Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 41 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Kwi 2018 20:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1191
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
nie wiem czy było nie sprawdzałem
https://www.ihg.com/trip-extras/us/en/c ... MNR-TE-Car

Załączniki:
BD274F7A-D6B6-4097-8F24-681F503705E0.jpeg
BD274F7A-D6B6-4097-8F24-681F503705E0.jpeg [ 80.08 KiB | Obejrzany 15272 razy ]
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka na wybrzeże Cinque Terre za 1219 PLN. Loty do Włoch z Warszawy, noclegi i auto Wycieczka na wybrzeże Cinque Terre za 1219 PLN. Loty do Włoch z Warszawy, noclegi i auto
Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 2134 PLN. Wyloty z 4 miast Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 2134 PLN. Wyloty z 4 miast
#2 PostWysłany: 08 Sty 2019 20:27 

Rejestracja: 08 Sie 2011
Posty: 1251
niebieski
Zimowa promocja Hertz.
Rezerwacje do 21 stycznia, wypozyczenie do 7 kwietnia.
https://www.hertz.com/rentacar/hertzlink/index.jsp?targetPage=Hertz_January_Sale_2019_Direct.xml

Załączniki:
hertz.JPG
hertz.JPG [ 118.95 KiB | Obejrzany 14246 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Mar 2019 13:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3078
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Zakładam nowy wątek odnośnie wynajmów w Hertz. Nie będę się za bardzo rozpisywać opisując każdy z wynajmów - wszystkie przebiegają tak samo: "Dzień dobry, mam rezerwację na X dni, tu są moje dokumenty", "Dzień dobry, tu są kluczyki, poproszę podpisać tutaj, dziękuję, miłego pobytu". Na temat aut też nie będę pisać - wygląd i wyposażenie można obejrzeć na youtubie :) Jeżeli chodzi o ich stan - to wszystkie były nowe, nawet jak miały kilkanaście tysięcy na liczniku, to zadbane i nie obite. Odnośnie klas samochodów - nie pisze co było w jakiej, bo mam wrażenie że co kraj to inaczej. Piszę co rezerwowałem i co dali.

Status President's Circle

EDI - rezerwowałem Compacta, dostałem Economy (Skoda Fabia) - czyli downgrade klasę niżej - moje pytanie o mój gwarantowany upgrade zostało z lekka wyśmiane "a co, może chciałby Pan Mercedesa?" - wziąłem co dawali, potem po ankiecie dostałem jakieś lakoniczne przepraszamy ale upgrade nie jest gwarantowany (szkoda, że dla PC jest)
MUC - rezerwowałem Compacta, dostałem Forda Focusa kombi 1.0 - klasa wyżej
DXB - rezerwowałem Compacta, dostałem Hondę Accord - klasa wyżej
MUC - rezerwowałem Compacta, dostałem Forda Focusa kombi 1.5, lekko sportowego - klasa wyżej
GLA - rezerwowałem Compacta, dostałem Audi A4 Avant na wypasie - kilka klas wyżej
DXB - rezerwowałem Compacta, dostałem Toyotę Corollę - brak upgradu, ale przepraszali, kazali następnym razem wysłać maila żeby uprzedzić (o tym dalej)
MUC - rezerwowałem Compacta, dostałem Forda Kuga - ze dwie klasy wyżej
BHX - rezerwowałem Compacta, dostałem Mitsubishi Eclipse Cross - ze dwie klasy wyżej
HAM - rezerwowałem Compacta, dostałem Forda Focusa kombi 1.5 diesel, mega bieda wersja - klasa wyżej, ale wolałbym Fiestę jako-tako wyposażoną
INN - rezerwowałem Mini (klasę, nie markę), dostałem BMW 316 - chyba kilka klas wyżej, ale 316 to straszna bieda
BRS - rezerwowałem Compacta, dostałem Volvo V40 - klasa wyżej, bardzo przyjemne, dużo lepsze niż te wszystkie Fordy Focusy kombi w Niemczech
MUC - rezerwowałem Compacta, dostałem Forda Mondeo prawie full wypas - dwie klasy wyżej
STR - rezerwowałem Compacta, chcieli mi dać Forda Galaxy, poprosiłem o coś innego i dostałem Forda Ecosport - powiedzmy że to klasa wyżej - Compact SUV
MUC - rezerwowałem Compacta, dostałem Forda Kuga - ze dwie klasy wyżej
DXB - rezerwowałem Compacta, dostałem Renault Koleos - mail ode mnie wysłany zawczasu został zignorowany, ale Pani znalazła coś lepszego niż Corolla.
DXB - rezerwowałem Full Size, dostałem Mazdę CX3 - uprzedziłem jak kazali wcześniej, na miejscu zamiast auta wielkości Camry (które specjalnie rezerwowałem bo potrzebowaliśmy większego auta) czekał na nas najmniejszy SUV Mazdy. Pani upierała się że to upgrade, tylko że oni nie uwzględniają wielkości auta, a wielkość silnika (szkoda że zorientowałem sie dopiero później że Mazda którą dostaliśmy miała silnik 2.0L, a Camry na rynek bliskowschodni jest oferowany z minimum 2.5L). Oryginalnie zarezerwowanego Camry nie mieli dostępnego. Mieli nam tę Mazdę wymienić przez te prawie dwa tygodnie, które byliśmy na miejscu, ale nikt się nie odezwał.
STR - rezerwowałem Compacta, dostałem Forda Edge prawie full wypas - kilka klas wyżej
MUC - rezerwowałem Compacta, dostałem Peugeota 3008 - ze dwie klasy wyżej - po poproszeniu o coś lepszego dla członka ze statusem PC - chcieli mi znowu dać Focusa w kombi.

