Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu: [b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym: [b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: [b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: [b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): [b].......[/b]

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? [b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): [b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: [b].......[/b]

Inne uwagi: [b].......[/b]


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1753 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 88  Następna
Autor Wiadomość
#1481 PostWysłany: 07 Lis 2021 19:15 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1164
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
@abelincoln
Byłem w październiku. Basen mocno okupowany przez rodziców z małymi dziećmi. Bywałem i rano i wieczorem.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy na Zakintos: all inclusive w 4* hotelu od 1899 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy na Zakintos: all inclusive w 4* hotelu od 1899 PLN. Wyloty z 5 miast
Lato w Czarnogórze za 845 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w Budvie Lato w Czarnogórze za 845 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w Budvie
#1482 PostWysłany: 12 Lis 2021 11:52 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7799
Nazwa hotelu: Mercure Belgrade Excelsior

Twój status w programie lojalnościowym: srebro

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: standardowy

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: słodka wstawka, list od managera, welcome drink, wcześniejsze zameldowanie, późniejsze wymeldowanie

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty+dopłata

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? nie

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): -

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Bardzo polecam. Świetna lokalizacja w centrum, przemiła obsługa na recepcji, śniadanie z nie za dużym wyborem ale świeżych i smacznych regionalnych potraw (super papryczki z białym serem na ostro, i bardzo dobra baklawa choć orzechowa niestety). Zero problemu z wcześniejszym zameldowaniem (prosiłem by pokój był gotowy od 12, ale ostatecznie koło 14 się zjawiliśmy), późniejszym wymeldowaniem o 15, dostaliśmy pokój na ostatnim piętrze. Sam hotel nieco w stylu butkiowym.

Inne uwagi: -.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#1483 PostWysłany: 13 Lis 2021 18:55 

Rejestracja: 27 Lut 2015
Posty: 415
niebieski
Nazwa hotelu: MGallery Rezydent Sopot

Twój status w programie lojalnościowym: Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Classic Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: welcome drink, upgrade do 315 :), wstawka m.in. z wyjątkowo smacznymi makaronikami

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? nie ma

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:
Drugi pobyt i drugi raz upgrade do 315. Zupełnie nie liczyłem na ten sam pokój, ponieważ poprzedni pobyt był w sezonie raczej mało podróżniczym. Wcześniej przed przyjazdem dostałem telefon z wiadomością, że zarezerwowałem pokój z dwoma łóżkami, a jako że jestem sam proponują zmianę na pokój z jednym dużym. Jeden z niewielu hoteli, w których dobrze mi się śpi, może że względu na położenie, a może z powodu idealnie wygodnego łóżka.
W łazience markowe kosmetyki L'OCCITANE, poprzednio w jednorazowych pojemniczkach, a obecnie już z dozowników.
Tym razem korzystałem ze śniadania. Wybór nie był jakiś ogromnie duży, jednakże jakościowo bardzo dobry. Dania ciepłe nie są wystawione, należy zamówić je z karty. Wziąłem omlet francuski, był przeogromny więc bułeczek w Pendolino już nie zmieściłem.

Inne uwagi: Świetne położenie, na Monciak blisko, do trójmiejskiej nadmorskiej ścieżki biegowej bliziutko, stacja PKP Sopot w sąsiedztwie.
Wraz z Novotelem Marina i Mercure Posejdon tworzą dobre trio nadmorskich hoteli Accora w Trójmieście. Jest jeszcze oczywiście Grand, jednakże to inna i raczej nie dla mnie półka cenowa.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
metia uważa post za pomocny.
 
      
#1484 PostWysłany: 13 Lis 2021 20:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1631
niebieski
@Grzenio1970
Z ciekawości - pokój 315 jest pokojem jakiej kategorii? Apartement?
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1485 PostWysłany: 13 Lis 2021 20:30 

Rejestracja: 27 Lut 2015
Posty: 415
niebieski
Hotel sprzedaje dwa rodzaje pokojów Classic i Deluxe, oba w dużym zakresie powierzchni, w przypadku Deluxe jest to od 30 do 45 m², więc myślę że 315 jest dużym Deluxe.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
metia lubi ten post.
metia uważa post za pomocny.
 
