Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu: [b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym: [b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: [b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: [b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): [b].......[/b]

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? [b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): [b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: [b].......[/b]

Inne uwagi: [b].......[/b]


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1753 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 88  Następna
Autor Wiadomość
#1381 PostWysłany: 28 Mar 2020 02:06 

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 495
Loty: 49
Kilometry: 49 405
niebieski
Nazwa hotelu: Novotel Bangkok Silom Road

Twój status w programie lojalnościowym: gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Superior

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Brak upgrade, chyba że można uznać za taki ostatnie piętro. Welcome drinki, 20% zniżki na restaurację i bar,

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty+ dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): -------------

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel z zewnątrz wygląda jak turbo rudera. Do tego stopnia mnie to przeraziło (sic mogłem zrobić fotę), że na poważnie zacząłem rozważać zmianę hotelu zanim zdążyłem do niego wejść. To byłby oczywiście błąd. Hotel petarda, w środku nie odstaje Warszawskim pokojom executive. Śniadanie bardzo bogate, na sali osobna strefa dla członków. Lokalizacja bardzo dobra, ogólnie Silom jako baza wypadowa sprawdza się świetnie. W pobliżu jedne z lepszych night marketów jakie widziałem w całej Taj. Niedaleko do Mahanakhon, więc i na drinka można wyskoczyć spacerkiem. Obsługa bardzo miła. Z hotelu darmowy transfer do Silom MRT Station, albo BTS Station (piechotką jest ze 2 km).

Inne uwagi: Żadnych. Przy kolejnej wizycie w Bangkoku na pewno zatrzymam się w tym hotelu ponownie.



Nazwa hotelu: Ibis Styles Bangkok Khaosan Viengtai

Twój status w programie lojalnościowym: gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Upgrade do całkiem fajnego pokoju tematycznego Welcome drinki(w sumie dostałem osiem... ), 10% zniżki na restaurację i bar, darmowy minibar, wstawka w postaci soku ze świeżych owoców x2 oraz mały torcik :)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty+ dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): -------------

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel totalny spontan, po wylądowaniu wzieliśmy pierwszy lepszy, taksówka i jedziemy. Na recepcji Pani po odebraniu paszportu i wklepaniu czegoś w system zrobiła głośne "WOW". Wnioskuję, że to reakcja na golda. Poproszono mnie o okazanie karty le club. Po wszystkim Pani poprosiła, abyśmy zaczekali na managera. To on miał nas przywitać. Nam natomiast polecono usiąść i od razu Pani z recepcji wyczarowała dla nas świeżo przygotowane napoje z baru. Po chwili ciasto, manager, krótka rozmowa o tym i o tamtym, w międzyczasie ktoś zaniósł nasze bagaże do pokoju. Na koniec wspólna fotka z managerem i osobiście odprowadzono nas do pokoju. Podsumowując wielkie WOOOW. Jeszcze nigdzie nie przyjęto mnie na tak wysokim poziomie.

Bardziej z konkretów: hotel prawie u samej Khaosan road. Wychodzi się wprost na deptak. Fajny klimat wieczorkiem. W restauracji hotelowej co wieczór muzyka na żywo. Ogólnie okolica nie ma nic wspólnego z Tajlandią, jest tu juz bardziej Europejsko, jednak całkiem przyjemny klimacik. Do tego w hotelu nawet spory basen. Od 15 zaciemniony ze względu na architekturę. Na plus bardzo wygodne łóżka. Mimo, że to ibis, to materace są wyłożone dodatkowym pokrowcem z pierza coś ala Sofitelowe łóżka. To na duży plus.


Inne uwagi: Żadnych.



Nazwa hotelu: Ibis Styles Chiang Mai

Twój status w programie lojalnościowym: gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Jakiś tam upgrade pewnie był. Pokoje na prawdę duże i bardzo nowocześnie urządzone. Welcome drinki, 10% zniżki na restaurację i bar, wstawka w postaci świeżych owoców

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty+ dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): -------------

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Bardzo dobry hotel. Duże nowocześnie urządzone pokoje, bardzo miła obsługa, śniadania typowo ibisowskie, czyli to akurat bez szału. W lobby darmowa woda, soki i jakieś ciasteczka dla wszystkich gości. Okolica bardzo przyjemna, w jedna stronę piechotką do Galerii handlowej, w drugą na ogromny night market. Sam hotel wieczorem wygląda na prawdę ładnie. Świetne mają te ibisy w Azji :)

Inne uwagi: Dość cienkie ściany, drzwi, a więc trzaskanie drzwiami od 6 rano obowiązkowym punktem poranka.




Nazwa hotelu: Mercure Chiang Mai

Twój status w programie lojalnościowym: gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Welcome drinki, late check out do 15:00. Jak zapytałem o dłużej, kazali płacić...

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty+ dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): -------------

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Dużo negatywnych opinii czytałem o tym hotelu, jednak w związku z tym, że był on w podobnej cenie co ibis w którym nocowałem aktualnie, postanowiłem na własnej skórze się przekonać. Tak więc, nikt się zbytnio nie pomylił porównując ten 4* przybytek do taniego hostelu. Tak właśnie jest. Hotel jest brudny, stary, zniszczony, wieczorami odbywają się w nim schadzki podejrzanego towarzstwa z okolic. Zdecydowanie nie polecam i odradzam podobne pomysły do moich. Szkoda nerwów, nie warto. Ah no i po raz ierwszy w Azji spotkałem się z na prawdę chamską obsługą. Pierwszy raz od 2 lat będzie claim

Inne uwagi: Brak



Nazwa hotelu: Sofitel Warsaw Victoria

Twój status w programie lojalnościowym: gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Upgrade do najwyższej kategorii przed junior suite, Wlecome drinki, Późne wymeldowanie do 18:00

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): -------------

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Cenię ten hotel głównie ze względu na profesionalizm, każdego pracownika bez wyjątku. Bardzo sprawny i profesionalny check-in, dobrze nawiązana relacja z klientem. Wszystko sprawnie, szybko, profesionalnie i z uśmiechem na twarzy. Do tego świetny drink bar, i bardzo dobra restauracja. Kiedyś zatrzymałem się tu przypadkiem, i tak zostałem już na stałe.

Inne uwagi: Żadnych. Nigdy nie ma się do czego przyczepić, chociażbym chciał.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
Krzysztof76 uważa post za pomocny.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#1382 PostWysłany: 28 Mar 2020 13:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Nazwa hotelu:Ibis Budget Sydney East, Australia – marzec 2020

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Standard 2 osobowy z łóżkiem queen-size

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Prosiłem przy rezerwacji o pokój na wysokim piętrze z widokiem na operę oraz most i taki otrzymałem, również zgodnie z wcześniejszą prośbą wczesny check-in około g. 10 rano

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):N/A

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel dogodnie zlokalizowany przy stacji Kings Cross, w okolicy mnóstwo knajpek, kawiarni i sklepów. Do centrum, Królewskich Ogrodów Botanicznych i Opery na piechotę jakieś 20 minut. Pokój prosty i skromny jak to w Ibisach Budget, ale w sumie dosyć duży i czysty. Łóżko szerokie i wygodne, duży telewizor, dodatkowa sofa i stolik. Na wyposażeniu zestaw do kawy/herbaty, lodówka, żelazko z deską do prasowania. Łazienka z dużą kabiną prysznicową. Śniadania bez fajerwerków, ale coś tam dla siebie można znaleźć. Wędlina, ser żółty, jajka na twardo, pomidory, jogurty, owoce, croissanty, wybór płatków śniadaniowych, dżemy, miód, soki. Na ciepło fasolka, można zrobić tosty. Bardzo dobra kawa zamawiana u pani z obsługi. Można zjeść śniadanie na małym tarasie zewnętrznym. Wyjątkowo miła i uprzejma obsługa zarówno w recepcji jak i na śniadaniu. Ogólnie hotel polecam ze względu na lokalizację i jako w miarę budżetową opcję noclegu w Sydney.


Inne uwagi: Osobom z statusem polecam napisać w uwagach przy rezerwacji swoje życzenia dot. lokalizacji pokoju/widoku z pokoju i ew. wczesnego check-in. Ja się nie zawiodłem ?

Załącznik:
Ibud1.JPG
Ibud1.JPG [ 246.58 KiB | Obejrzany 3452 razy ]

Załącznik:
Ibud2.JPG
Ibud2.JPG [ 222.36 KiB | Obejrzany 3452 razy ]

Załącznik:
Ibud3.JPG
Ibud3.JPG [ 159.71 KiB | Obejrzany 3452 razy ]

Załącznik:
Ibud4.JPG
Ibud4.JPG [ 157.71 KiB | Obejrzany 3452 razy ]

Załącznik:
Ibud5.JPG
Ibud5.JPG [ 249.04 KiB | Obejrzany 3452 razy ]

Załącznik:
Ibud6.JPG
Ibud6.JPG [ 208.92 KiB | Obejrzany 3452 razy ]

Załącznik:
Ibud7.JPG
Ibud7.JPG [ 232.4 KiB | Obejrzany 3452 razy ]

Załącznik:
Ibud8.JPG
Ibud8.JPG [ 252.12 KiB | Obejrzany 3452 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1383 PostWysłany: 30 Mar 2020 21:57 

Rejestracja: 08 Lis 2010
Posty: 68
Loty: 193
Kilometry: 361 281
Nazwa hotelu: Novotel Bangkok Silom Road (Fenix Silom)

Twój status w programie lojalnościowym: Silver

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Pokój typu de luxe z 1 łóżkiem king-size i sofą

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: voucher na welcome drink dla dwóch osób

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty + dopłata

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? nie

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): N/A

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Jak kilka wpisów wcześniej pisał scorpion1077 hotel z zewnątrz nie zachęca. W środku jednak widać (i czuć) że hotel został nieźle wyremontowany. Hotel znajduje się w świetnym miejscu - ok. 7-10 minut na piechotę do dwóch stacji tramwajów wodnych, którymi łatwo dotrzecie do głównych zabytkowych atrakcji Bangkoku; odrobinę dalej do stacji kolejki.
Przed przyjazdem otrzymaliśmy do wypełnienia dokument - chyba niejako zamiast zameldowania online; możecie na nim zaznaczyć nawet widok z okna - wszystkie życzenia zostały spełnione. Otrzymaliśmy pokój na 14 piętrze z robiącym wrażenie widokiem z okna. Na pierwszy rzut oka wszystko ok, ale przy drugim spojrzeniu widać, że przydałoby się dokładniejsze sprzątanie. Klima przy wyższych temperaturach wydzielała również dość specyficzny zapach.
Zróżnicowane i smaczne śniadania, osobna strefa dla członków All (ze świetnym ekspresem do kawy Jura).
Ze względu na lokalizację i sensowne ceny sądzę że wrócę przy kolejnym pobycie.


