Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 301 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 29 Cze 2015 19:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Właśnie Pani nie była zorientowana, zadzwoniła gdzieś, edytowała i już na paragonie mam spółdzielnie, czyli nie mam się co martwić że będzie ban?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#82 PostWysłany: 29 Cze 2015 19:58 

Nie, ban na nr konta bankowego jest np. za wykonanie jednej płatności np. 2000 zł czyli całego miesięcznego limitu na nowo wprowadzone konto i to chyba co najmniej 2 miesiące pod rząd, wykonanie jeden po drugim kilku przelewów na jedno konto (ale po podwyższeniu minimalnej prowizji do 1,89zł/przelew nie ma to za bardzo sensu) itp, itd czyli podsumowując za płatność niezgodną z szeroko rozumianym regulaminem
Góra
 PM off
tabo89 lubi ten post.
tabo89 uważa post za pomocny.
 
      
#83 PostWysłany: 30 Cze 2015 11:49 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5151
srebrny
BusinessClass napisał(a):
bartcym napisał(a):
Mam jakiś fake-owy rachunek wydrukować?


Proszę: http://dmr.vot.pl/posk/?s=przel

Teoretycznie jest w regulaminie 5 czy nawet 2 tys. miesięcznie, ale jak w jeden dzień, polecam niedzielę, zrobicie spacer po Żabkach to mój rekord do tej pory to 24 000zł w jeden dzień :) Oczywiście, następnego dnia blokują ale płatność przechodzi.

ok czyli rozumiem blokuje karte plazowa a nie kredytowa ?
czy dobrze rozumiem mechanizm:
zakladasz nowa karta plazowa,
drukujesz rachunek za pomoca np.:
http://dmr.vot.pl/posk/?s=przel
w nazwie odbiorczy wpisujesz np. energe/tauron lub jakas spoldzielnie mieszkaniowa
i w numerze konta podprostu swoj numer
no i zaczynamy w niedziele spacer po zabkach z kredytowka i w poniedzialek/wtorek masz
kase na koncie, a obrot na karcie zrobiony :-)

dobrze rozumiem ? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 30 Cze 2015 11:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
michcioj napisał(a):
dobrze rozumiem ? :)

no w skrócie tak ;)
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 30 Cze 2015 12:34 

no w sumie nie:
- to co piszesz taki maraton po żabkach jest możliwy, ale przed tym należy wyrobić dla kilku osób karty żabki dla danej osoby z peselem jedna (słownie: 1 karta żabki dla jednej osoby, weryfikacja po Peselu), każda osoba z kartą może dokonać za prowizją/prowizjami po podaniu peselu lub karty żabki płatności maksymalnie za 2000 zł/miesięcznie/osoba/karta żabki
- osobna kwestia to płacenie za przelewy w opcji j/w kartą kredytową/debetową, wszystkie płatności kilku osób w kilku przelewach po pobraniu prowizji można dokonać jedną kartą według limitu na karcie
- najważniejsze, blokują tj. "dożywotnio banują" konta bankowe, na które dokonano płatności z złamaniem ich regulaminu (ale tylko do opłacania płatności za pomocą karty, np. opłacić gotówką możemy nadal)
Góra
 PM off  
      
#86 PostWysłany: 30 Cze 2015 14:07 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5151
srebrny
ok, gorny mam pytanie:

1. czy pesel jest weryfikowany ? tj. co sie dzieje jak.. wpisze lewy pesel. nikt przeciez tego nie sprawdza ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 30 Cze 2015 14:15 

nr pesel ma swoje uwarunkowania i chyba wpisanie błędnego (jakiś tam nr określa np. płeć) powoduje, że zapewne nie pozwoli na jego wpisanie (ja w każdym bądź razie miałem prawdziwe dane mamy, syna osoby dorosłe, przy zakładaniu kart żabki nikt ode mnie dokumentów nie wymagał, tylko dane z druku do założenia karty żabki i jakie dane są potrzebne są na ich stronie)
http://zabka.pl/files/uslugi/formularz_zgloszeniowy.jpg
Góra
 PM off  
      
