Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu:[b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym:[b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:[b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:[b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):[b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):[b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:[b].......[/b]

Inne uwagi:[b].......[/b]


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1308 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 66  Następna
Autor Wiadomość
#561 PostWysłany: 10 Maj 2019 15:23 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2187
złoty
Nazwa hotelu: Chateau on the Park - Christchurch, a DoubleTree by Hilton

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:King Guest Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Up do Deluxe Balcony King Room z widokiem na basen, śniadanie, 4 bony do baru , cztery wody mineralne

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna + dopłata za dziecko - dodatkowe łóżko (50 NZD) i śniadanie(16 NZD)

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Biorąc pod uwagę cenę (130 NZD) z dopłatami, hotel kosztował mniej niż średniej klasy guesthouse. Mimo to prezentuje się solidnie i z całą pewnością jest wart tych pieniędzy.

Śniadanie bez fajerwerków, ale na dobrym poziomie. Tutaj również nie chwalą się potrawami na zamówienie. Spory wybór świeżych owoców i soków. Na ciepło standardowo: jajecznica, kiełbaski i fasola, kilka rodzajów jogurtów, jakieś wędliny, sery i owoce. Chleb tylko tostowy. Kawa inna niż termosu, podobnie jak w Taupo kosztuje 4,5 NZD.

Inne uwagi: tutaj również brak wstawki do pokoju. Dostaliśmy tylko wodę.

Załącznik:
20190427_190032.jpg
20190427_190032.jpg [ 99.34 KiB | Obejrzany 2342 razy ]


Załącznik:
20190427_190211.jpg
20190427_190211.jpg [ 55.86 KiB | Obejrzany 2342 razy ]


Załącznik:
20190428_082207.jpg
20190428_082207.jpg [ 242.94 KiB | Obejrzany 2342 razy ]


Załącznik:
20190428_092154.jpg
20190428_092154.jpg [ 208.97 KiB | Obejrzany 2342 razy ]


@Blackall
Zgadzam się, że Diamond niewiele daje w NZ i zgadzam się, że Hilton w Taupo i ten DT w Christchurch to hotele bez efektu wow. Broni je jednak cena. Oba brałem w jakiejś przedpłaconej promocji -25 czy -30 % i wyszły bardzo tanio. Bez porównania do Hiltona w Queenstown.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
#562 PostWysłany: 10 Maj 2019 20:51 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
Nazwa hotelu:Tropicana Las Vegas - A DoubleTree by Hilton

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:standardowy

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:śniadanie w formie kredytu (o czym niżej), późniejsze wymeldowanie o 2 godziny

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Kultowy, jeden z najstarszych hoteli-koglomeratów w LV, obiekt dysponuje ponad 1600 pokojami, a dziś i tak jest jednym z... mniejszych na Strip. Wybrałem go głównie z powodu lokalizacji - blisko lotniska (z pokoju miałem fantastyczny widok na pasy i płytę) oraz praktycznie niemal na samym początku alei. Zaletą jest świetny, duży basen, w którym można sobie spokojnie popływać, do dyspozycji jest także średniej wielkości siłownia i zaplecze. Cała reszta odbioru hotelu zależy od tego, kto i co lubi. Tłum, wielkie powierzchnie do pokonania, całą dobę zgiełk w gigantycznym lobby ale zarazem duża infrastruktura rozrywkowa jeśli kogoś to interesuje. Obsługa niejaka, przywileje statusowe minimalne - brak upgrade'u, nie dopytywałem nawet bo byłem na jedną noc tylko, hotel jako taki nie prowadzi śniadań, na jego terenie działa z kilkadziesiąt różnych knajp, restauracji, barów itp. więc darmowe śniadanie polega na doliczeniu na konto 13 USD kredytu do wydania. Bez tracenia czasu na rozpatrywanie dostępnych opcji skorzystałem z otwartego bufetu za 25 USD więc różnicę dopłaciłem, bufet był jednak bardzo dobrej jakości jak na USA. Pokoje stare, jak sprzed 20-30 lat, trochę mają dawnego klimatu LV dzięki okiennicom i innym elementom wyposażenia, ale generalnie kompletnie nic szczególnego, w pokoju brak nawet standardowego w USA zestawu do parzenia kawy, herbaty. Na plus spotkana przy wymeldowaniu pracująca w hotelu Polka (zawołana przez recepcjonistkę), z którą odbyłem sympatyczną, dłuższą rozmowę o hotelu, LV i podróżowaniu, na drogę chciała mi dać spory zapas słynnych ciasteczek - kurtuazyjnie zabrałem tylko jedno pamiętając, że każde z nich ma po 400 kcal :lol:

Inne uwagi:W hotelu do ceny należy doliczyć resort fee, podobnie jak w zdecydowanej większości hoteli w LV, doba hotelowa do 11
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#563 PostWysłany: 11 Maj 2019 12:14 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
Nazwa hotelu:DoubleTree by Hilton Kraków

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:King Guest Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade do presidential suite, wstawka owoców, małych butelek wina i musu czekoladowego (poniżej zdjęcie), bezpłatny parking

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Byłem tylko przez moment, ale potwierdza się to co pisali poprzednicy, salonik z tych słabszych, wina podłe, mały wybór alkoholu i soft drinków, jedzenie też niezbyt dobre

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Generalnie pobyt ok, pierwszy raz otrzymałem taki upgrade, choć tak naprawdę ten prezydencki apartament niczego nie urywa, ot taki trochę większy suite. Gdyby nie upgrade byłbym bardzo niezadowolony z konieczności oczekiwania na pokój prawie godzinę po standardowej możliwości zameldowania, ale o tym niżej. Basen niewielki, pływać zbytnio się nie da, taki bardziej relaksacyjny, zwłaszcza wydzielona część z dużo cieplejszą wodą, dość dobre sauny. Śniadanie przyzwoite, na poziomie innych polskich DoubleTree.

Inne uwagi:To miał być pobyt czysto techniczny, żeby nie wracać w nocy po koncercie z Tauron Areny do mojej podkrakowskiej wsi, tylko spokojnie przespać się, zjeść śniadanie i dopiero wtedy pojechać, Jako, że lubię pływać, przyjechaliśmy tuż po 15tej, żeby jeszcze skorzystać z basenu przed koncertem. Okazało sie, że pokój jeszcze nie był gotowy, byłem cierpliwy, ale gdy po kolejnych 30 minutach nadal nie był, powołałem się na mój status i poprosiłem o rozmowę z przełożonym - wtedy okazało się, że w ramach przeprosin mogą zaoferować upgrade do presidential suite, na który zresztą też trzeba było jeszcze poczekać kolejne 20 minut. Ale to raczej wyjątkowa sytuacja i pewnie standardowo takiego upgrade'u bym nie dostał, podobnie jak bezpłatnego parkingu.

Załączniki:
wstawka.JPG
wstawka.JPG [ 76.75 KiB | Obejrzany 2190 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
tartal lubi ten post.
 
      
#564 PostWysłany: 12 Maj 2019 20:33 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 325
niebieski
Nazwa hotelu:Hilton Garden Inn Venice Mestre San Giuliano

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:1x KING ROOM oraz 1x TWN ROOM

