Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu:[b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym:[b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:[b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:[b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):[b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):[b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:[b].......[/b]

Inne uwagi:[b].......[/b]


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 139 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 19 Sie 2014 21:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1557
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
07_Zgłoś.Się napisał(a):
Cytuj:
Radisson Blu Daugava Ryga:
- pokój na wyższym piętrze z widokiem na rzekę (ale standard, pani na recepcji twierdziła, że upgrade przynależy tylko Concierge)


Napisz recenzje na Tripadvisor podkreślając, że masz Gold - w mik dostaniesz jakiś bonus ;)


Recenzje się pisze *PO*, a nie *PRZED* ;-) Więc jedynie na przyszły pobyt może coś dostać (chyba?)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#22 PostWysłany: 19 Sie 2014 21:54 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
pawi napisał(a):
07_Zgłoś.Się napisał(a):
Cytuj:
Radisson Blu Daugava Ryga:
- pokój na wyższym piętrze z widokiem na rzekę (ale standard, pani na recepcji twierdziła, że upgrade przynależy tylko Concierge)


Napisz recenzje na Tripadvisor podkreślając, że masz Gold - w mik dostaniesz jakiś bonus ;)


Recenzje się pisze *PO*, a nie *PRZED* ;-) Więc jedynie na przyszły pobyt może coś dostać (chyba?)


zobaczymy, dodam jeszcze, że musieliśmy się dopraszać o wszystko - pani z wielką łaską dała nam szlafroki, żebyśmy mogli pójść na saunę (dodatkowych ręczników nie chciała dać) - stwierdziła, że mają mało gości i to w ramach wyjątku :|
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 19 Sie 2014 21:55 

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 890
niebieski
pawi napisał(a):
07_Zgłoś.Się napisał(a):
Cytuj:
Radisson Blu Daugava Ryga:
- pokój na wyższym piętrze z widokiem na rzekę (ale standard, pani na recepcji twierdziła, że upgrade przynależy tylko Concierge)


Napisz recenzje na Tripadvisor podkreślając, że masz Gold - w mik dostaniesz jakiś bonus ;)


Recenzje się pisze *PO*, a nie *PRZED* ;-) Więc jedynie na przyszły pobyt może coś dostać (chyba?)


To chyba logiczne. Gdybyś był młody stażem to bym powiedział, że nabijasz posty.

Hotele sieciowe przykładają dużą wagę na recenzje zamieszczone na Tripadvisor - dwa, trzy zdania a może coś ciekawego ugrasz. Może "to coś" skłoni Cię do kolejnego pobytu w tym hotelu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 19 Sie 2014 21:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1557
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Ale składnia sugerowała co innego :)
Miłej nocki.

PS.
Wiem ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 19 Sie 2014 22:23 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
A czy w Club Carlson dają z Goldem upgrade w przypadku rezerwacji nie przez ich stronę tylko przez pośrednika?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 27 Sie 2014 12:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 464
niebieski
Podbijam pytanie - daja upgrade za Golda przy rezerwacji przez TravelPony np?

Maly off-topic: nie wiem czy z kazdym posrednikiem tak jest ale jak rezerwowalem przez TravelPony jeden hotel IHG to automatycznie dopisal sie on do mojego konta IHG Rewards (oczywiscie z zaznaczeniem, ze pkt nie bedzie bo non-qualifying stay).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 29 Sie 2014 13:01 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
pawi napisał(a):
07_Zgłoś.Się napisał(a):
Cytuj:
Radisson Blu Daugava Ryga:
- pokój na wyższym piętrze z widokiem na rzekę (ale standard, pani na recepcji twierdziła, że upgrade przynależy tylko Concierge)


Napisz recenzje na Tripadvisor podkreślając, że masz Gold - w mik dostaniesz jakiś bonus ;)


Recenzje się pisze *PO*, a nie *PRZED* ;-) Więc jedynie na przyszły pobyt może coś dostać (chyba?)


dla potomności :)
napisałam recenzję, opisałam co mi się nie podobało + do tego wysłałam takiego samego maila do Club Carlson. Odezwali się z hotelu i zaproponowali voucher na pobyt w pokoju Business Class. Napisałam, że to miło, ale nie planuję wiecej podróży do Rygi i wolałabym punkty:) I dziś dostałam odpowiedź, ze dodadzą mi punkty w wartości noclegu :)
Edit: właśnie naliczyli mi punkty
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#28 PostWysłany: 29 Sie 2014 15:01 

Rejestracja: 05 Cze 2013
Posty: 694
niebieski
kendi napisał(a):
A czy w Club Carlson dają z Goldem upgrade w przypadku rezerwacji nie przez ich stronę tylko przez pośrednika?



