Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Sty 2018 19:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7358
HON fly4free
czy znacie jakieś OTA, gdzie wyszukiwarka multicity posiada - tak jak w kayaku - możliwość wybrania klasy podróży osobno dla każdego odcinka, a nie łącznie dla całej podróży? Nie widzę takiego czegoś u nikogo :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tanie loty w grupie Lufthansy: Włochy, Chorwacja, Grecja i Hiszpania z Polski od 411 PLN Tanie loty w grupie Lufthansy: Włochy, Chorwacja, Grecja i Hiszpania z Polski od 411 PLN
Boże Ciało w Nowym Jorku za 3673 PLN. Loty z Berlina i noclegi w hotelu Boże Ciało w Nowym Jorku za 3673 PLN. Loty z Berlina i noclegi w hotelu
#2 PostWysłany: 18 Sty 2018 20:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Jedyne, co mi przychodzi do głowy, to zmusić matrix to wyszukania odcinków w różnych klasach jak na obrazku (cabin 1 to F, cabin 2 to C, cabin 3 to Y) i potem wkleić do bookwithmatrix. Nie wiem, czy zadziała, bo w tym przykładzie znajduje klasę first w locie do Zurychu, ale jak może w samolocie rzeczywiście jest dana klasa, to tak.

Załączniki:
matrix.png
matrix.png [ 57.02 KiB | Obejrzany 8167 razy ]
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 19 Sty 2018 09:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7358
HON fly4free
A czy Y+ też ma swoje oznaczenie "cabin"?

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 19 Sty 2018 11:47 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2187
złoty
@tropikey
Na Twoje pytanie nie odpowiem, ale jeśli znasz klasy rezerwacyjne (a jak umiesz korzystać z matrixa to nie problem) to możesz takie połączenie wyszukać korzystając z kodu bc. Po pytajniku piszesz bc=k i wyszuka Ci tylko taryfę k na tym locie. Inna rzecz to czy uda Ci się na którymś ota wyszukać połączenie z mieszanymi klasami. Albo book with matrix albo dzwonienie do linii.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 19 Sty 2018 11:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7358
HON fly4free
W BA nic mi takiego, co szukam nie znaleźli :(
Screen wrzuciłem w wątku o C.

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 25 Cze 2018 22:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
Mam podobny problem, chciałem zakupić różną klasę na różnych odcinkach, i nie dość, że nie znalazłem odpowiedniego pośrednika to czasem nawet na stronie linii lotniczej także nie można wykonać takiego manewru :(
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 25 Cze 2018 23:07 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6248
Loty: 476
Kilometry: 1 003 603
Bo takie rzeczy sie nie wyceniaja, chyba, ze na danej trasie nie ma C i wtedy jest Eko jak GDN-WAW-JFK zrobi Y+C bo na krajowkach nie ma biznesu. Ale generalnie to ciezko
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 26 Cze 2018 08:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
@oskiboski jakoś tam się czasem wyceniają, bo np w LOT mogę kupić w jedną stronę Eco w drugą Eco Premium czy jak oni to mają tam nazwane. Szkoda tylko, ze takiego układu na danej trasie nie mogę porównać u konkurencji.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group