Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu:[b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym:[b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:[b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:[b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):[b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):[b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:[b].......[/b]

Inne uwagi:[b].......[/b]


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 563 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 29  Następna
Autor Wiadomość
#381 PostWysłany: 20 Mar 2018 02:16 

Rejestracja: 14 Sty 2012
Posty: 373
Loty: 412
Kilometry: 463 383
niebieski
Nazwa hotelu:InterContinental Buenos Aires

Twój status w programie lojalnościowym:Spire Elite

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:śniadanie, dostęp do Club Lounge, welcome drink i punkty

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty + dopłata 45 usd za dobę (za dwie osoby) w hotelu; w cenie upgrade do club floor, śniadanie zwykłe i dostęp do club lounge; early checkin o godz 09.00 i checkout o 19.00

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):śniadania i wieczorne koktajle; wieczorem wybór dań na zimno; jedno na ciepło; wina argentyńskie czerwone i białe; kawa, harbata desery

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Bez zastrzeżeń
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#382 PostWysłany: 25 Mar 2018 18:18 

Rejestracja: 01 Sty 2014
Posty: 389
niebieski
Nazwa hotelu:Real InterContinental Santo Domingo

Twój status w programie lojalnościowym:Plat Ambasador

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Deluxe (najniższa kategoria)

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:wstawka, punkty/welcome drink, 16:00 checkout

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): PointBreaks (15k)

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):dla Plat Amb stawka za dostęp do klubiku to 25 USD/pokój /noc, więc bez wahania zdecydowałem się na dopłatę. W cenie świetne happy hours (dobry alkohol, obsługa przygotowuje koktajle), bardzo dobre śniadanie i widoki.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel jest nowy (ma ok. 2 lata), więc bardzo miło, że znalazł się na liście PB. Poza przyjemnym klubikiem, bardzo przestronne, nowoczesne i eleganckie pokoje. Duży, fajny basen, nowa siłownia. Hotel znajduje się w dzielnicy biznesowej, ponad 5km od dzielnicy kolonialnej, co jest jedynym minusem. Bardzo polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#383 PostWysłany: 26 Mar 2018 17:45 

Rejestracja: 07 Cze 2016
Posty: 331
Loty: 107
Kilometry: 181 798
Czy jest recenzja Crowne Plaza Antalya ? Ktoś był w tym hotelu ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#384 PostWysłany: 09 Kwi 2018 14:37 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
Nazwa hotelu: Holiday Inn Warsaw City Centre

Twój status w programie lojalnościowym: Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: STANDARD 1 DOUBLE BED NS

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do King Executive Nonsmoke, punkty 500 albo welcome drink, darmowy minibarek

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel jeszcze świeżutki, co widać i po korytarzach i po pokojach, dostałem upgrade do King Executive chociaż nie wiem czy on się czymś różni od tego Standardu (poza darmowym minibarkiem i chyba mini expresem na kapsułki), mój był zlokalizowany na ostatnim 16 pietrze, z dobrym widokiem na mi.n. PKiN. Tani to ten hotel nie był (to ostanie zadanie pod Accelerate, także jakoś do przełknięcia), chociaż w cenie miałem również śniadanie +(1000 pkt obowiązkowo do zadania), z którego skorzystać nie mogłem (poprosiłem o śniadanie na wynos), bez problem na 5 rano na mnie czekało. W sumie hotel mogę polecić, w moim przypadku idealne położenie, z 50 metrów od Chmielarnii na Twardej:) + zwartość minibarku do plecaka :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#385 PostWysłany: 23 Kwi 2018 16:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 839
srebrny
Nazwa hotelu: Crowne Plaza Bangkok Lumpini Park

Twój status w programie lojalnościowym: Member

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Superior

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Breloczek

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): b.d.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel robi wrażenie, obsługa jest bardzo serdeczna, choć nie jest to najwyższy budynek w Bangkoku to widoki są fajne, bardzo przyjemny basen (jest duże jacuzzi i widok na Lumpini, w przebieralniach sauna). Trochę zniszczony pokój - jakieś plamy po czekoladzie na kanapach i podłodze, ściany prysznica porysowane (optymistycznie zakładam, że to nie pleśń). Smaczne śniadanie i szeroki wybór. Ogólnie polecam.

Inne uwagi: Korzystny stosunek ceny do jakości. Nie wiem jak w innych hotelach marki, ale u mnie była toaleta z większą ilością bajerów niż mam w telefonie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#386 PostWysłany: 05 Maj 2018 13:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Nazwa hotelu:Holiday Inn Express London Stansted Airport - maj 2018

Twój status w programie lojalnościowym:Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Double Bed Nonsmoking

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:voucher na drinka

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty 15000

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):N/A

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Typowy hotel tranzytowy-duża rotacja gości. Pokoje już dosyć mocno przechodzone, poplamione wykładziny, plastikowa łazienka i toaleta z patentem jednych drzwi, ale w sumie max. na 1 noc ok. Meldowałem się po północy, wyjazd wcześnie rano. Śniadanie słabiutkie nawet jak na HIX: na ciepło jajecznica z proszku, angielskie kiełbaski tańszej proweniencji i fasolka. Do tego płatki śniadaniowe, pieczywo tostowe i dżemy. Kawa i soki z automatu.Sytuację ratują dosyć smaczne croissanty i muffiny, ale ogólnie śniadanie nieco nędzne.

