Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu: [b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym: [b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: [b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: [b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): [b].......[/b]

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? [b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): [b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: [b].......[/b]

Inne uwagi: [b].......[/b]


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1755 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 88  Następna
Autor Wiadomość
#1461 PostWysłany: 29 Wrz 2021 19:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1631
niebieski
Wycieczki po niemieckich accorach ciąg dalszy ;)

Nazwa hotelu: Aparthotel Adagio access München City Olympiapark

Twój status w programie lojalnościowym: gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Apartament z jednym pokojem dla 4 osób

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: list powitalny, mała butelka wody, czekoladki; brak welcome drinka (uzasadnione sytuacją epidemiczną, nie zaoferowano nam nic w zamian)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? nie

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): ------

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Na hotel trafiliśmy w sumie przypadkowo - szukaliśmy czegoś na północy miasta i ten hotel jako jedyny w okolicy oferował zakwaterowanie 4 osób w jednym pokoju. Pod hasłem "Apartament z jednym pokojem dla 4 osób" kryje się całkiem spore studio z aneksem kuchennym, częścią salonową z rozkładaną kanapą i osobną sypialnią. Są szafy, jest stół na 4 osoby, nieduża łazienka - generalnie bardzo komfortowo się nam przez jedną noc mieszkało. Dodatkowo hotel jest świetnie skomunikowany z centrum - tuż obok jest stacja linii U3, która przejeżdża obok najważniejszych atrakcji (tereny olimpijskie, BMW Welt, Uniwersytet/Ogród Angielski, Marienplatz, Sendlinger Tor). Więc jeżeli komuś nie zależy na mieszkaniu w samym centrum, to jest to IMO świetna opcja noclegowa. Parking hotelowy też w przyzwoitej cenie: 8 euro za 24 godziny.
Nie jestem niestety w stanie wypowiedzieć się na temat realizacji przywilejów statusowych: przyjechaliśmy późno, wyjechaliśmy wcześniej, możliwości upgradu nie było (jest tylko jeden typ pokoju czteroosobowego). Nie korzystaliśmy też ze śniadania. Chcieliśmy za to napić się rano kawy, tak w ramach próby uzyskania przysługującego welcome drinka. Niestety, obsługa poinformowała nas, że welcome drinka nie ma, bo epidemia. A kawę dają tylko w zestawie z rogalikiem - za 8 euro :lol: Więc odpuściliśmy. Tematu welcome drinka dalej nie drążyłam.


Inne uwagi: Nie należy się przerażać tym, jak okolica wygląda na google street view ;) Zdjęcia są bardzo nieaktualne - w tej chwili obok hotelu stoi już cały nowy kwartał zabudowy.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#1462 PostWysłany: 30 Wrz 2021 19:35 

Rejestracja: 27 Lut 2015
Posty: 415
niebieski
[quote="Grzenio1970"]Nazwa hotelu: Mercure Budapest City Center

Twój status w programie lojalnościowym: Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Superior (czyli najtańszy)

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: welcome drink, upgrade do junior z sauną

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? kiedyś raz skorzystałem, w ładnej sali, dużo miejsca, z dobrym widokiem, przekąski, winka, itp. Teraz zamknięty, więc drinki i jedzonko można gratisowo zamawiać w Winestone, nie byłem więc nie wiem jak w praktyce działa. Teoretycznie może być lepiej.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:
Dobrze położony w centrum Pesztu, odnowiony chyba w 2019 więc pokoje ciągle niezużyte, sauna infrared działa. W pobliżu, dla podróżujących samolotem przystanek 100E, w przypadku przyjazdu samochodem wybieram jednak inny hotel. Śniadanie moim zdaniem poniżej średniej, tutaj z jakością ciężko przebić Novotel Budapeszt Centrum, dodatkowo z przepiękna salą restauracyjną, jednakże obecnie zamknięty.

Image
Image
Image
Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
metia uważa post za pomocny.
 
