Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu:[b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym:[b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:[b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:[b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):[b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):[b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:[b].......[/b]

Inne uwagi:[b].......[/b]


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 139 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 14 Wrz 2015 10:34 

Rejestracja: 14 Maj 2014
Posty: 125
przemos74 napisał(a):
Luke1976 napisał(a):
Czy ktoś ma doświadczenia z Park Inn w Ostrawie?

Czy chętnie dają upgrade mają status - Gold?


Mi z GOLDem upa nie dali, podobno nie było... ale obsługa raczej średnio przyjazna była tego wieczoru :(


Upgrade nie otrzymałem ale otrzymałem bezpłatny parking i tyle.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu
Zbiór lotów nad Morze Adriatyckie: Chorwacja, Włochy i Albania z 4 miast od 134 PLN Zbiór lotów nad Morze Adriatyckie: Chorwacja, Włochy i Albania z 4 miast od 134 PLN
#82 PostWysłany: 14 Wrz 2015 12:34 

Rejestracja: 03 Lut 2011
Posty: 129
bobo77 napisał(a):
fakt, Radisson Blu Beke to 'świetny zabytek' czasów Kadara...

Ten hotel można traktować raczej tylko w kategoriach atrakcji turystycznej, gdyż ma nie wiele wspólnego z podstawowymi standardami hoteli Radisson Blu... śniadanie słabiutkie i mało różnorodne, nie wspominając już o reszcie wyposażenia tego historycznego miejsca


Hotel jest o niebo lepszy od np. Radisson Blu Szczecin - przede wszystkim jest czysto (czego nie można powiedzieć o tym w Szczecinie).

W czasie mojego pobytu śniadanie nie było biedne, choć akurat obsługa w czasie śniadania to poza brakiem renowacji hotelu jego największy problem.

Obsługa w hotelu bardzo miła, uważna. Przy check-in spotkaliśmy pracownika, który mówił bardzo dobrze po polsku (ale polakiem nie był).

Dobra lokalizacja samego hotelu też nie jest bez znaczenia.

Odnowiony suite na 4 piętrze ma 2 balkony ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 14 Wrz 2015 14:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 437
@jacke, porównywanie RB Beke do Radissona w Szczecinie nie jest zbyt fortunne, gdyż w każdej sieci zdarzają się takie "zwiędłe kwiatki" jak te dwa hotele, sama mogę wymienić jeszcze kilka innych RB do których raczej nie mam zamiaru wracać, sam najlepiej to powinieneś wiedzieć mając podobno 'concierge' w CC, no chyba że sypiasz w hotelach Park Inn i to jest twój punkt odniesienia, to wtedy rozumiem ;)

- edit -

@jacke, w CC najwyższy status to 'concierge', a nie jak piszesz 'consierge'
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 14 Wrz 2015 23:51 

Rejestracja: 03 Lut 2011
Posty: 129
bobo77 napisał(a):
@jacke, porównywanie RB Beke do Radissona w Szczecinie nie jest zbyt fortunne, gdyż w każdej sieci zdarzają się takie "zwiędłe kwiatki" jak te dwa hotele, sama mogę wymienić jeszcze kilka innych RB do których raczej nie mam zamiaru wracać, sam najlepiej to powinieneś wiedzieć mając podobno 'concierge' w CC, no chyba że sypiasz w hotelach Park Inn i to jest twój punkt odniesienia, to wtedy rozumiem ;)


Chętnie posłucham które RB Twoim zdaniem nie są warte uwagi.

Porównanie Beke i Szczecina uważam za trafne - ta sama sieć, ta sama marka, ten sam region.

Nietrafne może być porównywanie Country Innów z USA i tych z Indii na przykład ;-)

Osobiście przy ocenie hoteli staram się oddzielić hard i soft product. Jakością obsługi ekipa potrafi skutecznie wynagrodzić pewne niedociągniecia w infrastrukturze hotelu (moje doświadczenie np. w Beke) ale też wręcz je pogłębić (moje doświadczenia np. ze Szczecina).

Szczerze mówiąc, z RB nie przypominam sobie gorszego hotelu niż Szczecin - trafiłeś na coś takiego? ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 15 Wrz 2015 00:29 

Rejestracja: 08 Sie 2011
Posty: 1251
niebieski
Są RB gorsze od tego w Szczecinie. Należy do nich niewątpliwie położony niedaleko Szczecina - RB Neubrandenburg. Budynek z lat 80 ubiegłego stulecia z wyposażeniem również z tego okresu. Wewnątrz wygląda jak hotel robotniczy przerobiony na hotel 2*

- room upgrade - brak
- śniadania - dobre i obfite
- butelka wody i ciasteczka na powitanie
Góra
 Profil Relacje PM off
jacke lubi ten post.
jacke uważa post za pomocny.
 