#88 PostWysłany: 30 Cze 2015 14:24 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
Nie da się wpisać wymyślonego numeru PESEL. Nawet jak podacie istniejący numer PESEL to się nie da ponieważ w Żabce po wpisaniu numeru PESEL wyskakuje im imię i nazwisko. Trochę to niepokojące ale sprawdziłem to i jest to w 100% pewne. Nie wiem na jakiej zasadzie mają dostęp do sprawdzenia imienia i nazwiska po numerze PESEL klientów, którzy nigdy nie korzystali z ich usług!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 11 Gru 2015 12:16 

Rejestracja: 22 Sie 2012
Posty: 663
Loty: 78
Kilometry: 201 975
niebieski
chyba mnie żabka zbanowała :?
nie mogę zapłacić przez moje konto ani przez konto (karta żabka) innej osoby. W pierwszym przypadku po wpisaniu danych odbiorcy rzuca błędem, w drugim przypadku przyjmuje dane odbiorcy, dochodzi do płatności i płatność odrzuca. Kredytówka w obu przypadkach ta sama. Czyli ban po nazwisku + po karcie? Da się coś z tym zrobić?
_________________
moje relacje:
http://www.fly4free.pl/forum/sztuka-ame ... ,212,81860
minirelacja-z-maxiwyspy-ilha-grande,212,96928&start=0
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 11 Gru 2015 12:21 

Jedyny znany mi ban to ban czyli zablokowanie płatności opłaconej kartą na DANE KONTO BANKOWE (proste do sprawdzenia: po odmowie opłacenia kartą poproś o sprawdzenie bez opłacenia takiej płatności gotówką - gotówką zapewne się da)
A i koniecznie przestudiuj regulamin o sumach miesięcznych płatności.
Góra
 PM off
ara lubi ten post.
ara uważa post za pomocny.
 
      
#91 PostWysłany: 11 Gru 2015 12:34 

Rejestracja: 22 Sie 2012
Posty: 663
Loty: 78
Kilometry: 201 975
niebieski
gotówką pewnie by poszło, sama kasjerka proponowała, żeby w bankomacie obok wypłacić kasę i gotówką zapłacić...
ale to w przypadku gdy płaciłam z karty żabki innej osoby, jak moją się posłużyłam to po przyjęciu danych odbiorcy już był błąd i ani gotówką by nie poszło ani kartą
_________________
moje relacje:
http://www.fly4free.pl/forum/sztuka-ame ... ,212,81860
minirelacja-z-maxiwyspy-ilha-grande,212,96928&start=0
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 11 Gru 2015 12:46 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1800
niebieski
Zabka czasem swiruje, mialem kilkakrotnie problemy z zaplata - poszedlem w innym terminie do innego punktu i przeszlo bez problemu.
Ale ja nigdy nie przekraczam limitu globalnego.
Góra
 Profil Relacje PM off
ara lubi ten post.
 
      
#93 PostWysłany: 11 Gru 2015 12:59 

czyli 2 różne płatności różnych osób na to samo konto (jak dla mnie jeśli już to blokada nastąpiła po wpisaniu sumy lub nr. konta bankowego i zatwierdzeniu opłacenia kartą)

poczytajmy regulamin:
http://zabka.pl/pl/uslugi/drobne-rachunki,4

Kod:
Po odczytaniu karty i nawiązaniu połączenia on-line, Ajent przyjmuje od Klienta Drobne Rachunki, wprowadzając wymagane dane takie jak: numer faktury (dokumentu) jako tytuł płatności, kwotę, nazwę i adres beneficjenta wpłaty i numer konta bankowego, na które mają być przekazane środki pieniężne
[code]

[code]
realizację przez Zarejestrowanego Klienta Płatności dokonywanych z użyciem kart płatniczych na kwotę powyżej 2.000,00 zł (słownie: dwa tysiące złotych 00/100) w okresie 30 dni.
[/code]