      
#1463 PostWysłany: 02 Paź 2021 17:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1631
niebieski
Nazwa hotelu:Ibis Styles Wien City

Twój status w programie lojalnościowym: gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Apartament rodzinny z sofą

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: welcome drink, propozycja późnego wymeldowania (brak podwyższenia klasy pokoju ze względu na rezerwację apartamentu)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? nie ma

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel ma już kilka opinii w tym wątku, a ja tę dopisuję, żeby donieść, że nic się tu nie zmienia. Nadal jest tu tłoczno, przy recepcji lubią się robić zatory, a łazienka wymusza bliskość pomiędzy gośćmi ;) Z drugiej strony hotel jest nadal dobrze położony, czysty, niezniszczony, chętnie realizuje przywileje statusowe (warto zabukować upgrade do apartamentu z balkonem z wyprzedzeniem), szybko nalicza punkty - nie ma się do czego przyczepić. Niezmiennie polecam, to już mój czwarty pobyt - i na pewno nie ostatni.

Inne uwagi: Zamiast parkingu hotelowego polecam skorzystać z jednego z dwóch parkingów wielopoziomowych nieopodal, przy stacji U4/U6 Spittelau (5 euro za 24 godziny): WIPARK Unizentrum Althanstraße Parkhaus (https://g.page/wipark-unizentrum-althanstrasse?share) lub Garage Pharmazie (https://goo.gl/maps/UWA5rqYs76BBAe8DA).
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#1464 PostWysłany: 03 Paź 2021 14:37 

Rejestracja: 18 Sie 2019
Posty: 24
-- 03 Paź 2021 14:17 --

Nazwa hotelu: Novotel Warszawa Centrum

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Superior

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Takie standardowe rzeczy - upgrade do apartamentu, wstawka powitalna, późny checkout.
Do tego spełnili jedno moje życzenie szczególne więc poczułam się potraktowana wyjątkowo.


Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna, zbieram punkty na Malediwy ;)

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? Nie

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Przed pandemią w hotelu bywałam kilka razy w roku, teraz niestety jest to raczej raz na rok. Od mojego ostatniego pobytu zaszło trochę zmian. Najbardziej zauważyłam brak wydzielonej strefa dla gości statusowych na śniadaniu, ale ciężko mi jednoznacznie ocenić czy to na + czy na -. Fajnie było usiąść tuż przy szybie, ale z reguły jak chciałam z tego skorzystać to było tam zajęte (często siadali tam goście niestatusowi, albo było ich zwyczajnie za dużo).
Natomiast rozmawiałam z obsługą i strefa jest czasowo zlikwidowana i wynika to ze zmniejszenia obsługi na śniadaniu. Podobno planują wydzielić zupełnie inną salę na śniadania dla gości statusowych. Dla mnie ta zmiana jest w sumie neutralna, bo jak będzie mi zależało na konkretnym stoliku to poproszę o rezerwację, a świeżo przygotowaną jajecznicę wciąż można dostać.
To czym zostałam szczególnie miło zaskoczona to telefon od chyba kierownika recepcji z pytaniem czy mam jakieś preferencje odnośnie wstawki i czy mogą coś szczególnego dla mnie przygotować. W ten sposób spełnili moje dziwne życzenie :)
Po wymeldowaniu dostałam drugi telefon z pytaniem o wrażenia z pobytu.
Apartament w porządku, jak zwykle. Wydaje mi się, że poprzednio brakowało wieszaka na szlafrok, a teraz był. Wszystko dostosowane do moich preferencji.
Wstawka tak samo jak przy poprzednim pobycie magicznie dopasowana do mnie.
Jest to jeden z moich 2 ulubionych Novoteli w Polsce i ulubiony hotel w Warszawie (ale nie nocowałam jeszcze w 3 istotnych Accora).
Niestety nigdy nie mam czasu wybrać się na siłownię.


Inne uwagi: Obsługa sali śniadaniowej zawsze wydaje mi się milsza niż restauracji, a wrażenie obsługi VIP sprawiło, że postaram się jednak utrzymać status na przyszły rok.

