Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 03 Lip 2018 15:25 

Rejestracja: 03 Lip 2018
Posty: 3
Witam, dziś planuję nockę spędzić na lotnisku w Palmie, na Majorce. Lepiej jest znaleźć sobie miejsce w tej strefie ogólnodostępnej i dopiero rano przejść przez strefę bezpieczeństwa do terminalu czy lepiej od razu wejść do terminala i tam sobie znaleźć miejsce? Tylko nie wiem jeszcze z którego terminala lecę a nie wiem czy można się przemieszczać między nimi
Będę wdzięczny za pomoc
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#22 PostWysłany: 03 Lip 2018 16:42 
Moderator forum

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1711
Do strefy airside - czyli przez bramki - przejdziesz dopiero po godzinie 24, czyli w dzień faktycznego wylotu. Wcześniej, musisz się ułożyć w strefie ogólnodostępnej, przed security.
Polecam udać się skrajnie w prawo lub lewo - mniejszy zgiełk, można się położyć bez stresu.
_________________
Tu był link do flightradar
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 20 Lip 2018 09:10 

Rejestracja: 03 Lis 2017
Posty: 47
W czerwcu również spędziliśmy nockę na lotnisku w Palmie.
W nocy w miarę cicho i spokojnie, ruch zaczyna się około 5 rano.

W strefie przed security, jest bardzo mało gniazdek do prądu - można je znaleźć przeważnie w pobliżu automatów z kawą i przekąskami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 01 Paź 2018 10:09 

Rejestracja: 05 Paź 2016
Posty: 198
Loty: 128
Kilometry: 202 920
Spałem wczoraj na lotnisku i mogę potwierdzić, że jest bezpiecznie i nikt z obsługi nas nie zaczepiał. Ale według mnie lotnisko nie jest przyjemne do spania- terminal jest ogromny, ale foteli bez oparć nie widziałem, większość ludzi spała na podłodze. W nocy hałasowała obsługa sprzątająca, ale to jest akurat zrozumiałe. Wkurzający był natomiast nadawany co kilka minut komunikat po hiszpańsku i angielsku o konieczności pilnowania własnego bagażu, który rozchodził się echem po całym budynku. Faktycznie jest bardzo mało gniazdek elektrycznych. Od 4 rano zaczynał się ruch. Noc można spędzić bezpiecznie, ale o wyspaniu się nie było mowy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 04 Sty 2019 00:52 

Rejestracja: 03 Lip 2018
Posty: 3
Wracając do tematu. Po północy przeszliśmy przez bramki i znaleźliśmy bardzo przyjemne miejsce na długich kanapach przy burger kingu czy podobnej restauracji. Światła przygaszone, dopiero ok 4 czy 5 zaczęto zapalać światła, hałasować sprzątaniem etc. Nikt się nas nie czepiał, zero problemów
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 25 Paź 2019 00:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2017
Posty: 716
Loty: 27
Kilometry: 45 291
Zbanowany
niebieski
Akurat nie doczytałem o tym, żeby po wyjściu z samolotu nie wychodzić z tej strefy, ale jeśli ktoś wyjdzie to polecam spać na takiej spirali ;) a dokładniej na 1 lub 3 piętrze, bo z 2 i 4 ludzie z windy wychodzą i idą do drzwi, mało kto idzie spiralą przez 1 lub 3 piętro ;) ruch w nocy czasami występuje, stąd to jest istotne, żeby takie miejsce znaleźć ciche. Podczas mojego noclegu na 3 piętrze przeszły może 3-4 osoby, a tak to cisza, co było wielkim plusem. Spało się bardzo wygodnie. No ale wygodnie pod warunkiem, że miało się materac lub jakąś karimatę. Bez tego ani rusz

Spirala ta znajduje się praktycznie na samym końcu, idąc w kierunku odlotów

Załącznik:
P1330210.JPG
P1330210.JPG [ 242.04 KiB | Obejrzany 3608 razy ]
_________________
Rowerowe podróże i nie tylko: https://www.facebook.com/rowerowepodrozetuitam
Zapraszam do polubienia (:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 11 Mar 2024 10:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4007
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
Wczoraj miałem boarding z bramki C58 i przy niej były świetne miejsca do spania.
Jakby ktoś chciał spędzić noc to polecam to miejsce.

Przy tych kanapach jest też dużo gniazdek elektrycznych.

Image
Image
Image
Image
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off
skrzat lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group