Dostałem w ub. tygodniu upgrade w Park Inn Schiphol do superior room na ostatnim piętrze. Rezerwacja z travelpony, nawet nie na moje nazwisko, pani w recepcji dopisała do rezerwacji numer mojej karty i zrobiła upgrade.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 29 Sie 2014 15:45 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
A dostales jakieś punkty??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 29 Sie 2014 16:02 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
heniek napisał(a):
kendi napisał(a):
A czy w Club Carlson dają z Goldem upgrade w przypadku rezerwacji nie przez ich stronę tylko przez pośrednika?



Dostałem w ub. tygodniu upgrade w Park Inn Schiphol do superior room na ostatnim piętrze. Rezerwacja z travelpony, nawet nie na moje nazwisko, pani w recepcji dopisała do rezerwacji numer mojej karty i zrobiła upgrade.


Dzięki za info! A czy z upgradem pokoju było też gratisowe śniadanie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 29 Sie 2014 16:02 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
kacper451 napisał(a):
A dostales jakieś punkty??

Po dopisaniu numeru karty klubowej do rezerwacji przy check-in / emailowo normalnie otrzymujesz punkty.
Nie ma znaczenia, że rezerwacja była przez pośrednika.
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 09 Wrz 2014 15:55 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
Radisson Blu Beke Budapest (gold), 5 dniowy pobyt za punkty.

-upgrade do pokoju business class (ze standardu)
-jedna woda na cały pobyt:>
-express do kawy

Na początku super myślimy sobie, dobry upgrade, patrze na tabliczkę w pokoju a tam tradycyjnie w cenę pokoju wliczone śniadanie,
poza tym dla tego pokoju powinny być także szlafrok i kapcie, prasa codzienna, niczego nie uświadczyliśmy.
Rano schodzimy na śniadanie zadowolenie z takiego obrotu sprawy, a tu dostajemy na twarz że nam śniadanie nie przysługuje.
Jak płyta pięknie grała, tak nagle zatrzymała sie w miejscu:>
Co prawda dla golda śniadanie nie przysługuje, ale już nieraz dostawałem upgrade do Business Class to śniadanie było zawsze jako dopisane/wliczone w cene pokoju, myślałem że będzie podobnie.
Telefon do menagera, chwila konwersacji i okazuje się, że za tą stawkę (czyli punkty, śniadanie nie przysługuje).
Podczas pobytu wysmarowaliśmy od razu maila do CC, treści że zostaliśmy zakwaterowani do takiego a takiego pokoju,
a w sumie nic nie otrzymaliśmy i jakie ma znaczenie, że pobyt jest za punkty w końcu musieliśmy spędzić trochę nocek w CC aby zebrać dość punktów na darmowe noclegi, bla bla.
Gdybym dostał pokój superior to nawet bym nie skamlał:> a tak niedosyt pozostaje.
Dostałem maila już po powrocie (domyślałem sie ze nic nie zrobią podczas pobytu), że jest im przykro że będą wyjaśniać itp,
ciekawy czy się jakoś zrehabilitują:>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 24 Wrz 2014 16:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 464
niebieski
Radisson Blu Lisbon (gold):
- 1 nocleg via TravelPony (standard room ze sniadaniem),
- na miejscu podalem numer karty Club Carlson Gold i dostalismy upgrade do Suite (czyli o dwa poziomy),
- pozny check-out ("o ktorej pan sobie zyczy" - wzialem godzine 16).

Generalnie bardzo przyjemny hotel i przepyszne sniadanie (szkoda, ze czlowiek tak malo potrafi zjesc...). Ciekawe widoki z wyzszych pieter na brzuchy startujacych z pobliskiego lotniska samolotow ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 24 Wrz 2014 21:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3078
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
kacper451 napisał(a):
Radisson Blu Beke Budapest (gold), 5 dniowy pobyt za punkty.