-- 03 Paź 2021 14:37 --

Nazwa hotelu: Mercure Kasprowy Zakopane

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standardowy z widokiem na góry

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do apartamentu, bakalie, miód pitny, -10% na restaurację

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? Nie

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: To już 3 pobyt w tym hotelu w tym roku i niestety, ale hotel jest na górze listy moich ulubionych :)
Restauracja na parterze jest fantastyczna i jeszcze nie jedliśmy tam żadnego nietrafionego dania. Kierownik (często w szarym garniturze w kratkę) dba o klientów bardziej niż pozostali kelnerzy. W weekendy wieczorem warto zrobić rezerwację, bo zdarza się, że brakuje wolnych stolików. Jednak nawet wtedy obsługa w żaden sposób nie pośpiesza gości.
Co ciekawe, w sali śniadaniowej nigdy nie spotkałam się z tym aby brakowało wolnych stolików, nawet przy pełnym obłożeniu. Trochę szkoda, że jak się przyjdzie późno to może już nie być żadnego ciasta.
Widok na Giewont z łóżka jest uzależniający ;)
Z minusów - tym razem w dniu wymeldowania o 11:30 bez pukania weszła pokojówka :/


Inne uwagi: Windy są zdecydowanym minusem - jeżdżą wolno, w mało logiczny sposób (wsiadasz na 2 piętrze, chcesz zjechać na -1, ale najpierw odwiedzisz 5 pietro) więc najlepiej chodzić schodami.
Przy poprzednich pobytach zawsze dostawałam butelkę dobrego cydru jako wstawkę - dla fanów tego alkoholu polecam go spróbować w barze, bo nie widziałam go dostępnego nigdzie indziej (online pewnie gdzieś jest).
W apartamencie kanapa się rozkłada, więc ktoś może tam przenocować (potwierdziłam to na recepcji). Przy poprzednim pobycie dla 3 osób zarezerwowałam 2 pokoje (apartament + zwykły) i okazało się, że apartament jednak by nam wystarczył.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1465 PostWysłany: 05 Paź 2021 12:07 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 771
Loty: 145
Kilometry: 308 365
srebrny
Nazwa hotelu: Mercure Centrum Wrocław

Twój status w programie lojalnościowym: platynowy

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: standardowy, najtańszy

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: podwyższenie standardu pokoju do rodzinnego, drink powitalny

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? nie

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): -

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Bardzo miła obsługa. Otrzymaliśmy fajny pokój z widokiem panoramicznym (ponad 40 m kw). Czysto. Bardzo smaczne śniadanie (otrzymaliśmy nawet sok ze świeżo wyciskanych pomarańczy(chyba tylko dla statutowców). Kilka ciepłych posiłków, smaczne sałatki, dobre wędliny, smaczna jajecznica (+ szczypiorek). Bardzo dobra lokalizacja. Hotel połozony przy ruchliwym skrzyżowaniu, ale wewnątrz pokoju komfortowo.

Inne uwagi: Godny polecenia
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)


Ostatnio edytowany przez potek7, 05 Paź 2021 18:47, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
1955845624 uważa post za pomocny.
 
      
#1466 PostWysłany: 05 Paź 2021 13:20 

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 804
niebieski
Kol. @potek7
MercurE, nie Mercury...
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#1467 PostWysłany: 05 Paź 2021 18:48 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 771
Loty: 145
Kilometry: 308 365
srebrny
literówka, poprawiłem. Dzięki.
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1468 PostWysłany: 06 Paź 2021 20:05 

Rejestracja: 27 Lut 2015
Posty: 415
niebieski
Nazwa hotelu: Novotel Sofia

Twój status w programie lojalnościowym: Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Superior (czyli najtańszy)

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: welcome drink, upgrade do suity

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? nie ma

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:
Hotel już był tutaj opisywany. Położny na obrzeżach miasta, blisko lotniska. Wygodny darmowy podziemny parking. Dobre uznanie statusu. Śniadanka bez fajerwerków ale w zupełności wystarczające czyli jajeczka w każdej postaci, warzywa, wędzony pstrąg, wyciskarka do soków, figi, daktyle, croissanty powyżej średniej hotelowej. Minibar pełny co nie jest jeszcze normą w każdym hotelu.

