Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 23 Cze 2020 09:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2014
Posty: 22
Hej, Kochane Fly4free! Może Wy go znacie!
Poznałam go przez Internet, ma na imię Michał. Jest z KATOWIC. Ma 34 lata. Jest prawnikiem (ale nie wiem, dokładnie co robi, nie interesowało mnie to.) Dużo podróżuje (głównie poza Europą.)

Poleciał na Islandię i do Norwegii skakać WINGSUIT i BASE i w drugim dniu jego pobytu na Islandii urwał się z nim kontakt telefoniczny.
Podróżował z kolegą z LESZNA, który też skacze WING.

Z wyglądu jest wysoki (188 cm), ma blond włosy (ale nie jasne), zawsze biały uśmiech od ucha do ucha i niebieskie oczy.
Uprawia też inne sporty: windsurfing, kite, jeździ na nartach i na snowboardzie.

Kojarzycie kogoś z Kato albo z Leszna, kto skacze WING / BASE?
Możecie mi jakoś pomóc?


HELP PLIS. :cry:
Bez śmieszków - heszków, bo sama zaraz skoczę ze skały, tylko bez ubranka i bez spadochronu :? ;)
_________________
Windy

nie skrzydeł
ale nieba
mi brakuje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto
#2 PostWysłany: 23 Cze 2020 10:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7365
HON fly4free
Jeśli sentencja @namteH Cię nie przekonała, to Leszno może być dobrym tropem. Po wpisaniu w googlach 'wingsuit Leszno" jest dużo wyników (chyba sporo ludzi się tam interesuje tym tematem, w tym jeden do tego stopnia, że zginął), np: http://lssfeniks.pl/o-nas
Góra
 Profil Relacje PM off
ZFR lubi ten post.
windy uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 23 Cze 2020 11:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2018
Posty: 42
Może zgłoś sprawę do odpowiednich służb a nie na forum?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 23 Cze 2020 11:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 416
Kilometry: 785 832
srebrny
@windy
Ale jesteś przekonana, że coś mu się stało, czy może po prostu bombardowałaś go taką ilością wiadomości, że cię zablokował?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 23 Cze 2020 12:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2014
Posty: 22
elwirka napisał(a):
@windy
Ale jesteś przekonana, że coś mu się stało, czy może po prostu bombardowałaś go taką ilością wiadomości, że cię zablokował?


Jestem tego pewna. Mam nadzieję, że to tylko telefon, a jemu nic się nie stało. Nie zablokował, wiem o tym na pewno. Napisał mi ostatnią wiadomość, że "teraz idę za Tobą tęsknić, odezwę się po 12." I przepadł...

@boots , eskie ma żonę, tak przynajmniej wynika z jego relacji z USA., więc to nie on! :D
_________________
Windy

nie skrzydeł
ale nieba
mi brakuje
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 23 Cze 2020 12:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2012
Posty: 946
platynowy
Zatem musi pani wykazac sie szacunkeim do samca, ktory swoim milczeniem daje jasny sygnal, ze spektrum jego nowego zainteresowania staly sie islandzkie gejzery.
Góra
 Profil Relacje PM off
18 ludzi lubi ten post.
windy uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 23 Cze 2020 12:39 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3368
złoty
Czy ktoś przeczytał ze zrozumieniem co ona napisała? Byc moze za duzo opisów pana o niebieskich oczach, ale chodzi o to ze miał się odezwać a się nie odezwał i wykonuje sport wysokiego ryzyka.

Muszę Pania uspokoic albo padl mu telefon, albo jest na kwarsntannie. Jakby zginał to byłoby o tym głośno.

Wysoki wysportowany niebieskoki blondyn o prawniczym wykształceniu na pewno by byl w centum uwagi.
Góra
 Profil Relacje PM off
windy uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 23 Cze 2020 12:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2630
Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
@windy
Zawsze mogło spotkać go to co poniżej (tłumaczyłoby czemu nie odbiera telefonu...):
https://icelandmonitor.mbl.is/news/news ... er_arrest/
;)
Cytuj:
Three foreign nationals were arrested in Selfoss, Southwest Iceland, over the weekend, suspected of theft and burglary. Two of those tested positive for the novel coronavirus, resulting in 16 police officers having to be quarantined, Morgunblaðið reports.

Poza tym zawsze przecież mógł zgubić telefon...
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 23 Cze 2020 12:43 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3368
złoty
To by się zgadzało. Prawo pewnie ma w małym palcu.....
Góra
 Profil Relacje PM off
windy lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 23 Cze 2020 12:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2014
Posty: 22
Dzięki @brzemia :) , włąsnie o to chodzi, że robił rzeczy niebezpieczne... I ma też zbyt dobre maniery, żeby się nie odzywać. Nie wszyscy wierzą, ale są jeszcze tacy ludzie ;)

dzięki @monroe :lol:
_________________
Windy

nie skrzydeł
ale nieba
mi brakuje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 23 Cze 2020 13:36 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3368
złoty
Zazdrość aż kipi. A moze faktycznie spotkała taką osobę? Trochę optymizmu!!
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 23 Cze 2020 14:58 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Zamykam wątek.
Odpowiedzi na post Windy proszę przez pw.
(Upraszam o doczytanie, z emotikonami )
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: jasiub oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group