Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Zasada NO SHOW nie funkcjonuje w ' tanich liniach '
Ryanair, Wizz, itp
można wykorzystać 'powrót' nie lecąc 'tam'


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 905 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 46  Następna
Autor Wiadomość
#441 PostWysłany: 21 Cze 2017 11:05 

Rejestracja: 27 Lip 2013
Posty: 887
niebieski
lendziro napisał(a):
Dotychczas wydawało mi się że na krajówkach można opuszczać pierwszy docinek i kolejny był dalej do wykorzystania .


Wydawało się to poprawne słowo. Pani wyprowadziła Cię z błedu a Ty dalej szukasz pomocy?
Czy po wizycie u lekarza tez wypytujesz ludzi na forach o diagnozę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#442 PostWysłany: 21 Cze 2017 11:39 

Rejestracja: 18 Sty 2012
Posty: 418
Loty: 213
Kilometry: 278 320
niebieski
Nie możesz opuścić pierwszego odcinka, gdyż zostanie skasowania cała rezerwacja.
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#443 PostWysłany: 21 Cze 2017 11:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2011
Posty: 1429
Loty: 39
Kilometry: 45 226
niebieski
rydzo napisał(a):
lendziro napisał(a):
Dotychczas wydawało mi się że na krajówkach można opuszczać pierwszy docinek i kolejny był dalej do wykorzystania .


Wydawało się to poprawne słowo. Pani wyprowadziła Cię z błedu a Ty dalej szukasz pomocy?
Czy po wizycie u lekarza tez wypytujesz ludzi na forach o diagnozę?



czasem szukam.. ostatnio po kontuzji kolana byłem u 6ciu ortopedów i uwierz mi rozbieżność między diagnozą i leczeniem jest diametralnie skrajna..
Kto pyta nie błądzi :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#444 PostWysłany: 21 Cze 2017 13:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2015
Posty: 493
Loty: 76
Kilometry: 104 894
Wnioski są oczywiste. Nie ryzykuj bo nie polecisz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#445 PostWysłany: 02 Sie 2017 19:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lis 2013
Posty: 103
Kupiłem bilet do Phnom Penh liniami Emirates, ale samolot ma pitstop w Rangun w Birmie. Chcialem wysiasc podczas pitstopu i przez Tajlandie dostac sie do Kambodzy aby wrócic do kraju. Pytanie czy wpuszcza mnie na powrotny samolot w Phnom Penh do Waw ;).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#446 PostWysłany: 02 Sie 2017 19:20 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22321
Jak kupisz bilet na miejscu (PNH - WAW), to tak.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#447 PostWysłany: 02 Sie 2017 19:32 

Pablakiss napisał(a):
Kupiłem bilet do Phnom Penh liniami Emirates, ale samolot ma pitstop w Rangun w Birmie.


ZERO szans, za krótki ten postój:
Kod:
pit stop................kilkusekundowa przerwa na zatankowanie paliwa i zmianę opon



jakie pytanie taka odpowiedź, merytorycznie z jakieś kilkaset razy to już tu na forum wyjaśniano
Góra
 PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#448 PostWysłany: 02 Sie 2017 19:43 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22321
@gorny77

Uwielbiam tą kilkusekundową przerwę. Szybciej niż pit stop w Formule 1 ;D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#449 PostWysłany: 02 Sie 2017 19:50 

Zeus napisał(a):
Jak kupisz bilet na miejscu (PNH - WAW), to tak.


Oj żebyś nie miał go na sumieniu, bo ZAPEWNE jest to lot RT i w tym tonie należało mu odpowiedzieć (lub co najmniej uzupełnić swój wpis), bo jak ma to na jednym bilecie to tanio do Polski nie wróci

Obaj piszemy o tym samym odnośnie pitstopu jak to forumowicz jasno i czytelnie napisał
Góra
 PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#450 PostWysłany: 02 Sie 2017 20:14 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
W sumie ciekawe, odcinek nie zostanie opuszczony, bo boarding byl. Stewki sprawdza ilosc paxow przed wylotem do Kambodzy ale raczej nie zaraportuja ze osobnik x z miejsca 13f wyszedl. czyli ok, przynajmniej teoretycznie
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#451 PostWysłany: 02 Sie 2017 20:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lis 2013
Posty: 103
Bez obrazy ale na odcinku Waw - Hanoi - Waw jest pitstop w BKK .Tyle ze mialem 10h przerwy wiec nie było problemów,.,wypuscili pasazerów na zakupy. Do Kambodzy jest tylko 1.5h przewry i Emirates . W Qatar nie było problemu .Dlatego pytam czy komus sie udało wysiasc w ogóle z samolotu a pózniej juz nie wrócic ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#452 PostWysłany: 09 Sie 2017 15:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1516
srebrny
http://subiektywnieofinansach.pl/spozni ... ego-bledu/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#453 PostWysłany: 09 Sie 2017 19:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Pablakiss napisał(a):
Dlatego pytam czy komus sie udało wysiasc w ogóle z samolotu a pózniej juz nie wrócic ;)


Za czasow komuny, sporo Rodakow wysiadalo i juz nie wracali. :D
Znalem takich. ;)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
becek uważa post za pomocny.
 
