Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu:[b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym:[b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:[b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:[b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):[b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):[b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:[b].......[/b]

Inne uwagi:[b].......[/b]

[ 70 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 08 Lut 2022 20:11 
Awatar użytkownika

Nazwa hotelu: Courtyard by Marriott Warsaw Airport

Twój status w programie lojalnościowym: -

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: -

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): -

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: zdecydowanie polecam

Inne uwagi: hotel zadbany, czysty z fajnym wystrojem. Pokój dobrze wyposażony, czysto i cichy(nie słychać odgłosów z zewnątrz). Śniadanie smaczne, duży wybór. Bardzo blisko do lotniska Okęcie. Świetne rozwiązanie dla podróżujących.
 Relacje PM off  

#62 PostWysłany: 15 Lut 2022 13:33 

HON fly4free
Nazwa hotelu: Sheraton Poznan Hotel

Twój status w programie lojalnościowym: Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: najtańszy Classic, Guest room, 1 King

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do Junior Suite, Club lounge access, 1 Bedroom Junior Suite, 1 King
śniadanie, wstęp do Club Lounge, wstawka (truskawki w czekoladzie na patykach, butelka czerwonego wina), 1000 punktów?? to się okaże rozliczenia jeszcze nie dostałem

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Salonik bardzo kameralny w sumie byłem już w nim, naliczyłem 16 miejsc siedzących, chyba wystarczająco ani razu salonik nie był pełny, ludzie wchodzili wychodzili rotacyjnie. To był jakiś wieczór azjatycki i tez w takim kontekście był utrzymywany wieczorny happy hours, także była jedna zupka jakaś azjatycka, i jedno/dwa dania na ciepło w małych porcelankach jakaś wieprzowina słodko kwaśna plus sushi i masa innych przystawek, alkoholu skromnie i nalewał nalewał kelner obsługujący salonik, na specjalnie zorganizowanym stanowisku. Rano byłem zobaczyć jeszcze jak wygląda śniadanie ale to raczej takie przekąski niż śniadanie.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Zostałem bardzo dobrze ugoszczony o nic nawet nie prosiłem, także status bardzo dobrze rozpoznawalny. Upgrade z automatu do JS, na dzień dobry butelka wina i truskawki w czekoladzie jako wstawka. Nie jestem tez pewien czy minibarek nie był darmowy, ponieważ oprócz softów niczego tam nie było a cennika nie znalazłem. Jak to w tego typu apartamentach pokój dzienny + sypialnia, ten dzienny trochę nie przemyślany ponieważ zamiast sofy były tylko fotele, raczej ciężko by tam było kogoś położyć na tych fotelach. dodatkowa mini wieża, zestaw do kawy herbaty mini express na kapsułki. Łazienka wanna + prysznic. JS niczego nie urwał po pierwsze spałem w ciekawszych a pod drugie ja tu kiedyś spałem w apartamencie prezydenckim także w najlepszym pokoju w tym Sheratonie to już nocowałem. Śniadanie poprawne, bez jakiś nad wyraz wielkich uniesień, zmówionych jajek po benedyktyńsku się nie doczekałem nawet po przypomnieniu, pani kucharka albo nie wiedziała jak to ugryźć albo się poddała, w ogóle dużo obsługi niemówiącej po polsku i to bynajmniej nie Ukraińcy.

Inne uwagi: Hotel rezerwowałem na raty za pierwszym razem gdzieś tydzień wcześniej, pociągnęło mi automatycznie certyfikat (z puli 5) do upgrade do Junior Suite, po kilku dniach został pokój zaakceptowany.
Po czym się rozmyśliłem i skasowałem rezerwację, certyfikat wrócił, rezerwację ponowiłem dwa dni przed przyjazdem, tym razem certyfikatu nie pobrało i praktycznie po kilku godzinach od razu zmiana na JS.