To ostatnich paręnaście wynajmów - jak widać źle nie jest, parę razy trafiłem coś fajnego, ale te Focusy w kombi to mnie trochę dobijają, stąd mój drugi wątek w którym szukam lepszego programu.
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 22 Cze 2019 19:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Ogolnie o wynajmie samochodow w Hertz, Dollar, Thrifty.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 07 Lip 2019 22:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Polecam otworzyc darmowe konto Hertz Rewards. Juz sama rejestracja daje to, ze Hertz nie pobierze depozytu lub bedzie on bardzo niski (€200) przy wynajmie, samochod bedzie podstawiony na najblizszy parking, odbior bez kolejki przy stanowisku Gold Rewards, dokumenty gotowe do podpisu etc.
No i latwiej o upgrade, jesli kogos to interesuje 8-)

Dwa przydatne kody CDP (stale kody znizkowe - nie mylic z kodami PC):
651541 - MASTERCARD PREMIUM DE - znizka 10-20%
840267 - ACCOR HOTELS PROMOTION - znizka 10-20% + 9x Accor points
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 26 Lip 2019 16:36 

Rejestracja: 27 Paź 2012
Posty: 138
Loty: 63
Kilometry: 112 829
@p.wl albo jestem ślepy albo nie ma nigdzie informacji o pobieranym depozycie ?, gdzie ta informacja powinna się wyświetlić po wyszukaniu samochodu w danym terminie w określonej lokalizacji ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 29 Lip 2019 18:32 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2335
srebrny
p.wl napisał(a):
Ogolnie o wynajmie samochodow w Hertz, Dollar, Thrifty.


No Dollar w Gruzji nie wypalił - zamiast dużej Toyoty Camry (jak na stronie Ryanair) dostałem Hyundai Elantra, bo duże auto Hyundai Sonata jaki dla mnie przygotowali było zepsute a innego w tej klasie ponoć nie mieli.
Poszła reklamacja i ciekawe jak się potoczy - a to z powodu tego, że Dollar GE ma cenę kompakta o 50 zł niższą niż "Premium Elite" .
Ciekawi mnie czy nie będą chcieli mi odpuścić tylko tych pięciu dyszek.
Oczywiście napisałem Ryanair'owi, że kompakty na ich stronie były o 1000 zł tańsze i gdybym chciał kompakta to zapłaciłbym o 1000 zł mniej. Pożyjemy - zobaczymy (co Ryanair na to).
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 29 Lip 2019 19:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Raczej pewne, ze reklamacje rozpatrza na twoja korzysc i zwroca czesc (spora) oplaty za wynajem.
Zasada jest, ze jesli wypozyczalnia nie ma niczego wolnego w klasie zarezerwowanej przez klienta, powinna zaoferowac bezplatny upgrade, a nie downgrade.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 29 Lip 2019 19:32 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2335
srebrny
Dam znać jak sprawa się potoczy.
Napisali, że może potrwać 3 tygodnie.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 23 Sie 2019 10:28 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2335
srebrny
Już mam odpowiedź od Ryanair - Dollar twierdzi, że auto mi się nie podobało i chciałem inne a jedyne jakie mieli to mniejsze ;)
Tak więc...
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 02 Wrz 2019 17:33 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2335
srebrny
Końcowa odpowiedź: Hyundai Elantra to ta sama klasa co Toyota Camry więc mogą dać Elantrę zamiast Camry. Tak więc Dollar nie polecam.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
Chupacabra lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 18 Gru 2019 21:57 