      
#1486 PostWysłany: 14 Lis 2021 12:43 

Rejestracja: 20 Maj 2014
Posty: 1287
Loty: 253
Kilometry: 427 726
srebrny
Nazwa hotelu: Mercure St. Julian's Malta

Twój status w programie lojalnościowym: Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju : Standardowy

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: 
Welcome drink , upgrade do de luxe z balkonem

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty + dopłata

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: 

Hotel był niedawno opisywany przez @potek7 ale ja mam zupełnie odmienne wrażenia. Do hotelu przybyłem dwie godziny przed możliwością zameldowania się. Pokój był gotowy, ale zależało mi na upgradzie wiec pani powiedziała że nie ma problemu,z tym że bedzie trzeba chwilę poczekać. Po 10 minutach przyniosła trzy tokeny do wykorzystania w barze. Po kolejnych 10 minutach odwiedził mnie manager hotelu, przedstawił sie i poinformował że za 5 minut pokój będzie gotowy. Kwestia tylko wstawienia dodatkowego łóżka do pokoju. Bardzo miła obsługa.


Inne uwagi:

Pokój numer 901 z ładnym widokiem. Z basenu nie korzystałem,wiec nawet nie wiem czy był czynny.
Jedyny hotel, w którym dostałem dwa razy vouchery na drinka dla 3 osób.
W pokoju szlafroki, kapcie, zestawy z nićmi, czepki do kąpieli,akcesoria do higieny osobistej, zestawy do mycia zębów.
ImageImageImageImageImageImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
11 ludzi lubi ten post.
Krzysztof76 uważa post za pomocny.
 
      
#1487 PostWysłany: 14 Lis 2021 23:49 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 769
Loty: 145
Kilometry: 308 365
srebrny
@sliwa122 Cieszę się, że w Twoim przypadku wszystko było super. Oby tak zawsze.
Myślę, że po prostu miałem pecha i tyle.
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1488 PostWysłany: 04 Gru 2021 20:34 

Rejestracja: 27 Lut 2015
Posty: 415
niebieski
Nazwa hotelu: Novotel Amsterdam Schiphol Airport

Twój status w programie lojalnościowym: Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard Double Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: wstawka, welcome drink, gratisowa przekąska i napój z hotelowego sklepiku na każdą dobę pobytu, upgrade do executive room na 13.piętrze, w historii zdarzały się podwyższenia standardu także do suity, zarówno junior jak i superior.

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? nie ma

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:
Jakiś czas temu po nastu latach spania w mieście, przerzuciłem się, właściwie tuż po jego otwarciu na ten Novotel.
Na razie, pomimo mojej ogólnej niechęci do hoteli mających w nazwie airport, w tym przypadku nie mam zamiaru tego zmieniać.
Ma same zalety, lotnisko 5 minut, na piechotkę małe przyjemne miasteczko Hoofddorp, ciszę zakłócają jedynie samoloty startujące z Schiphol.
Spragnionym miasta dojazd do szeroko rozumianego centrum, np. Red L.D., zajmie około pół godzinki.

Na szczególna uwagę zasługuje śniadanie. Pomimo, że w czasach covidowych wybór został ograniczony, utrzymana została ich wysoka jakość.
Przede wszystkim jest świeżo wyciskany sok z pomarańczy, dobrej jakości warzywa i owoce, sery holenderskie, dania z jajek (również na zamówienie), dobra herbata Mr.Jones. Oferta słodka też na poziomie.