Inne uwagi: brak
Załącznik:
silom002.jpg
silom002.jpg [ 412.58 KiB | Obejrzany 3325 razy ]
Załącznik:
silom001.jpg
silom001.jpg [ 381.65 KiB | Obejrzany 3325 razy ]


---------------------------------------

Nazwa hotelu: Mercure Pattaya Ocean Resort

Twój status w programie lojalnościowym: Silver

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Pokój typu de luxe. Łóżko king-size, widok na ocean

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: voucher na welcome drink dla dwóch osób

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty + dopłata

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? nie

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): N/A

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel mieści się w accorowym kompleksie ibis/Mercure. Po wejściu wita nas bardzo przestronne lobby - członkowie All zapraszani są do osobnego stanowiska. Z otrzymanego na 14 piętrze pokoju roztaczał się piękny widok na Zatokę - hotel nie znajduje się bezpośrednio przy plaży, więc z balkonu zobaczycie hotele które stoją obok Mercure'a jeden rząd bliżej plaży, ale patrząc z łóżka nic nie zasłoni Wam widoku idealnie na zachód słońca. Pokój dość mały, ale bardzo przytulnie urządzony, idealnie czysto, pachnąco, w wazonie cięte storczyki. W pokoju de luxe ekspres kapsułowy do kawy, dwie szklane butelki wody (standard w każdym tajskim hotelu w którym byłem). Na mini balkonie stolik i krzesła, wieszaczek do wysuszenia ubrań. Na terenie hotelu basen i mały aquapark, ale nie miałem okazji z nich korzystać.
Bardzo dobre śniadanie w restauracji przy basenie.
Dla statusowców jest osobne menu welcome drinków, które dla Silverów niestety obejmuje jedynie napoje bezalkoholowe.
W niedalekiej odległości hotelu dwa całkiem duże centra handlowe.


Inne uwagi: brak

Załącznik:
pattaya001.jpg
pattaya001.jpg [ 283.34 KiB | Obejrzany 3325 razy ]
Załącznik:
pattaya002.jpg
pattaya002.jpg [ 285.17 KiB | Obejrzany 3325 razy ]
Załącznik:
pattaya003.jpg
pattaya003.jpg [ 393.48 KiB | Obejrzany 3325 razy ]
Załącznik:
pattaya004.jpg
pattaya004.jpg [ 340.97 KiB | Obejrzany 3325 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
danziger lubi ten post.
 
      
#1384 PostWysłany: 31 Mar 2020 00:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Nazwa hotelu:Ibis Styles Sale, Victoria, Australia – marzec 2020

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Standard 2 osobowy z łóżkiem queen-size

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Upgrade do pokoju Superior SPA room

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty+dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):N/A

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel zlokalizowany bezpośrednio przy Princes Highway. Wybrałem go jako jeden z hoteli na trasie Sydney-Melbourne. Przyjechałem dosyć późno, wyjeżdżaliśmy bardzo wcześnie rano. Obiekt znacząco odbiega od europejskich wyobrażeń dotyczących standardu Ibis Styles. Jest to raczej motel – budynki 1-piętrowe w zabudowie typowej dla moteli tj. z możliwością podjechania samochodem bezpośrednio pod drzwi i okno pokoju. Otrzymaliśmy upgrade do najlepszego w hotelu pokoju superior SPA na piętrze. Dopisek SPA wynika z faktu, że w pokoju (nie w łazience) znajduje się narożna wanna z jacuzzi ?. Taki sznyt z lat 90-tych ? Pokój bardzo duży, można powiedzieć, że niemal apartament. Łóżko szerokie i wygodne, tv z dobrym wyborem kanałów filmowych. Na wyposażeniu zestaw do kawy/herbaty, lodówka, mikrofalówka. Łazienka z kabiną prysznicową. Generalnie hotel widać, że mocno niedoinwestowany. Czas zatrzymał się w nim jakiś czas temu, ewidentny klimat lat 90-tych. Na sprzętach widać zużycie materiału. Śniadania bardzo słabiutkie. Nic na ciepło. Trochę owoców, płatków śniadaniowych, jogurty, dżemy, tosty, ciastka, kawa, herbata, soki. I tyle. Ogólnie hotel raczej nie spełniający standardów sieciowych Ibis Styles, aczkolwiek dobrze spozycjonowany cenowo. Myślę, że można ew. skorzystać tak jak ja, jedynie na 1 noc w trasie.


Inne uwagi: Do centrum miasteczka Sale spacer około 20 minut. Samo miasteczko nie ma zbyt wiele do zaoferowania turystycznie. Ot, małe australijskie miasteczko po drodze ?

Załącznik:
ISSale1.JPG
ISSale1.JPG [ 200.46 KiB | Obejrzany 3283 razy ]

Załącznik:
ISSale2.JPG
ISSale2.JPG [ 266.26 KiB | Obejrzany 3283 razy ]

Załącznik:
ISSale3.JPG
ISSale3.JPG [ 172.46 KiB | Obejrzany 3283 razy ]

Załącznik:
ISSale4.JPG
ISSale4.JPG [ 130.17 KiB | Obejrzany 3283 razy ]

Załącznik:
ISSale5.JPG
ISSale5.JPG [ 159.93 KiB | Obejrzany 3283 razy ]

Załącznik:
ISSale6.JPG
ISSale6.JPG [ 233.1 KiB | Obejrzany 3283 razy ]

Załącznik:
ISSale7.JPG
ISSale7.JPG [ 212.88 KiB | Obejrzany 3283 razy ]

Załącznik:
ISSale8.JPG
ISSale8.JPG [ 342.64 KiB | Obejrzany 3283 razy ]

Załącznik:
ISSale9.JPG
ISSale9.JPG [ 189.86 KiB | Obejrzany 3283 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#1385 PostWysłany: 31 Mar 2020 08:26 

Rejestracja: 08 Lis 2010
Posty: 68
Loty: 193
Kilometry: 361 281
Nazwa hotelu: Mercure Koh Chang Hideaway

Twój status w programie lojalnościowym: Silver

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Domek letni standardowy z 1 sypialnią (Pool villa)

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: voucher na welcome drink dla dwóch osób