Inne uwagi:Shuttle bus z lotniska 3 GBP/osoba jeździ co 30 minut. Można też dojść z Stansted z buta w jakieś 20 minut, ale droga/ścieżynka trochę nielegal przy autostradzie :D .
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#387 PostWysłany: 12 Maj 2018 18:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 839
srebrny
-- 12 Maj 2018 13:03 --

Nazwa hotelu: Holiday Inn Express Krabi Ao Nang Beach

Twój status w programie lojalnościowym: Club

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Drink powitalny

Stawka za zarezerwowany pokój: pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku: brak takiego w obiekcie

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Mój tajlandzki faworyt, bardzo niska cena, idealny na kilka dni odpoczynku. Okolica jest bardzo spokojna, naprzeciwko plaża (choć raczej drugiego sortu), hotel jest ładnie urządzony, basen z nagrzaną wodą i zielony ogródek bardzo relaksują. Obsługa bez zarzutu, sympatyczna. Mocną stroną są pokoje - wyglądają jak nowe i mają dwa rodzaje klimatyzacji (naścienna i wiatrak - praktyczne).

Inne uwagi: Promocja point break (obecna edycja) w tym przypadku nie bardzo się opłaca.

-- 12 Maj 2018 18:10 --

Nazwa hotelu: Holiday Inn Express Phuket Patong Beach Central

Twój status w programie lojalnościowym: Club

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King Bed Leisure

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Nic

Stawka za zarezerwowany pokój: Pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku: brak takiego w obiekcie

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel był dobry i można go polecić. Jest dość duży i atmosfera nie jest tak "kameralna" jak Ao Nang. W tym przypadku jednak również jest bardzo ładnie urządzony z dużą ilością zieleni. Fajny pomysł na duże poduszki przy basenie, są znacznie wygodniejsze niż standardowe leżaki. Trochę dokuczliwe jest zamykanie basenu o 20:00. Pokoje przyjemne, nowe, niestety już bez wiatraczków, jest krzesełko i stolik na balkonie. Śniadanie chyba z trochę szerszym wyborem niż w innych HIX'ach, przynajmniej takie odniosłem wrażenie. Niezła lokalizacja, za rogiem od razu sklep i kantor, 3 minuty do plaży. Dobra cena

Inne uwagi: W budynku jest jakaś sieciowa restauracyjka-kawiarenka. Sam hotel odrobinę zatłoczony, ale nie ma większego problemu żeby skorzystać z basenu i siłowni. W końcu znajduje się w dość zabudowanym terenie, ale zdjęcia sprawiały wrażenie jakby był na uboczu. Nie jest to zarzut, po prostu w Krabi było zdecydowanie bardziej odludnie, co bardziej mi się podobało

-- 12 Maj 2018 18:34 --

Nazwa hotelu: Holiday Inn & Suites Rayong City Centre

Twój status w programie lojalnościowym: Club

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King Bed Superior

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Nic

Stawka za zarezerwowany pokój: Pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku: Chyba jest, ale nie korzystałem

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Najwyższy budynek w okolicy, co daje świetny widok. Sama inwestycja chyba trochę przestrzelona, bo miasto jest małe, raczej nieturystyczne, całe szczęście korzystnie to wpływa na cenę, bo standard jest bardzo wysoki, a cena bardzo niska. Zresztą to chyba całkiem nowy hotel, co przekłada się na wysoką jakość pokoju, szczerze przyznam, że z lepszego chyba nigdy nie korzystałem. Mam jedynie drobne zastrzeżenia do basenu, bo woda wydawała się być lodowata, co całkowicie zabiło komfort korzystania z niego, a wydzielona z basenu niecka tylko z wyglądu przypomina jacuzzi. Być może w ciągu dnia jest to bardziej znośne. Sama strefa basenowa jest świetna, idealna żeby spędzić tam wieczór, zjeść i wypić (są stoliki, fotele i leżanki). Nie miałem niestety okazji skorzystać z reszty dobrodziejstw oferowanych przez hotel, bo w zasadzie wpadłem tylko się przespać przed wylotem. Ogólnie bardzo mi się podobał, powiedziałbym nawet, że to najlepszy hotel z jakiego korzystałem, ale wrażenie zabija całkowicie nieciekawe miasto

Inne uwagi: Obok hotelu jest centrum handlowe, odjeżdżają spod niego busy na lotnisko w Utapao
Góra
 Profil Relacje PM off
futro lubi ten post.
 
      
#388 PostWysłany: 21 Maj 2018 09:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Nazwa hotelu:Holiday Inn Skopje - maj 2018

Twój status w programie lojalnościowym:Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Executive Double

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Upgrade do Junior Suite, wstawka talerze owoców i woda x 2, voucher na welcome drink x 2

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty 10k

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):N/A

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Bryła hotelu robi słabe wrażenie, typowy pokomunistyczny klocek. Wewnątrz jest już dużo lepiej, aczkolwiek hotel już nieco wysłużony. Otrzymany w ramach upgrade Junior Suite fajny i obszerny (living room + oddzielna sypialnia) z balkonem. Pokój czysty, w łazience wanna i prysznic, niezłe kosmetyki.

Inne uwagi:Hotel świetnie zlokalizowany w samym centrum Skopje, do głównego Macedonia Square i Stone Bridge piechotką 4 minuty. Mały, należący do hotelu dziedziniec/taras gdzie można w spokoju napić się piwka. Bezpośrednio za hotelem duże centrum handlowe GTC, gdzie na poziomie -1 znajduje się m.in. duży supermarket spożywczy. Dodatkowym plusem jest fakt, że centralnie naprzeciwko wejścia do hotelu znajduje się przystanek shuttle bus na lotnisko. Ogólnie polecam ten hotel - przy stawce reward night 10k punktów raczej nie ma się co zastanawiać.

Załączniki:
Holiday2.JPG
Holiday2.JPG [ 195.74 KiB | Obejrzany 4336 razy ]
Holiday1.JPG
Holiday1.JPG [ 244.22 KiB | Obejrzany 4336 razy ]
Holiday.JPG
Holiday.JPG [ 237.69 KiB | Obejrzany 4336 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
ghostwriter uważa post za pomocny.
 
      
#389 PostWysłany: 30 Lip 2018 17:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 839
srebrny
-- 26 Lip 2018 00:41 --

Nazwa hotelu: Holiday Inn Kaliningrad

Twój status w programie lojalnościowym: Club

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Stadard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Nic

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Brak takiego

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel jest nowy, otwarto go chwilę przed rozpoczęciem mistrzostw. W porównaniu do nowego HI w Rayong wyraźnie biedniejszy, ale przyjemny. Szkoda, że nie ma basenu, bo trochę nudno, a w lato bywa upalnie, a jako że morze blisko, to człowiek by popływał. Fajna lokalizacja, nad rzeczką, blisko wyspy Immanuela Kanta oraz muzeum morskiego. Widoki z okna też całkiem ładne. Podobała mi się architektura - nawiązuje do holenderskich domów rybackich, a jednocześnie jest nowoczesna. Obsługa bez zarzutu, a nawet bardzo miła (co w Rosji nie jest standardem), pamiętają o karteczkach z urzędu migracyjnego przy wymeldowaniu i wydają ją bez zbędnej zwłoki, co jest dosyć istotne w kontekście innych pobytów

Inne uwagi: Niby nic szczególnego, ale drukowałem w hotelu etickety na lot i zaproponowano mi żebym sam się obsłużył w centrum biznesowym - windows na macu, z jakimś chorym browserem... zaraz przyszedł pomóc mi pracownik, który niewiele zdziałał, próbowaliśmy też bezskutecznie połączyć telefon z drukarką, po 15 minutach stwierdziliśmy, że lepiej niech recepcja wydrukuje :lol: nowy hotel, więc można wybaczyć, ale na tym systemie daleko nie zajadą…

Nazwa hotelu: Holiday Inn Moskovskye Vorota Petersburg

Twój status w programie lojalnościowym: Club

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King Nonsmoking

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Nic

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Brak takiego

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Jest okej, choć cena raczej nieadekwatna - hotel trochę stary, ale pokoje odnowione. Dobry widok na Białe Noce. Lokalizacja nie jest najlepsza jak na Petersburg, trochę ratuje ją pobliskie metro. Także brak większych rozrywek w czasie wolnym - restauracje robiły wrażenie jakby wszyscy tam poumierali. Obsługa miła. Ogólnie hotel dość nijaki, niby wszystko poprawne, ale w kontekście ceny może być rozczarowujący

Inne uwagi: Brak

Nazwa hotelu: Holiday Inn Express Khovrino Moscow

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Dbl Bed Nonsmoke

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Nic

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Brak takiego

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Nowy, najsłabszy podczas całego pobytu. Obsługa zdezorientowana - nie ogarnęli mi karty migracyjnej i mieli wysłać do innego hotelu – nie wysłali. Po telefonie mieli za 5 minut wysłać. Minęła godzina i plany na dzień się posypały. Check-in też strasznie długi bez większego powodu. Hotel otwierany na szybko przed mistrzostwami, byle zdążyć, więc jest masa niedoróbek (np. źle poprzyklejane tapety, woda cieknie z rur itp.) - hotel już niszczeje (choć jest to chyba zmodernizowany inny, stary hotel), więc nie wróżę mu pomyślnej przyszłości. Na plus było śniadanie, lepsze niż w innych HIXach, obsługa kuchenna znacznie lepsza, bo bardzo miła i uprzejma. Czuć dziwną atmosferę napięcia i stresu na recepcji. Ciężko czepiać się lokalizacji, bo nikt nie ukrywa, że to na samym końcu Moskwy, niestety nawet od stacji metra jest kawałek do hotelu, ale nawet często jeżdżą busy. Wokół hotelu nie ma chyba żadnego sklepu czy lokalu, ale taka półwiejska atmosfera może być jakimś plusem

Inne uwagi: Podobał mi się styl urządzenia hotelu, szkoda że to fuszerka, może tak było tylko w moim pokoju

Nazwa hotelu: Crowne Plaza Moscow - World Trade Centre

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King Bed Business Nonsmoking

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Drobne pamiątki - magnesy i pocztówki, późniejsze wymeldowanie

