Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 08 Maj 2016 14:42 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4052
Czy ktoś może korzystał z atrakcji jakimi są parki rozrywki w Japonii?

Może ktoś był w Tokyo Dome https://www.tokyo-dome.co.jp/e/
Zastanawiam się, czy tam nie skoczyć.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 08 Maj 2016 14:56 

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 709
Loty: 251
Kilometry: 641 741
niebieski
Ja też podłączam się z pytaniem, ale chodzi mi o Fuji-Q Highland koło Tokio oraz Universal Studio koło Osaki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 26 Lip 2016 17:25 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4052
Wybraliśmy się jednak do tego parku rozrywki w Tokyo http://www.tokyo-dome.co.jp/e/. Bo być na wyciągnięcie ręki od roller-costera i nie skorzystać, byłoby grzechem. Dojazd do Tokyo Dome jest bardzo prosty. Wysiadamy na Suidobashi Station i właściwie jesteśmy już na miejscu.
Ciekawostka – idąc ze stacji do Tokyo Dome po drodze mijamy sklep z akcesoriami do sztuk walki: kimona, pasy, maski, nunczaka, kije treningowe oraz prawdziwe miecze. Pewnie nie tak piękne jak te, które wykuwał Hattori Hanzo, ale równie zachwycające.
Załącznik:
miecze.jpg
miecze.jpg [ 225.5 KiB | Obejrzany 2703 razy ]

Tokyo Dome, to nie tylko park rozrywki, ale ogromna sala widowiskowa, gdzie odbywają się największe koncerty w Tokyo oraz mniejsze sceny, teatr, muzeum interaktywne, place zabaw dla dzieciaków, sale treningowe, hotel, kręgielnia, wrotkarnia oraz salony SPA i liczne restauracje. My trafiliśmy na koncert popularnego japońskiego zespołu lolitek oraz na Zlot Mangi – kilka setek ludzi poprzebieranych za misie, króliczki, księżniczki i inne bajkowe postaci. I zarówno kobiety jak mężczyźni młodzi i starzy.
Załącznik:
manga.jpg
manga.jpg [ 432.11 KiB | Obejrzany 2703 razy ]
Załącznik:
lolitki.jpg
lolitki.jpg [ 159.58 KiB | Obejrzany 2703 razy ]

Ale dla nas największą atrakcją był oczywiście roller coster. Można wykupić całodniowy bilet na wszystkie atrakcje parku za 3900 yenów lub tylko bilet na kolejkę za 1030.
Załącznik:
Thunder Dolphin.jpg
Thunder Dolphin.jpg [ 280.05 KiB | Obejrzany 2703 razy ]

Wierzcie, było warto.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 26 Lip 2016 17:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
No właśnie - to mi się jeszcze nie udało: zawsze ten rollercoaster nie po drodze. Nawet teraz, Gardaland nie udało się "upchnąć".
Ale co tam - fajnie, ze coś przede mną :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Japonka76 lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 27 Lip 2016 15:57 

Rejestracja: 13 Paź 2014
Posty: 27
Potwierdzam- roller coaster w Tokyo Dome to niekiepska jazda, moja rodzinka była zachwycona! Ja nie skorzystałam z tej atrakcji, wolę zdecydowanie bardziej stabilne klimaty, ale trzęsły mi się nogi stojąc na ziemi i patrząc w górę, a parę parków rozrywki już odwiedziliśmy ;)
Robi niesamowite wrażenie- wagoniki podjeżdżają na 80m, rozwijają maksymalną prędkość ponad 130km/h, kąty nachylenia (wg relacji męża) są też niemałe.
W dalszym ciągu nie mogę ogarnąć, jak u mojej 8-latki chęć przeżycia tej przygody przezwyciężyła strach...

Uwaga 1- nie weryfikują wieku z dokumentem tożsamości (atrakcja dostępna od 8 lat), jedynie o niego pytają, ale wzrost jak najbardziej sprawdzają (od 130cm).
Uwaga 2- obok tego parku rozrywki jest budynek Bunkyo Civic Center, z którego za darmo można podziwiać panoramę Tokio. Prawdę mówiąc na roller coaster trafiliśmy zupełnie przypadkowo, właśnie odwiedzając ten punkt widokowy, ale odpuścić już go nie mogliśmy :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Japonka76 lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 28 Lip 2016 15:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lis 2015
Posty: 631
Loty: 110
Kilometry: 230 448
W Yokohamie przy Pacifico też jest roller coaster w parku rozrywki, ale osobiście nie korzystałem z niego. Z diabelski młyn fajnie wygląda nocą zmieniając co chwilę swoje kolory.

Załączniki:
yokohama pacifico.jpg
yokohama pacifico.jpg [ 868.8 KiB | Obejrzany 2610 razy ]
_________________
Relacja z wyprawy na wulkan Yake Dake w Alpach Japońskich

Relacja z Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off
ananas lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 14 Kwi 2017 14:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Obejrzalam ten park Fuji-Q Highland w Fujiyoshida z daleka i bliska i jest imponujacy. Na jednym z roller coasterow jedzie sie tylem i do gory nogami ;-) Duzo krzyczacych. Na miejscu jest kilka parkingow, 1000 jenow za dzien. W ciagu tygodnia nie bylo tlumow odwiedzajacych.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group