Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Wrz 2017 10:22 

Rejestracja: 01 Wrz 2017
Posty: 36
Loty: 25
Kilometry: 49 967
Hej,przed chwlą chciałam kupić bilety za łączną wartość 1800 zł...wpisałam wszystkie dane kliknełam w opcje aby kupić bilety i....pojawił się jakby pasek ładowania i znowu wyświetliła się strona gdzie trzeba wpisać dane ,nr karty itp.Mysłałam że za pierwszym razem coś źle zrobiłam wiec uzupełniłam dane 2 raz tym bardziej ze za 1 razem nie pobrało mi pieniędzy z konta.Bardzo się boje o to że robiąc takie coś dostane np informacje o zakupie biletów dopiero za 2 godziny i okaże się że pobierze mi z konta 2 razy tą kwote.Ktoś może wie co mam robić bo nie ukrywam że jestem strasznie zdenerwowana ;// a i jeszze dodam że anie za 1 razem ani za 2 nie dostałamżadnego maila od nich


Zmieniłem literówkę w tytule, ale w samych postach jest ich tyle, że nie mam na nie siły. Proszę, zwróć uwagę na styl pisania. To nie czat dla nastolatków. :lol: mod Kański


Ostatnio edytowany przez Kański, 17 Wrz 2017 10:53, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 17 Wrz 2017 10:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Zadzwoń do banku czy była próba autoryzacji i będziesz wszystko wiedzieć. jeśli nie było to powtórz np. na chrome w trybie incognito .
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 17 Wrz 2017 10:33 

Rejestracja: 14 Wrz 2016
Posty: 113
Mi kiedyś mail z potwierdzeniem przyszedł po 6 godzinach.

ps.
Wątek na forum też założyłaś dwa razy :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 17 Wrz 2017 10:36 

Rejestracja: 01 Wrz 2017
Posty: 36
Loty: 25
Kilometry: 49 967
Ostatnio nwm czemu wątek tutaj też mi się dodał 2 razy xd czyli co mam robić w przypadku kiedy pobierze mi 2 razy pieniądze z konta? Niby na opodo po dokonaniu transakcji przekierowuje na strone na której pisze czy transakcja sie udała czy nie,mnie jak mówie przekierowano na tą strone gdzie jest napisane ,,już prawie koniec,, i kazano mi wpisać dane które za pierwszym razem były wpisane dobrze ;__;
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 17 Wrz 2017 10:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
najpierw zadzwon
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 17 Wrz 2017 10:49 

Rejestracja: 01 Wrz 2017
Posty: 36
Loty: 25
Kilometry: 49 967
Na całe szczęście okazuje się ze i tak miałam 2 tysiące na koncie wiec nawet jak coś to nie będzie możliwości aby pobrano mi kasę 2 razy.Poczekam do końca dnia i zobaczę czy udało mi się kupić te bilety czy po prostu coś miałam z przeglądarka i dlatego nie przekierowano mnie na ta stronę finalna transakcji.takze dla pewności potem zadzwonię na ta infolinie banku dopytać sie co i jak
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: abelincoln oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group