Pokój executive:
Image

Image


Wstawka na dobry początek pobytu, z ulubionym albo nie (zależy od ilości) groszkiem wasabi
Image


Darmowe papu:
Image
Image


Największa miła niespodzianka czyli list po polsku:
Image


Trochę okolicy:
Image

Image

Image

Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
16 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#1489 PostWysłany: 05 Gru 2021 17:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2370
platynowy
Nazwa hotelu: Mercure Istambul Altunizade

Twój status w programie lojalnościowym: Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade pokoju do apartamentu. Ustna informacja o możliwości skorzystania z darmowych drinków w barze (z powodu brak druczków). Wstawka w pokoju: dodatkowa woda mineralna, jabłko, muffinka i ciastko podane w ładnym pojemniku, list powitalny.

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): promocja VISA -33% przy rezerwacji min. 2 doby

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel położony w części azjatyckiej dogodnie zlokalizowany pomiędzy przystankami metra i autobusów. W pobliżu kilka smacznych restauracji. W hotelu SPA z czynnymi saunami fińską i parową oraz częścią do odpoczynku z leżakami, gdzie leci przyjemna relaksacyjna muzyka. Wszystko za darmo dla gości. Kryty basen z uwagi na covid niestety był zamknięty. Śniadania smaczne, ale przez dwie doby były różnie serwowane (być może zmieniły się zalecenia krajowe w związku z covid). Raz śniadanie przyjeżdżało na wózku bezpośrednio do stolika. Można było domówić jajka lub parówki na ciepło. Drugiego dnia dania były już przygotowane do wyboru (część z nich na ciepło w podgrzewaczach), ale oddzielone od gości w wyznaczonej części i nakładała je obsługa. Szło sprawnie w obu wariantach. Pokój duży, a łóżka wygodne. W pokoju dostępna woda mineralna oraz czajnik umożliwiający podgrzanie wody na herbatę lub kawę, które były także dostępne w pokoju. Obsługa miła i pomocna. Super stosunek ceny do jakości.

Załączniki:
20211114_103349_compress54.jpg
20211114_103349_compress54.jpg [ 215.56 KiB | Obejrzany 1722 razy ]
20211113_150825_compress26.jpg
20211113_150825_compress26.jpg [ 61.44 KiB | Obejrzany 1722 razy ]
20211113_150322_compress89.jpg
20211113_150322_compress89.jpg [ 120.36 KiB | Obejrzany 1722 razy ]
20211113_150314_compress50.jpg
20211113_150314_compress50.jpg [ 216.52 KiB | Obejrzany 1722 razy ]
20211113_150241_compress50.jpg
20211113_150241_compress50.jpg [ 174.09 KiB | Obejrzany 1722 razy ]
20211113_150228_compress93.jpg
20211113_150228_compress93.jpg [ 147.68 KiB | Obejrzany 1722 razy ]
Inked20211113_150236_compress21_LI.jpg
Inked20211113_150236_compress21_LI.jpg [ 921.44 KiB | Obejrzany 1722 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#1490 PostWysłany: 05 Gru 2021 19:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1631
niebieski
Nazwa hotelu: MGallery The Bridge Wrocław

Twój status w programie lojalnościowym: gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: klasyczny rodzinny

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do De Luxe z łóżkiem King size, welcome drink, późne wymeldowanie; z wstawką było niestety różne - raz była (woda, rzemieślnicze soki jabłkowe, ciasteczka), a raz nie (nawet butelki wody)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): -------------

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Podtrzymuję zdanie o tym, że jest to najlepszy hotel Accora we Wrocławiu i jeden z najlepszych w mieście ogólnie. W sumie wygląda na to, że zostałam fanką tego hotelu i rezerwuję w nim nocleg na różne okazje typu urodziny czy rocznica, tak w ramach sprawiania sobie przyjemności. Polecam go też zagranicznym gościom. Niestety, po ostatniej wizycie mam mieszane uczucia - wyszłam z hotelu z wrażeniem, że brakuje im personelu. W trakcie check-in i check-out kolejka (otwarte jedno stanowisko), w pokoju pustki (brak wstawki), w sobotę przed południem strefa wellness była zamknięta (chociaż miała być otwarta od 10), w trakcie śniadania kuchnia zamknięta, więc brak możliwości zamawiania na życzenie. Welcome drink został ograniczony do piwa/wina/prosecco/softów. Z plusów - koktajle w barze i restauracja trzymają wysoki poziom. Pokoje de Luxe dostępne w ramach upgradu dla goldów niezmiennie świetne. Nie ma problemów z późnym wymeldowaniem.

Inne uwagi: Wyszło trochę narzekania, ale w sumie piszę tę opinię głównie po to, żeby polecić konkretne pokoje - te na piątym piętrze są dużo lepsze po lewej stronie korytarza, czyli z widokiem na Odrę (sprawdzone). Natomiast przy ostatnim pobycie prosiłam o pokój narożny i trafił mi się naprawdę super widok na piętrze czwartym - pokój 416 (widok jednocześnie na Katedrę i Odrę). Obok jest jest jeszcze narożny pokój 417 - powinien mieć widok równie dobry. Dodatkowo oba te pokoje są daleko od windy, więc jest cisza i spokój, nikt nie łazi w tę i z powrotem za drzwiami.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#1491 PostWysłany: 05 Gru 2021 21:34 

Rejestracja: 20 Maj 2014
Posty: 1287
Loty: 253
Kilometry: 427 726
srebrny
Nazwa hotelu: Sofitel Grand Sopot

Twój status w programie lojalnościowym: Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju : Pokój klasyczny od strony parku, bez balkonu

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: 
Welcome drink ( 40 zł do wydania) , wstawka, upgrade do pokoju superior od strony morza, z balkonem, list od pani manager.

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty + dopłata

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: 
Pobyt na duży plus . Bardzo miła ale nienachalna obsługa. Pokój z ładnym widokiem. Restauracja z bardzo dobrym jedzeniem z przepysznym żurkiem, lepszego nie jadłem . Brak zdjęcia zupy bo została szybko skonsumowana:)
Śniadanie dobre , polecam naleśniki z lodami waniliowymi:)
Jedynym minusem jest łazienka która dla mnie jest brzydka. Troche zajeźdza taniością:)



Inne uwagi:

Późne wymeldowanie do godz. 14. W łazience kosmetyki firmy Lanvin, szlafroki i kapcie.ImageImageImageImageImageImageImageImageImage


Ostatnio edytowany przez sliwa122, 06 Gru 2021 07:10, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
11 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#1492 PostWysłany: 06 Gru 2021 01:00 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6249
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
@sliwa122 jakie to miasto ?
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1493 PostWysłany: 06 Gru 2021 01:09 

Rejestracja: 06 Gru 2021
Posty: 1
oskiboski napisał(a):
@sliwa122 jakie to miasto ?


KRAKÓW

Ale znając życie ktoś z accora czytajac forum zablokuja niebawem ta opcje
Góra
 Profil Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.
 
      
#1494 PostWysłany: 06 Gru 2021 02:10 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3239
srebrny
@ICC @oskiboski
Morze w Krakowie ;-p Myślę że jednak Sopot ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#1495 PostWysłany: 06 Gru 2021 13:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1491
złoty
Nazwa hotelu: Ibis Bilbao Centre

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Najtańszy

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Według pani recepcjonistki największy pokój (505), voucher na wino\piwo softy\ późniejsze wymeldowanie (prosiłem o 16, pani powiedziała że domyślnie późne wymeldowanie jest o 17 i takie dostałem).

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): gotówka - promocja 6k

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? .......

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): .......