Załącznik:
S01.jpg

Załącznik:
IMG_20220211_165435.jpg

Załącznik:
IMG_20220211_163808.jpg

Załącznik:
IMG_20220211_163831.jpg

Załącznik:
IMG_20220211_163838.jpg

Załącznik:
IMG_20220211_163852.jpg

Załącznik:
IMG_20220211_164400.jpg

Załącznik:
IMG_20220211_164614.jpg

Załącznik:
IMG_20220211_180618.jpg

Załącznik:
IMG_20220211_182651.jpg

Załącznik:
IMG_20220211_182654.jpg

Załącznik:
IMG_20220212_095809.jpg

Załącznik:
IMG_20220212_095818.jpg

Załącznik:
IMG_20220212_095911.jpg

Załącznik:
IMG_20220212_095913.jpg

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#63 PostWysłany: 16 Lut 2022 19:21 

Zbanowany
Widze ze w tej poznanskiej JuniorSuite wszystko po staremu: stare Cisco telefony, wiekowa miniwieza audio i stare telewizory - ale zawsze ten hotel mial niskie ceny.
 Relacje PM off  

#64 PostWysłany: 16 Lut 2022 19:25 
Awatar użytkownika

Loty: 103
Kilometry: 138 523
niebieski
kacper451 napisał(a):
W ogóle dużo obsługi niemówiącej po polsku i to bynajmniej nie Ukraińcy.[/b]

Będąc tam ostatnim razem zdziwiłem się, że na room service nie ma nikogo mówiącego po polsku, i musiałem składać zamówienie w języku angielskim ;)
 Relacje PM off  

#65 PostWysłany: 03 Mar 2022 09:20 

Loty: 44
Kilometry: 65 890
srebrny
Nazwa hotelu: The Ritz-Carlton, Budapest

Twój status w programie lojalnościowym: Titanium Elite

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:najtańszy

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade do King Bed Palace Suite, darmowy club (wyjasnienie ponizej), wstawka w postaci ciacha, dwie

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):Voucher

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Do Dubajskiego startu nie ma. Natomiast standardowe saloniki bije wszystkie na glowe.
Sniadanie w knajpie na dole
na plus:
bardzo malo rzeczy wystawionych w bemarach, fajna karta menu na na sniadanie do zamowienia, (wykonanie dan poprawne+), dobre bąble do picia, pyszna kawa;
na minus:
obsługa bardzo słaba, trzeba sie dopominać o dolewanie, mylą zamowienia;
czesc stolow ustawiona na wprost drzwi, ochranianych ciezkmi zaslonami, ktore nie daja sobie rady z zimnym porannym powietrzem
Lunch w lounge
na plus:
karta menu calkiem pokazna (jesli chodzi o wykonanie to makaron tragiczny reszta dobry +)
duży wybór win,
na minus:
obsluga myli dania, obija sie z dolewanien itd,
brak mocnych alkoholi do lunchu,
Kolacja w lounge
na plus:
karta menu calkiem pokazna (jesli chodzi o wykonanie to makaron tragiczny reszta dobry +)
wybor mocnych alkoholi
na minus:
obsluga
brak baru/barmana/drinkow - w sumie trzeba sobie samemu dolewac bo inaczej sie czlowiek nie napije 😂
Inne rzeczy Clubie:
na plus:
redbull w lodowka
fantastyczne lemoniady brytyjski
pyszna kawa
na minus:
brak mozliwosci check out

Image

Image

Image

Image

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Jak ktos ma voucher na 40k pkt bym sie nawet nie zastanawial. Fajny pobyt, jest troche jakby prestizowo, ale…. obsluga do maksymalnego przeszkolenia

Inne uwagi: Tak jak obiecalem dwa slowa wyjaśnienia co do darmowego club lounge. Normalnie club lounge dla statusowych 60€ p.p ( i tak sie oplaca). Jednak jak sie okazalo uppy przydziela sie recznie, ja mialem telefonicznie dobity club za te 120€ i poprostu w momencie przybicia uppa usunela sie ta oplata
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#66 PostWysłany: 28 Mar 2022 01:04 

niebieski
Nazwa hotelu: Renaissance Warsaw Airport

Twój status w programie lojalnościowym: Titanium

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: praktycznie zawsze upgrade do Executive (7 piętro, blisko lounge), z reguły dostaję pokój 702 lub 704, czasem upgrade do Suite.