-upgrade do pokoju business class (ze standardu)
-jedna woda na cały pobyt:>
-express do kawy

Na początku super myślimy sobie, dobry upgrade, patrze na tabliczkę w pokoju a tam tradycyjnie w cenę pokoju wliczone śniadanie,
poza tym dla tego pokoju powinny być także szlafrok i kapcie, prasa codzienna, niczego nie uświadczyliśmy.
Rano schodzimy na śniadanie zadowolenie z takiego obrotu sprawy, a tu dostajemy na twarz że nam śniadanie nie przysługuje.
Jak płyta pięknie grała, tak nagle zatrzymała sie w miejscu:>
Co prawda dla golda śniadanie nie przysługuje, ale już nieraz dostawałem upgrade do Business Class to śniadanie było zawsze jako dopisane/wliczone w cene pokoju, myślałem że będzie podobnie.
Telefon do menagera, chwila konwersacji i okazuje się, że za tą stawkę (czyli punkty, śniadanie nie przysługuje).
Podczas pobytu wysmarowaliśmy od razu maila do CC, treści że zostaliśmy zakwaterowani do takiego a takiego pokoju,
a w sumie nic nie otrzymaliśmy i jakie ma znaczenie, że pobyt jest za punkty w końcu musieliśmy spędzić trochę nocek w CC aby zebrać dość punktów na darmowe noclegi, bla bla.
Gdybym dostał pokój superior to nawet bym nie skamlał:> a tak niedosyt pozostaje.
Dostałem maila już po powrocie (domyślałem sie ze nic nie zrobią podczas pobytu), że jest im przykro że będą wyjaśniać itp,
ciekawy czy się jakoś zrehabilitują:>

My robiliśmy weekend z 2for1 i prawie tak samo.

Upgrade do lepszego pokoju - strasznie słaby, nie chcę wiedzieć jak zwykłe wyglądają. Cena 70/80€ którą zapłaciłem za 2 nocki była ok, ale więcej bym chyba nie dał. Bez śniadania - dostaliśmy zniżkę na restaurację i 2 drinki powitalne w niej, ale zdaje się że tylko jak byśmy coś zamawiali, nie poszliśmy w końcu.

Szlafroki i gazeta jednak były.

Nie rozumiem tylko Twojego żądania śniadania - rezerwowałeś pokój bez, dostałeś upgrade do lepszego, ale co z tego że jak się rezerwuje pokój Business to w pakiecie z nim jest śniadanie - w Twojej taryfie nie było. Za Golda też się nie należy, dopiero za czarny status Concierge. Trochę kiepsko że dowiedzieliście się, z tego co zrozumiałem, po zejściu na dół rano żeby coś zjeść. Ja spytałem wieczorem po powrocie z miasta czy mamy i specjalnie się nie zdziwiłem że nie. Czasem się udaje, ale to chyba nie jest reguła.

Co do hotelu - jak napisalem, bez rewelacji - z goldem i 2for1 daje radę, z -40% z dreamdeals też, ale przy normalnej cenie to nieporozumienie.
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 24 Wrz 2014 21:53 

Rejestracja: 11 Lut 2013
Posty: 874
Loty: 457
Kilometry: 674 989
srebrny
Park Plaza Eindhoven, 2for1, status Gold Elite
- wczesny check-in, bo o 9:30
- upgrade do bussiness room
- śniadanie (wymiatało!)
- szlafroki i kapcie (wymienione na nowe po pierwszej nocy)
- ekspres do kawy
- 1l wody w butelce
- patera owocow
- pomoc w dostepie do wifi (bledy przy logowaniu po nazwisku i numerze pokoju), wiec przyszedl Pan i przyniosl haslo do dostepu dla konferencji po wifi, zalogowac sie udalo, jednak net kiepski
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 10 Paź 2014 18:08 

Rejestracja: 02 Lip 2011
Posty: 419
niebieski
Gold, 2for1, pokoj standardowy

Radisson Blue Amsterdam Airport

Upgrade pokoju do superiora
Sniadanie pierwszego poranka
Czekoladki
Woda

Gold, 2for1, zwykly pokoj

Park Inn Heathrow

Upgrade do Executive room
Ciasteczka jako welcome gift

Park Inna polecam, bylem bardzo zadowolony.