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:śniadanie dla jednego pokoju (patrz niżej)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel położony obok przystanku autobusowego, a bilety można kupić w recepcji. Budynek jest nowoczesny, parking na miejscu. Obsługa miła i kompetentna. Nie dostałem żadnego upgradu mimo dostępności. Generalnie pobyt na plus. Przystępne ceny w barze. Śniadania otrzymałem tylko dla jednego pokoju, a za dzieci miałem zapłacić. Po chwili jednak recepcjonista stwierdził, że 10-latek może za free, ale za 15-latka mam dopłacić po 18 EUR oraz zrobił preautoryzację na kaucję. Przy wymeldowaniu recepcjonistka stwierdziła, że widzi płatne śniadania, ale z powodu statusu ona to anuluje, co uczniła. Śniadania smaczne, z większym wyborem niż w konkurencyjnym Mercure. Oczywiście jajecznica jest z proszku, ale na ciepło jest kilka innych dań. Ceny w restauracji rónież wyższe niż w Mercure, ale jedzenie bardzo smaczne. Czysto i wygodnie. Z basenu nie korzystałem, bo temperatura oscylowała w granicach 18C. Do Wenecji dojedziemy autobusem w jakieś 10-15 min. Podsumowując: warto.

Inne uwagi:NA
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#565 PostWysłany: 14 Maj 2019 21:42 

Rejestracja: 05 Cze 2016
Posty: 18
Nazwa hotelu:Hilton GardenIn Kraków Airport

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:najtańszy

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:podwyższenie do apartamentu

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak saloniku

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Fajny pokój, dostawka na 17 letniego dzieciaka czekała przygotowana bez gadania, wylot mieliśmy wcześnie rano więc śniadanko w boxach czekało rano w recepcji dla każdego - jedzenia taka ilość, że nie szło przejeść :) , polecam

Nazwa hotelu:DoubleTree Aqaba

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:najtańszy

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade do Junior Suite , balkon widok na morze, wstawka owocowa w pokoju

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel w centrum bez własnej plaży ale trzy razy dziennie busik hotelowy dowozi na południową plaże(super rafy) za free dla Diamonda, dostawka za free dla 17 latka przygotowana od ręki jak tylko recepcjonista zauważył skład rodziny, hotel czasy świetności ma już za sobą i jeśli ktoś oczekuje standardu europejskich 5* to może mieć dużo zastrzeżeń ale spokojnie daje radę, bardzo fajne śniadania, basen mały bo mały ale jest, darmowy parking obok hotelu.


Nazwa hotelu:Hilton Dead Sea Amman

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:King room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:poza tym co i tak gwarantuje status to nic

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Jeden z najgorszych saloników w jakich byłem, szklanki czy talerzyki po 19.00 nie były już uzupełniane, mocne alkohole wystawiane codziennie po połowie butelki i nie uzupełniane, tak samo z piwem, kilka ułożonych na otwarcie i to wszystko, poza ciepłymi daniami ogólnie nic nie było uzupełniane

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Pierwszy hotel gdzie nie dostałem nic związanego ze statusem, nawet listu powitalnego. Pokój taki jaki rezerwowałem, pomimo tego, że wcześniej prosiłem mailowo o upgrade i jeszcze zaznaczałem że mamy z żoną 20 lecie ślubu :), o dostawkę dla syna trzeba się było prosić o komplet dodatkowych ręczników też. Prośba o upgrade przy meldowaniu skwitowana stwierdzeniem, że ciężko będzie patrząc na stawkę rezerwacji(na oficjalnej stronie HH rezerwacja na trzy noce dla 2+1 za 125JOD :) ) Śniadanie konkretne i smaczne. Bardzo fajny kompleks basenów, fajna hotelowa plaża nad Morzem Martwym

Inne uwagi:na tarasie przed hotelem codziennie do północy gra zespół, niby cicho ale jest to trochę uciążliwe
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#566 PostWysłany: 28 Maj 2019 23:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2711
HON fly4free
Nazwa hotelu: Hilton Garden Inn Bali Denpasar - Ngurah Rai Airport

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King Guest Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Upgrade do Family Room, wczesny check-in

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Brak EL

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Magiczny hotel - niczym jednorożec. Jeden z nielicznych z najniższą stawką punktową - 5000 za noc. I jeden z najlepszych Gardenów w jakim miałem przyjemność gościć.
Zalety: 800 metrów od lotniska Denpasar; pyszne śniadania; fajny basen; lokalizacja umożliwiająca w miarę łatwe podróżowanie (kto zna balijskie korki, wie o czym piszę) - szczególnie na południową część wyspy; przemiła i życzliwa obsługa.
Wad: nie dostrzegam.
Wracając do naszego pobytu: po dłuższej korespondencji z hotelem udało nam się zorganizować wczesne zameldowanie (ok. 10.00) - tuż po przylocie, więc z miejsca padliśmy do łóżek. W ramach upgradu otrzymaliśmy większy pokój rodzinny z dodatkowym łóżkiem polowym.
Śniadania w hotelu smaczne i obfite. Kuchnia europejska, indonezyjska i chińska. Dużo owoców, ciasta, dobre soki.
Bezpłatny parking dla gości - strzeżony (jak większość hoteli na Bali) przez pracowników ochrony, rewidujących każdy wjeżdżający na teren obiektu pojazd.
Fajny basen jak na warunki ekonomicznego hotelu - długi i składający się z dwóch części: dla dorosłych i dla dzieci (płytki brodzik).
W hotelu znajduje się siłownia z typowym kompletem sprzętów do ćwiczeń oraz pralnia na żetony (do kupna w recepcji).
Całość otoczona zieloną roślinnością - palmami, drzewami i krzewami.
Świetne miejsce nie tylko na spalanie punktów, ale i jako baza wypadowa do zwiedzania wyspy.
Jeszcze lepsze dla osób które lądują lub wylatują z lotniska - dla takowych do dyspozycji jest bezpłatny shuttle bus, który dodatkowo dwa razy dziennie kursuje na trasie do Kuty.
Załączam kilka zdjęć dla osób, które nigdy nie miały przyjemności w nim gościć (choć dużo o nim słyszały :)).

Załączniki:
1.jpg
1.jpg [ 105.61 KiB | Obejrzany 1773 razy ]
2.jpg
2.jpg [ 226.49 KiB | Obejrzany 1773 razy ]
3.jpg
3.jpg [ 71.12 KiB | Obejrzany 1773 razy ]
4.jpg
4.jpg [ 66.34 KiB | Obejrzany 1773 razy ]
5.jpg
5.jpg [ 76.12 KiB | Obejrzany 1773 razy ]
6.jpg
6.jpg [ 144.84 KiB | Obejrzany 1773 razy ]
7.jpg
7.jpg [ 120.55 KiB | Obejrzany 1773 razy ]
8.jpg
8.jpg [ 135.5 KiB | Obejrzany 1773 razy ]
13.jpg
13.jpg [ 114.57 KiB | Obejrzany 1773 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
Enzym uważa post za pomocny.
 
      
#567 PostWysłany: 29 Maj 2019 00:57 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1798
niebieski
Nazwa hotelu: Hilton Garden Inn Vienna South

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King Guest Room oraz Double Queen Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: śniadanie dla wszystkich 4 osób dorosłych (była jeszcze dwójka dzieci do lat 3)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Punkty - 10k

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Brak saloniku

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Położony raczej w biznesowej okolicy, ale dzieki temu jest gdzie bezpłatnie zaparkowac (na pewno w weekendy, dni roboczych nie rozkminiałem), spory park właściwie za oknem. Pokoje duże i komfortowe, lodówki od razu puste - zawartośc do kupienia przy recepcji. Dobry dojazd wiec hotel idealny jako przystanek w trasie. Sniadania ze sporym wyborem, jest kucharz przygotowujący jajka w rożnych wydaniach. Jedynie gofry przywierają do gofrownicy i caly czas były z tym problemy. Troche smrodku z kanalizacji na korytarzu, ale w pokojach wszystko ok. Bardzo fajna opcja z pokojem double queen - za 10k moze przenocować 4 osoby, również dorosłe!
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
greg1291 uważa post za pomocny.
 
      
#568 PostWysłany: 29 Maj 2019 06:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
@digger moim zdaniem najoptymalniejsze miejsce do spalenia punktów w Europie, szególnie jak dostajesz śniadanie do statusu. Jedyne co to przy takiej lokalizacji odczuwalny jest brak stacji metra w okolicy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#569 PostWysłany: 09 Cze 2019 20:47 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
Nazwa hotelu:Hilton Stockholm Slussen

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Executive corner room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:brak, nie potrzebowałem ani wcześniejszego zameldowania, ani późniejszego wymeldowania, a salonik był i tak włączony w przywileje wykupionego pokoju, upgrade pokoju nie było

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Salonik przeciętny, a przede wszystkim bardzo zatłoczony, zwłaszcza w weekendy, byliśmy 3 dni, to tylko z niedzieli na poniedziałek było jeszcze w miarę spokojnie, piątkowy i sobotni wieczór to była masakra, z 20-30 osób piło i jadło na stojąco w godzinach 18-20. Wtedy standardowo jest alkohol + przekąski zimne jak i bemar z dwoma daniami na ciepło, zmienianymi w ciągu wieczora, ale też z uwagi na ilość gości, bardzo szybko wyjadanymi. Raczej więc nie należy się nastawiać na jedzenie w saloniku, ale napić się można ;) Bardzo dobre szwedzkie toniki o nietypowych smakach, np. żurawinowym, rabarbarowym czy kwiatu czarnego bzu

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Mam mieszane uczucia, hotel dość stary i widać na nim odbity ząb czasu, ale położenie ma świetne, blisko Gamla Stan, widok z niektórych pokojów, gdyby nie budowa, też pewnie byłby całkiem przyzwoity. Hotel nie jest tani, ale też nie jakoś przesadnie drogi jak na Szwecję, zwłaszcza, że pokoje, które mają dostęp do lounge są niewiele droższe od zwykłych i warto dopłacić te kilkadziesiąt zł w przeliczeniu za dobę. Śniadania bardzo dobre, executive lounge przeciętny, ale o tym było wyżej.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#570 PostWysłany: 25 Cze 2019 12:16 

Rejestracja: 10 Lut 2016
Posty: 506
Loty: 115
Kilometry: 138 119
niebieski
Nazwa hotelu: Hampton Warsaw City Center

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Queen

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Torba z Wodą i batonikiem

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Poprosiłem w rozmowie telefonicznej o pokój z widokiem na miasto. Recepcja zapewniła mnie, że taki pokój otrzymam w ramach mojego statuts. Niestety kiedy pojawiłem się w hotelu dostałem pokój dużo niżej z widokiem na Mokotów. Udałem się do recepcji ponownie więc z pytaniem czy w systemie mieli jakąkolwiek informację odnośnie mojego zapytania. Pan stwierdził, że nic nie widzi i może oczywiście mi dać pokój na wyższym piętrze jednak muszę za niego dopłacić..... Zapytałem się czy nie ma możliwości jednak otrzymać takiego pokoju w ramach statutu Pan stwierdził, że NIE..... Po chwili jednak przyszedł drugi Pan, aby pomóc tamtemu i stwierdził, że taki pokój powinienem dostać za darmo jako upgrade dla statuts. Serdecznie podziękowałem pojechałem na górę do nowego pokoju który miał mieć widok na miasto. Wchodzę do pokoju i jedyne co się zmieniło to piętro.... Widoki dalej na piękny Mokotów.... Rano na sniadaniu spokojnie, jednak chyba chwilę wczesniej musiałbyć spory ruch, albo ktoś nie ogarniał ponieważ na większości stolików brudne talerze.

