Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Wrz 2018 16:56 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Witam
Matrix wyszukał mi fajny lot z 10h przesiadką w NYC chcę to wykorzystać na krótki wypad do centrum
w tej samej cenie, z takim samym czasem postoju mam lot do LGA oraz do JFK
wylot do europy mam z JFK. Zakładam że będe musiał zrobić coś z bagażem, w związku z tym lepszym na pierwszy rzut oka może być LOT do JFK. mogę więc bagaż zostawić na lotnisku w przechowali i z wolnymi rękami wyskoczyć na miasto. Oczywiscie będzie zmiana terminala, wiec po powrocie będe musiał odebrać bagaż i zmienić terminal. I tu pojawia się pytanie czy skoro i tak będę musiał podjechać na terminal krajowy po bagaż czy nie lepiej jest wyladować w LGA zabrać bagaż ze sobą do centrum i po 10h pojechać z nim prosto do terminala na JFK?
podobno dojazd z LGA na Manhattan jest szybszy i prostszy z LGA ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 04 Wrz 2018 17:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Ja bym zrobil JFK razy x2, nawet jak i jest ciut dluzszy dojazd to przynajmniej nauczysz sie w jedna strone jak uzywac biletu, gdzie kupic bilet, gdzie wysiasc, gdzie isc i skad isc itd, wiec w drodze powrotnej bedzie o wiele latwiej a zatem szybciej.
Góra
 Profil Relacje PM off
brzemia lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 04 Wrz 2018 17:26 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
czy dobrym pomysłem jest po przylocie zmiana terminala na wylotowy i tam zdeponowanie bagażu? przy jakiejś obsuwce przynajmniej będę miał bagaż w tym samy terminalu. Nie są to wielkie odległości ale ok 15min się AirTrainem jedzie? Przylot chyba na terminal 2 wylot 4 ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group