Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Pakistan - wiza
#41 PostWysłany: 09 Maj 2019 10:13 

złoty
Trąbią już wszędzie,ale nie tu. Pakistan wprowadził e-visę

https://visa.nadra.gov.pk/
Single entry tourist visa dla Polaków za 35 USD.

Dajcie znać jak ktoś zaaplikował i dostał.

Image
 Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.

#42 PostWysłany: 09 Maj 2019 11:57 
Awatar użytkownika

Loty: 37
Kilometry: 86 073
złoty
cart napisał(a):
Trąbią już wszędzie,ale nie tu. Pakistan wprowadził e-visę

A trzy posty wyżej i cztery miesiące wcześniej? 8-)

#43 PostWysłany: 09 Maj 2019 18:49 

złoty
Wprowadzi a wprowadził to różnica, co widać dobitnie po Arabii Saudyjskiej ;-)

Image
 Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.

#44 PostWysłany: 03 Cze 2019 22:44 

przećwiczyłem z sukcesem wnioskowanie poprzez stronę internetową. Na początek założenie konta, nie wszystkie przeglądarki współpracują (ja używałem google chrome). Wypełnienie formularz to kilka stron, często strona się wieszała ale dane już wprowadzone przy ponownym logowaniu pozostają. ładowane pliki w formacie jpk, max 500k. Po 4 dniach mail o uzupełnienie, w moim przypadku zażądali wyjaśnienia kto podpisał list wspierający z agencji turystycznej i dlaczego pani Samiya a nie właściciel lub prezes firmy i prośba o załadowanie skanu jego dowodu osobistego ( w kolorze). Dodatkowo wymagają zaświadczenia o zatrudnieniu (j. angielski lub z tłumaczeniem przysięgłym). I po następnych ok 4 dniach mail z informacją o możliwości ściągnięcia z konta pdf z wizą. Opłata 35 usd płatna przy wniosku (wiza 1 krotna, max 3 miesiące, ważna pół roku od wydania). w sumie bardzo sprawnie, tylko samo wypełnienie formularza trochę kłopotliwe.
 Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
6 ludzi uważa post za pomocny.

#45 PostWysłany: 08 Cze 2019 17:50 

Loty: 34
Kilometry: 88 379
Uściślając kwestie wizowe, rozumiem, że nadal potrzebne jest zaproszenie (mam znajomego Pakistańczyka w Pakistanie więc bez agencji chce to zrobić) razem z załącznikami o zatrudnieniu itp a jedyna różnica jest taka, że teraz nie musimy udawać się do ambasady z papierami? Rozumiem, że wtedy na lotnisku dostajemy pieczątkę a jak tradycyjnie w ambasadzie to wklejka?
 Relacje PM off  

#46 PostWysłany: 17 Lip 2019 15:08 

właśnie wróciłem. e-wiza po jej otrzymaniu jest do ściągnięcia z sytemu. Trzeba ją mieć wydrukowaną (kartka A4), linie lotnicze sprawdzają ją przed wejściem na pokład. Na lotnisku przybijana jest pieczątka w paszporcie (stempel wjazdowy) i na wydrukowanej kartce, która potrzebna jest do wyjazdu.
 Relacje PM off  

#47 PostWysłany: 17 Lip 2019 20:14 

Cześć. Wiecie, czy e-wiza uprawnia do przekraczania granicy drogą lądową? Druga sprawa- mogę uzyskać zaproszenie od znajomego z Pakistanu, ale rozumiem, że musi być ono potwierdzone notarialnie ? Pozdrawiam
 Relacje PM off  

[ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości