Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 416 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
#281 PostWysłany: 08 Lut 2013 14:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lis 2012
Posty: 569
malediwy napisał(a):
Lecę do Oslo Torp w najbliższą niedzielę. czy ktoś się orientuje jak rano kursują tam pociągi do Sandefjord?


tak ,ale na ten temat jest osobny watek, a tam link do strony kolei gdzie bez problemu sprawdzisz rozklad:
viewtopic.php?f=41&t=10387&start=10
_________________
Image
.. nasze tanie podróże ze Śląska: http://www.nasze-tripy.pl ..
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#282 PostWysłany: 08 Lut 2013 19:12 

Rejestracja: 26 Mar 2011
Posty: 560
Loty: 227
Kilometry: 371 198
niebieski
Dzięki!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#283 PostWysłany: 12 Lut 2013 14:55 

Rejestracja: 25 Sty 2013
Posty: 14
malediwy - i jak wrazenia po podróży?jakie warunki pogodowe aktualnie w norwegii?bez problemu zgrane połączenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#284 PostWysłany: 12 Lut 2013 16:05 

Rejestracja: 26 Mar 2011
Posty: 560
Loty: 227
Kilometry: 371 198
niebieski
Wysłałem priv ale powtórzę też tutaj...

Niespecjalnie udany był ten wyjazd niestety...
Zamiast w Torp wylądowaliśmy w Rygge...
Po 2,5 godzinie zabrały nas autobusy. Przejazd na lotnisko w Torp trwal też prawie 2,5 godziny...
Przez ten czas była wielka niewiadoma, czy samolot który ma nas zabrać wyląduje w Torp czy znowu w Rygge. Gdyby wylądował w Rygge mielibyśmy przymusowy pobyt w Norwegii co mnie akurat nie bardzo pasowało w perspektywie poniedziałkowych planów zawodowych... Na szczęście samolot wylądował w Torp i mogliśmy spokojnie wrócić do Katowic...
I tyle z wycieczki po Norwegii...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#285 PostWysłany: 12 Lut 2013 20:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4454
srebrny
To przynajmniej Oslofiord z obu stron zobaczyłeś ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#286 PostWysłany: 12 Lut 2013 22:04 

Rejestracja: 26 Mar 2011
Posty: 560
Loty: 227
Kilometry: 371 198
niebieski
Taka pogoda byłe, ze niewiele dało radę pooglądać...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#287 PostWysłany: 12 Lut 2013 22:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4454
srebrny
Miałem tydzień temu więcej szczęścia. Minus 5, bez wiatru i ani jednej chmury.
Ot, Norwegia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#288 PostWysłany: 13 Lut 2013 13:03 

Rejestracja: 26 Mar 2011
Posty: 560
Loty: 227
Kilometry: 371 198
niebieski
Pozazdrościć...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#289 PostWysłany: 13 Lut 2013 13:14 

Rejestracja: 11 Lut 2013
Posty: 870
Loty: 453
Kilometry: 671 503
srebrny
ja 2 tygodnie temu mialem taka sytacje, ze juz przy wylocie z Wro do Torp pilot zapowiedzial ze pogoda jest na granicy mininalnej potrzebnej do ladowania. krazyl z 10 minut nad lotniskiej i zaczal podchodzic do ladowania. przebil sie przez mgle i nagle pod samolotem pojawil sie .... las drzew. pilot podniosl maszyne dziobem do gory, siliniki na maksa i wylecial ponad mgle. wowczas zrozumialem co znaczy SMOLENSK :P. po chwili odezwal sie pilot i powiedzial cos w stylu: "nie trafilismy w lotnisku, bo mgla spora. sprobujemy podejsc od drugiej strony i jesli sie nie uda to lecimy do Rygge. na szczescie sie udalo. po wyladowaniu nie bylo w samolocie osoby, ktora by nie klaskala :) smaczku dodawal fakt ze ten dzien byl ostatnim w pracy w WIZZARze pilota z wegier.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#290 PostWysłany: 13 Lut 2013 13:33 

Rejestracja: 25 Sty 2013
Posty: 14
malediwy napisał(a):
Wysłałem priv ale powtórzę też tutaj...

Niespecjalnie udany był ten wyjazd niestety...
Zamiast w Torp wylądowaliśmy w Rygge...
Po 2,5 godzinie zabrały nas autobusy. Przejazd na lotnisko w Torp trwal też prawie 2,5 godziny...
Przez ten czas była wielka niewiadoma, czy samolot który ma nas zabrać wyląduje w Torp czy znowu w Rygge. Gdyby wylądował w Rygge mielibyśmy przymusowy pobyt w Norwegii co mnie akurat nie bardzo pasowało w perspektywie poniedziałkowych planów zawodowych... Na szczęście samolot wylądował w Torp i mogliśmy spokojnie wrócić do Katowic...
I tyle z wycieczki po Norwegii...



ojojoj......fatalnie......teraz trochę się przestraszyłam....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#291 PostWysłany: 13 Lut 2013 13:35 

Rejestracja: 25 Sty 2013
Posty: 14
goldziak. napisał(a):
ja 2 tygodnie temu mialem taka sytacje, ze juz przy wylocie z Wro do Torp pilot zapowiedzial ze pogoda jest na granicy mininalnej potrzebnej do ladowania. krazyl z 10 minut nad lotniskiej i zaczal podchodzic do ladowania. przebil sie przez mgle i nagle pod samolotem pojawil sie .... las drzew. pilot podniosl maszyne dziobem do gory, siliniki na maksa i wylecial ponad mgle. wowczas zrozumialem co znaczy SMOLENSK :P. po chwili odezwal sie pilot i powiedzial cos w stylu: "nie trafilismy w lotnisku, bo mgla spora. sprobujemy podejsc od drugiej strony i jesli sie nie uda to lecimy do Rygge. na szczescie sie udalo. po wyladowaniu nie bylo w samolocie osoby, ktora by nie klaskala :) smaczku dodawal fakt ze ten dzien byl ostatnim w pracy w WIZZARze pilota z wegier.




wow niezłe przeżycia chyba bym tam zawału dostała ha ha na szczęscie dobrze że się udało i wszystko dobrze sie skonczyło...ciekawe co mnie czeka.....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#292 PostWysłany: 13 Lut 2013 19:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2013
Posty: 449
goldziak. napisał(a):
nagle pod samolotem pojawil sie .... las drzew.
Dobrze, że nie las krzyży :mrgreen:
Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać.


od 4:05
Koterski rulez!
_________________
www.wedrowki.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#293 PostWysłany: 18 Lut 2013 16:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1839
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
A zdarzają się sytuację, że Ryan/ Wizz lecą bezpośrednio na główne lotnisko w Oslo czy raczej nie ma takiej opcji?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#294 PostWysłany: 19 Lut 2013 00:21 

Rejestracja: 25 Sty 2013
Posty: 14
czy ktoś w ostatnim czasie był na jednodniówce W Oslo Torp i czy nie było problemów z lądowaniem?tzn np samolot został przekierowany na lotnisko w Rygge?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#295 PostWysłany: 27 Lut 2013 20:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2012
Posty: 44
Byłem dzisiaj, problem był. Tak jak ktoś wcześniej pisał podchodziliśmy do lądowania w ogromnej mgle i przez okno zdołaliśmy zobaczyć tylko czubki drzew po czym pilot poderwał bardzo ostro samolot do góry i odeszliśmy na drugi krąg. Drugie lądowanie przebiegło bez problemów.

Bilety studenckie na pociąg 76koron

Kanapki w maku najtańsze po 20koron, kawa 20koron

Generalnie tanio nie jest ale kupiłem w KIWI kilo łososia w przeliczeniu za niecałe 20zł ? - łosoś w dzwonkach.
Kupiłem też jakieś puszki rybne jednak zostały mi odebrane na security :( :( :( :( (PRZECIEŻ TO NIE PŁYN?!)
Po angielsku mówili wszyscy których o coś pytałem.

Ogólnie jednodniówka z KTW jak najbardziej wykonalna, nie biegiem, ale wartkim krokiem obeszliśmy cały port, bylismy na tarasie widokowym, w markecie, a maku i na ławeczce długo posiedzieliśmy no i dużo super zdjęć wychodzi z rana w porcie.

Generalnie polecam jak najbardziej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#296 PostWysłany: 28 Lut 2013 13:15 

Rejestracja: 25 Sty 2013
Posty: 14
zgadzam się w 100 % z kolegą powyżej - również byłam ;) miasteczko malutkie urocze spokojnie da się w dwie godzinki obejść spacerkiem - najważniejsze atrakcje punkt widokowy na miasteczko,port,pomnik wielorybników i cetrum miasteczka :) pogoda jak najbardziej udana słoneczko świeciło :))))

z pamiątek kupiony magnes na lodówkę oraz 6-pak norweskiego piwa ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#297 PostWysłany: 28 Lut 2013 13:17 

Rejestracja: 25 Sty 2013
Posty: 14
bardzo dobrze zorganizowana komunikacja - zsynchronizowana co do minuty. pociąg i shittle bus.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#298 PostWysłany: 28 Lut 2013 19:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2013
Posty: 449
Misiek0828 napisał(a):
Ogólnie jednodniówka z KTW jak najbardziej wykonalna
Ale tylko do 29 marca. Po tym terminie loty powrotne odbywają się już tylko bezpośrednio po lądowaniu. Ale będzie już cieplej, to jedną nockę można przekiblować i na lotnisku, a za to przepłynąć się do Stromstad.
_________________
www.wedrowki.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#299 PostWysłany: 04 Mar 2013 17:54 

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 12
W okolicy Sandefjord-Torp warto zwiedzić trzy miasteczka - Tonsberg, Horten i Moss. Nam na naszej wycieczne udało się je zaliczyć w 24h. W każdym znajdziemy miejsca z czysto skandynawskim klimatem. Na moim blogu podrzucam kilka informacji o Horten i muzeum Norweskiej Krółeskiwj Marynarki Morskiej. Muzeum znajduje się na uroczej wyspie na północ od Horten. Jak coś to z chęcią podzielę się informacjami o szczegółach podróży.

http://alemuzea.pl/norwegia-horten-marinemuseet-horten/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#300 PostWysłany: 06 Mar 2013 02:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2011
Posty: 93
Loty: 31
Kilometry: 40 220
Czy dalej mozna darmowo podjechac busem na stacje torp? Wylot dzis o 6 z kato :D y
_________________
http://www.ozlandtravel.com
Facebook: Ozland Travel, Instagram: Ozland Travel
Australia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 416 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 21  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group