      
#86 PostWysłany: 19 Paź 2015 14:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1495
złoty
Park Inn Budapeszt - status Silver, pobyt za punkty (9000\noc)

- upgrade z standard do superior
- butelka wody na powitanie
- list z podziękowaniem za kolejny pobyt (a byłem pierwszy raz)
- późne wymeldowanie o 15

Hotel troszkę oddalony od centrum, ale za to cicha okolica, pokoje bardzo duże i nowoczesne. Gorzej z obsługą, najpierw przy meldowaniu musiałem troszkę poczekać aż pani recepcjonistka skończy rozmawiać z kolegą (sądząc po częstotliwości używania w trakcie rozmowy, to po węgiersku określenie kobiety lekkich obyczajów jest bardzo podobne do polskiego), drugiego dnia pokój nie był posprzątany - najwyraźniej ekipa sprzątająca nie wraca do pokojów które mają "do not disturb" (a że panie są głośne to wiem że sprzątały w mojej okolicy około 9). A i urocze było to że do ekspresu dodano jedną kapsułkę - mogłem wykazać się rycerskością i oddać ją żonie :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
Misiatek lubi ten post.
 
      
#87 PostWysłany: 08 Lis 2015 19:57 

Rejestracja: 24 Kwi 2014
Posty: 309
Park Inn by Radisson Solna Stockholm, Gold (Points+Cash)

- upgrade do pokoju superior (ze standardu)
- dwie wody + dwa jabłka

Przyzwoity hotel z naprawdę dobrym i urozmaiconym śniadaniem. :geek:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 12 Lis 2015 00:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4586
Loty: 641
Kilometry: 794 132
HON fly4free
Radisson Blu EU Bruksela, gold

Wielkie nic (oprócz noclegu 2 za 1). Co prawda zameldowałem się przed 12, ale to był weekend.
Brak upgrade (nawet wg standardów CC - ten pokój nie był w niczym lepszy od innych), brak wellcome gift, odmówiono mi późniejszego wymeldowania (no OK zgodzono się na 13) tłumacząc się, że hotel jest "full," co było nieprawdą, bo byłem w stanie zrobić rezerwację.
Hotel mocno zużyty, lokalizacja taka sobie dla celów turystycznych, inaczej jeśli chodzi o unijne, ale też cena poza weekendem rośnie sześciokrotnie.

Pewnie lepszy byłby jednak Park Inn Gare Midi, bliżej metro, pociągi. Następnym razem wypróbuję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 12 Lis 2015 12:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 1987
Loty: 112
Kilometry: 141 978
srebrny
Podczas zamieszczania postów w tym temacie od teraz, prosimy o korzystanie z następującego szablonu:
Kod:
[b]Nazwa hotelu:[/b]
[b]Twój status w programie lojalnościowym:[/b]
[b]Rodzaj zarezerwowanego pokoju:[/b]
[b]Przywileje otrzymane w związku ze statusem:[/b]
[b]Stawka za zarezerowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):[/b]
[b]Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):[/b]
[b]Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:[/b]
[b]Inne uwagi:[/b]
Góra
 Profil Relacje PM off
Kański lubi ten post.
Kański uważa post za pomocny.
 
      
#90 PostWysłany: 20 Gru 2015 10:56 

Rejestracja: 17 Cze 2011
Posty: 23
Berlin Park Plaza Kurfürstendamm
Status: silver
Pokoj: double
Upgrade: apartement z widokiem na dziedziniec plus wczesne zameldowanie ok. 8:30
Stawka: punkty 15k za noc
Uwagi: pokoj czysty i pachnacy,duza lazienka z dwoma umywalkami i bardzo mila obsluga,b.dobra lokalizacja

-- 20 Gru 2015 10:04 --

Park Inn Praga
Status: silver
Pokoj: double
Przywileje: liczylismy na wczesny check in,nic z tego,pani na recepcji 3 razy przekladala nam wstep do pokoju tlumaczac sie sprzataniem.w koncu kolo 14 dostalismy karte do pokoju. Okazal sie byc to apartament na executive floor z ogromnym pokojem i super lazienka z widokiem na Prage,do tego przestronny taras
Stawka: cash plus points
Uwagi: super silownia z patio, minus za czekanie na check in