Miedzy stacja autobusowa Heathrow Central Bus Station a Hotelami Park Inn, Holiday Inn są darmowe przejazdy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 10 Paź 2014 22:40 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
zbyhu napisał(a):
Nie rozumiem tylko Twojego żądania śniadania - rezerwowałeś pokój bez, dostałeś upgrade do lepszego, ale co z tego że jak się rezerwuje pokój Business to w pakiecie z nim jest śniadanie - w Twojej taryfie nie było. Za Golda też się nie należy, dopiero za czarny status Concierge. Trochę kiepsko że dowiedzieliście się, z tego co zrozumiałem, po zejściu na dół rano żeby coś zjeść. Ja spytałem wieczorem po powrocie z miasta czy mamy i specjalnie się nie zdziwiłem że nie. Czasem się udaje, ale to chyba nie jest reguła.

Co do hotelu - jak napisalem, bez rewelacji - z goldem i 2for1 daje radę, z -40% z dreamdeals też, ale przy normalnej cenie to nieporozumienie.


Ja niczego nie żądałem tylko posiłkowałem się wcześniejszymi doświadczeniami w CC jak już dostawałem upgrade do Bussines Class to śniadanie raczej otrzymywałem z automatu dla tego rodzaju pokoju, mimo tego, że rezerwowałem pokój standard bez śniadań.

Z rozpędu więc zameldowalismy się rano w restauracji lecz zamiast śniadania trzeba bylo leciec po bułki do sklepu:) Po prostu zasugerowałem się tabliczką w pokoju iż w cenie jest wliczone śniadanie dlatego już nie potwierdzałem tej informacji na recepcji.

Podzielam opinie pokój przeciętny jak na Bussines, ja również nie dałbym za pięć nocek jakieś 1,5k PLN (w moim terminie), nas to kosztowało koło 600 PLN (pkt z promocji).

Poza tym jeszcze małe info, te pięć nocek rezerowoałem jedna po drugiej, ponieważ były wówczas jeszcze po 9k punktów (obecnie 15k pkt) a nie wiedziałem jak się dostanę do Budapesztu, to pomyślałem że najwyżej zrezygnuję z którejś z granicznych nocek (i tak też bylo, ostatnią odwołałem).
Gośc na recepcji coś marudził po co takie kombinacje ale co mu będę tłumaczy moje wariacje, dziwne jest to że zaliczyli mi to te 5 nocek jako 5 pobytów, co prawda Golda nie utrzymam ale Silver chociaż się ostanie.

Co do śniadań do dzisiaj nie wiem od czego zależy ten przydział i jakim kluczem oni się kierują raz dodąjąc śniadnie a raz nie (biorąc pod uwagę że dla Golda stadardowo nie przysługuje).

Teraz juz wiem, że noclegi za punkty nie są tak dobrze odbierane jak te płatne pomimo posiadania jakiegoś tam levelu (również doświadczenia z innymi sieciami).

maciejwroclaw napisał(a):
Po dopisaniu numeru karty klubowej do rezerwacji przy check-in / emailowo normalnie otrzymujesz punkty.
Nie ma znaczenia, że rezerwacja była przez pośrednika.


Jednak nie zawsze, za Radisson Blu Wrocław rezerwowany przez Expedie i wcześniejszym dopisaniem rezerwacji do mojego konta, dostałem 0 pkt. niekwalifikowane (Ineligible)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 13 Paź 2014 11:42 

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 448
Loty: 177
Kilometry: 387 374
niebieski
Park Inn Kaunas
gold, zarezerwowany pokój standard 2for1

brak upgrade'u, brak welcome gift
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 20 Paź 2014 12:49 

Rejestracja: 02 Sie 2012
Posty: 31
Zbanowany
Radisson Blue Sobieski - [Warszawa]- GOLD

- upgrade pokoju do klasy biznes
- darmowe śniadanie
- brak welcome gift

Nie wiem tylko jak z punktami,ktoś wie jak długo trzeba czekac ? Opłacone na recepcji 2for1.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 20 Paź 2014 12:58 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
Normalnie dostaniesz punkty za ten jeden, który opłaciłeś. Zazwyczaj do 7 dni.
Czasami trzeba pisać reklamację, bo coś zapominają.

Tu jest dokladne info odośnie przydzielanych punktów:

Załącznik:
www.clubcarlson.com 2014-10-20 13 16 22.png
www.clubcarlson.com 2014-10-20 13 16 22.png [ 5.52 KiB | Obejrzany 5344 razy ]


Ostatnio edytowany przez kacper451, 20 Paź 2014 13:18, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 139 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group