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Nie korzystałem

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel już ma swoje lata, chociaż nie ma za bardzo do czego się przyczepić. Może tylko do tego, że to całkiem inny budynek niż jest to przedstawiane na zdjęciach - tam są dwa wieżowce, z czego jeden osygnowany "Crowne Plaza", a w rzeczywistości to całkiem inny budynek, bez szyldu, a sam hotel to dużo mniejszy, brzydki budyneczek obok. Niby nic, ale jakiś taki niesmak. Z tego co się orientuję to w zasadzie każdy pokój ma dobry widok - albo na Hotel Ukraina (jedna z Siedmiu Sióstr), albo na Moscow City. Recepcja nie ogarniała, choć może to przez finał mistrzostw w piłkę kopaną. Rozbawiło mnie, że było kilka kolejek i w połowie którejś ktoś z recepcji znikał i już nie wracał. Sam check-out też taki sobie - myślałem, że chociaż tutaj będą pamiętać o karcie meldunkowej, ale nic z tego. Pokój w porządku, łazienka trochę skromna i mała, klima archaiczna, zamulony telewizor (choć nowy, ale to akurat standard w Rosji). Lokalizacja bez szału, bo kawałek do metra jest, przystanek obok niezbyt uczęszczany, na plus to, że spacerkiem można dojść w niedługim czasie do Moscow City

Inne uwagi: Brak

-- 30 Lip 2018 17:32 --

Nazwa hotelu: InterContinental Hotels Warsaw

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King Bed Club

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: gratis 400 punktów

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Wyróżniłbym obsługę - bardzo sympatyczna. Reszta okej. Śniadanie przyzwoite - jajka różnego rodzaju z karty + typowy śniadaniowy bufet. Kolacja, a raczej przekąski, w porządku, wybór może nie powala, ale jest smacznie. Podobnie z alkoholem, asortyment może nie jest najszerszy, ale jak ktoś pije to raczej zawsze coś dla siebie znajdzie

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Dobry check-in, myślałem, że chwilę poczekam, ale najwyraźniej mają rezerwy, które rzucają w razie potrzeby i obyło się bez kolejki. Obsługa w recepcji także sympatyczna i skora do pomocy. Sam pokój ma wszystko co powinien, nie ma tam żadnych szczególnych udogodnień. W prezencie woreczek soli z Wieliczki. Chyba wszystkie pokoje na 41 piętrze z mają widok w stronę Wisły, który jest nieszczególny (drugą stronę piętra zajmuje Club Lounge). Ogólnie powiedziałbym, że pokój jest solidny. Atutem hotelu z pewnością jest basen na 42 piętrze (przedostatni, wyżej jest siłownia), pewnie najwyżej położony w Polsce i z widokiem na PKiN. Nie jest za duży, ale dało się spokojnie popływać. Są leżaki, jacuzzi, sauna, siłownia i nawet solarium. Cały ten klub wellness jest przyjemny, dało się miło odpocząć, mimo że wieczorem było tam całkiem sporo ludzi. Wieczorem basen oświetlany jest tylko świecami, więc tworzy to fajny klimat. Z całą pewnością zaletą hotelu jest też idealna lokalizacja - niby każdy wie, ale niedaleko duże centrum handlowe, PKP, przystanki i metro, jeszcze bliżej sklepy nocne i całe mnóstwo różnego rodzaju restauracji oraz stacja veturilo

Inne uwagi: Brak
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#390 PostWysłany: 30 Lip 2018 21:54 

Rejestracja: 01 Sty 2014
Posty: 389
niebieski
Nazwa hotelu: InterContinental Cartagena (Kolumbia)

Twój status w programie lojalnościowym: Plat Ambasador

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Superior Ocean View (najtańszy)

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: do wyboru punkty/welcome drink, upgrade do Corner Suite, wstęp do Clubu

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Salonik z pięknym widokiem na morze, bardzo przeciętne śniadanie i przeciętne Happy Hours (ale za darmo, więc nie ma co narzekać :) )

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Niezwykle hojne przywileje związane ze statusem - upgrade do Corner Suite (drugi po Prezydenckim, piękny i duży Apartament w hotelu) - nie był to przypadek, gdyż znajomy Spire Amb dostał taki sam upgrade wcześniej w tym roku w ramach PointBreaks. Hotel dość nowy, z przyjemnym quasi-infinity basenem. Salonik bez rewelacji, ale nie ma co wybrzydzać - w pełni polecam. Do starego miasta ok. 10 min i 10 PLN Uberem/taxi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#391 PostWysłany: 07 Sie 2018 23:16 

Rejestracja: 14 Sty 2012
Posty: 373
Loty: 412
Kilometry: 463 383
niebieski
Nazwa hotelu: HolidayInn Bydgoszcz

Twój status w programie lojalnościowym: Spire Eilte

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Zawsze standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: do wyboru punkty/welcome drink, minimum to: zawsze pokój z balkonem z upgrade'owanym wystrojem (lepsze kosmetyki; prince polo; szlafrok); czasami pokój executive; czasami apartament

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): zawsze pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): n/d

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Ciężko dawać rekomendacje innym nt. hotelu w którym spędzasz ponad 40 nocy w roku i każdy Cię zna i generalnie starają się robić wszystko o co poprosisz; to już od dawna nie jest klasyczna relacja hotel-klient tylko hotel - rezydent (ponad 200 nocy od 2015 roku) więc i ogólny poziom doznań bardzo wysoki. Generalnie cały personel bardzo miły i uczynny; pokoje utrzymują standard (choć niektóre wykazują konieczność remontu; szczególnie łazienki, gdzie bardzo twarda woda w Bydgoszczy daje się we znaki armaturze łazienkowej).
Przy śniadaniach - wybór niezły; egg corner.
Góra
 Profil Relacje PM off
futro lubi ten post.
 