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): bardzo przyjemny lounge. Jeżeli ktoś rozważa nocleg na lotnisku i nie jest duża dopłata do Renaissance, to się nie ma nad czym zastanawiać.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: zdecydowanie polecam

Inne uwagi: hotel zadbany, czysty z fajnym wystrojem. Pokój dobrze wyposażony, czysto i cichy(nie słychać odgłosów z zewnątrz).
Bardzo dobre śniadanie, duży wybór. Do terminalu przechodzi się przez ulicę około 50 metrów. Jeżeli ktoś ma fast track, to wystarcza wyjście z hotelu na 30 minut przed boardingiem.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
karder uważa post za pomocny.

#67 PostWysłany: 20 Kwi 2022 10:54 

HON fly4free
Nazwa hotelu: Sheraton Brussels Airport Hotel

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Junior Suite Club lounge access, 1 King

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: dwie małe butelki szampana, na check in pytanie czy czekoladki czy punkty, wybrałem punkty, ale się ich nie doczekałem

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): przez pośrednika, do opłaty jedynie city tax 12 USD :)

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):. Salonik dość kameralny ale przyjemny, ciekawe godziny otwarcia od 17-23,
kolacja tradycyjnie 18-20, śniadania brak w saloniku, niestety nie zdążyłem się na nią, ponieważ opóźnił mi się lot, widziałem tylko kątem oka już wszystko zebrane na wózku.
Natomiast alkohol, prosecco, 3 wina z dystrybutorów oraz piwo także z dystrybutora były dostępne do 23, plus softy kawa/herbat drobne przekąski.
Czy był jakiś mocniejszy alkohol to nie wiem, możliwe że też został zebrany. W sumie w saloniku garstka ludzi (ze mną 3 osoby koło 21:30),
wszyscy i tak siedzieli w restauracji na dole i tam balowali.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: hotel na przeciwko lotniska 30 m,
zrobiłem błąd i probowalem się do nie go dostać z poziomu odjazdu autobusów:), z przylotów należy się udać na odloty i jesteśmy praktycznie przy hotelu.
Wcześniejsza próba o dopisanie rezerwacji do konta (dopisana), no ale że przez pośredniaka to za wiele ugrać nie można było, poza tym wszystko to jak miałem praktycznie w cenie łącznie ze śniadaniem.
Natomiast ten konkretny apartament to daleki od ideału wyglądał na dość już zużyty i jakiś przejściowy albo zapasowy o ile jego wielkość była w sam raz,
natomiast układ bez podziału na część dzienną i sypialną, brak tez dodatkowej sofy. Poza tym w pokoju żadnej wody, minibarek pusty, kosmetyków brak, no jak na oficjalna cenę to jakiś
dobry żart:) Złote klamki od okien to chyba też powykręcali:) Śniadanie całkiem przyjemne prosecco było również oraz maszyna do wyciskani świeżych pomarańczy na plus
a nie te pseudo podroby z kartonów pomarańczo podobne. Maszyna do naleśników, gofry gotowe ewentualnie do podgrzania

Inne uwagi: Suite wypadł naprawdę słabo a właściwie jego wyposażenie, reszta jak najbardziej ok, no ale w sumie najważniejsze to i tak była cena:)

Załącznik:
IMG_20220409_212608.jpg

Załącznik:
IMG_20220409_212609.jpg

Załącznik:
IMG_20220409_212619.jpg

Załącznik:
IMG_20220409_225222.jpg

Załącznik:
IMG_20220409_225302.jpg

Załącznik:
IMG_20220409_225318.jpg

Załącznik:
IMG_20220409_225323.jpg

Załącznik:
IMG_20220409_225701.jpg

Salonik
Załącznik:
IMG_20220409_213113.jpg

Załącznik:
IMG_20220409_213051.jpg

Załącznik:
IMG_20220409_213810.jpg

Załącznik:
01 sal.jpg

Śniadanie
Załącznik:
IMG_20220410_064046.jpg

Załącznik:
IMG_20220410_064111.jpg

Załącznik:
IMG_20220410_064114.jpg

Załącznik:
IMG_20220410_064122.jpg

Załącznik:
IMG_20220410_064138.jpg

Załącznik:
IMG_20220410_064147.jpg

Załącznik:
Sal.jpg

Załącznik:
IMG_20220410_071834.jpg

Załącznik:
IMG_20220410_071848.jpg

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.