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Typowy Ibis, więc solidny i tani nocleg. Pokój rzeczywiście duży, z łóżkiem dla 3 osoby, mimo że niby przez covid sprzątanie tylko po prośbie na recepcji - mi pokój sprzątnięto bez tego. Fajną rzeczą jest bar 24h obsługiwany przez recepcję - przyjechałem około 0:30 po długiej podróży i niezbyt miałem ochotę na szukanie baru na kolejkę na dobranoc, a tak mogłem skorzystać z vouchera.
Bardzo podstawowe śniadanie, niby dwa ekspresy do kawy ale działał jeden, więc były spore kolejki, szczególnie że też wodę na herbatę można było dostać tylko w nim.

Załącznik:
pokoj1.jpg
pokoj1.jpg [ 243.87 KiB | Obejrzany 1538 razy ]

Załącznik:
pokoj2.jpg
pokoj2.jpg [ 210.25 KiB | Obejrzany 1538 razy ]

Załącznik:
pokoj3.jpg
pokoj3.jpg [ 251.94 KiB | Obejrzany 1538 razy ]

Załącznik:
bar.jpg
bar.jpg [ 416.13 KiB | Obejrzany 1538 razy ]

Inne uwagi: Jak na potrzeby weekendowego wyjazdu, hotel jest dobrze położony - może nie idealnie w centrum, ale blisko jest do ważniejszych muzeów, metra czy też starówki. W dodatku tuż obok jest kilka marketów oraz deptak z barami.
Załącznik:
widok1.jpg
widok1.jpg [ 421.51 KiB | Obejrzany 1538 razy ]

Załącznik:
widok2.jpg
widok2.jpg [ 469.97 KiB | Obejrzany 1538 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
10 ludzi lubi ten post.
travellista uważa post za pomocny.
 
      
#1496 PostWysłany: 06 Gru 2021 17:49 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6249
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
Nazwa hotelu: Mercure Roma Centro Colosseo

Twój status w programie lojalnościowym: jeszcze classic

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Superior double bez widoku

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: late check-out po 13

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Nie jestem fanem Accora, poza Ibisami które są genialnym wyważeniem między ceną a czasem gorszą lokalizacją. W tym wypadku cena tego Mercure Colosseo była tylko minimalnie wyższa niż Gardena który jest dosyć daleko. Przy 1.5 dniowym wypadzie nastawionym na intensywne zwiedzanie. Lokalizacja w tak dużym mieście ma kluczowe znaczenie. Pokój dosyć duży i tak miałem zamiar w nim tylko spać, czysty poza zasłonami którym bardzo przydałoby się pranie. Jest biurko, jest zestaw kawowy. Łazienka dosyć ciasna przez wsadzenie tam bidetu. Na dachu taras z basenem z racji 12* ciepła nie morsowałem ale przy lepszej pogodzie to widok na Koloseum świetny. Podsumowując, jak ktoś wpada na weekend to świetne miejsce w okolicy mnóstwo knajp od halal po krafty i pizzę, wszedzie blisko, do Termini 10 minut pieszo

Inne uwagi: .......
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
10 ludzi lubi ten post.
 
      
#1497 PostWysłany: 14 Gru 2021 12:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Nazwa hotelu:Ibis Tallinn Center , Estonia – grudzień 2021

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Standard double room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:voucher na welcome drink x 2 , upgrade do Family Room with 1 Double Bed and Sofa na ostatnim piętrze, wstawka z estońskimi słodyczami i francuskim winem + list powitalny

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty + niewielka dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):N/A