Rejestracja: 18 Gru 2019
Posty: 1
-- 18 Gru 2019 21:55 --

wojtol napisał(a):
Zimowa promocja Hertz.
Rezerwacje do 21 stycznia, wypozyczenie do 7 kwietnia.
https://www.hertz.com/rentacar/hertzlink/index.jsp?targetPage=Hertz_January_Sale_2019_Direct.xml


Czy w tym roku będzie taka promocja? Dziękuję

-- 18 Gru 2019 21:57 --

JurekWieczorek napisał(a):
wojtol napisał(a):
Zimowa promocja Hertz.
Rezerwacje do 21 stycznia, wypozyczenie do 7 kwietnia.
https://www.hertz.com/rentacar/hertzlink/index.jsp?targetPage=Hertz_January_Sale_2019_Direct.xml


Czy w tym roku będzie taka promocja? Dziękuję


Chciałbym skorzystać z usługi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 20 Gru 2019 19:44 

Rejestracja: 08 Sie 2011
Posty: 1251
niebieski
@JurekWieczorek - do 22 grudnia w Europcar masz 25% zniżki za rezerwacje przez aplikację mobilną
https://www.europcar.com/offers/mobile-days lub w wersji DE https://www.europcar.de/mobile-days-25-prozent

Załączniki:
europcar.JPG
europcar.JPG [ 146.29 KiB | Obejrzany 11427 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 01 Maj 2020 20:45 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2746
złoty
Hertz seeking to avoid bankruptcy after missing lease payment, report says
https://www.cnet.com/roadshow/news/hert ... d-payment/
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#15 PostWysłany: 17 Maj 2020 18:48 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2243
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
CDP 600772 daje 25% zniżki na wynajmy w Szwajcarii, w innych krajach 10%.
To kod zniżkowy dla posiadaczy karty lojalnościowej sieci supermarketów Coop w Szwajcarii, jeśli ktoś chce być bardzo ostrożny, to można sobie założyć kartę za darmo w aplikacji Coop Supercard (supercard.ch).
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#16 PostWysłany: 23 Maj 2020 14:27 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2895
złoty
Tulio napisał(a):
Hertz seeking to avoid bankruptcy after missing lease payment, report says
https://www.cnet.com/roadshow/news/hert ... d-payment/


Bye, bye, Hertz.

Cytuj:
https://edition.cnn.com/2020/05/22/business/hertz-bankruptcy/index.html
Góra
 Profil Relacje PM off
Tulio lubi ten post.
 
      
#17 PostWysłany: 01 Cze 2020 07:27 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2746
złoty
Jeszcze taka ciekawostka:
Hertz paid top executives $16 million in bonuses ahead of its bankruptcy filing.
https://edition.cnn.com/2020/05/26/inve ... index.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 02 Lip 2020 13:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sie 2018
Posty: 858
Loty: 271
Kilometry: 436 930
srebrny
Europejski Hertz działa raczej normalnie.
Miałem kilka anulacji przed płaconych rezerwacji w związku ze zmianami lotów, ostatnią wczoraj. Kasa -zwrot na koncie na drugi dzień.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 19 Paź 2020 10:14 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2746
złoty
"Hertz Gets $1.65 Billion Bankruptcy Loan From Apollo, Others"
https://finance.yahoo.com/news/hertz-ge ... 54914.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 12 Kwi 2021 13:58 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2746
złoty
https://ir.hertz.com/2021-03-30-Hertz-P ... p-Continue
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 41 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group