Inne uwagi:Przy stawkach obowiązujących w tym hotelu zdecydowanie wolę jednak DT mimo, że kawałek dalej od centrum miasta. Do tego Hamptona się już raczej nie wybiorę


Ostatnio edytowany przez spejson911, 25 Cze 2019 12:45, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#571 PostWysłany: 25 Cze 2019 12:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7366
HON fly4free
No ale Mokotów to nie "miasto"? ;)
Najwyraźniej nie dogadaliście się z recepcją, bo każdy myślał o czymś innym.
Na marginesie - w HH masz "status", a nie "statut" :)

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#572 PostWysłany: 25 Cze 2019 12:48 

Rejestracja: 10 Lut 2016
Posty: 506
Loty: 115
Kilometry: 138 119
niebieski
tropikey napisał(a):
No ale Mokotów to nie "miasto"? ;)


Przepraszam za błędy niestety telefon sam czasami coś poprawi :P Mówiłem, że chodzi mi o widok na Centrum miasta po drugiej stronie, za co jeden Pan chciał dopłaty, a drugi stwierdził, że to mi się należy za free po czym dostałem pokój z dokładnie takim samym widokiem, ale na wyższym piętrze :) Nie miałem jednak już czasu iść się kłócić zostawiłem walizki i leciałem na spotkanie. Jednak zdecydowanie nie przypadł mi do gustu ten hotel.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#573 PostWysłany: 25 Cze 2019 13:23 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1798
niebieski
Wczoraj jakaś babka zapytała mnie na Mokotowie "którędy do miasta" więc coś w tym chyba jest:)

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
spejson911 lubi ten post.
 
      
#574 PostWysłany: 25 Cze 2019 13:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 607
Kilometry: 709 900
srebrny
Czy ktos ma jakies doswiadczenia z Hampton by Hilton Warsaw Mokotow?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#575 PostWysłany: 25 Cze 2019 14:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2711
HON fly4free
Ja mam. Dobre.

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
Enzym lubi ten post.
 
      
#576 PostWysłany: 25 Cze 2019 16:08 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1707
Loty: 637
Kilometry: 1 066 169
srebrny
karder napisał(a):
Czy ktos ma jakies doswiadczenia z Hampton by Hilton Warsaw Mokotow?
Hampton jak każdy inny, na plus że nowy. Problemem jest parking, w sensie jest ale drogi
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#577 PostWysłany: 27 Cze 2019 19:22 

Rejestracja: 10 Lut 2016
Posty: 506
Loty: 115
Kilometry: 138 119
niebieski
Nazwa hotelu:DoubleTree by Hilton Warsaw

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:KING GUEST ROOM

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:KING EXECUTIVE ROOM, list, ciasteczka

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Bardzo dobry salonik z wyjściem na taras. Cały dzień dostępne przekąski wieczorem bardzo dobra kolacja i ciekawy wybór alkoholi. W saloniku podczas kolacji mało osób więc cisza idealna, aby jeszcze popracować. Moim idealne dopełnienie oferty świetnego hotelu

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Dostaliśmy pokój na samym rogu w którym dwie ściany były przeszklone. Jedyny mankament tego pokoju to odległość od windy oraz windy na basen która znajdowała się w drugim skrzydle wiec było trzeba kawałek iść. W pokoju wstawka powitalna. Zdecydowanie jeden z najlepszych hoteli w PL :)

Inne uwagi:W noce z niedzieli na poniedziałek można tam wpaść już za 160zł za noc. W tygodniu też stawki są bardzo dobre. Idealne miejsce na nocleg w Warszawie
Góra
 Profil Relacje PM off
tasma lubi ten post.
 
      
#578 PostWysłany: 03 Lip 2019 16:23 

Rejestracja: 08 Cze 2011
Posty: 327
niebieski
Nazwa hotelu:Hilton Garden Inn Budapest City Centre

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:King Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:wczesne zameldowanie o 9 rano, śniadanie

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):BRG

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Oj ciężkie jest życie nowo otwartego hotelu. Nigdy chyba jeszcze nie spotkałem się z taką niekompetencją personelu co tutaj.
Hotel dopiero co otwarty jakoś chyba w połowie czerwca. Plus za super lokalizację. Dobry punkt startowy do zwiedzania, jedzenia i imprezowania. Sam hotel w sobie jak to Garden Inn źle nie jest ale szału też nie ma. Wszystko pachnie nowością także do wyglądu budynku czy pokoi nie ma się gdzie przyczepić. Personel za to kompletna porażka.

