Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 09 Lis 2018 22:28 

Rejestracja: 15 Mar 2014
Posty: 555
Loty: 82
Kilometry: 203 467
niebieski
siedze na milach iberii i mam opcje by poleciec

1.do ktoregos z tych krajow
2.poleciec do jednego a wracac z drugiego

opcja 2 patrzylem na loty pomiedzy tymi krajami i raczej jest drogo chyba ze ktos ma jakies doswiadczenie w poruszaniu sie po ameryce srodkowej

ps. Najwazniejsze podroz rodzina 2+2 ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 09 Lis 2018 22:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2012
Posty: 185
Loty: 107
Kilometry: 270 851
niebieski
Na pewno znajdą się tutaj znacznie bardziej doświadczone osoby z dobrymi wskazówkami, ale ze swojej strony poleciłabym Ci układ Panama - Kostaryka. Sama tak zrobiłam, było dość ciekawie pod względem zwiedzania, przyroda piękna, bezpiecznie, a i przemieszczenie się pomiędzy tymi krajami względnie tanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 09 Lis 2018 23:22 

Rejestracja: 08 Mar 2012
Posty: 646
Loty: 12
Kilometry: 62 544
niebieski
Panama bardzo fajna, Kostaryka to przyroda, ale też wysokie ceny. Rozwać Nikaraguę - dla mnie bardzo fajny kraj.

Ja zrobiłem sobie trasę Panama->Kostaryka->Nikaragua lokalnym transportem i była to super przygoda. Jedna z najlepszych moich wypraw.
_________________
Mój blog podróżniczy: http://www.seetheworld.pl --> na nim m.in. Wietnam, Seszele, Malezja, Singapur, Hongkong, Tajlandia i inne.

Zapraszam również na profil facebookowy: https://www.facebook.com/seetheworld89/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 19 Lis 2018 23:17 

Rejestracja: 03 Paź 2018
Posty: 85
Loty: 110
Kilometry: 234 400
Jak z dziećmi to może Panama? piękna przyroda i jest bezpiecznie :) bylam w tym roku w maju i polecam - cenowo na pewno taniej niz Kostaryka. Na forum możesz znaleźć moją relację z podrózy, którą mam nadzieję niedługo skończę.
_________________
Instagram: laur_ruda
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 20 Lis 2018 00:23 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6249
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
Salwador jest średnio bezpieczny i w sumie nic tam nie ma :mrgreen:
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 20 Lis 2018 10:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 2036
Loty: 852
Kilometry: 1 931 024
platynowy
Kilka lat temu wleciałem do Salvadoru i wyleciałem z Gwatemali. Salvador jest ok, bardzo tani. Gwatemala zresztą też.
Gwatemalą na pewno będziesz zachwycony.
_________________
Moje podróże - piotrwasil.com

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 20 Lis 2018 10:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
A ja dodam, że nie tak drogo w porównaniu do samolotów i całkiem wygodnie podróżuje się po tej części świata autobusami. Ja też obstawiłbym duet Gwatemala + Salwador.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 20 Lis 2018 11:07 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
BBC dzisiaj podało , że w Gwatemalii był wybuch znanego wulkanu i ewakuacja sporej liczby osób
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group