przypomniała :) Księżniczka.


W tym poście dołączyłem zdjęcie jak wygląda ta budka. Poza tym we wszystkim zgadzam się z przedmówcami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 31 Sie 2013 19:19 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1022
niebieski
DXmaniac napisał(a):
Jest jeszcze canaryfly.es niestety latają tylko pomiędzy GC Fuerte i Lanzarote. Ale zawsze jakaś alternatywa dla Binter Canarias.

Czy te samoloty latają tylko do sierpnia? Nie znam hiszpańskiego, po wejściu na ich stronę i wyborze daty np. listopadowej pokazyje tekst, którego nie rozumiem. Może ktoś miły pomoże....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 31 Sie 2013 19:36 

Rejestracja: 08 Lip 2011
Posty: 555
niebieski
@ewaolivka, skorzystaj z translatora :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 31 Sie 2013 23:08 

Rejestracja: 30 Mar 2012
Posty: 80
Loty: 129
Kilometry: 163 661
ewaolivka napisał(a):
Z Playa Blanca odpływają takie mniejsze promy_dosłownie kasjer "łapie" pasażerów idacych na przystań. Bilet OW 12e. Za nic nie pamiętam nazwy. Czas 45 minut do Corralejo. Mocno bujało, bo toto niewielkie, ale nie widziałam chorujących.

To ta budka, która podał Luki. I nazwa mi się przypomniała :) Księżniczka.


Princessa Ico czy jakos tak. Polecam. Korzystalem z tego promu przeprawiajac sie na Fuerte. Prom tylko dla pieszych pasazerow. Polecam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 25 Sty 2014 00:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2011
Posty: 350
niebieski
a czy ktos sie moze przeprawial z Lanzarote na Gran Canarie? czym najtaniej? wyczytałem ze taki rejs trwa około 8h...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 26 Sie 2014 10:45 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
orientujecie się kiedy mogą pojawić się rozkłady jazdy z Corralejo na Lanzarote na listopad?
W tej chwili mają na stronach do końca października.
Ja przylatuję 8 listopada na Furaventura i tego samego dnia chcę się dostać na Lanzarote. Rezerwuję dziś hotel i chciałbym mieć pewność,że będę miał się jak do niego dostać :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 26 Sie 2014 11:18 

Pisałem Ci już kiedyś. Rozkład niepotrzebny. Idziesz do portu i płyniesz. Czekanie max godzinkę. Sami Cię będą "mustrować", bo konkurencja duża.
Góra
 PM off  
      
#20 PostWysłany: 26 Sie 2014 11:27 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
Anonymous napisał(a):
Pisałem Ci już kiedyś. Rozkład niepotrzebny. Idziesz do portu i płyniesz. Czekanie max godzinkę. Sami Cię będą "mustrować", bo konkurencja duża.


Wiem,wiem - pisałeś mi. Ale chciałem dla świetego spokoju kupić bilety przez neta. Ok no to jadę od razu do portu :)

-- 26 Sie 2014 11:27 --

Anonymous napisał(a):
Pisałem Ci już kiedyś. Rozkład niepotrzebny. Idziesz do portu i płyniesz. Czekanie max godzinkę. Sami Cię będą "mustrować", bo konkurencja duża.


Wiem,wiem - pisałeś mi. Ale chciałem dla świetego spokoju kupić bilety przez neta. Ok no to jadę od razu do portu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 159 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group