#68 PostWysłany: 02 Maj 2022 14:03 
Awatar użytkownika

Loty: 511
Kilometry: 567 580
srebrny
Sheraton La Caleta Resort & Spa : club lounge zlikwidowany. Jest codziennie kolacja w formie bufetu za 39 EUR z napojami dodatkowo platnymi. Przy platnosci z gory za kontrakt na conajmniej 3 wieczory (ok 28 EUR). Reszta bez zmian.

#69 PostWysłany: 10 Maj 2022 11:37 

HON fly4free
Nazwa hotelu: Sheraton Lima Hotel & Convention Center

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: 2 Twin/Single Beds, Guest Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do Le Meridien Suite, 1 King Bed, wczesny check in i późny check out, dostęp do saloniku/restauracji, śniadanie, 1000 punktów

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):. Salonik zamknięty, ale to może i nawet dobrze, ponieważ zamiast saloniku można było zjeść różne ciekawe rzeczy w restauracji, i to nie w godzinie wieczornych jak standardowo tylko już od 10:) Tak spojrzeliśmy na ta listę co można zamówić to myślę słabo ale jak zaczęły wjeżdżać te przystawki to już zdecydowanie zmieniliśmy zdanie. Właściwie to można tam było już od po śniadaniu siedzieć i nie wychodzić:), Jedynie sekcja alkoholowa słabo wypadła było tylko wino białe i czerwone miedzy 17-19. Dla mnie to w sumie bez różnicy bo dosłownie w hotelu jest browar a bardziej multitap kraftowy BARBARIAN SHERATON http://www.barbarian.pe/locales/sherato ... ro-de-lima. Za to wszystkie przystawki desery palce lizać.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Tak statusu to chyba jeszcze nie wycisnąłem nigdy, zameldowaniem o 8 rano, wymeldowanie o 16, 2 śniadania, dwa wejścia do saloniku, konkretny upgrade. Obsługa uprzejma do bólu, wcześniejszy kontakt mailowy z prośba o możliwy wczesny check in ze względu na długą podróż oraz jakiś suite. Certyfikat na początku automatycznie ścignięty z MB do pobicia, znów wrócił, zrobili mi upgrade o wiele lepszy bez certyfikatu. W hotelu pojawiliśmy się około 8 rano, pokój już był gotowy ale cos tam jeszcze weryfikowano, zaproszono nas na śniadanie w trakcie oczekiwania. Śniadanie skromne znaczy dość ograniczony wybór jak na Sherathona ale po 24h jak znalazł. Mój Le Mariden Suite z widokiem Paseo de los Heroes Navales - Plaza Grau był zlokalizowany na 18 piętrze , mini balkoniki, możliwe wyjście, przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, piękne wnętrze i wystój, ogromy dzienny pokój z barkiem albo może namiastką barku:) Swoim wyglądem oraz wyposażeniem przypominał kameralny lounge. Łazienka również duża z wielka wanną i osobnym prysznicem. Potrzebna była dostawka bez problemu doniesiona, z panem obsługi się trochę pomęczyłem, ponieważ całość ze stelażem nie chciała przejść przez drzwi w efekcie w dziennym pokoju wylądował sam materac:)

