Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 06 Wrz 2020 13:21 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8849
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Rezerwowałem auto w Salonikach przez EconomyCarRentals, na ich stronie ocena 10/10, choć nie było zbyt wielu opinii.
To uśpiło moją czujność i nie sprawdziłem, co piszą o nich w internecie.
Przy zdawaniu samochodu koleś w pół minuty wypatrzył wgniecenie pod progiem przy tylnym kole. Aby je zobaczyć przy odbieraniu, konieczne byłoby chodzenie na czworaka.
Gdyby nawet ktoś doprowadził do takiego uszkodzenia bez mojej wiedzy, gdy samochód był gdzieś zaparkowany, to byłaby zdarta farba itd, a tu czyściutko, ewidentna ściema.
Dopiero po tym zdarzeniu zajrzałem do opinii w sieci i te są jednoznaczne - ta firma uczyniła z procederu wyłudzania pieniędzy od klientów i firm ubezpieczniowych swój sposób na biznes:
https://www.trustpilot.com/review/carwiz.com
Dlatego jeżeli zdarzy Wam się przekierowanie na tę wypożyczalnię przy rezerwacji przez jakiegoś pośrednika, zmieńcie ją na inną, gdyż jak widać z tych opinii, szanse na bycie skasowanym za pseudo uszkodzenie są na poziomie 80-90%.
Jedyną zaletą tego zdarzenia było to, że mogłem przetestować sprawność likwidowania szkody przez WorldWideInsure.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
#2 PostWysłany: 06 Wrz 2020 13:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Za kazdym razem jak widze wypozyczalnie o której nie slyszalem to podobne problemy.. lepiej doplacic kilkadziesiat złotych za dzien niz potem placic kilkaset/kilka tysiecy za "zaplanowane szkody" :/ Dzieki, przyda sie info (y)

A te opinie 10/10 robione sa ze zaraz po wypozyczeniu czesto wysylaja maila zeby napisac im feedback - bo mozna wygrac vucher £100 na Amazona czy cos.. to ludzie pisza: 10/10 szybko tanio i sprawnie.. a potem oddaja po tygodniu :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 06 Wrz 2020 17:40 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1701
Loty: 630
Kilometry: 1 040 894
srebrny
A ja myślę, że jeśli ktoś bierze z takich firm ( włącznie ze mną) to absolutnie konieczne jest posiadanie własnej polisy. I wypożyczając kilkanaście razy w roku, oszczedzajac jak piszesz kilkadziesiąt złotych dziennie można zaryzykować.

Bez polisy omijalbym z daleka.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 06 Wrz 2020 17:47 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8849
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Oczywiście, też zawsze wykupuję dodatkowe ubezpieczenie, chociaż mam PKO Platinum, ale tam są pewne wątpliwości, czy coś takiego by uznali.
W całej sytuacji odniosłem wrażenie, że wyszukują oni klientów z wykupionym zewnętrznym ubezpieczeniem (dopytywali się o to, przy odbiorze), bo jednak inaczej walczysz o swoje, a inaczej, kiedy wiesz, że i tak będziesz miał kasę z powrotem.
Pieniądze mam już zwrócone przez WWI, ale całe zdarzenie było mało sympatyczne, gdy zdajesz sobie doskonale sprawę, że ktoś robi cię bezczelnie w trąbę i w zasadzie jesteś bezsilny, bo masz samolot za 2 godziny, co znacząco obniża twoją pozycję przetargową.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group