Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Cze 2016 15:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@Gadu-777
widzę że dalej cie swędzi wcisnąć shifta przed "p" ale przed u, n i s stajesz na baczność. takich ludzi potrzebuje unia!

-- 29 Cze 2016 15:08 --

becek napisał(a):
ale mnie rozśmieszyłeś
bo przecież poza unia to szpitale wręcz robią promocje, dla stałych klientów osobne pokoje, menu z restauracji i striptizerki
jesteś tak oderwany od rzeczywistości ze aż ci współczuje

może opowiedz jak to było w kołchozie...
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
zbyhu lubi ten post.
 
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#2 PostWysłany: 29 Cze 2016 15:12 

Gadu-777 napisał(a):
@Don_Bartoss: jakbys nie uzywal na codzien przez 20lat jezyka polskiego to pewnie by tak to wygladalo, masz jeszcze jakies ale ?

Głównie takie mam ale, że nie chce mi się uczyć Twojej nowomowy. Skoro piszesz tutaj, na Forum, to znaczy że akceptujesz Regulamin Forum, który zawiera taki oto zapis:
Kod:
2) Troska o poprawność wypowiedzi: użytkownicy forum zobowiązani są komunikować się poprawnym językiem polskim, zachowując staranność wypowiedzi. Posty zawierające dużą liczbę błędów ortograficznych, niezrozumiałe, niechlujne mogą powodować przyznanie ostrzeżenia.

Nie chciałbym zacząć podejrzewać, że 20 lat nie posługiwania się językiem polskim, spowodowało również nieodwracalne zmiany w zakresie rozumienia tekstu czytanego. Możesz zawsze skorzystać z przydatnej funkcji sprawdzania pisowni, myślę że jej uruchomienie zaowocuje szeregiem zaskakujących niespodzianek...
I napisz koniecznie, w jakim to kraju trzeba mieszkać by pisać nazwy państwa z małej litery.


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 29 Cze 2016 15:18, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 29 Cze 2016 15:17 

Gadu-777 napisał(a):
@Don_Bartoss: jakbys nie uzywal na codzien przez 20lat jezyka polskiego to pewnie by tak to wygladalo, masz jeszcze jakies ale ?



No i co z tego ?
Mamy tu Greka, Włocha i jeszcze paru innych dla których polski nie jest językiem ojczystym. I piszą o wiele lepiej od Ciebie. A Ty z maniackim uporem piszesz Polska z małej litery. Po prostu łamiesz notorycznie regulamin forum .Tutaj piszemy poprawnie i koniec. To nie Onet, że każdy może robić po 5 błędów w każdym wyrazie bez żadnych konsekwencji.
A to że piszesz Polska z małej litery , to tylko i wyłącznie Twoja złośliwość. Mimo zwracanej uwagi, w poprzednich postach tego nie poprawiłeś i dalej robisz to samo.
Góra
 PM off
5 ludzi lubi ten post.
michzak uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 29 Cze 2016 15:25 

Ech jak Wy się wszyscy nie znacie i jeszcze powielacie błąd z tytułu, to nie żaden Brexit tylko BRETIX.

:lol:
Góra
 PM off
le_szek lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 29 Cze 2016 15:56 

Rejestracja: 03 Wrz 2015
Posty: 311
Zbanowany
Zabawni jestescie juz cccc wygoniliscie, innych rowniez z powodu innego widzenia rzeczywistosci.
Jakas wina zawsze sie znajdzie jak nie wiiny Tusk to pisownia winna i to nie dotyczy tylko mnie.
A jakos szykan za wierutne bzdury wypisywane poprawna poszczyzna nie ma ;(.

Co mnie obchodzi sytuacja greka czy wlocha na forum mozliwe ze zyja w polsce albo prowadza jakas korespondencje w jezyku polskim w fimie - u mnie tak to wyglada i nie zmienie tego.
Wacie zawsze guzik 'ban' lub 'ignore'.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 29 Cze 2016 17:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lis 2011
Posty: 228
Gadu-777 napisał(a):
Zabawni jestescie juz cccc wygoniliscie, innych rowniez z powodu innego widzenia rzeczywistosci.
Jakas wina zawsze sie znajdzie jak nie wiiny Tusk to pisownia winna i to nie dotyczy tylko mnie.
A jakos szykan za wierutne bzdury wypisywane poprawna poszczyzna nie ma ;(.

Co mnie obchodzi sytuacja greka czy wlocha na forum mozliwe ze zyja w polsce albo prowadza jakas korespondencje w jezyku polskim w fimie - u mnie tak to wyglada i nie zmienie tego.
Wacie zawsze guzik 'ban' lub 'ignore'.

Bo ciężko się czyta takie rzeczy. Ja nie wypowiadam się na węgierskim forum, bo nie znam węgierskiego na tyle żeby prowadzić sensowną dyskusję i szanuję rozmówców nie zmuszając ich do czytania mojej alternatywnej pisowni czy gramatyki. Tak samo nie wypominam przy każdej okazji, że ktoś tam pisze bzdury nie wolno truskawek przez unię sprzedawać, skoro truskawka była metaforą, a rozmowa dotyczyła wolności a nie unii europejskiej. Bo też ciężko taką rozmowę prowadzić i traktować rozmówcę na serio. A unia europejska napisałem specjalnie z małej litery.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 29 Cze 2016 17:45 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Jest ostrzeżenie - @Gadu-777
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off
michzak lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 29 Cze 2016 18:53 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Cccc przy okazji poprawiał swoje posty około 30 razy szukając u siebie błędów i poprawiając swoją pisownię po polsku, a tutaj nie widać chęci zmian

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 30 Cze 2016 03:09 

Rejestracja: 03 Wrz 2015
Posty: 311
Zbanowany
Nie jestem cccc wiec nie bede edytowal swoich postow, inne zajecia mam na glowie niz robienie dobrze moderacji.
Ban nie jest jakas tragedia na forach, glowe Ci daje ze cccc jest juz jakas inna karma na tym forum.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Antek12 oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group