[code]
Usługodawca zastrzega sobie prawo do zablokowania Klientowi możliwości dokonywania wpłat na rachunek/-i bankowy/-e i/lub zablokowania Karty KIK w przypadku złamania przez Klienta regulacji zawartych w niniejszym Regulaminie
[/code]

[code]
1. Każdy Zarejestrowany Klient ma prawo złożyć reklamacje dotyczącą wykonania Usługi w zakresie przyjmowania i dokonywania wpłat.
2. Klient składa reklamację do Usługodawcy:
a) pisemnie na adres: Żabka Polska sp. z o.o., Plac Władysława Andersa 7, 61-894 Poznań;
b) faksem na numer (61) 856 39 57;
c) e-mail’owo na adres rachunki@zabka.pl;
d) telefonicznie w godzinach od 8:00 – do 16:00 na numer (61) 856 38 16, w dniach od poniedziałku – do piątku
Góra
 PM off
ara lubi ten post.
ara uważa post za pomocny.
 
      
#94 PostWysłany: 11 Gru 2015 13:11 

Rejestracja: 18 Maj 2011
Posty: 15
Napisz zapytanie na podany w regulaminie adres e-mail i ewentualnie poproś o odblokowanie możliwości płacenia rachunków. U mnie się udało, bana miałem założonego za to, że nie zauważyłem obniżenia max. limitu płatności z 5k na 2k.
Góra
 Profil Relacje PM off
ara lubi ten post.
ara uważa post za pomocny.
 
      
#95 PostWysłany: 11 Gru 2015 14:22 

Rejestracja: 22 Sie 2012
Posty: 663
Loty: 78
Kilometry: 201 975
niebieski
@FTR tak zrobiłam, udało się ale jestem teraz na celowniku i muszę przestrzegać regulaminu - 2.000/30 dni przy płatności kartą :oops:
_________________
moje relacje:
http://www.fly4free.pl/forum/sztuka-ame ... ,212,81860
minirelacja-z-maxiwyspy-ilha-grande,212,96928&start=0
Góra
 Profil Relacje PM off
FTR lubi ten post.
 
      
#96 PostWysłany: 11 Gru 2015 14:31 

Od dawna piszę, że płatności np. w żabce trzeba robić "z głową" ;) (nie od razu "z grubej rury" 2000 zł przelew na dane konto za prowizją 8 zł, ale np. 4 x 499,97 zł z odstępem co kilka dni najlepiej z różnych kart klienta z prowizją 4 x 1,89 zł z płatnością tą sama kartą kredytową, gdyż danej karty z doświadczenia nie blokują o ile są na niej wystarczające wolne środki)
Góra
 PM off
digger lubi ten post.
 
      
#97 PostWysłany: 15 Gru 2015 00:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2012
Posty: 547
Loty: 4
Kilometry: 4 702
niebieski
Zadam może głupie pytanie ale czy opłacając rachunek w żabce za pomocą KK otrzymuje potwierdzenie złożonej dyspozycji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 15 Gru 2015 00:08 

oczywiście TAK, na potwierdzeniu coś na wzór paragonu (które też równie szybko wyblaknie) na którym są między innymi: nr konta, dane komu przesłano, kwota, data oraz informacja, że zostanie on zrealizowany do 3 dni roboczych
Góra
 PM off
yoshi uważa post za pomocny.
 
      
#99 PostWysłany: 15 Gru 2015 00:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4831
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
;)

Załączniki:
zaba.JPG
zaba.JPG [ 24.54 KiB | Obejrzany 4535 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
yoshi uważa post za pomocny.
 
      
#100 PostWysłany: 15 Gru 2015 00:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2012
Posty: 547
Loty: 4
Kilometry: 4 702
niebieski
Ooo! @correos widzę tytuł przelewu. Można płacić "raty" do "banku"? :D :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 301 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group