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty + dopłata

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? nie

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): N/A

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel położony jest przy zatoce Bailan, jednym z mniej (co nie oznacza zupełnego braku zaplecza) skomercjalizowanych miejsc na zachodnim wybrzeżu wyspy Koh Chang. Mimo że jest to duży kompleks to zupełnie nie przytłacza. Recepcja znajduje się w otwartym okrągłym budynku otoczonym z każdej strony wodą i robi niesamowite wrażenie.
'Domek letni...' to połówka bliźniaka, do którego macie prywatne wejście. Po wejściu wita Was bardzo przestronny pokój z wysokim sufitem i dwoma dużymi oknami wychodzącymi na wasze prywatne patio, które w całości jest dość wysoko ogrodzone - niestety, bo nie roztacza się z nich żaden widok, ale stety jeśli szukacie pełnej prywatności i odosobnienia. Hideaway w nazwie zatem idealnie opisuje ten hotel, zwłaszcza jeśli wybierzecie właśnie domek Pool Villa. W Waszym 'ogródku' do dyspozycji mały basen (z możliwością włączenia spadających relaksujących kurtyn wodnych i bąbelków do masażu pleców) oraz jacuzzi (pod daszkiem), a także dwa fotele i stoliczek.
W domku, obok wejścia, znajduje się też część garderobiana, z której wchodzicie do równie przestronnej co pokój łazienki z dwoma umywalkami i prysznicem z deszczownią. W każdej willi na wyposażeniu znajdziecie też dwie pary japonek i kapci oraz szlafroków. W pokoku jest lodówka, czajnik (+spray na ewentualne mrówki/komary, a wśród kosmetyków preparat antykomarowy).
Hotel znajduje się przy sztucznej dość małej plaży, więc jeśli ktoś się nastawia na długie spacery po plaży, to zdecydowanie będzie musiał podjechać na inną plażę na wyspie; ta hotelowa zapewnie leżaki i parasole. Na terenie hotelu znajdziecie też dwa ogólnodostępne baseny, restaurację, bar, a nawet punkt pierwszej pomocy.
Śniadania pyszne i zróżnicowane - mnóstwo potraw na ciepło, niekoniecznie kojarzących się nam ze śniadaniami (nawet pizza), stacja ze smażonymi na bieżąco pancake'ami i pysznymi francuskim tostami, stanowisko 'jajeczne'; sporo owoców i możliwość zrobienia koktajli z nich. Kawa przelewowa z podgrzewacza albo rozpuszczalna z automatu, ale można zamówić całkiem niezłe espresso.
Zaraz obok hotelu znajdziecie m.in. mały sklepik, punkt prania (30 BHT za kg - pranie/suszenie) i kilka niezłych knajp. Polecam m.in. Lisca Beach na plaży zaraz obok hotelu na pyszne drinki i... pizzę, albo pyszne mango sticky rice.
Welcome drink? Cokolwiek sobie zażyczycie z karty drinków.
Jeśli szukacie cichego miejsca, to jest to idealne miejsce na pobyt - ja wiem, że na pewno tam jeszcze wrócę.


Inne uwagi: Podczas wymeldowania od razu sprawdzane jest czy czegoś nie zostawiliście w pokoju... i czy czegoś nie brakuje, a na każdy brakujący przedmiot jest cennik w recepcji ;)

Załącznik:
hideaway001.jpg
hideaway001.jpg [ 306.44 KiB | Obejrzany 3251 razy ]
Załącznik:
hideaway002.jpg
hideaway002.jpg [ 297.4 KiB | Obejrzany 3251 razy ]
Załącznik:
hideaway003.jpg
hideaway003.jpg [ 156.65 KiB | Obejrzany 3251 razy ]
Załącznik:
hideaway004.jpg
hideaway004.jpg [ 326.72 KiB | Obejrzany 3251 razy ]
Załącznik:
hideaway005.jpg
hideaway005.jpg [ 421.78 KiB | Obejrzany 3251 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#1386 PostWysłany: 31 Mar 2020 18:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Nazwa hotelu:Ibis Styles Hobart, Tasmania, Australia – marzec 2020

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Standard 2 osobowy z łóżkiem queen-size

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Upgrade do pokoju Deluxe Room with 1 kingsize bed, voucher na welcome drink x 2, torba powitalna zawierająca odręcznie pisany list powitalny, 2 wody mineralne, 2 x słodycze tasmańskie.

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty+dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):N/A

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel zlokalizowany w samym centrum Hobart. Co ciekawe jest to jeden z lepszych i droższych hoteli w Hobart. Faktycznie poziom hotelu znacznie powyżej standardu Ibis Styles. Profesjonalna i bardzo miła obsługa w recepcji. Świetne rozpoznanie statusu w ALL. Upgrade pokoju + przygotowana wcześniej torba powitalna. Sam hotel nowoczesny, czysty i przytulny. Pokój deluxe wyposażony w duże okno z widokiem na port. Obszerne i wygodne łózko. W pokoju i łazience bardzo czysto, zresztą jak i w całym hotelu. Łazienka z kabiną prysznicową, standardowe kosmetyki ibisowe. Do dyspozycji gości jest basen, sauna, siłownia. Korzystałem z basenu – fajny, panoramiczny widok na Hobart. Śniadania w hotelu chyba najlepsze jakie jadłem podczas całego tripu po Australii. Bardzo szeroki wybór dań zarówno na ciepło jak i na zimno + możliwość zamówienia czegoś z live cooking. Naprawdę trudno wymienić wszystkie opcje śniadaniowe – jednym słowem: na bogato ?. Śniadania serwowane są w zlokalizowanej na parterze hotelu restauracji Mr. Good Guy, która jest zwycięzcą kilku nagród kulinarnych w Hobart. Wieczorem można napić się tam również dobrego, lokalnego piwa kraftowego.


Inne uwagi: Hotel w samym centrum Hobart, wszędzie blisko na piechotę. W najbliższej okolicy dużo sklepów, knajpek i kawiarni. Parking hotelowy zlokalizowany przy sąsiedniej ulicy – płatny 15AUD/doba

Załącznik:
IBHobart1.JPG
IBHobart1.JPG [ 148.35 KiB | Obejrzany 3187 razy ]

Załącznik:
IBHobart2.JPG
IBHobart2.JPG [ 259.32 KiB | Obejrzany 3187 razy ]

Załącznik:
IBHobart3.JPG
IBHobart3.JPG [ 163.15 KiB | Obejrzany 3187 razy ]

Załącznik:
IBHobart4.JPG
IBHobart4.JPG [ 157 KiB | Obejrzany 3187 razy ]

Załącznik:
IBHobart5.JPG
IBHobart5.JPG [ 240.14 KiB | Obejrzany 3187 razy ]

Załącznik:
IBHobart6.JPG
IBHobart6.JPG [ 349.41 KiB | Obejrzany 3187 razy ]

Załącznik:
IBHobart7.JPG
IBHobart7.JPG [ 269.61 KiB | Obejrzany 3187 razy ]

Załącznik:
IBHobart8.JPG
IBHobart8.JPG [ 282.58 KiB | Obejrzany 3187 razy ]

Załącznik:
IBHobart9.JPG
IBHobart9.JPG [ 361.46 KiB | Obejrzany 3187 razy ]

Załącznik:
IBHobart10.JPG
IBHobart10.JPG [ 352.28 KiB | Obejrzany 3187 razy ]

Załącznik:
IBHobart11.JPG
IBHobart11.JPG [ 255.22 KiB | Obejrzany 3187 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#1387 PostWysłany: 01 Kwi 2020 18:39 

Rejestracja: 08 Lis 2010
Posty: 68
Loty: 193
Kilometry: 361 281
Nazwa hotelu: Novotel Bangkok Suvarnabhumi Airport

Twój status w programie lojalnościowym: Silver

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Superior

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: voucher na welcome drink dla dwóch osób

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty + dopłata

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? wygląda na to, że tak, choć oficjalnie na stronie Accor brak informacji

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): N/A

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel ma bezpośrednie połączenie przejściem podziemnym z lotniskiem (na poziomie wejścia do kolejki), więc idealny przed wylotem czy po przylocie - tylko ceny jak na Tajlandię zawrotne. Duży kompleks z wewnętrznym patio, na które okna ma część pokoi (na foto). Hotel działa w opcji meldunek 24h a zatem po zameldowaniu o dowolnej porze dnia czy nocy macie pełne 24h czasu do wymeldowania. Bukując śniadanie otrzymujecie de facto voucher, który możecie wykorzystać również na inny (zamiast śniadania) posiłek.
Zameldowania dla gości statusowych w osobnym pokoju będącym przedsionkiem do Lounge'u - przynajmniej ostatnio tak to się odbywało.
Prawdopodobnie w związku z tym że część 'przybytków' hotelowych była zamknięta (w związku z COVID) to otrzymaliśmy upgrade do pokoju określanego jako 'Piętro VIP' z widokiem wychodzącym na basen i wieżę kontroli (foto nie wyszło), wyposażonym w m.in. ekspres kapsułowy Illy, wstawką owoców; łazienką z dużą wanną i prysznicem. W pokoju - mimo bezpośredniego sąsiedztwa lotniska - było bardzo cicho i była to chyba najbardziej komfortowa noc w czasie całego wyjazdu.
W ramach Welcome drinku - bezalko, piwko albo wino. Śniadanie rewelacyjne z pyszną kawą i herbatą.


Inne uwagi: Dla chcących zrobić zakupy last minute: na poziomie 0 parkingu piętrowego obok hotelu dostępny jest sklep 7-11. Dojdziecie do niego ścieżką wychodząc prawymi drzwiami z lobby.
Załącznik:
suvarnabhumi01.jpg
suvarnabhumi01.jpg [ 209.83 KiB | Obejrzany 3111 razy ]
Załącznik:
suvarnabhumi02.jpg
suvarnabhumi02.jpg [ 312.75 KiB | Obejrzany 3111 razy ]
Załącznik:
suvarnabhumi04.jpg
suvarnabhumi04.jpg [ 326.21 KiB | Obejrzany 3111 razy ]
Załącznik:
suvarnabhumi03.jpg
suvarnabhumi03.jpg [ 406.55 KiB | Obejrzany 3111 razy ]
Załącznik:
suvarnabhumi05.jpg
suvarnabhumi05.jpg [ 331.87 KiB | Obejrzany 3111 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1388 PostWysłany: 01 Kwi 2020 20:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Nazwa hotelu:Mercure Launceston, Tasmania, Australia – marzec 2020

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Superior 2 osobowy z łóżkiem queen-size

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Upgrade do pokoju Premium Room 1 King Bed View z balkonem, voucher na welcome drink x 2, słodki upominek (czekoladki)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty+symboliczna dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):N/A

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel zlokalizowany w centrum Launceston. Miła obsługa w recepcji. Po upgrade pokój bardzo obszerny z dużym tarasem/balkonem z widokiem na park miejski. Pokój bardzo obszerny z dużym i komfortowym łóżkiem oraz wygodnym fotelem z podnóżkiem. Czystość w pokoju i hotelu bez zarzutu. Na wyposażeniu w pokoju zestaw do kawy/herbaty, woda mineralna, ekspres do kawy Nespresso na kapsułki. W tv dostępny bezpłatny Netflix i Foxtel. Również obszerna łazienka z prysznicem z deszczownicą, standardowe kosmetyki Mercure. Dobre śniadania z częścią samoobsługową oraz daniami zamawianymi u obsługi przy zajmowaniu stolika: np. jajka sadzone z bekonem, parówkami, tostami, trójkątami ziemniaczanymi i sosem albo np. omlet z dodatkami. Generalnie śniadania bardzo smaczne i sycące. W restauracji serwującej śniadania można również wieczorem zjeść posiłki i/lub napić się bardzo dobrego piwa James Boag z nieodległego browaru Boags. Polecam hotel z uwagi na dobre rozpoznanie statusu ALL, czysty, przestronny i komfortowy pokój, smaczne śniadania oraz dobrą lokalizację hotelu zarówno do pieszej eksploracji Launceston jak i wypadów samochodowych po okolicy.


Inne uwagi: Hotel praktycznie w samym centrum Launceston przy parku miejskim, bliski dystans na piechotę do wszystkich większych atrakcji Launceston. Np. do browaru Boags Brewery piechotą 10 minut, do Cataract Gorge Reserve jakieś 35 minut. W bliskiej okolicy sklepy, restauracje, kawiarnie. Parking hotelowy bezpłatny dla gości, zlokalizowany bezpośrednio przy hotelu.

Załącznik:
Merc1.JPG
Merc1.JPG [ 139.24 KiB | Obejrzany 3075 razy ]

Załącznik:
Merc2.JPG
Merc2.JPG [ 188.48 KiB | Obejrzany 3075 razy ]

Załącznik:
Merc3.JPG
Merc3.JPG [ 225.3 KiB | Obejrzany 3075 razy ]

Załącznik:
Merc4.JPG
Merc4.JPG [ 207.69 KiB | Obejrzany 3075 razy ]

Załącznik:
Merc5.JPG
Merc5.JPG [ 198 KiB | Obejrzany 3075 razy ]

Załącznik:
Merc6.JPG
Merc6.JPG [ 353.04 KiB | Obejrzany 3075 razy ]

Załącznik:
Merc7.JPG
Merc7.JPG [ 296.32 KiB | Obejrzany 3075 razy ]

Załącznik:
Merc8.JPG
Merc8.JPG [ 249.15 KiB | Obejrzany 3075 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#1389 PostWysłany: 17 Maj 2020 18:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4573
Loty: 639
Kilometry: 792 498
HON fly4free
Nazwa hotelu: Ibis Styles Lublin Stare Miasto

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Single

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do double, w zamian za voucher piwo z rana jak śmietana

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pelna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Jeśli o jakości hotelu ma świadczyć to jak sobie radzi w trudnych czasach to ten hotel zdał egzamin. Przemiła obsługa. Nie dostałem vouchera na drinka bo bar nieczynny, ale do śniadania dali mi dwa lubelskie kraty.
Atmosfera miła i luźna. Działała klimatyzacja i suszarką do włosów. Śniadanie do pokoju lepiej niż OK. Żadnej Covidowej spinki, choć płyn do dezynfekcji i rękawiczki (lateksowe nie to co w supermarketach) były dostępne

Inne uwagi: to relacja sprzed otwarcia restauracji, więc w poniedziałek może być już inaczej, ale przy cenie niższej niż Hampton i przy trochę lepszej lokalizacji ten hotel wygrywa. W Hamptonie personel też jest bardzo miły



ImageImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
metia uważa post za pomocny.
 
      
#1390 PostWysłany: 19 Maj 2020 20:29 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1798
niebieski
O co chodzi z tymi suszarkami? Dlaczego niby miałyby nie działać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1391 PostWysłany: 19 Maj 2020 20:33 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 409
Reżim sanitarny.
Nie powinny działać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1392 PostWysłany: 10 Cze 2020 19:31 

Rejestracja: 09 Cze 2020
Posty: 17
Loty: 85
Kilometry: 390 401
Relacja sprzed korona wirusa z lutego tego roku, a że wydaje mi się że nikt nie pisał o nim, to dwa słowa ode mnie. Może komuś się przyda, choć oczywiście nie jest to opcja "hotel4free" ale nie tylko w hostelach i ibisach wszyscy mieszkamy:)

Nazwa hotelu: Fairmont Rio de Janeiro Copacabana

Twój status w programie lojalnościowym: Gold (na tę okazję kupiłem kartę Business Ibis :) )

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Pokój zarezerwowałem najlepszy możliwy, gdyż z jednej strony byłem z rodziną, poza tym to była pewna ekstrawagancja, zatem Apartament Gold z widokiem na morze na ostatnim piętrze. Jest to jeden z nielicznych hoteli przy Copacabanie mający jakiekolwiek balkony, tu były 4 nieduże balkony-dosyć wąskie-ale z widokiem na całą Copacabanę.

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: W zasadzie z uwagi na fakt, że był to najlepszy pokój, około 70m2, pokój dzienny+sypialnia. Minusem była jedna stosunkowo mała łazienka umiejscowiona w sypialni, zatem jak moje dziecko, które spało na dostawce w pokoju dziennym chciało iść do łazienki przejść musiał przez naszą sypialnię.
Poza tym w hotelu tym jest Gold Lounge, do którego mają dostęp tylko osoby śpiące na ostatnim piętrze-piętrze Gold, jest dla tych osób, osobna dedykowana recepcja na chyba 4 albo 5 piętrze wraz z salonikiem dla gości Gold. W saloniku jedzenie na o wiele wyższym poziomie niż np. w hotelach Hilton, zatem można zjeść śniadanie albo w lounge albo w głównej restauracji (lepsze śniadania w głównej restauracji), potem w południe jakaś herbatka, czyli ciastka, wieczorem kolacja, przekąski i dania na ciepło, całkiem dobre. Poza tym napoje alkoholowe można wieczorem, soft drinki przez cały dzień. Bardzo usłużna obsługa saloniku. Lounge nie był specjalnie oblegany a w zasadzie był pusty, miło w nim posiedzieć i popatrzeć na główną ulicą i Copacabanę.
Wstęp do tego lounge nie mają osoby mające status platynowy w ALL (w ogóle uważam, że ten program lojalnościowy nie jest najlepszy, zwłaszcza po zmianach kilka lat temu).

Stawka za zarezerwowany pokój: niestety nie załapałem się na żadną promocję. Przez kilka miesięcy śledziłem ceny tego hotelu i zauważyłem, że jest możliwa mniejsza cena za pokój, kilka razy była jakaś promocja ale tylko i wyłącznie na najtańszy pokój, czyli 2osobowy bez widoku, zatem jak komuś nie zależy, to może mu się uda.

Poziom zadowolenia z hotelu: Hotel położony na skraju Copacabany z widokiem na Copacabanę i Głowę Cukru, zaraz obok można przejść na Ipanemę. Przed hotelem stali policjanci ale nie wiem, czy tam stoją na stałe, akurat w Rio trzeba uważać. Hotel odnowiony, wcześniej to był Sofitel, miał się otworzyć na olimpiadę w Rio, ale nie zdążyli. Zatem wszystko nowe, ładne, dobrej jakości meble i wyposażenie. Hotel ma 2 baseny: jeden mały taki okrągły przy restauracji i z widokiem na Copacabanę, w zasadzie trochę trudno w nim pływać, drugi większy na tym samym poziomie, ale w wewnętrznym atrium. Obsługa bez zarzutu. W hotelu ponadto jest bankomat Euronetu ale niestety pobiera prowizję, skorzystałem z niego gdyż na lotnisku jakoś tamtejszy bankomat nie chciał mi wypłacić żadnych pieniędzy.

Sam hotel przy Copacabanie, chyba najlepszy dostępny. Nawet Hotel Copacabana Palace trochę już stary, chociaż tam basen duży. Można przejść na Ipanemę, do sklepów spożywczych w pobliżu, do pralni, banki w okolicy, zatem wygodny. Na pewno godny polecenia.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#1393 PostWysłany: 11 Lip 2020 15:58 

Rejestracja: 20 Maj 2014
Posty: 1288
Loty: 253
Kilometry: 427 726
srebrny
Nazwa hotelu: ibis Nice Centre Notre-Dame

Twój status w programie lojalnościowym:

Silver

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:

Standardowy

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:

Voucher welcome drink wystawiony dla jednej osoby po moim zdziwieniu ze nie dla dwóch pan w recepcji powiedział że jak chce dla dwoch to musze od razu z niego skorzystac i tak zrobiłem do wyboru kawa, piwo , cola.


Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):

Punkty + mała dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):N/A

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:

Hotel w samym centrum, czystosc pokoju bez zarzutu, miła obsługa. Pokój nie sprzątnięty po pierwszej nocy.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1394 PostWysłany: 27 Lip 2020 19:14 

Rejestracja: 04 Sty 2019
Posty: 4
Nazwa hotelu:Novotel Warszawa Centrum

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Superior

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Upgrade do Executive, wstawka w postaci 2x maly sok pomarańczowy Toma, paczki małych bez, voucher na drinki ale nie poszedłem

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty plus dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):n\a

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:240zł za pokój ze śniadaniem dla widoku warto ale nie dla hałasu z ulicy. Niby 26 piętro a każdy tramwaj i każdy przejazd na sygnale potrafi wybudzić.

Inne uwagi:świetna lokalizacja, mała łazienka, odpowiadała mi twardość materaca, na niedzielne śniadanie ludzie zaczynają się schodzić około 9.30, długie kolejki do windy do góry bo wirus ale w dół jak zjeżdżasz to ludzie ładują się do oporu, zamawiając 3 pokoje: 2 superior i 1 executive upgrade tylko 2 pierwszych, słaba kawa z mlekiem,
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1395 PostWysłany: 02 Sie 2020 21:20 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1164
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
Ibis Style Nowy Targ
Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: standard queen bed

Przywileje otrzymane voucher na drinki dla 2 osób

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty plus dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):n\a

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym? Pokoje z klimatyzacją. Hotel nowy, świetny basen czynny od 9-22, bardzo fajna restauracja. Wyborne setki. Restauracja oferuje zniżkę 20% dla mieszkańców NT i mocno to reklamuje, natomiast dla klientów hotelu juz rabatów nie ma. Trochę to dziwne.
Hotel zlokalizowany blisko dworc PKP. Jednak dobrze wyciszony. Hotel polecam w drodze powrotnej z Zakopanego lub do spacerów po Gorcach. Jako alternatywa dla noclegu blisko Tatr juz nie koniecznie. Niby tylko 20-25km ale dojazd zajmuje sporo czasu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1396 PostWysłany: 23 Sie 2020 10:29 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 769
Loty: 145
Kilometry: 308 365
srebrny
-- 16 Sie 2020 14:42 --

Nazwa hotelu: Mercure Nerocubo Rovereto

Twój status w programie lojalnościowym: silver

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Clasic room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Welcome drink.

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty+ dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): -------------

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Po pierwsze - hotel jest położony około 5 kilometrów od Rovereto. Czyli jakby ktoś chciał wyjść wieczorem na spacer po mieście, to pospaceruje sobie po dzielnicy przemysłowej. W pobliżu McDonald i fajna restauracja Tre Pini. W hotelu czysto. Pomimo pandemii sprzątanie pokoju codzienne. Śniadanie przyzwoite, ale bez szału. Brak pomidorów, ogórków. Darmowy parking zewnętrzny. Jako baza wypadowa może być. Uciążliwa klimatyzacja ustawiona na 23 stopnie - było zimno w pokoju (nie można było na trwałe zmienić temperatury).

Inne uwagi: przyzwoicie, ale bez szału.

-- 23 Sie 2020 10:29 --

Nazwa hotelu: Hotel Mercure Venezia Marghera

Twój status w programie lojalnościowym: silver

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Clasic room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Welcome drink (piwo, wino, mocniejsze alkohole).

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna opłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): -------------

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Po pierwsze - hotel jest położony około 6 kilometrów od Wenecji. Blisko przystanek autobusu nr 6 kursującego w pobliże dworca i Wenecji (problemem jest kupno biletu - na początek najlepiej kupić na dworcu kolejowym lub lotnisku). W hotelu bardzo czysto. Pomimo pandemii sprzątanie pokoju codzienne - na życzenie. Śniadanie przyzwoite, przygotowywane na poczekaniu. Darmowy duży parking zewnętrzny i płatny - podziemny. Bardzo miła i życzliwa obsługa. Hotel prawie nowy. Jako baza wypadowa może być.

Inne uwagi: Hotel godny polecenia.
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off
greg2014 lubi ten post.
 