Maseczki i płyny są obecnie często spotykanym gadżetem, ale pierwszy dostałem taką z logo Novotel i statusem oraz długopis ze zbiorniczkiem na płyn ;)
Image

Image

Image

Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#1469 PostWysłany: 06 Paź 2021 20:24 

Rejestracja: 22 Lip 2018
Posty: 251
Nazwa hotelu: Mercure Toruń

Twój status w programie lojalnościowym: Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Superior

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: welcome drink

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? nie ma

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: W końcu 5. piętro po remoncie przypomina hotel 4*. Można się w końcu tu zatrzymać podczas pobytu w Toruniu. Czekamy na kolejne piętra ;p

Załączniki:
835B8455-E342-454D-92F5-1A0C8311BCC8.jpeg
835B8455-E342-454D-92F5-1A0C8311BCC8.jpeg [ 26.68 KiB | Obejrzany 2208 razy ]
31FCCF00-9249-4891-9E28-F6413674763E.jpeg
31FCCF00-9249-4891-9E28-F6413674763E.jpeg [ 22.69 KiB | Obejrzany 2208 razy ]
696FC632-9612-4A01-8A5C-5F7883117383.jpeg
696FC632-9612-4A01-8A5C-5F7883117383.jpeg [ 24.68 KiB | Obejrzany 2208 razy ]
55A6A620-EA4B-47AE-AAF7-9903B2007538.jpeg
55A6A620-EA4B-47AE-AAF7-9903B2007538.jpeg [ 20.62 KiB | Obejrzany 2208 razy ]
4963C330-92B4-40D4-AE90-C9C6AF17AA92.jpeg
4963C330-92B4-40D4-AE90-C9C6AF17AA92.jpeg [ 22.57 KiB | Obejrzany 2208 razy ]
6B032465-C471-4020-87C7-690FD97700DB.jpeg
6B032465-C471-4020-87C7-690FD97700DB.jpeg [ 20.38 KiB | Obejrzany 2208 razy ]
427778FD-E5E9-42CA-8857-CA4916425763.jpeg
427778FD-E5E9-42CA-8857-CA4916425763.jpeg [ 25.06 KiB | Obejrzany 2208 razy ]
38138B9A-B21F-47AA-B282-64E2362656BA.jpeg
38138B9A-B21F-47AA-B282-64E2362656BA.jpeg [ 21.72 KiB | Obejrzany 2208 razy ]
24212835-2AE7-4DC7-8FB1-FDC8077D6A97.jpeg
24212835-2AE7-4DC7-8FB1-FDC8077D6A97.jpeg [ 20.11 KiB | Obejrzany 2208 razy ]
9C75A40D-667F-4EE9-80CE-61DE4C1A4A83.jpeg
9C75A40D-667F-4EE9-80CE-61DE4C1A4A83.jpeg [ 18.45 KiB | Obejrzany 2208 razy ]
EEA36745-ACA2-49C8-AD8D-3EA7BFB9349B.jpeg
EEA36745-ACA2-49C8-AD8D-3EA7BFB9349B.jpeg [ 22.62 KiB | Obejrzany 2208 razy ]
C5D9AA80-E221-4096-9D43-F256F71F9EEE.jpeg
C5D9AA80-E221-4096-9D43-F256F71F9EEE.jpeg [ 20.79 KiB | Obejrzany 2208 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#1470 PostWysłany: 06 Paź 2021 21:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2372
platynowy
Nazwa hotelu: Mercure Bydgoszcz Sepia

Twój status w programie lojalnościowym: Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Rezerwacja 2 pokoi. Upgrade do pokoju privilege x2, voucher na napoje/drinki - niestety tylko dla 1 pokoju, wstawka - wino + owoce x2, 10% rabatu na gastronomię, późne wymeldowanie do 14:30 (z późniejszej rozmowy z recepcją wynikało, że hotel preferuje informację o późniejszym wymeldowaniu dzień przed wyjazdem - wtedy byłaby możliwość jeszcze późniejszego wymeldowania. Do sprawdzenia)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Bardzo dobra lokalizacja w samym sercu miasta, piekny widok z tarasu na dachu. Blisko do Opery. W okolicy są przystanki tramwajowe, ciężko z parkingiem poza hotelem. W hotelu parking płatny 55 zł doba. Hotel zlokalizowany w kamienicy z dobudowaną nową cześcią sypialno - gastronomiczną. Ładne pokoje, czyste i wygodne łóżka. Bardzo miła i pomocna obsługa. Rewelacyjne śniadania z dyżym wyborem potraw bardzo dobrych (kilka rodzajów ryb, deska swojskiej wędliny, itd), łącznie z winem białym i czerwonym, co dla 4 gwiazdkowego hotelu sieci Accor jest bardzo rzadkie. Na śniadanie dodatkowo można zamawiać ciepłe dania: omlety, jajka sadzone, naleśniki z owocami i bitą śmietaną i są podawane jak dania restauracyjne - duże porcje, pięknie przystrojone i bardzo smaczne. Restauracja serwuje także pyszne dania. Polecam i na pewno jeszcze tam wrócę.
Image
ImageImage
ImageImageImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#1471 PostWysłany: 07 Paź 2021 11:57 

Rejestracja: 24 Lut 2018
Posty: 556
Nazwa hotelu: Novotel Vilnius Center

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Superior z łóżkiem QUEEN-size

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Chyba upgrade do pokoju VIP na 8 piętrze (ale nie wiem do końca jakie są różnice między pokojami Superior i VIP), welcome drink, wstawka do pokoju (piwo, orzeszki i chipsy) i list powitalny.

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? nie

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): nie dotyczy

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel położony blisko centrum, więc spokojnie można zwiedzać z niego stare miasto na pieszo. Komunikacyjnie pod względem dojazdu samochodem też nieźle. Pod placem parking podziemny z wyjściem tuż obok hotelu. Pokoje nowe i czyste, obsługa sympatyczna. Śniadania popandemicznie już normalnie podawane (nie zauważyłem żadnej różnicy względem lutego 2020. Jedyne co mnie zaskoczyło to bar zamykany przed 22. Dojechałem do hotelu ok 21, jakieś szybkie zakupy i jedzenie na przeciwko i jak wróciłem to już nie miałem gdzie wykorzystać Vouchera.

Inne uwagi: brak

Załączniki:
00000025.jpg
00000025.jpg [ 195.79 KiB | Obejrzany 2208 razy ]
00000024.jpg
00000024.jpg [ 154.37 KiB | Obejrzany 2208 razy ]
00000023.jpg
00000023.jpg [ 179.67 KiB | Obejrzany 2208 razy ]
00000022.jpg
00000022.jpg [ 118.72 KiB | Obejrzany 2208 razy ]
00000021.jpg
00000021.jpg [ 104.2 KiB | Obejrzany 2208 razy ]
00000020.jpg
00000020.jpg [ 133.66 KiB | Obejrzany 2208 razy ]
00000018.jpg
00000018.jpg [ 155.62 KiB | Obejrzany 2208 razy ]
_________________
Pzdr,
Krzysiekk

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#1472 PostWysłany: 09 Paź 2021 20:03 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 771
Loty: 145
Kilometry: 308 365
srebrny
Co do Mercure Toruń, to w zeszłym roku po rozmowie z kierownikiem i pokazaniu mu kilka zdjęć pokoju - skutek: obniżył cenę pobytu o 50 procent. Dobrze, że tyle i dobrze, że remontują.
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1473 PostWysłany: 17 Paź 2021 21:23 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1165
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
Nazwa hotelu:Mercure Gdańsk Posejdon

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Pokój standardowy Kaszubski

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:welcome drink x2, upgrade do privilage room

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:
Byłem na 3 dniowym spontanicznym wypadzie w październiku. Hotel ma super położenie ok 150 m od plaży. Basen, siłownia, sauna czynne, ale trzeba się zapisać na konkretna godzinę. Limit 1 godzina na osobę dziennie. Przestrzegają tylko jak jest duże obłożenie. Śniadanie są bardzo dobre nakłada się samemu, obsługa przypomina o maskach podczas nakładania . Pokój Privilage na 3 pietrze z balkonem był odnowiony. W lodowce bezpłatne napoje. Pokój i łazienka robią fajne wrażenie. Widok z pokoju na park. Chyba wszystkie privilage maja ten widok. Korzystaliśmy tylko raz z restauracji Winnestone, jedzenie smaczne np sałatka z kurczakiem 31zl. Butelka wina hiszpańskiego od 39 zł Także ceny przyzwoite. Obsługa fajna, bezproblemowa.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
metia uważa post za pomocny.
 
      
#1474 PostWysłany: 18 Paź 2021 11:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2372
platynowy
Nazwa hotelu: Mercure Olbia

Twój status w programie lojalnościowym: Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do pokoju privilige. W rezerwacji prosiłem o pokój z 2 łóżkami a przydzielony pokój miał tylko 1 duże łóżko. Po zgłoszeniu się do recepcji pokój bardzo szybko i bez problemu zmieniony na spełniający oczekiwania. Voucher na napój powitalny (do wyboru napoje, wino lub piwo – za voucher nie można otrzymać drinka), wstawka w pokoju: zestaw 3 małych słoiczków z różnymi rodzajami miodów + woda mineralna, nieco wcześniejsze zameldowanie.

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel dość blisko starówki (ok. 15 minut spacerem), ale okolica w pobliżu hotelu średnia wizualnie. Sam budynek wewnątrz w kształcie przypominającym statek, raczej zaadoptowany po innym hotelu. Lata świetności ma już za sobą, ale może się niektórym spodobać – np. olbrzymia mozaika na parterze widoczna z wyższych pięter hotelu. Różnica pokoju standard a privilige to w tym drugim dodatkowo: ekspres do kawy, szlafroki, kapcie, dodatkowe zestawy w łazience m.in. zestaw do mycia zębów, zestaw do golenia. Internet czasami przerywał, ale klimatyzacja działała dobrze w pokoju. Warto brać pokoje na najwyższym piętrze, bo słychać sąsiadów z góry jeśli akurat mieszkają nad naszym pokojem. Sam wygląd pokoju raczej przeciętny. W hotelu basen zewnętrzny dostępny dla wszystkich i wewnętrzny w strefie SPA. Tutaj potrzebna wcześniejsza rezerwacja i niestety opłata 18 EUR za 01:45 godziny na 1 osobę. Jest też podziemny parking darmowy dla gości. Śniadanie przeciętne typowo włoskie czyli głównie na słodko. Restauracja dość droga, ale wyjątkiem jest mega porcja frytek największa jaka widziałem kiedykolwiek :-) – duży talerz z górą frytek (tak ze 3 porcje spokojnie) kosztuje 6 EUR.
Z rzeczy po-covidowych to pokoje były codziennie sprzątane bez wezwania. Na śniadaniu obsługa nakłada potrawy na talerz za gości. Za omlet lub jajka sadzone niestety trzeba dodatkowo dopłacić 5 EUR.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1475 PostWysłany: 27 Paź 2021 19:23 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1165
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
Nazwa hotelu: Novotel Kraków City West / Ibis Budget Bronowice

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standardowy

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: drink powitalny, bezpłatny parking

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty + dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:
Obecnie Ibis Budget Bronowice jest zamknięty, nadal można robić w nim rezerwacje. Gości przenoszą do sąsiedniego Novotelu City West. Za stawkę Ok 220 zł za 2 doby ze śniadaniem (2000pkt + ok 40 zł dopłaty) uważam, że to obecnie rewelacja.
Hotel posiada fajny basen, wieczorami prawie pusty, siłownie. Warto zrobić rezerwacje w IB ze śniadaniem bo to Ok 20 zł za osobę. Śniadania są wraz z rezerwacją przenoszone do Novotelu. Poprosiłem w ramach rekompensaty za problemy ze zmiana hotelu o bezpłatny parking, wyrazili na to zgodę. :D
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#1476 PostWysłany: 29 Paź 2021 22:33 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 771
Loty: 145
Kilometry: 308 365
srebrny
Nazwa hotelu: Mercure St. Julian's

Twój status w programie lojalnościowym: platynowy

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: pokój standardowy bez balkonu

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: voucher na drink powitalny, jakieś suchary w pokoju (co dla mnie starszego człowieka mogło być niebezpieczne. Zmiana pokoju po dwóch dnach kłótni w recepcji. W końcu stwierdzili, że powinienem być wdzięczny, że zmieniają mi pokój, na pokój z balkonem

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): [bpunkty + dopłata[/b]

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? nie

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): [b-.[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Ten hotel to dramat. Tu chyba nikt nie słyszał o programie lojalnościowym i statusach. Obsługa w recepcji okropna. Na początku przyznano mi pokój z oknem (bez balkonu) - widok super - w załączeniu zdjęcia. Trzy razy w recepcji upominałem się o upgrade, ale tu to nie działa. W końcu po dwóch dniach przyznano mi nowy pokój z balkonem. Sukces. Nie do końca tu wybija kanalizacja. Smród nie do zniesienia. Ten hotel chyba jeszcze nie ma roku, a tu koszmar. Faktem jest, że ostatnio były opady deszczu, ale smród jest okropny. Jutro wyjazd i to jest sukces (nie chcę już dziwnych rozmów w recepcji). Nikomu nie polecam tego hotelu. Lokalizacja: do Valletty dojazd autobusem ponad 40 minut. Fakt tu jest sporo klubów nocnych (dla imprezowiczów to może być atut), ale do zwiedzania Malty marny punkt.