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel dosyć dobrze położony blisko centrum miasta, do placu ratuszowego idzie się jakieś 15-20 minut piechotą. Ogólnie do wszystkich obiektów starego centrum miasta oraz nad morze można przemieścić się spokojnie na piechotę. Hotel mieści się w nowoczesnym 6-piętrowym budynku. Bardzo miła, uprzejma i kontaktowa obsługa w recepcji. Przy recepcji dobra kawa/herbaty bio/woda z maszyny dostępne gratis 24h. W przeszklonym lobby sporo wygodnych sof i foteli – można posiedzieć i przy piwku/kawie/herbacie obserwować co się dzieje na ulicy. Pokój bardzo czysty z wygodnym, szerokim łóżkiem. W łazience obszerna kabina prysznicowa. W pokoju dużo kontaktów i gniazd usb więc nie ma problemu z jednoczesnym ładowaniem wielu sprzętów. Śniadania smaczne i urozmaicone z dużym wyborem produktów: wędlina, ser, twarożek, owoce i warzywa do kompozycji sałatek, jogurty, ciastka z czekoladą i mięsem, croissanty, wybór płatków śniadaniowych, owsianka etc. Na ciepło jajka sadzone, parówki, bekon, fasolka, pieczarki, pomidory z serem, mini-pancake. Dobra kawa z ziaren z maszyny i wybór soków/wody z nalewaka. Smaczne czarne pieczywo i bułeczki. Dobry bufet śniadaniowy bez obostrzeń covidowych, jak za starych czasów. W hotelu działa restauracja Charlie's Corner z dosyć przyzwoitymi cenami, latem funkcjonuje w ramach restauracji zewnętrzny taras widokowy na ostatnim piętrze. W odległości 300 m od hotelu sklep spożywczy Rimi. Przystanek autobusowy przy samym hotelu. Podsumowując, moim zdaniem, hotel godny polecenia m.in. z uwagi na: dogodne położenie zarówno w stosunku do lotniska jak i starego miasta, dobry bufet śniadaniowy, miłą atmosferę i dobre rozpoznanie statusu Accor przez personel.


Inne uwagi:Jazda od hotelu Boltem/Uberem z/na lotnisko zajmuje 10 minut i kosztuje w zależności od pory dnia 3,5-5 eur.

Załącznik:
IbisTallinn1.jpg
IbisTallinn1.jpg [ 373.81 KiB | Obejrzany 1314 razy ]

Załącznik:
IbisTallinn2.jpg
IbisTallinn2.jpg [ 345.82 KiB | Obejrzany 1314 razy ]

Załącznik:
IbisTallinn3.jpg
IbisTallinn3.jpg [ 268.2 KiB | Obejrzany 1314 razy ]

Załącznik:
IbisTallinn4.jpg
IbisTallinn4.jpg [ 265.68 KiB | Obejrzany 1314 razy ]

Załącznik:
IbisTallinn5.jpg
IbisTallinn5.jpg [ 571.82 KiB | Obejrzany 1314 razy ]

Załącznik:
IbisTallinn6.jpg
IbisTallinn6.jpg [ 572.58 KiB | Obejrzany 1314 razy ]

Załącznik:
IbisTallinn7.jpg
IbisTallinn7.jpg [ 534.92 KiB | Obejrzany 1314 razy ]

Załącznik:
IbisTallinn8.jpg
IbisTallinn8.jpg [ 561.18 KiB | Obejrzany 1314 razy ]

Załącznik:
IbisTallinn9.jpg
IbisTallinn9.jpg [ 516.25 KiB | Obejrzany 1314 razy ]

Załącznik:
IbisTallinn10.jpg
IbisTallinn10.jpg [ 553.46 KiB | Obejrzany 1314 razy ]

Załącznik:
IbisTallinn11.jpg
IbisTallinn11.jpg [ 575.67 KiB | Obejrzany 1314 razy ]

Załącznik:
IbisTallinn12.jpg
IbisTallinn12.jpg [ 489.72 KiB | Obejrzany 1314 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
11 ludzi lubi ten post.
6 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#1498 PostWysłany: 16 Gru 2021 20:18 

Rejestracja: 18 Sie 2019
Posty: 24
-- 16 Gru 2021 18:58 --

Nazwa hotelu: Mercure Poznań Centrum

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Superior

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Upgrade do privilege, darmowe śniadanie, butelka wina, 2x drink powitalny (dało się grzańca)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna, nie wykorzystuję punktów

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? Nie, jak to wszędzie w Polsce :)