Ostatnio edytowany przez suszek, 08 Sty 2016 09:36, edytowano w sumie 1 raz
pogrubienie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 20 Gru 2015 22:59 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8995
Nazwa hotelu: Sobieski
Twój status w programie lojalnościowym: Gold
Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard
Przywileje otrzymane w związku ze statusem: ŚNIADANIE! Kij z innymi benefitami, rezerwowałem przez pośrednika i dostałem śniadanie! :D
Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pośrednik
Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Nie
Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Mocno zacinały się maszynki do ładowania kart, na recepcji podczas 1-nocnego pobytu musiałem schodzić 5 razy, karty nie zostały przełużone przez późniejszy check-out, więc jeszcze były 2 wizyty w recepcji (co mi się nie podobało). Ale ogólnie hotel spoko
Góra
 Profil Relacje PM off
luziczek lubi ten post.
 
      
#92 PostWysłany: 08 Sty 2016 02:45 

Rejestracja: 08 Sty 2016
Posty: 55
Nazwa hotelu: Park Inn Birmingham West Bromwich
Twój status w programie lojalnościowym: Silver
Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard
Przywileje otrzymane w związku ze statusem: sniadanie, dostep do basenu silowni sauny
Stawka za zarezerwowany pokój: punkty
Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):[/b] Nie
Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Bardzo przyjemny hotel, pokoj czysty, byl prysznic, czyli upgrade do business, basen, 2 sauny, jaccuzzi, blisko stadionu West Bromwich, jesli to komus pasuje, ogolnie super.


Ostatnio edytowany przez suszek, 08 Sty 2016 09:35, edytowano w sumie 1 raz
pogrubienie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 11 Sty 2016 22:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 607
Kilometry: 709 900
srebrny
Nazwa hotelu: Park Inn By Radisson Ostrava
Twój status w programie lojalnościowym: Gold
Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard Queen Size Bed non-smoking -> otrzymałem Standard Twin smoking
Przywileje otrzymane w związku ze statusem: BRAK
Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty
Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): BRAK SALONIKU
Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Standardowy, schludny hotel - jeśli jednak oczekujesz specjalnego traktowania w zwiąku ze statusem to zapomnij.
Inne uwagi: Ze względu na późny check-out pokój jaki zarezerwowałem (queen size bed) nie był dostępny - otrzymałem pokój z dwoma łóżkami dla palących. Po interwencji znalazł się inny twin dla niepalących.

Nazwa hotelu: Radisson Blu Sobieski Hotel, Warsaw
Twój status w programie lojalnościowym: Gold
Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard Queen Size Bed
Przywileje otrzymane w związku ze statusem: śniadanie, upgrade do business class room, late check-out (4 p.m.)
Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): 2 for 1
Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): BRAK SALONIKU
Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: TAK
Inne uwagi: Każdy pobyt w tym hotelu należy do udanych aczkolwiek kiedys dostawałem junior suite room, wstawkę i list od dyrektora... ostatnio byłem rozczarowany takim małym pokojem, brakiem owoców i odręcznie pisanego listu.

Nazwa hotelu: Radisson Blu Elizabete Hotel, Riga
Twój status w programie lojalnościowym: Gold
Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard Queen Size Bed
Przywileje otrzymane w związku ze statusem: voucher na lampkę wina pod warunkiem zamówienia kolacji z karty
Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): 2 for 1
Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): BRAK SALONIKU
Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Ogólnie hotel na wysokim poziomie ale brak jakichkolwiek benefitów z bycia statusowym gościem...poza dostępnością stawki 2 for 1.
Inne uwagi: BRAK
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 20 Sty 2016 00:44 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
Nazwa hotelu: Park Inn by Radisson Kraków

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: żaden, nadzwyczajna sytuacja

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do Junior Suite narożny

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): voucher od EasyJet

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:
Tak, byłem już w tym hotelu kiedyś, w miarę blisko starego miasta, dobra kolacja i śniadania.

Inne uwagi: Voucher na nocleg otrzymałem ponieważ odwołali mój lot z powodu pogody.
Na recepcji podpytałem, czy dostane lepszy pokój z racji mojego Golda CC i otrzymałem narożny jak wyżej.
Kolacja śniadanie, dla wszystkich, którzy potrzebowali noclegu odwołanego lotu EasyJet.
W sumie 3 pełne autokary zameldowały się z tego nieodbytego lotu.




Nazwa hotelu: Park Inn By Radisson Zurich Airport

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Nie jestem pewien co do upgrade-u. Natomiast dostałem wstawkę wodę i owoce, trochę łakoci oraz suszone morele a także mały liścik.

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): ze zniżką przez pośrednika.

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Tak, bliskość lotniska, taki dość innowacyjny PARK INN. Bardzo nowocześnie zaaranżowane pokój w przyjemnych kolorach oraz równie ciekawym oświetleniu z prysznicem w formie kapsuły.

Inne uwagi: Hotel położony z 5-10 minut od lotniska bezpłatny shuttle bus z/do lotniska. Pisałem wcześniej o dopisanie rezerwacji do konta i jakiś upgrade, miał być, ale w końcu nie wiem czy go dostałem. Pokoje podobne do siebie. Bylem w sumie w hotelu kilka godzin przed porannym lotem, jakoś nie specjalnie chciało mi się interweniować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 20 Sty 2016 00:59 

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 890
niebieski
Nazwa hotelu: Radisson Szczecin
Twój status w programie lojalnościowym: Gold
Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard
Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Upgrade do pokoju Business na odnowionym piętrze
Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Punkty
Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): n/d
Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Pobyt mocno awaryjny, rezerwowany za punkty stojąc przy desku.
Inne uwagi:Upgrade o dwa poziomy. W pokoju Nespresso. Śniadanie w cenie lecz nie było porywające. Cały hotel wymaga odświeżenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 16 Maj 2016 19:38 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2199
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Nazwa hotelu:Radisson blue Centrum Warszawa
Twój status w programie lojalnościowym:Gold
Rodzaj zarezerwowanego pokoju:najtańszy -20%
Przywileje otrzymane w związku ze statusem:śniadanie, późne wymeldowanie
Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):REZERWACJA PRZEZ POŚREDNIKA
Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:bardzo dobry hotel wart swoje niewielkiej ceny, dobre sniadanie
Inne uwagi:sniadanie mimo rezerwacji przez pośrednika i meldowania przez inna osobę niż wpisana na karcie CC. Wszystko trzeba załatwiać na miejscu w recepcji. Każda próba kontaktu przez e-mail z menagerem recepcji to dramat.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...


Ostatnio edytowany przez Roku, 26 Maj 2016 02:48, edytowano w sumie 1 raz
na prośbę użytkownika
Góra
 Profil Relacje PM off
correos lubi ten post.
correos uważa post za pomocny.
 
      
#97 PostWysłany: 16 Cze 2016 11:12 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3597
srebrny
Nazwa hotelu: Park Inn Stavanger
Twój status w programie lojalnościowym: Gold
Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard
Przywileje otrzymane w związku ze statusem: żadnych, poza tym, że pokój był na najwyższym piętrze z widokiem
Stawka za zarezerwowany pokój: 2 za 1 plus trzecia noc z jakąś obniżką 30%
Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):[/b] Nie ma w tym hotelu
Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Przyjemny hotel w odległości pieszej od centrum. Pokój dość duży, łazienka również. Prysznic w wannie. Bardzo smaczne śniadania, spory wybór wędlin, serów, łosoś, na ciepło jajecznica, kiełbaski, fasolka, ziemniaki. Ostatniego dnia bez problemu dostaliśmy (po zamówieniu wieczorem) kanapki i sok na drogę, bo wyjeżdzaliśmy przed porą śniadania. Minus to brak czajnika w pokojach standardowych. Przy cenach kawy na mieście w Norwegii to jest właściwie DUŻY minus. :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 27 Cze 2016 14:50 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
Nazwa hotelu: Radisson Royal Stavanger
Twój status w programie lojalnościowym: Gold
Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard
Przywileje otrzymane w związku ze statusem: wczesny check in (o 9 rano), mogliśmy jeszcze zjeść śniadanie tego dnia, po interwencji przynieśli kosz owoców, szlafroki
Stawka za zarezerwowany pokój: 2 za 1
Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Nie ma w tym hotelu
Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Dość kameralny hotel w odległości pieszej od centrum i przystanków autobusowych oraz promu na Ambonę (ok 10 min). Pokój raczej niewielki, łazienka również - był to wg mnie standard, a powinnam dostać upgrade do Business Class. Śniadanie jak na Radisson lekko rozczarowujące - z ciepłych potraw tylko jajecznica w proszku, jajka na bekonie, jakieś kiełbaski, naleśniki, poza tym wybór serów (3 rodzaje + serek wiejski), wędlina, można samemu sobie wycisnąć sok, pieczywo kilka rodzajów. Zamówiłam 1 dnia do śniadania gorącą czekoladę i ona do mnie nigdy nie trafiła.
Po interwencji przynieśli mi kosz owoców, 2 razy musiałam dzwonić po szlafroki, na basenie nie ma czystych ręczników, więc trzeba pamietać, żeby zabrać ze sobą.
Hotel jest ok, ale bez szału. Gdybym zapłaciła pełna stawkę, to byłabym mega zawiedziona obsługą, choć na plus to, że po wczesnym przylocie mogliśmy jeszcze zjeść pełne śniadanie przed wędrówka na Ambonę. Bez tego to uznałabym pobyt za nieporozumienie i niewart tych pieniędzy.