Inne uwagi: Unikaj tego hotelu, albo napisz nową opinię. Na zdjęciach widok z okna hotelowego naszego pokoju "z oknem" i "fragmentu kabiny natryskowej nowego pokoju". Brud na korytarzach trzeciego i piątego pietra (innych nie zwiedzałem, bo po co), to wygląda tak jakby ktoś narozlewał na wykładziny jakieś płyny i potem ich przez wiele dni nie odkurzał. Szkoda - bo to nowy hotel. Śniadanie przyzwoite, ale bez szału. Bar - unikat. Wiele pokoi nie ma widoku na zatokę, tylko na "zaplecze - patrz zdjęcia". Tam są dwie budowy i można posłuchać przez kilka godzin działanie maszyn budowlanych, młotów udarowych. Super relaks.

Dodano:
- bardzo duże i wygodne łóżka w obu pokojach
- w sumie w pokojach bardzo czysto (tylko ta kabina natryskowa trochę nie tak).

Załączniki:
4.jpg
4.jpg [ 160.05 KiB | Obejrzany 1490 razy ]
3.jpg
3.jpg [ 161.74 KiB | Obejrzany 1490 razy ]
2.jpg
2.jpg [ 161.4 KiB | Obejrzany 1490 razy ]
1.jpg
1.jpg [ 161.58 KiB | Obejrzany 1490 razy ]
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#1477 PostWysłany: 01 Lis 2021 22:53 

Rejestracja: 20 Maj 2014
Posty: 1288
Loty: 253
Kilometry: 427 726
srebrny
Nazwa hotelu:Novotel Madrid Campo de las Naciones

Twój status w programie lojalnościowym: Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Superior

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:2x welcome drink, upgrade do Apartamentu, słodka wstawka

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty + dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Dobrze wyposażona łazienka: zestaw do golenia , szczoteczka do zębów, igła z nitką, wszystko to x2, tylko jeden szlafrok z kapciami.

Inne uwagi: brak shuttle bus który przed koroną był. Tragiczny internetImageImageImageImageImageImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#1478 PostWysłany: 07 Lis 2021 15:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1631
niebieski
-- 02 Lis 2021 20:09 --

Nazwa hotelu: Ibis Styles Budapest Center

Twój status w programie lojalnościowym: gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: pokój ekonomiczny

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do pokoju najwyższej kategorii - rodzinny; welcome drink, propozycja późnego wymeldowania

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? nie

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): ----------------

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel bardzo dogodnie położony w centrum miasta, w wiele miejsc można dojść na piechotę lub podjechać metrem ze stacji Blaha Lujza Ter. Z lotniska ok. 20 minut jazdy taksówką, koszt ok. 20 euro. W okolicy nie brakuje restauracji, sklepów (Lidl) czy kawiarni (na przeciwko hotelu jest np. bardzo przyjemna Hauer Cukrászda és Kávéház, a bardzo niedaleko znana New York Café). Sam hotel jest dokładnie w standardzie Ibis Styles, co można lubić lub nie ;) Mnie się podobało, mimo że tematy gamingowo-konsolowe nie są mi specjalnie bliskie. Do pozytywnych wrażeń na pewno przyczynił się upgrade - przydzielony mi narożny pokój 505 był naprawdę spory (ok. 40m2), z widokiem na dachy budynków i wzgórze Gellerta. Jedyna drobna niedogodność to dość długi czas oczekiwania na ciepłą, przejrzystą wodę (trzeba chwilę poczekać, aż spłynie, pewnie kwestia starych rur). Obsługa ogarnięta, rozpoznanie statusu odpowiednie. Ze względów służbowych miałam dwie osobne rezerwacje z mojego konta, w tym drugi pokój był zarezerwowany na koleżankę (mimo to również tu przyznano upgrade i inne przywileje). Naliczenie punktów szybkie. Śniadanie w porządku, zwłaszcza jeżeli ktoś gustuje w wędlinach i innych mięsnych poprawach. Na plus jajecznica z jajek, a nie z proszku. Ogólnie - pobyt na plus, jeżeli ktoś chce nocleg ze śniadaniem, to ten Styles na pewno jest fajną alternatywą dla dwóch położonych niedaleko czerwonych Ibisów, które mają znacząco niższy standard, a cenę ze śniadaniem zbliżoną.