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel rezerwowałam <24h przed przyjazdem, pobyt był dosłownie na noc (przyjazd 18, wyjazd 7).
To mój pierwszy raz w tym hotelu, ponieważ z reguły pasowała mi inna lokalizacja, albo jego cena była kosmiczna zapewne przez jakieś targi.
Lokalizacja całkiem dogodna - blisko na dworzec i do centrum, dobrze skomunikowane rondo z wygodnym przejściem podziemnym.
Dostałam pokój na 2 piętrze, z widokiem na rondo. Kiedyś w profilu wpisałam, że proszę o pokój wysoko z widokiem - jak widać niezbyt udało się to zrealizować, chociaż widok dla mnie ok.
Pokój zaskakująco duży, ale słabo oświetlony (mi to nie przeszkadza). Fajne biurko co w sieci Mercure zdarza się rzadziej niż w Novotelu. Leżanka też ok.
Bardzo na plus sterowanie klimatyzacją/ogrzewaniem - faktycznie zmiana ustawień dawała efekt.
W lodówce napoje za darmo (to benefit kategorii pokoju, nie statusu), gratis też kapsel po pepsi wypitym przez poprzedniego klienta :lol:
Łazienka również spora, niestety tylko jedno miejsce na zawieszenie ręcznika/szlafroka :(
Na minus jeszcze nieco śliski brodzik i chyba brak ogrzewania w łazience.
Miałam takie wrażenie, że hotel nie zauważył mojej karty lojalnościowej w systemie, ponieważ wstawkę do pokoju dostałam po przyjściu (recepcjonistka na koniec zapytała czy w związku ze statusem mogą mi przysłać "szampana" :D)
Niestety było to po tym jak powiedziała, że mam rezerwację bez śniadania. Standardowo wyjaśniałam, że mam w związku ze statusem, bo był to weekend. Mało który hotel orientuje się w tym, a jest to praktycznie jedyny benefit odróżniający Diamond od Platyny.
Kiedy rano zeszłam na śniadanie (jest w weekend od 7, można odrobinkę wcześniej zejść) żeby szybko coś przekąsić przed odjazdem odbyłam spodziewaną rozmowę z obsługą pt. "chociaż nie ma mnie na liście ja jednak mam śniadanie"


Inne uwagi: Naklejki z menu w restauracji na ścianach niestety nie pokrywają się z aktualnym menu. Grzaniec koszmarnie słodki. Burger ok.

Brakowało mi zaliczenia tego hotelu na liście hoteli accora w Poznaniu (wcześniej nocowałam w Novotelach).
Ciężko porównywać ten hotel z Maltą, ze względu na zróżnicowanie grupy docelowej oraz totalnie oddmienny stan wewnątrz (Malcie przyda się remont). Chociaż tam dostałam mini paczkę żywieniową na podróż (prawie 7h pociągiem, nie wiem skąd wiedzieli) i wciąż miło to wspominam.
Novotel Centrum jest natomiast moim top2 novotelem w PL i kolejne pobyty w Poznaniu raczej tam będę rezerwowała. Lepsze widoki, lepsze zorientowanie na gości statusowych.


-- 16 Gru 2021 19:18 --

Nazwa hotelu: Novotel Łódź

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Superior

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do 9 piętra, słodka wstawka, 2x napój powitalny

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Ogólnie w porządku, raczej bez zmian od 2 lat kiedy ostatnio tam byłam.
Z plusów:
- ogrzewanie podłogowe w łazience
- dość miła obsługa
- śniadanie praktycznie jak przed pandemią (nie ma sokowirówki ani gofrownicy)
- dostałam pokój z widokiem jaki chciałam
- skórzany szezlong jest wygodny
Z minusów:
- obsługa na śniadaniu trochę dziwna. Były wystawione płatki śniadaniowe, ale bez mleka. Chwilę po 9 skończyły się jajka na twardo, a kilka innych rzeczy zaczynało się kończyć, ale nikomu się nie śpieszyło aby to uzupełnić.
- rezerwacja dla 2 osób i jeden szlafrok + kapcie (ale to się niestety często zdarza)


Inne uwagi: Nigdy w nim nie dostałam żadnej szczególnej wstawki, a byłam kilka razy, więc wyższy status tutaj raczej nic nie daje. Robię zdjęcia i mogłabym czasem wstawiać, ale w sumie nie wiem jak :)
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#1499 PostWysłany: 16 Gru 2021 21:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 806
Loty: 59
Kilometry: 98 063
niebieski
Nazwa hotelu:Ibis Styles Magdeburg – listopad 2021

Twój status w programie lojalnościowym: Silver

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Standard double room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:voucher na welcome drink x 2

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna, nie wykorzystuję punktów

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):N/A

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel dosyć dobrze położony blisko centrum miasta, do wszystkich obiektów centrum miasta można dojść na piechotę. Hotel mieści się w nowoczesnym 5-piętrowym budynku. Przy recepcji dobra kawa/herbaty bio/woda z maszyny dostępne gratis 24h. W lobby sporo wygodnych sof i foteli – można posiedzieć i przy piwku/kawie/herbacie obserwować co się dzieje na ulicy. Pokój bardzo czysty z wygodnymi łóżkami. Śniadania smaczne i urozmaicone z dużym wyborem produktów: wędlina, ser, twarożek, owoce i warzywa do kompozycji sałatek, jogurty, ciastka z czekoladą i mięsem, croissanty, wybór płatków śniadaniowych, owsianka etc. Na ciepło jajecznica, parówki, bekon, fasolka, pieczarki, Dobra kawa z ziaren z maszyny i wybór soków/wody z nalewaka. Świeże pieczywo i bułki. Dobry bufet śniadaniowy bez obostrzeń covidowych. Można zaparkować także przed hotelem na ulicy p płatne 0,50€/h w godzinach 8-20.
Góra
 Profil Relacje PM off
Grzenio1970 lubi ten post.
 
      
#1500 PostWysłany: 23 Gru 2021 23:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2370
platynowy
Nazwa hotelu: Mercure Istanbul Sirkeci

Twój status w programie lojalnościowym: Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do pokoju na 3 piętrze (pierwotnie była to 1 kondygnacja). Im wyżej tym ciszej. Voucher na darmowe drinki w barze, ale tylko bezalkoholowe. Wstawka w pokoju: woda mineralna, późniejsze wymeldowanie o 18:00.

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel położony w części europejskie w super lokalizacji. Wszędzie blisko: kilkaset metrów do meczetu Hagia Sophia, mostu Galata i innych atrakcji turystycznych. Wychodząc z hotelu już się jest w centrum wszystkiego :-) restauracje, bary, sklepy, wszystko czego dusza zapragnie. Pokoje nie za duże, ale bardzo ładne. W hotelu bar, restauracja i centrum fitness. Ogólnie czysto i czuć fajny klimat w lobby. Śniadania bardzo dobre, ale są wystawione za plexi i podaje je obsługa wedle życzeń gości. Obsługa bardzo miła i pomocna. Ogromny plus za lokalizację. Warto wcześniej rezerwować, bo hotel nie jest duży i ma tylko 59 pokoi – z racji lokalizacji pokoje szybko się wyprzedają.
Z minusów barman poinformował nas, że na voucher można wybrać tylko kawę, herbatę i zimne napoje typu woda, cola i sprite. Po negocjacjach można było wybrać więcej, ale nie wszystko. Dobre robią drinki bezalkoholowe i jest spory wybór. Przy wymeldowaniu doliczyli opłatę za późniejszy check-out. Po zwróceniu uwagi szybka korekta, także warto wcześniej przeliczyć na liry, ile trzeba im zapłacić.

ImageImageImageImageImageImageImageImage
ImageImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
11 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1753 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 88  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group