Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 23 Sty 2012 14:14 

Rejestracja: 03 Kwi 2010
Posty: 334
niebieski
"Save $75 on Flight + Hotel Vacation Packages with Minimum 4 Night Stay. Las Vegas destinations are not eligible for this promotion. Book and travel by March 31, 2012."

Zniżka 75$ za pakiet loty+ minimum 4 noclegi

Kod promocyjny : TRAVEL75VACATION
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
#2 PostWysłany: 23 Sty 2012 15:11 

Rejestracja: 30 Cze 2011
Posty: 494
niebieski
@Maris83 Jaki hotel wybierasz? Ja wybrałem najtańszą wersję z hostelem na kleparzu i przechodzi bez problemu. na końcu do zapłacenia 86$ czyli circa 286zł, świetna sprawa dla kogoś kto ma ochotę na kilkudniowy pobyt w Krakowie. Ja w każdym razie nie korzystam, 4 noclegi to jednak trochę za dużo jak dla mnie.
Może jakieś inne miasta wyjdą równie tanio?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 23 Sty 2012 15:33 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Maris83 napisał(a):
Cytuj:
We're sorry the promotion code you entered is not valid for this hotel. Please see the promotion code rules below.

Flight + Hotel Package
Airline ticket(s): 1
Hotel night(s): 4 Rooms: 1


Co jest nie tak? WAW-KRK RT 14-18.02

Po promocji H4U i chargebacku operatorzy mają Cię na czarnej liście :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 24 Sty 2012 13:18 

Rejestracja: 16 Lip 2011
Posty: 63
Maciek78 napisał(a):
Maris83 napisał(a):
Cytuj:
We're sorry the promotion code you entered is not valid for this hotel. Please see the promotion code rules below.

Flight + Hotel Package
Airline ticket(s): 1
Hotel night(s): 4 Rooms: 1


Co jest nie tak? WAW-KRK RT 14-18.02

Po promocji H4U i chargebacku operatorzy mają Cię na czarnej liście :lol:


:twisted: owned
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group