Inne uwagi: Statusowiczom polecam prosić o upgrade do pokoju 504 lub 505 (największe, narożne pokoje na ostatnim piętrze). Ze względu na covid nie działa część usług (sprzątanie tylko na zamówienie, brak dostępu do automatu z kawą/herbatą).

-- 07 Lis 2021 14:10 --

Na wstępie podziękowanie dla @Krzysztof76 za opinię i polecenie hotelu.

Nazwa hotelu: Mercure Gdańsk Posejdon

Twój status w programie lojalnościowym: gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: standardowy

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do pokoju privilege, słodka wstawka, list od menagera, welcome drink, bezpłatne softy w mini-barze, propozycja późnego wymeldowania

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? nie

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): -------

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Przy okazji służbowego wyjazdu nad morze zabrałam ze sobą rodziców i szukając dla nich hotelu w pobliżu mojego, trafiłam na Mercure Posejdon i jego pozytywną recenzję w tym wątku (jeszcze raz podziękowania dla Krzysztof76). Hotel faktycznie jest super położony: ok. 150 m od plaży, wokół duży zielony teren. Zgodnie z sugestią z recenzji poprosiłam o upgrade do pokoju z balkonem po remoncie na 3 piętrze - taki też został przydzielony. Bardzo ładny widok z okna na ogród. Sam pokój nawiązuje tematycznie do bursztynu (grafika na ścianie, elementy wyposażenia w kolorze pomarańczowym). Duża łazienka z porządnymi ręcznikami, ekspres do kawy i czajnik do dyspozycji. Śniadanie zostało mi opisane jako bogate w wyborze i smaczne. Obsługa bezproblemowa - poinformowałam przy robieniu rezerwacji, że gośćmi będą rodzice i byłam obecna tylko przez chwilę przy check-in. Mimo to przyznano wszystkie przywileje oraz naliczono na moje konto noce i punkty (w tym promocyjne z boosta). Generalnie uważam, że był to bardzo dobry wybór :)

Inne uwagi: Hotel przysyła kilka dni przed przyjazdem dość szczegółowego maila z zasadami funkcjonowania w czasie pandemii. Warto go przeczytać i zastanowić się, czy nie chce się zarezerwować np. sauny z wyprzedzeniem. Rodzice wymyślili rano, że po dniu na rowerach pójdą na saunę i przy próbie zapisania się rano okazało się, że na popołudnie już nie ma miejsc. Zapewne wynikało to ze sporego obłożenia hotelu na weekend.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#1479 PostWysłany: 07 Lis 2021 16:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1495
złoty
@metia Możesz zapytać rodziców na temat basenu - tzn. czy dla seniora (przepraszam jeśli ich postarzyłem..) jest to coś wartego odwiedzenia, czy też raczej jest okupowany przez rodziców z małymi dziećmi i jest zbyt hałaśliwie?

Pytam, bo moi rodzice mają ochotę wybrać się nad Bałtyk na wiosnę i dla nich basen w hotelu jest wymaganiem - a też bym golda mógł wykorzystać :)
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#1480 PostWysłany: 07 Lis 2021 17:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1631
niebieski
@abelincoln
Dopytałam i niestety, rodzice na basen nie poszli, więc niestety tu nic nie powiem. Widzę tylko w internecie, że basen jest, wydaje się całkiem spory i ma oddzieloną część "brodzikową". Co do rodzin z dziećmi - nie było ich dużo. Goście tak 60+ raczej, w tym była jakaś nieduża niemiecka wycieczka.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off
abelincoln uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1755 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 88  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group