-- 16 Sie 2016, 11:31 --

Nazwa hotelu: Radisson Royal Yerevan
Twój status w programie lojalnościowym: Gold
Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard
Przywileje otrzymane w związku ze statusem: wczesny check in (o 9 rano), check out o 20, duży talerz owoców w pokoju, 2 butelki wody
Stawka za zarezerwowany pokój: 2 za 1
Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Nie ma w tym hotelu
Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel jest duży, gości oprócz nas i jakiś dziewczyn na recepcji nie widziałam żadnych, ale w hotelu de facto tylko spałam. Basen i strefa SPA były w całości do mojej dyspozycji :)
Nie jestem pewna, czy dostałam upgrade, ale nie było problemów, jak zjawiłyśmy się w hotelu o 9 rano, ani z przedłużeniem pobytu do godz 20, aby wziąć prysznic przed wyjazdem na lotnisko.

Hotel jest ok, IMO na minus lokalizacja - wprawdzie marszrutka kosztuje tylko 100 AMD, ale to jednak zabiera czas, nie wiadomo, kiedy marszrutka będzie. Taxi na lotnisko 2000 AMD.
Gdybym dostała w ramach upgradu śniadanie byłabym bardzo zadowolona. A tak hotel ok, jeśli ktoś będzie w nim spędzał cały dzień na pewno jest co robić - basen, SPA, ogród itp. Jeśli tylko nocleg, to chyba lepiej poszukać czegoś bliżej centrum.
Nie zaproponowano mi podczas check-inu śniadanie, ale podobno kosztuje ok 23 USD za osobę za dzień!! Ceny są mocno wygórowane. W dodatku jakiś czas temu zarezerwowałam w stawce 2 za 1 pobyt za ok 80 000AMD, a na tydzień przed przyjazdem to samo było już po 54 000 AMD, więc warto porównywać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 16 Sie 2016 15:28 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3597
srebrny
Nazwa hotelu: Park Inn Luxembourg City
Twój status w programie lojalnościowym: Gold
Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard
Przywileje otrzymane w związku ze statusem: woda w pokoju, dodatkowe kosmetyki, szlafroki
Stawka za zarezerwowany pokój: 2 za 1
Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Nie ma w tym hotelu
Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Nowy hotel, fajnie urządzone, duże pokoje. Wejście na drugim piętrze (windą z poziomu ulicy) ponad sklepami i Saturnem. :) Plusem jest to, że blisko dworca kolejowego (i przystanku Flibco), sklepów, knajpek i w odległości pieszej od centrum. Śniadania nie jedliśmy, ale nie wyglądało zbyt fajnie. Nie ma sali śniadaniowej i wstawiają stoły z jedzeniem do baru przy recepcji.
Góra
 Profil Relacje PM off
gruby_inversia lubi ten post.
futrzak uważa post za pomocny.
 
      
#100 PostWysłany: 23 Sie 2016 11:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 607
Kilometry: 709 900
srebrny
Nazwa hotelu: Radisson Blu Royal Astorija Vilnius

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do Superior room top floor z widokiem na ratusz i rynek, wstawka z owocami

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): 2 for 1

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): BRAK

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Najwiekszym atutem hotelu jest jego lokalizacja. Pokoj ladny, duzy, czysty. Pomimo iz hotel znajduje sie w zabytklowej lokalizacji a okno skierowane bylo na "rynek" halasow wogole nie bylo slychac. Niestety early check-in nie byl mozliwy ze wzgledu na pelny hotel - o late check-out nie pytalem.

Inne uwagi: Polecam! Obsluga bardzo mila, sniadania rewelacyjne. Jedyny problem to brak parkingu. Hotel nie posiada rowniez zadnej umowy z pobliskimi parkingami publicznymi.

-- 23 Sie 2016 11:12 --

Misiatek napisał(a):
Nazwa hotelu: Park Inn Luxembourg City
Śniadania nie jedliśmy, ale nie wyglądało zbyt fajnie. Nie ma sali śniadaniowej i wstawiają stoły z jedzeniem do baru przy recepcji.[/b]


Pomimo iz miejsce i forma serwowania sniadania jest "specyficzna" to akurat sniadanie w tym hotelu jest bardzo dobre. Skladniki najwyzszej jakosci. Szkoda tylko ze cena taka wysoka...25 EUR
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Misiatek lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 139 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group