Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Aplikacja Radisson
#1 PostWysłany: 26 Mar 2021 14:26 

Rejestracja: 08 Sty 2016
Posty: 55
Chcialbym was prosić o pomoc.Wczoraj wszedlem na aplikacje Radisson,była prosba o update,wiec zrobilem,a tu mi jakas amerykańska wersja weszła i niem mam punktów wogole i status od zera..Pokasowalo wszystko.Najlepsxe ,ze wczoraj miałem rezerwacje na 1nov w Londynie w super okazyjnej cenie,dzwonie do hotelu i nie ma.A w aplikacji tez zero pobytów. Jakbym wczoraj nowe konto założył. Poradźcie co robic,moze ktos tak samo mial.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 2134 PLN. Wyloty z 4 miast Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 2134 PLN. Wyloty z 4 miast
Wyspa Penang na 10 dni za 3969 PLN. Loty z 3 miast + 4* hotel Wyspa Penang na 10 dni za 3969 PLN. Loty z 3 miast + 4* hotel
 Temat postu: Re: Aplikacja Radisson
#2 PostWysłany: 26 Mar 2021 17:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10960
HON fly4free
Sprawdzałeś na stronie, czy jest tak samo jak w aplikacji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Aplikacja Radisson
#3 PostWysłany: 26 Mar 2021 22:23 

Rejestracja: 08 Sty 2016
Posty: 55
skrzat napisał(a):
Sprawdzałeś na stronie, czy jest tak samo jak w aplikacji?

Dzięki, faktycznie na stronie wszystko jest ok.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Aplikacja Radisson
#4 PostWysłany: 29 Kwi 2021 15:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10960
HON fly4free
@limbonic jest już apka dla naszego regionu, a nie tylko dla USA :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Aplikacja Radisson
#5 PostWysłany: 03 Mar 2024 19:23 

Rejestracja: 25 Gru 2022
Posty: 10
Po ostatniej aktualizacji aplikacji RR (29 luty) nie mogę jej otworzyć na telefonie (system Android- aktualny). Kilkukrotnie odinstalowywałem ją i ponownie instalowałem (również telefon kilkukrotnie restartowałem)- nic nie pomogło. Czy ktoś z Was też tak ma – czy to tylko „moja przypadłość”? Co ciekawe na telefonie z IOS- działa…. Inna sprawa- że od dwóch tygodni w aplikacji nie mam podglądu aktywnych rezerwacji niezależnie od systemu na którym działa telefon (na koncie internetowym są one widoczne).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group