      
#1397 PostWysłany: 31 Sie 2020 20:54 

Rejestracja: 08 Lis 2010
Posty: 68
Loty: 193
Kilometry: 361 281
Nazwa hotelu: ibis Styles Białystok

Twój status w programie lojalnościowym: Silver

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Pokój standardowy z 2 oddzielnymi łóżkami dla 1 lub 2 osób

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: voucher na welcome drink

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty + dopłata

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? nie

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): N/A

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Pierwszy covidowy pobyt Accorowy w przedłużony weekend sierpniowy. Do Białegostoku wybrałem się z rowerem, hotel nie ma niestety stojaków ani osobnego pomieszczenia na nie, ale bez problemu mogłem go przechować za recepcją.
Hotel przylega do galerii handlowej i znajduje się w świetnej lokalizacji blisko wszystkich atrakcji miasta. Wpisane podczas zameldowania online preferencje zostały spełnione - dostałem pokój na wysokim piętrze (przedostatnim) z fajnym widokiem na miasto.
Pokój przestronny i przemyślanie urządzony. Okna są uchylne, klimatyzacja też całkiem nieźle działała, choć była dość głośna więc na noc musiałem ją wyłączać. W aktualnej sytuacji sprzątanie tylko na życzenie.
W hotelu przy windach dostępny 24h ekspres do kawy (kawa taka sobie) oraz czajnik z wyborem herbat do swobodnego korzystania. Śniadania w covidowej rzeczywistości podawane przez obsługę. Wybór całkiem niezły, na uwagą zasługują w szczególności świetne gofry i dobra pasta jajeczna.


Inne uwagi: brak

Załączniki:
IMG_1401.JPG
IMG_1401.JPG [ 149.42 KiB | Obejrzany 1435 razy ]
IMG_1399.JPG
IMG_1399.JPG [ 241.49 KiB | Obejrzany 1435 razy ]
IMG_1398.JPG
IMG_1398.JPG [ 155.26 KiB | Obejrzany 1435 razy ]
IMG_1396.JPG
IMG_1396.JPG [ 195.27 KiB | Obejrzany 1435 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1398 PostWysłany: 31 Sie 2020 21:16 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1760
srebrny
potek7 napisał(a):
-- 16 Sie 2020 14:42 --

[...]

Nazwa hotelu: Hotel Mercure Venezia Marghera

[...]

...Blisko przystanek autobusu nr 6 kursującego w pobliże dworca i Wenecji (problemem jest kupno biletu - na początek najlepiej kupić na dworcu kolejowym lub lotnisku).

[...]



Bilet na autobus (jednorazowy lub całodzienny-również na Vaporetto w Wenecji) można kupić bezpośrednio w recepcji hotelu. Ćwiczyłem dwukrotnie, zero problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1399 PostWysłany: 08 Wrz 2020 22:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1492
złoty
Nazwa hotelu: Mercure Lublin Centrum

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Upgrade do apartamentu, dwie pralinki w sosie malinowym, voucher na wino\piwo\softa

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? n\a

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): n\a

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Pobyt przekładałem kilka razy poprzez ograniczenia w podróżowaniu, miło że w końcu się udało wykorzystać. Z minusów, restauracja była czynna w sobotę do 22.00, więc jako że do hotelu przyjechałem około 21, to zamiast kończyć wieczór winem w hotelu - zaczynałem tymże.
Hotel pustawy, na śniadaniu pokazuje się obsłudze na co się ma ochotę - poza napojami ciepłymi, które wciąż są samoobsługowe. Solidny 3-gwiazdkowy Mercure.


Inne uwagi: Projektant łazienki w apartamencie chyba był na roku ze specami od rurociągu w Czajce. Wąż od prysznica jest na tyle krótki, że mając 180 cm wzrostu można podciągnąć słuchawkę na wysokość nosa, a i tak nie da się umyć bez zalania połowy łazienki. Sama łazienka duża, ale bardzo zimna - a grzejnik nie działa. Chyba jest też podłogowe, ale nie udało mi się zmusić panelu obsługującego do działania. Ale kto by tam zaglądał darowanemu apartamentowi w łazienkę... ;)
Załącznik:
IMG_20200905_200720.jpg
IMG_20200905_200720.jpg [ 224.72 KiB | Obejrzany 1249 razy ]

Załącznik:
IMG_20200905_200723.jpg
IMG_20200905_200723.jpg [ 209.27 KiB | Obejrzany 1249 razy ]



Nazwa hotelu: Mercure Warszawa Centrum

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Classic

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Upgrade(? był ekspress Nespresso, co sugeruje upgrade), talerz owoców, voucher na wino\piwo\softa, późniejsze wymeldowanie (o 14)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? n\a

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): n\a

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Przeważnie zatrzymywałem się w innych warszawskich hotelach Accora, w końcu trafiłem do tego.
Śniadania podobne do hotelu w Lublinie - poza ciepłymi napojami, tutaj trzeba je było zamawiać. Hotel do zapomnienia, ani niczym się nie wyróżnia, ani nie było rozczarowań - chyba nadal będę wybierał hotele w centrum na podstawie ceny...


Inne uwagi: Rozmowa przy meldowaniu się:
-Czy ma Pan jakieś preferencje co do strony od której chciałby Pan mieć pokój
- Nie wiem, może od Złotych Tarasów?
- Dobrze, będzie miał Pan pokój od tej strony
Nie jestem z Warszawy, ale przez okno widziałem mural z Kuroniem a nie centrum handlowe :D

Załącznik:
IMG_20200906_150118.jpg
IMG_20200906_150118.jpg [ 360.78 KiB | Obejrzany 1249 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#1400 PostWysłany: 08 Wrz 2020 23:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
@abelincoln coś słabo się rozglądałeś, Złote Tarasy są kawałeczek wcześniej mniej więcej na linii widoku na LO im. Kuronia (po przekątnej skrzyżowania Zlotej z Jana Pawła)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1753 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 88  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group