Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 62 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Madryt - noclegi
#1 PostWysłany: 22 Lut 2010 13:54 

Polecam maly Hostal Estrella w Madrycie - komunikacja ograniczona do jezyka hiszpanskiego, ale bardzo sympatyczna ;) . Bardzo budzetowo jak na Madryt, jesli ktos szuka osobnych pokoi! (jedynka od 22EUR, dwojki od 38EUR za pokoj) Czysto, ladnie wszystko odremontowane (11/2009). Tak jak w opisach: lodowka, mikrofalowka w pokoju, TV, dostep do WiFi. Najwieksza zaleta chyba lokalizacja (Gran Via) - pieszo ok. 4-6 min do Puerta del Sol wzdluz najwiekszego centrum handlowego (mozna zaopatrywac sie w zywnosc w supermarkecie :) ).
Góra
 PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
 Temat postu: Re: Madryt
#2 PostWysłany: 22 Maj 2010 17:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Kwi 2010
Posty: 72
Hostel One Centro
Calle del Carmen, 16, 28013 Madrid, Spain

Niesamowite miejsce. Położone 2-3 minuty marszu od Puerta del Sol, w ścisłym centrum miasta. Dojazd z lotniska metrem z 2 przesiadkami, ale przesiadając sie nie trzeba kupować nowego biletu. Zatem dojazd z lotniska kosztuje 2 euro.
Sam hostel jest de facto dużym, wielopokojowym mieszkaniem przerobionym na hostel. Z ulicy nie reklamuje go żaden baner, tylko wizytówka przy domofonie informuje, że dobrze trafiliśmy. Nie rezerwując wcześniej, znalezienie miejsca może być trudne, hostel jest popularny i wypełniony do max.
Obsługa: przyjazna i pomocna, czekali na mnie do 1;30 w nocy żeby mnie przyjąć, wytłumaczenie że miałem opóźniony lot wystarczyło. W hostelu jest darmowy Internet i dostęp do 6 komputerów. Też kuchnia - garnki, szućce, patelnie, czajniki, sól, cukier dostępne są gratis. Na miejscu są 4 prysznice i 4 toalety, co jednak rano powoduje kolejki do łazienki:) Wymeldować trzeba się do 10 rano, nie ma problemu z wcześniejszym wyruszeniem.
Pokoje: wielosobowe, tylko dla wytrwałych. Z racji atmosfery panującej w hostelu trzeba sie liczyc z tym, że spanie może być lekko utrudnione. Część gości do późna siedzi w "pokojach gościnnych" czyli miejscach gdzie można się spotkać, poczytać książkę czy pooglądać TV poza swoim pokojem. W nocy w tym czasie w pokojach światło jest zgaszone, ale 8osobowe pokoje oznaczają 8 osób kładących się spać o różnych porach, czyli jednak sporo zamieszania.
Podsumowując, dla osób nie szukających wygód, nastawionych na integrację i bardzo tanie miejsce do spania jest to świetny wybór.

W razie dalszych pytań chętnie odpowiem :)

Aha, sam nocleg kosztuje 11 euro :)
_________________
(anty)blog podróżniczy http://www.okiemmiszy.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt
#3 PostWysłany: 26 Lip 2010 21:19 

Rejestracja: 24 Lip 2010
Posty: 26
Możesz dać mi namiary mailowe na ten hostel? Da się zabookować inaczej niż przez strony z hostelami? Czytałam gdzieś, że pobierają depozyt, którego nie zwracają w wysokości ok 20 euro. Potwierdzasz tą infromację?

Pozdrawiam,
Kasia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt
#4 PostWysłany: 23 Gru 2010 09:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Wrz 2010
Posty: 243
Loty: 68
Kilometry: 170 743
niebieski
Ma ktoś jeszcze jakies propozycje sprawdzonych noclegów? Szukam czegos dla 2 osob ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt
#5 PostWysłany: 23 Gru 2010 09:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
też hostel ale jeśli dobrze pamiętam to są pokoje dwuosobowe:
viewtopic.php?f=21&t=1208&start=5
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt
#6 PostWysłany: 23 Gru 2010 10:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Wrz 2010
Posty: 243
Loty: 68
Kilometry: 170 743
niebieski
Dzięki!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt
#7 PostWysłany: 28 Gru 2010 15:07 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6155
Loty: 228
Kilometry: 534 135
sprawdź
http://www.hostalprincipado.com/
polska rezydentka 5 minut od Puerta de Sol
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt
#8 PostWysłany: 16 Paź 2011 19:44 

Rejestracja: 15 Mar 2011
Posty: 159
Flat5Madrid
San Bernardo, 55 - 5º izq, Madryt

Położony około 10min od Puerta del Sol. Na V piętrze kamienicy z 1891. Pokoj był bardzo czysty, wygladał jak na zdjeciach (booking.com). Łazienki są w stanie dobrym. Miła obsługa. Za pokój 2osobowy ze wspólną łazienką cena 36e (X 2011r.)
Polecam ten hotelik :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt
#9 PostWysłany: 13 Lis 2011 17:14 

Rejestracja: 01 Wrz 2011
Posty: 16
26-29 XI wybieram się do Madrytu. Macie coś jeszcze godnego polecenia opróch ww.?
Ma być tanio i czysto, dla dwóch osób, mamy samochód więc sąsiedztwo metra czy innej komunikacji nie jest obowiązkowe ;)
_________________
www.andrzejchrobot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt
#10 PostWysłany: 31 Gru 2011 02:52 

Rejestracja: 29 Cze 2011
Posty: 184
Loty: 89
Kilometry: 190 775
Zależy w jakich godzinach macie loty. Bo przez cały dzień funkcjonuje w Madrycie metro którym można bardzo wygodnie dostać się do dowolnego miejsca w Madrycie. Poza tym jest całodobowy Airport Bus który kosztuje grosze (2 eur z tego co pamiętam).

Sent from my SGS2 using Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt
#11 PostWysłany: 31 Gru 2011 11:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
Mateusz napisał(a):
Właśnie przylatujemy o 22 jakoś i wylot o 8...

Lotnisko jest tak wygodne do spania, ze wynajmowanie domu na kilka godzin to zbedny wydatek :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt
#12 PostWysłany: 31 Gru 2011 12:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
Mateusz napisał(a):
Hehe, wiem, spałem tam już :) Tylko tym razem będą z nami 3 kobiety i one mają inne wymagania :(

Poloza sie wygodnie, przykryja czyms i nie beda wiedzialy kiedy noc minie :D Nam bylo tak wygodnie, ze prawie zaspalismy na samolot :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt
#13 PostWysłany: 31 Gru 2011 12:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2010
Posty: 324
Loty: 85
Kilometry: 133 834
niebieski
Kurczę to ja się cieszę, że moją nie musiałem nigdy przekonywać do spania na lotnisku.
Zdrowy rozsądek + aspekt ekonomiczny zawsze u nas przeważał :)
Jaki jest sens jechać po 22 do hotelu/hostelu, by mniej więcej o 5 już go opuszczać?
Kupcie jakieś winko wcześniej, przegadacie pół nocy i będzie OK :)
Swoją drogą bardzo dużo fajnych osób poznałem śpiąc na lotnisku.
Mam z nimi ciągły kontakt na FB, wymieniamy się spostrzeżeniami, radami :)
Spróbujcie jeszcze raz porozmawiać z "buntowniczkami" :)
Zaoferujcie coś w zamian np. dobrą kolację w PL po powrocie ;)
Taki wypad do hotelu to więcej kłopotu niż pożytku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt
#14 PostWysłany: 01 Sty 2012 20:10 

Rejestracja: 19 Wrz 2011
Posty: 193
sprawdz nowa oferte travelodge http://www2.travelodge.co.uk/saver_rooms/

pokoje w madrycie od 10e
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt
#15 PostWysłany: 06 Lut 2012 12:28 

Rejestracja: 12 Sty 2012
Posty: 18
serwus

Gdyby ktos wybieral sie do Madrytu i szukal taniego hostelu przez hostelworld, niech uwaza na taki o nazwie "Bull's Hostel" - jest jednym z pierwszych na liscie (gdy sortujesz po cenie, oraz po nazwie);

My sie nacielismy - koles, alkoholik prowadzi ten przybytek we wlasnym mieszkaniu, tj. w jednym pokoju lezy przed tv, a w pozostalych ludzie sobie spia. Do tego wyrazne "No fumare" ma wyraznie w powazaniu, bo calosc jest totalnie zadymiona. Papier toaletowy jest "wydzielany", ogrzewanie nie dziala, wszedzie brud i syf, komp. publiczny sie co chwila zawiesza, ale najgorsze jest to, ze wlasciciel kuzwa mac, z zakrwawionymi z przepicia slipiami grozil nam sciagnieciem kasy z karty i wyrzuceniem! (platnosc tylko gotowka, musielismy isc do bankomatu, a ze wczesniej zostawilismy rzeczy, chcielismy cos zjesc i sie odswiezyc, zeszlo ze 2h - w momencie gdy zapytalismy o klucze do gl. wejsci zaczela sie epicka awantura i bluzgi w nasza strone: "czekam na was tyle czasu i jeszcze nie ma kasy? to wynocha" - tak w skrocie...)
_________________
gdyby ktoś potrzebował - posiadam kartę Wizz Xclusive
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt
#16 PostWysłany: 16 Lut 2012 01:41 

Rejestracja: 10 Lis 2011
Posty: 13
Hej, jesienią 2010 nocowałam w La Posada de Huertas, płaciłam bodaj 10 euro, śniadania w cenie, w samym centrum -polecam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 17 Lut 2012 11:59 

Rejestracja: 29 Kwi 2010
Posty: 388
niebieski
http://www.booking.com/hotel/es/h2-tirs ... na.pl.html

Spalem 2 noce (54Euro/noc, miesci sie b. komfortowo do 6 osob). Fajny komplex mieszkanek, blisko metra i centrum, wpuscili nas wczesniej niz wyspecifikowane na strone 2pm. Przechowanie bagazu tez bez problemu, juz po wymeldowaniu.
B. czyste mieszkanie (okolica juz niespecjanie, jak to centrum Madrytu), wyposazona kuchnia, reczniki, itp.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt
#18 PostWysłany: 21 Mar 2012 23:49 

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 15
mi się przydarzyło spać tutaj: hostal pacios - lokalizacja bdb, czysta łazienka, uprzejmy Pan w recepcji:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt
#19 PostWysłany: 25 Sie 2012 09:56 

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 500
Hostal Arti II

spal ktos? 15e/noc za prywatny pokoj ze wspolna lazienka przy plaza de espana. Sniadanie 1e wykupilem nawet jesli mialaby to byc tylko kawa. Jakies opinie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt - noclegi
#20 PostWysłany: 28 Sie 2012 19:18 

Rejestracja: 23 Sie 2012
Posty: 29
A ja mam pytanie czy zna ktoś jakiś tani nocleg w Madrycie na miesiąc dla jednej osoby przez większość czasu i dwóch przez tydzień góra dwa? Mniej więcej od połowy września 2012 do połowy października? Najtaniej jak udało mi się wygooglać to ~1000€
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 62 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group