Inne uwagi: Suite wypadł rewelacyjnie, obsługa wzór, kontakt mailowy wzór, wszystkie moje prośby zostały spełnione z nawiązka. Z mankamentów brak zestawu do kawy i herbaty, minibarek pusty (pewnie braki przez zasady covidove które są w Limie mocno respektowane, podwójne maski certyfikaty do wejść do sklepów muzeów itp.), brak wstawki, śniadanie dość ograniczone, ale to takie wady na siłę wyszukane ponieważ reszta hotelu, obsługa, salonikiem/restauracja stanowczo przykryły te mankamenty, pełna rekomendacja

Załącznik:
01 SL.jpg

Załącznik:
02 SL.jpg

Załącznik:
03 SL.jpg

Załącznik:
04 SL.jpg

Załącznik:
05 SL.jpg

Załącznik:
06 SL.jpg

Załącznik:
07 SL.jpg

Załącznik:
08 SL.jpg

Załącznik:
09 SL.jpg

Załącznik:
10 SL.jpg

Salonik/restauracja
Załącznik:
11 SL.jpg

Załącznik:
12 SL.jpg

Załącznik:
13 SL.jpg

Załącznik:
14 SL.jpg

Załącznik:
15 SL.jpg

Załącznik:
16 SL.jpg

Załącznik:
17 SL.jpg

Załącznik:
18 SL.jpg

Załącznik:
19 SL.jpg

Śniadanie
Załącznik:
20 SL.jpg

Załącznik:
21 SL.jpg

Załącznik:
22 SL.jpg

Załącznik:
23 SL.jpg

Załącznik:
24 SL.jpg

Załącznik:
25 SL.jpg

Załącznik:
26 SL.jpg

Załącznik:
27 SL.jpg

Załącznik:
28 SL.jpg

Załącznik:
29 SL.jpg

Załącznik:
30 SL.jpg

Nazwa hotelu: Fairfield Lima Miraflores

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Guest room, 2 Double

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: wczesny check in o 9 rano, 500 punktów albo snacki/wino itp. do wybrania na karteczce z podpisem (wybrałem punkty które i tak nie wpadly:), wstawka dwa brownie,

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Pierwszy raz się w sumie dowiedziałem że istnieje taki brand w MB, w porównaniu ze Sherathonem to nie bardzo jest się o czym rozpisywać ot poprawny pokój z dwom osobnymi lóżkami, tu wstawkę jednak można było donieść :) Dość dobra stawka punktowa 10k i w miarę dobra lokalizacja w dzielnicy Miraflores.

Inne uwagi: jeśli stawiać jakiś znak równości to chyba porównywalny hotel z Hiltonowskim Hamptonem. Śniadania chyba obligatoryjnie dla wszystkich. Niestety źle nas poinformowano zamiast o 6:30 zaczynało się w soboty o 7:30 (a spieszyło się nam na samolot), także nie sprawdzone jak się to tam prezentuje, recepcjonista przeprosił i połowicznie próbował jakoś wybrnąć z sytuacji zaoferował kanapki i wodę z lodówki hotelowej w lobby:)

Załącznik:
IMG_20220506_092912.jpg

Załącznik:
IMG_20220506_092921.jpg

Załącznik:
IMG_20220506_092932.jpg

Załącznik:
IMG_20220506_092932a.jpg

Załącznik:
IMG_20220506_092948.jpg

Załącznik:
IMG_20220506_093011.jpg

Załącznik:
IMG_20220506_093018.jpg

Załącznik:
IMG_20220506_093018a.jpg

Relacje PM off
13 ludzi lubi ten post.
Garmond uważa post za pomocny.

#70 PostWysłany: 10 Maj 2022 13:09 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Aż nabrałem ochoty, by ponownie odwiedzić tego Sheratona, bo to taki fajny, oldschoolowy obiekt, a i lokalizacja bardzo fajna na zwiedzanie Centro Historico.
Mam tylko nieco odmienne zdanie, co do śniadania. Wtedy, gdy tam byłem, wszystko prezentowało się i smakowało wybornie, a i wachlarz był szeroki (łącznie z zupami :D ).
Wniosek, że albo dużo się zmieniło od 2019 r., albo jesteś taki wybredny :D
 Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.

[ 70 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości