Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 02 Wrz 2016 22:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2011
Posty: 78
Leciałem ostatnio Wizzairem który się opóźnił ok. 1 godzinę z winy przewoźnika. Wskutek tego, spóźniłem się do wypożyczalni samochodów i doliczyli mi 14 EUR za wydanie auta poza godzinami. Złożyłem reklamację, ale czy Waszym zdaniem/doświadczeniem, jest szansa na otrzymanie czegokolwiek?
_________________
Lądy i morza przemierzam - https://paranoix.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Agadiru za 983 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Wrocławia i noclegi w 4* hotelu Wycieczka do Agadiru za 983 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Wrocławia i noclegi w 4* hotelu
Loty (z bagażem) na Filipiny z Warszawy za 2768 PLN. Wiele dostępnych terminów Loty (z bagażem) na Filipiny z Warszawy za 2768 PLN. Wiele dostępnych terminów
#2 PostWysłany: 02 Wrz 2016 22:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5639
HON fly4free
nie
Góra
 Profil Relacje PM off
ciamek lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 02 Wrz 2016 22:32 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8581
złoty
Tak
Góra
 Profil Relacje PM off
paranoix lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 02 Wrz 2016 22:35 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7793
złoty
paranoix napisał(a):
Złożyłem reklamację, ale czy Waszym zdaniem/doświadczeniem, jest szansa na otrzymanie czegokolwiek?

Na pewno dostaniesz... odpowiedź na reklamację ;)


Ostatnio edytowany przez miriam, 02 Wrz 2016 22:53, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 02 Wrz 2016 22:38 

Rejestracja: 03 Sty 2014
Posty: 306
niebieski
z pewnością WIZZAIR specjalnie miał spóżnienie byś zapłacił karę za wynajem samochodu , naprawdę tragedia ....... ludzie wariujecie chwilami a autor tego tematu już chyba oszalał z pazerności i punktualności
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 02 Wrz 2016 22:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2011
Posty: 1072
Loty: 14
Kilometry: 31 648
srebrny
zgodnie z dyrektywą nic za takie opóźnienie, złóż reklamację dołącz pokwitowanie z rachunkiem od razu do reklamacji bo tak to odrzucą na 99 % , a 14 euro dla nich nie majątek, więc jest duża szansa na to że dostaniesz
Góra
 Profil Relacje PM off
paranoix lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 02 Wrz 2016 22:45 

paranoix napisał(a):
Leciałem ostatnio Wizzairem który się opóźnił ok. 1 godzinę z winy przewoźnika. Wskutek tego, spóźniłem się do wypożyczalni samochodów i doliczyli mi 14 EUR za wydanie auta poza godzinami. Złożyłem reklamację, ale czy Waszym zdaniem/doświadczeniem, jest szansa na otrzymanie czegokolwiek?


podczas rezerwacji biletów wizzair na jednym z etapów wyskakuje coś takiego
ale napisać możesz, na 99% przeproszą i odeślą do ubezpieczyciela, bo stoją na stanowisku, iz trzeba być zapobiegliwym

Załączniki:
wizz.PNG
wizz.PNG [ 10.28 KiB | Obejrzany 4521 razy ]
Góra
 PM off
namteH lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 02 Wrz 2016 22:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Gru 2011
Posty: 1983
srebrny
A co to za wypozyczalnia?
Kiedys mialem podobne watpliwosci z Hertzem, ktore ostatecznie obsluga wypozyczalni wyjasnila w taki sposob:
"W warunkach najmu dostępnych na stronie jest informacja, że godzina odbioru auta jest aktualizowana na podstawie planowanego lądowania samolotu – jednak nie wpływa to na zastosowanie opłaty OOH."

Jednym slowem, jesli w rezerwacji auta podales numer lotu, a rozkladowa godzina przylotu samolotu byla w ramach godzin otwarcia wypozyczalni, to przynajmniej w Hertzu zadnej dodatkowej oplaty nie bedzie. Sprawdz warunki w swojej wypozyczalni, moze oplata zostala naliczona nieslusznie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 03 Wrz 2016 16:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2011
Posty: 78
MUC2014 napisał(a):
z pewnością WIZZAIR specjalnie miał spóżnienie byś zapłacił karę za wynajem samochodu , naprawdę tragedia ....... ludzie wariujecie chwilami a autor tego tematu już chyba oszalał z pazerności i punktualności


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" J. Tuwim


Gregggor napisał(a):
A co to za wypozyczalnia?
Kiedys mialem podobne watpliwosci z Hertzem, ktore ostatecznie obsluga wypozyczalni wyjasnila w taki sposob:
"W warunkach najmu dostępnych na stronie jest informacja, że godzina odbioru auta jest aktualizowana na podstawie planowanego lądowania samolotu – jednak nie wpływa to na zastosowanie opłaty OOH."
Jednym slowem, jesli w rezerwacji auta podales numer lotu, a rozkladowa godzina przylotu samolotu byla w ramach godzin otwarcia wypozyczalni, to przynajmniej w Hertzu zadnej dodatkowej oplaty nie bedzie. Sprawdz warunki w swojej wypozyczalni, moze oplata zostala naliczona nieslusznie.


Wypożyczalnia była czynna do godz. 22, samolot przyleciał po 23. Wypożyczalnia Sixt, pośrednik economycarrentals.com.
Samolot miał przylecieć ok. 22 i OOH było w cenie, ale właśnie na czas przylotu - dlatego też pracownik doliczył mi 14 EUR, a dyskusja z nim była ciężka. Twierdził, że nie miał numeru lotu podanego, mimo że na moim voucherze był. Nie chcąc zostać bez samochodu w nocy, wziąłem co dawał z zamiarem późniejszej reklamacji. Wiem, że za takie opóźnienie nic mi nie przysługuje z dyrektywy.
_________________
Lądy i morza przemierzam - https://paranoix.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group