      
#454 PostWysłany: 04 Wrz 2017 20:49 

Rejestracja: 04 Wrz 2017
Posty: 5
Dołożę z mojego doświadczenia:

Powrót z Chin przez Szwajcarię do Polski. Chciałem wysiąść w Szwajcarii i to zgłosiłem na stanowisku odprawy i tam mnie poinformowano, że nie mam takiego prawa, po czym w Szwajcarii zgłosiłem się do obsługi naziemnej i nie było najmniejszego kłopotu. Bagaż wyjechał :) Jedynie co mnie poinformowano i co logiczne, że lot z Zurychu do Warszawy tracę bez możliwości zwrotu pieniędzy za niego.

Drugi przypadek - lot z Gdańska przez Monachium do Rio de Janeiro. Chciałem wsiąść nie w Gdańsku, a w Monachium i na infolinii mnie poinformowano, że absolutnie tak nie można, bo lot wtedy przepada. Czyli pewnie w pierwszą stronę należy dolecieć zgodnie z biletem, natomiast w powrotnej drodze chyba można spokojnie wysiąść kiedy się chce, pod warunkiem, że już dalej lotu nie kontynuujemy.

Pozdrawiam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#455 PostWysłany: 04 Wrz 2017 21:24 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1632
niebieski
Brawo, tak jest różnica pomiędzy lotem TAM i lotem POWROTNYM.
To miłe, że na 22 stronie wątku to odkrywasz!
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#456 PostWysłany: 04 Wrz 2017 21:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1386
niebieski
Myślę, że przydałoby się wiki w stylu "jeśli opuścisz dowolny odcinek podróży z biletu łączonego - reszta lotów przepada" z przykładami. Zredukowałoby liczbę takich odkryć i pytań. :P
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#457 PostWysłany: 05 Wrz 2017 05:09 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6217
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Podejmuje sie stworzenia tego wikiposta, jak bede mial pitstop w pracy :mrgreen:
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#458 PostWysłany: 05 Wrz 2017 23:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1525
Loty: 183
Kilometry: 333 672
platynowy
jak sytuacja wyglada jesli czesc odcinkow realizowana jest busem lub pociagiem? czy karty pokladowe sa w jakis sposob sprawdzane? z tego co pamietam w europie takie bilety czesto mozna kupic na trasach bruksela-paryz-x albo ljubljana-zagrzeb-x

Załączniki:
Przechwytywanie.JPG
Przechwytywanie.JPG [ 46.27 KiB | Obejrzany 2409 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#459 PostWysłany: 06 Wrz 2017 02:21 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6217
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Obstawiam, ze mozna. Latajac Emirates do ZVJ z WAW i tak dostajesz tylko jeden boarding pass, bez zadnego info o busie czy cos ale w rezerwacji jest WAW-DXB-ZVJ
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#460 PostWysłany: 06 Wrz 2017 07:40 

Rejestracja: 12 Lis 2011
Posty: 772
Loty: 391
Kilometry: 612 796
srebrny
Trasa Bruksela - Paryz, kupiona na jednym bilecie Air France, jest traktowana jak normalny odcinek, tylko ze po ziemi ;) Na dworcu midi masz normalne stanowisko check-in Air France, nadajesz tam bagaz do miejsca docelowego i odbierasz juz na finalnym lotnisku. Tam tez sie odprawiasz i dostajesz karty pokladowe. Jedna z tych kart pokładowych jest własnie tez bilet na trasie Bruksela Midi - CDG. Co ciekawe, jesli np pociag sie spozni i z tego powodu spoznisz sie na swoj kolejny lot to Air France/SNCF gwarantuje ci ze za darmo przebukuje ciebie na kolejny lot. Przysluguja ci te same prawa jakie pasazerowi zwyklego samolotu. Ale jest tez druga strona medalu. Jak sie nie stawisz na pierwszy odcinek, realizowany przez TGV na trasie Bruksela - CDG, to caly bilet ci przepada.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 905 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 46  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Trendiction [Bot] oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group