Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Lut 2020 19:15 

To co robi W6 to powtórka słynnej sytuacji Londyn za Porto.
Jednak teraz w odsłonie letniej.
Niszczyć wakacyjne plany zamieniając Barcelonę na Rzym.
Kiedy to hotele wymagały opłaty :)
Ręce opadają.
Chyba nadszedł czas pożegnać podróże z W6 do których jednak sentyment pozostaje.
Pozdrawia
 Relacje PM off  

#2 PostWysłany: 12 Lut 2020 22:24 

AgaGy napisał(a):
Zmiany dni kursowania na trasie Kraków - Bari od lipca :(
Nie widzę w rezerwacji, żeby się coś zmieniło na przełomie sierpnia i września. Może to tylko lipiec?
 Relacje PM off  

#3 PostWysłany: 12 Lut 2020 22:55 

Loty: 63
Kilometry: 117 679
Pieka

Znając swojego pecha, to pewnie tylko ten lipiec. Wylot nam się nie zmienił, ale powrót jest inny: albo skrócenie o dzień, albo wydłużenie o dzień.

To 3 wakacyjna rezerwacja w Wizzair dla mojej rodziny i 3 zmiana, w przyszłym roku już im chyba nie dam szansy... :roll:

Ostatnio edytowany przez Abcn, 12 Lut 2020 23:41, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
 Relacje PM off  

#4 PostWysłany: 12 Lut 2020 23:10 

To mi tak Kutaisi zmieniali... Nawet nie chcę wiedzieć, co właścicielka "hotelu" sobie o mnie myśli ;) Bodajże trzy razy mieszałem w jednej rezerwacji. Jedno dobre, zamiast wiosny mam lato.
Mam nadzieję, że z Bari takich cyrków nie będzie. Tu byłoby zdecydowanie gorzej coś zmienić.
 Relacje PM off  

#5 PostWysłany: 12 Lut 2020 23:14 

złoty
Analsix napisał(a):
To co robi W6 to powtórka słynnej sytuacji Londyn za Porto.
Jednak teraz w odsłonie letniej.
Niszczyć wakacyjne plany zamieniając Barcelonę na Rzym.
Kiedy to hotele wymagały opłaty :)
Ręce opadają.
Chyba nadszedł czas pożegnać podróże z W6 do których jednak sentyment pozostaje.
Pozdrawia

Przecież to doskonała okazja by za darmo zmienić sobie odwołaną Barcelonę na np. Malagę z Katowic, albo innych południowy kierunek z Warszawy. Zostaje też pewnie Barcelona z Katowic.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#6 PostWysłany: 13 Lut 2020 09:00 

Krakowiak27

A czy myślisz, że tu się jeszcze może coś zmienić, czy to także wróżenie z fusów? Pytam, bo o ile z akceptacją zmienionego lotu się jeszcze wstrzymam, to nie wiem, co robić z rezerwacją noclegu? Czy już coś gmerać, czy też jeszcze czekać. Z tym że za jakiś czas i tak booking pobierze płatność, więc prędzej, czy później muszę się skontaktować z bookingiem lub właścicielem.
 Relacje PM off  

#7 PostWysłany: 13 Lut 2020 10:14 

Wszystko zależy czy Airbusy dostaną tak jak trzeba, ale od września (kiedy ogłosili te wszystkie trasy) zmienili tylko Weronę ze środy na czwartki (no i teraz końcówkę lipca, bo wcześniej zaczną trasy), więc jeszcze nie było rewolucji całego rozkładu. Wróżbitą nie jestem, jednak dobrze wiemy, że Wizz jest do wszystkiego zdolny. ;)
Jeżeli na trasie na której będziesz lecieć są częste loty to uda się uniknąć skasowania lotów w wybrane przez Ciebie dni. ;)
 Relacje PM off  

#8 PostWysłany: 13 Lut 2020 10:15 

niebieski
Nie jestem co prawda krakowiak :D (choć mieszkam w pobliżu), ale na Bookingu w większości rezerwacji jest możliwość darmowego odwołania. Zazwyczaj robię rezerwacje do przodu a później się martwię i odwołuję niepotrzebne, jeśli będziesz zwlekać mogą Ci uciec najlepsze oferty

#9 PostWysłany: 13 Lut 2020 11:32 

Mam rezerwację z możliwością darmowego odwołania, ale do 2 tygodni przed przyjazdem, czyli do połowy czerwca. Potem booking pobierze środki. Kwestia tego, czy już do nich pisać, że chcę skrócić pobyt, czy czekać. Raczej poczekam jeszcze. W najgorszym razie zapłacimy całość, a po prostu wyjedziemy wcześniej.
 Relacje PM off  

#10 PostWysłany: 13 Lut 2020 12:23 

HON fly4free
@AgaGy zazwyczaj samodzielnie też możesz skrócić czas pobytu w opcji zmień daty rezerwacji.Zrób symulację, na razie bez akceptacji, i zobacz czy zadziała.
 Relacje PM off
AgaGy uważa post za pomocny.

#11 PostWysłany: 13 Lut 2020 12:52 

Natomiast daty inne i nie każdy może dosyć więcej urlopu w gorącym okresie :)
Reasumując taka zmianę :)
Lepiej kupić innego przewoźnika i iść do sądu o zwrot kosztów.
Byli chyba tutaj użytkownicy którzy takie stosowne sprawy wygrywali.
Natomiast szkoda moich nerwów i inwestycji dodatkowych środków i czekania na zwroty wyroki.
Tym samym moja era podróżowania z landrynka dobiega końca.
Już nie studiuje żeby cały czas być happy na te wieczne zmiany.
 Relacje PM off  

#12 PostWysłany: 13 Lut 2020 14:07 

Zbanowany
złoty
Analsix napisał(a):
Tym samym moja era podróżowania z landrynka dobiega końca.
.

Fajnie. Będzie luźniej na pokładzie.
A tego ,że jakiś boss Wizza może się rzucić z okna w Budapeszcie , po Twojej deklaracji, nie bierzesz pod uwagę ?
 Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.

#13 PostWysłany: 13 Lut 2020 14:51 

Każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie :)
Drogi słuchaczu, mam taka sytuacje w zyciu ze częste zmiany rozkładów nie pomagają mi ani mojej rodzinie :)
Natomiast twoja akademicka odpowiedz _ będzie luźniej na pokładzie _ nie wprowadza nic konstruktywnego w sytuacji częstych zmian które są niekorzystne dla pasażera.
Nie rozumiem dlaczego taki bełkot pojawia się ' cytuje ; ze ktoś rzuci się z okna.
Przepraszam bardzo czy ktoś tutaj sugeruje takie czyny ?
W dobie dzisiejszego rynku : Duża ilosc klientów utrata jednego jest nadzwyczajnie w świecie zastępowana 10 innych takie korzyści wolnego rynku.
Tak _ że w twojej ironicznej bezsensownej odpowiedzi nie widzę sensu.
Mam nadzieje ze będą nadal dynamicznie się rozwijać.
Wniosek : Drogi słuchaczu milczenie jest złotem a mowa srebrem.

Ostatnio edytowany przez Abcn, 13 Lut 2020 23:42, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
 Relacje PM off  

[ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 3 gości