Zaczęło się już podczas zameldowania. Dwa dni wcześniej i potem jeszcze na dzień wcześniej wysłałem maila z info że bardzo mi zależy na wczesnym zameldowaniu ponieważ mam samolot koło 8 i będę w hotelu koło 9-10. Dostałem odpowiedź, że ok, zostawi takie info dla dziennej zmiany i pokój będzie gotowy. Jak łatwo się domyślić gdy pojawiłem się w hotelu było wielkie zdziwienie o co mi chodzi, że doba zaczyna się o 15. Pokazałem maila jakiego dostałem i ok dostałem zwykły King czyli taki jaki rezerwowałem.
Poproszono mnie o kartę do zabezpieczenia pobytu i tu kolejna kpina. Koszt mojego pobytu na 3 dni to łącznie 147 euro ale jako zabezpieczenie Pani zablokowała sobie 1000 euro :) No ale spoko tutaj nie ma co się kłócić bo zwrócą.
Kolejny problem który tym razem wymagał już wezwania managera to śniadania. Pani się upierała, że skoro nie zarezerwowałem pokoju ze śniadaniem to niestety ale będzie to kosztowało 15 euro za osobę za dobę. 10 min tłumaczenia, że śniadanie Nam przysługuje ze względu na status bezpłatnie nic nie dawało. Pani się upierała, że i tak musi być zaznaczone śniadanie przy rezerwacji. Poprosiłem o managera coś tam popatrzył, pojęczał i dodał śniadanie.
Na koniec skoro stał już menago spytałem czy jest opcja na up chociaż o oczko wyżej ale powiedział tylko, że nic nie ma. ( w aplikacji był wolny na moje daty każdy rodzaj pokoju).

Żeby nie było, że tylko recepcja nie ogarnia :) to pokojówki też masakra jakaś. Pierwszego dnia skończył się Nam żel pod prysznic ( jedna mała buteleczka na 2 osoby) wychodząc z pokoju zauważyłem sprzątaczkę na korytarzu więc podszedłem i poprosiłem o jedną dodatkową buteleczkę żelu. Niestety Pani mnie poinformowała, że dopiero jutro przysługuje wymiana. Jest przydział po jednym szamponie, żelu, odżywce i balsamie na pokój na dzień :) Już się nie odezwałem.


Inne uwagi:Plus za sekcję Live Cooking na śniadaniu. Generalnie to jak na Garden Inn to bardzo dobre śniadania.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#579 PostWysłany: 09 Lip 2019 14:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 607
Kilometry: 709 900
srebrny
jakieś wrazenia z Hilton Munich Airport? Ktoś coś?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#580 PostWysłany: 09 Lip 2019 15:10 

Rejestracja: 30 Maj 2017
Posty: 91
karder napisał(a):
jakieś wrazenia z Hilton Munich Airport? Ktoś coś?


O co konkretnie pytasz?

Jeden z najlepszych hoteli lotniskowych - z jetbridge’a do hotelowego basenu w mniej niż 25 minut.

Jako diamond zawsze upgrade do najnowszych pokoi executive w nowym skrzydle (nie ma tam apartamentów, są w starej części hotelu, w starym stylu, nieodnowione - polecam brać nowe executive).
Przed ukończeniem executive lougne dla diamondów zawsze darmowy minibar. Śniadanie bardzo różnorodne i obfite.
Obsługa bardzo miła, uprzejma, radząca sobie nie tylko z prostym check-in/check-out, ale też proaktywna w sytuacjach problemowych.

Szczegółowo opisaliśmy hotel w recenzji na naszej stronie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1308 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 66  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group