      
#392 PostWysłany: 07 Sie 2018 23:50 

Rejestracja: 05 Paź 2014
Posty: 187
Loty: 63
Kilometry: 94 984
turecky napisał(a):
Nazwa hotelu: HolidayInn Bydgoszcz
szczególnie łazienki, gdzie bardzo twarda woda w Bydgoszczy daje się we znaki armaturze łazienkowej).

Naprawdę? Jestem bardzo zdziwiony, a nam wmawiają, że jest b.dobra;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#393 PostWysłany: 07 Sie 2018 23:59 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
Twarda woda dla zdrowia jest ok, tylko lazienki nadwyręża

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#394 PostWysłany: 08 Sie 2018 00:04 

Rejestracja: 14 Sty 2012
Posty: 373
Loty: 412
Kilometry: 463 383
niebieski
Off-top wątku (a w temacie wody): mam z moim bydgoskim kolegą ten sam ekspres do kawy; zrobiliśmy próbkę wody na tym samym dostarczonym przez producenta ekspresu wskaźniku. Jemu ekspres pokazuje 2x większą częstotliwość konieczność odkamieniania.

A w hotelu mają problem i zakamienione/zniszczone słuchawki prysznicowe, deszczownice, węże (oryginalnie NK Porcelanosa) zamieniają na najtańsze plastikowe z marketu budowlanego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#395 PostWysłany: 02 Paź 2018 11:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 839
srebrny
Nazwa hotelu: Crowne Plaza Limassol

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King City View With Sofa Nonsmoking

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Voucher na drink lub punkty, owoce w pokoju

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): nie korzystałem

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Drugi raz bym nie skorzystał. Hotel niewątpliwie ma swoje atuty - pierwsza linia morza i prywatna plaża, ale jest zwyczajnie stary i w moim odczuciu nieadekwatny do ceny. Ale taki urok Cypru w sezonie. Poza tym personel jest miły, jest czysto, strefa rekreacyjna w porządku. Hotel był mocno obłożony, więc nie dało się zrobić wydłużonego check-out'u, ale zaproponowano mi, że mogę zostać i skorzystać później z przebieralni, prysznica itp. Ogólnie było jednak w porządku.

Inne uwagi: Nieproporcjonalność do jakości wynika bardziej z warunków cypryjskich, pewnie trudno byłoby znaleźć coś o podobnym standardzie w cenie stawki punktowej

Nazwa hotelu: Crowne Plaza Amman

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King Bed Superior

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: voucher na drink albo punkty, późny check-out

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): nie korzystałem

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Było względnie okej, ale też drugi raz bym nie skorzystał. Żałowałem, że nie dopłaciłem i nie skorzystałem z W Amman albo Rotany, bo różnica ceny nie tak duża, a jakość to chyba przepaść. Ew. lepiej było zaoszczędzić i iść do Holiday Inn. Hotel jest dość stary, a lokalizacja raczej średnia. Plusem jest spora strefa rekracyjna, cicha i spokojna, z fajnym widokiem na Jordan Gate Towers.

Inne uwagi: Nowy Roof top bar z fajnym widokiem na miasto - ceny jedzenia bardzo dobre jak na taką miejscówkę, alkohol w sumie też nie taki drogi

Nazwa hotelu: Holiday Inn Resort Dead Sea

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King Bed Leisure Non Smoking

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Voucher na drink lub punkty, upgrade do pokoju z widokiem na basen, owoce w pokoju, późny check-out. Niektórzy tutaj pisali, że otrzymali darmowy minibar - ale to dotyczy wszystkich rezerwacji i nie ma związku ze statusem

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): nie ma

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Z pewnością wybrałbym jeszcze raz ten hotel, choć wyboru w okolicy nie brakuje. Podobało mi się, że jako jedyny stoi z dala od innych budowli i obiektów, przez co sprawia wrażenie spokojnego i zacisznego miejsca. Okolica jest bardzo czysta, duża prywatna plaża, zadbane ogrody i zielenie, baseny ze świetnymi widokami. Pokoje wygodne, personel niezwykle miły. Na plaży jest cała infrastruktura związana z korzystaniem z błotka - prysznice, lustra, ręczniki, woda i ratownicy polewający wodą oczy w razie potrzeby. Jedyny minus to przeciętne jedzenie w restauracjach ala carte, takie nieco fast-foodowe i z mrożonek. Restauracja główna z bufetem w porządku (śniadanie, obiad, kolacja).

Inne uwagi: Unikałbym rezerwacji w okolicach weekendu, bo robi się trochę ciasno i dużo dzieci. W pełnej stawce warto brać wliczone śniadanie, bo to różnica kilku złotych, a oddzielnie jest drogie. Dobrze jest wiedzieć, że naprzeciwko drogi wjazdowej jest sklepik (mapy niczego nie pokazują), a niewiele dalej jest jakiś fastfood, taniej niż w hotelu ale jedzenie dość marne. Zawartość darmowego minibaru raczej skromna - soczek w kartonie, cola, sprite, chipsy, woda

Nazwa hotelu: Hotel Indigo Tel Aviv

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Queen Bed Standard Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Voucher na drinki (dwa!) lub punkty (dostałem to i to, ale chyba przez pomyłkę), późny check-out

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): nie ma

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel jest w porządku, ale pokoje są dosyć ciasne - odczuwalnie. Fajny basen na dachu, choć w rzeczywistości dość malutki, na zdjęciach robi wrażenie dużo większego (ach ta perspektywa). Sam hotel całkiem ładny, choć spodziewałem się, że będzie bardziej "designerski". Lokalizacja taka sobie, przynajmniej dość blisko stacji kolejowej

Inne uwagi: Dobry stosunek stawki punktowej do zwykłej oraz cen hoteli w całym Tel Avivie
Góra
 Profil Relacje PM off
greg1291 lubi ten post.
 
      
#396 PostWysłany: 04 Paź 2018 10:55 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1702
Loty: 630
Kilometry: 1 040 894
srebrny
W zwiazku z tym,ze online nie mozna tego zrobic - czy rezerwujac pobyt za punkty mozna na miejscu wykupic sniadania i opłacić je punktami? Pomijam z wiadomych wzgledow HIXy
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#397 PostWysłany: 16 Paź 2018 10:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Nazwa hotelu: Crowne Plaza Liverpool John Lennon Airport – październik 2018

Twój status w programie lojalnościowym:Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: 1 King Bed Executive Suite Nonsmoking z dostępem do saloniku

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:voucher na welcome drink lub punkty

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty 20.000/noc

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Salonik można powiedzieć, że taki sobie, ale trzeba brać pod uwagę salonikowe zwyczaje w UK, różniące się in minus w porównaniu z np. polskimi. Salonik zlokalizowany na 2 piętrze na którym są również pokoje Club,dostępny całą dobę. W ciągłej ofercie softy: woda, tonic, soki, pepsi etc. Plus maszyna do kawy z mielonym ziarnem. Drobne przekąski: owoce, ciasteczka, herbatniki, precle, orzeszki. W godzinach 17.30-19.30 dostępne kanapki lub coś na ciepło (ja trafiłem na zestaw pikantne skrzydełka+nachos+dip), pojawiają się również wtedy batoniki czekoladowe oraz alko w postaci wina białego i czerwonego, piwa (tylko Becks dokładane oszczędnie do chłodziarki po 2,3 buteleczki 0,33 :? ) oraz na zamówienie long lub short drink (gin+tonic, wódka+sok) wykonywany przez „szefową saloniku”. Godziny przestrzegane rygorystycznie – minutę po 19.30 alko jest chowane na zaplecze i już niedostępne. Ogólnie w saloniku bywa niewiele osób poza godzinami alko/jedzeniowymi i „szefowa” pojawia się raczej tylko 17.30-19.30. Poniżej kilka fotek obrazujących czego można spodziewać się w saloniku

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Ogólnie hotel fajny – zlokalizowany w budynkach z 1930 roku, w których do roku 1986 funkcjonował stary port lotniczy Liverpool. Na każdym kroku jest to widoczne: elementy wystroju, sala śniadaniowa zlokalizowana w poczekalni odlotów, pokoje w wieży kontrolnej etc. Przy meldowaniu otrzymałem vouchery na śniadania dla 2 osób w Sali głównej (uzgodniłem to wcześniej mailowo, ponieważ śniadania w saloniku nie są podawane w weekendy). Mały zgrzyt po zameldowaniu ponieważ w warunkach Executive Suite jest zapis o powitalnej butelce wina w pokoju, której niestety nie było. Po zgłoszeniu do recepcji przynieśli wino z kieliszkami w ciągu 5 minut z przeprosinami. Sam pokój Executive Suite obszerny, wygodny i nieźle wyposażony. Czajnik, kawa, herbata, czakolada, herbatniczki, 2 butelki wody – uzupełniane codziennie. Bardzo duży tv, olbrzymie łóżko. Łazienka elegancka z elementami z zielonego marmuru, szeroki wybór kosmetyków uzupełnianych codziennie, wanna z hydromasażem (niestety nie działał). Śniadania jak na warunki UK naprawdę bardzo dobre. Poza tradycyjnym full english breakfast jest również kącik "kontynentalny" w którym: kilka rodzajów wędliny, sery, ryba wędzona (jednego dnia łosoś, drugiego makrela), serek philadelphia. Smaczne pieczywo - bagietki, chleb z oliwkami. Ciekawa self-service maszyna do produkcji pancake. Naprawdę jak na brytyjskie stndardy to śniadanie zadziwiająco dobre i zróżnicowane. Widok z okna pokoju na starą płytę postojową lotniska, na której stacjonują uziemione samoloty oraz lotniskowy wóz pożarniczy i lotniskowy samochód serwisowy. Kilka fotek Executive Suite poniżej.

Inne uwagi:Hotel zlokalizowany bardzo blisko lotniska LPL, można się pokusić o dojście z lotniska na piechotę chodnikiem wzdłuż drogi – czas marszu ca. 20-25 min. Można również busem 500 lub 86A. Przystanek busa (New Mersey Shopping Park) zlokalizowany od razu przy hotelu. Dojazd do centrum Liverpoolu 25 min busem 500 lub 45 min busem 86A. Przy hotelu znajduje się duże centrum fitness David Lloyd czynne 6.30-23 (w weekendy 7-22) z basenami, siłownią, salami ćwiczeń – dla gości hotelowych wstęp darmowy, ale ja nie miałem już czasu skorzystać. Naprzeciw hotelu, po drugiej stronie drogi zlokalizowane duże centrum handlowe z wieloma sklepami: spożywcze, wyposażenie, odzież, kosmetyki, restauracje, kino etc. Na szczególną uwagę zasługują znajdujące się bezpośrednio na zapleczu hotelu, na starej płycie postojowej lotniska, starsze, wycofane z eksploatacji samoloty i pojazdy lotniskowe. Ogarnia to Speke Aerodrome Heritage Group. Można podejść i pooglądać. Mi udało się przypadkowo, dzięki uprzejmości jednego gościa z w/w grupy pogadać trochę o samolotach a także pooglądać od środka i zasiąść za sterami Jetstreama 41. Zamontowany jest w nim również symulator lotu, niestety tego dnia był nieczynny. Ciekawa gratka dla miłośników awiacji. Kilka fotek poniżej. Wybaczcie, jeśli z tego opisu wyszła jakaś taka mini-relacja :D

1 King Bed Executive Suite
Załącznik:
suite1.JPG
suite1.JPG [ 362.22 KiB | Obejrzany 3312 razy ]

Załącznik:
suite2.JPG
suite2.JPG [ 349.8 KiB | Obejrzany 3312 razy ]

Załącznik:
suite3.JPG
suite3.JPG [ 324.86 KiB | Obejrzany 3312 razy ]

Załącznik:
suite4.JPG
suite4.JPG [ 402.84 KiB | Obejrzany 3312 razy ]


Salonik
Załącznik:
salonik1.JPG
salonik1.JPG [ 311.82 KiB | Obejrzany 3312 razy ]

Załącznik:
salonik2.JPG
salonik2.JPG [ 311.08 KiB | Obejrzany 3312 razy ]

Załącznik:
salonik3.JPG
salonik3.JPG [ 347.69 KiB | Obejrzany 3312 razy ]

Załącznik:
salonik4.JPG
salonik4.JPG [ 372.87 KiB | Obejrzany 3312 razy ]

Załącznik:
salonik5.JPG
salonik5.JPG [ 373.79 KiB | Obejrzany 3312 razy ]


Speke Aerodrome
Załącznik:
speke1.JPG
speke1.JPG [ 310.64 KiB | Obejrzany 3312 razy ]

Załącznik:
speke2.JPG
speke2.JPG [ 349.52 KiB | Obejrzany 3312 razy ]

Załącznik:
speke3.JPG
speke3.JPG [ 268.77 KiB | Obejrzany 3312 razy ]

Załącznik:
speke4.JPG
speke4.JPG [ 337.92 KiB | Obejrzany 3312 razy ]

Załącznik:
speke5.JPG
speke5.JPG [ 349.75 KiB | Obejrzany 3312 razy ]

Załącznik:
speke6.JPG
speke6.JPG [ 387.42 KiB | Obejrzany 3312 razy ]

Załącznik:
speke7.JPG
speke7.JPG [ 328.87 KiB | Obejrzany 3312 razy ]

Załącznik:
speke8.JPG
speke8.JPG [ 415.43 KiB | Obejrzany 3312 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#398 PostWysłany: 18 Lis 2018 09:06 

Rejestracja: 01 Sty 2014
Posty: 389
niebieski
Nazwa hotelu:IC Sofia

Twój status w programie lojalnościowym:Plat Ambassador

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:King Club Nonsmoking

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:wstawka powitalna, late checkout 16, upgrade do Executive Suite

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):Ambassador Free Night Certificate (150 EUR / 2 noce)

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Zdecydowanie polecam miejscowy klubik - jest oczywiście równie nowy, co cały hotel. Śniadanie można spożyć zarówno w klubie, jak i w restauracji (my testowaliśmy tę drugą opcję i byliśmy bardzo zadowoleni). W ciągu dnia afternoon tea (15-17) z pysznymi słodkościami oraz happy hours (18-20) z przyzwoitymi alkoholami - Bombay Sapphire, Black Label.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Jak sądzę, jeden z najlepszych hoteli w Sofii, świeżo po remoncie i pachnie jeszcze nowością. Fantastyczna lokalizacja w samym centrum, świetna obsługa, no i zostałem bardzo przyjemnie potraktowany ze swoim statusem. Ponieważ pierwszej nocy przyjeżdżaliśmy do hotelu późno (po happy hours), o czym poinformowałem wcześniej hotel, dostaliśmy w prezencie potrójną wstawkę spożywczą, butelkę wina i dwie duże wody. Polecam rezerwować pokoje z wstępem do klubiku - kosztują mniej więcej tyle samo co podstawowy pokój ze śniadaniem, a zawierają wyborne śniadanie, które można spożyć także w restauracji (+ oczywiście pozostałe klubowe przyjemności). Jedyny minus to brak SPA/basenu. Cena, jak na ten standard, przystępna.

Inne uwagi:.......
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#399 PostWysłany: 26 Lis 2018 22:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 839
srebrny
Nazwa hotelu: Intercontinental Hotel Bucharest / Bukareszt

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Superior City View

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Punkty lub voucher na drinki dla dwóch osób, owoce w pokoju, dedykowany elite check-in

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Punkty w ramach PB

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Nie otrzymałem dostępu

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Rozczarowałem się trochę, raczej bym nie polecił. Przede wszystkim hotel jest stary, co szczególnie widać wychodząc na balkon, gdzie po oczach bije komuną. Można to jednak zaakceptować biorąc pod uwagę, że sam budynek to kawałek ciekawej, socjalistycznej architektury. Sam pokój urządzony jest w stylu klasycznym, przestronny, wygodny i czysty - co do tego nie można mieć najmniejszych zastrzeżeń, podobnie jak do bardzo sympatycznej obsługi. Spory problem jest ze strefą SPA - malutki i śmieszny basen (wygląda trochę jak gumowy basen dla dzieci, zresztą jest wyłożony jakimś gumoleum), woda suto chlorowana, w pomieszczeniu zimno, malutkie dwie sauny, no i to co przesądziło o zdegustowaniu (do tej pory bez problemu akceptowałem drobne niedogodności) - śmierdzące jacuzzi. Zrozumiałbym jednorazowy problem, ale już wcześniej zauważyłem, że goście się skarżą i jedynie wymieniana jest woda, co zapewne zmniejszało dyskomfort tylko na chwilę. Albo permanentnie naprawić, albo nie udostępniać, albo kupić nowe, inaczej się zwyczajnie nie godzi. W bezpośrednim otoczeniu hotelu nie ma niczego szczególnie ciekawego, ale lokalizację należy uznać za dobrą - blisko metro, dobry widok (widać Parlament), całkiem niedaleko do Starego Miasta. Chciałem sprawdzić Lounge albo chociaż śniadanie, żeby sobie poprawić opinię o obiekcie, ale nie było mi po drodze. Oczywiście to całkiem przyzwoity obiekt, ale jakoś nie zrobił na mnie wrażenia i w stawce regularnej chyba są lepsze wybory w Bukareszcie

Inne uwagi: Dostęp do Lounge (+osoba towarzysząca) kosztuje 50 euro, śniadanie 20 euro za osobę jeśli rezerwujemy za punkty
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#400 PostWysłany: 10 Gru 2018 01:35 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
-- 10 Gru 2018 01:22 --

Nazwa hotelu: Holiday Inn Express Malta

Kiedy: listopad 2018

Twój status w programie lojalnościowym: Member

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: 1BD with Sofa

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: voucher na drinka w sąsiadującym IC dla 1 osoby

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Punkty w ramach PB

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): N/A

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Swietna, bardzo pomocna obsługa, zarówno na recepcji jak i w restauracji. Sniadania bez rewelacji, ale nie można narzekać: fajny wybór herbat, swietne croissanty, sporo owocow, ale na cieplo "po angielsku": jedne mierne kielbaski, jajecznica z proszku (wg mnie niejadalna) i fasolka, jaja na twardo. Do tego ze 2 rodzaje wędliny i serów, warzywa oraz spory wybór muesli. Wszystko możliwe na wynos (nie zauważyłem by ktokolwiek zwracał uwagę, ze niektórzy brali jedznie do ogolniedostepnych torebek czy napoje do również udostępnionych tekturowych kubków. Fajny taras z widokiem na zatoke, nieco ciasne stoliki. Sam hotel to "plomba" wciznieta miedzy inne dosc wysokie budynki, przy ruchliwej ulicy, naprzeciw sredniej wielkosci centrum handlowe, recepcja troche nietypowo - na najwyzszym pietrze - i tylko tam dojedzie sie windą bez karty. Okolica mocno imprezowa (moim zdaniem okna dobrze wygłuszone, ale było juz mocno po sezonie) i bodaj po 21 wejscie do budynku również tylko na karte/domofon. Pokoj z balkonem, niestety bez lodówki, tylko zestaw kawowy.

Inne uwagi: Dostałem zapieczetowany voucher, ktory po otwarciu okazał sie wspomnianym drinem dla 1 osoby w IC, podejrzewam, ze moze sie trafic cos innego (punkty?). 500 pkt za rezygnacje ze sprzątania - co komunikujemy dzien wczesniej specjalna wywieszka (do 2 AM).

-- 10 Gru 2018 01:35 --

Nazwa hotelu: Holiday Inn Penang

Kiedy: luty 2018

Twój status w programie lojalnościowym: Member

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Ferringhi Tower Standard Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: nic

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Punkty w ramach PB

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): N/A

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel nieco juz wysłużony, ale czysty, sniadań nie braliśmy, jak to w Azji - pełno bud gdzie mozna coś przekąsić za grosze Zaraz pod hotelem przystanek Rapid, wokół sporo straganów, knajp i sklepików. Mieszkalismy w wieży, połaczonej z głownym budynkiem kładką nad ulicą, gdzie były restauracje, baseny (w tym brodzik dla dzieci) i dostęp do plaży. W wiezy calkiem fajna sala zabaw dla dzieci, kącik z ksiazkami, bilard. Wymagany depozyt przy check-in.

Inne uwagi: Piekny widok z balkonu, sugeruje wyższe piętra.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 563 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 29  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group