Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 02 Sty 2014 12:38 

Rejestracja: 14 Lis 2010
Posty: 586
Loty: 116
Kilometry: 151 005
złoty
Kto orientuje się z którego przystanku odjeżdżają z Raisio autokary Onnibus w kierunku Helsinek?
Czy jest to ten naprzeciw supermarketu?

https://maps.google.pl/maps?q=keo,+Rais ... 3,,0,15.89
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia
#2 PostWysłany: 09 Sty 2014 18:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2010
Posty: 259
Loty: 223
Kilometry: 481 406
niebieski
Podbijam temat
Wie ktoś skąd odjeżdża autobus - Onnibus z Raisio do Helsinek?
I jak dostać się z Turku do Raisio?
pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 09 Sty 2014 19:25 

Rejestracja: 14 Lis 2010
Posty: 586
Loty: 116
Kilometry: 151 005
złoty
W międzyczasie już udało mi się znaleźć odpowiedź, rzeczywiście jest to ten przystanek, o którym wspomniałam.
Z Turku w tamte okolice jeździ autobus 11,62,110,115,422.
Onnibus do Helsinek tylko rusza z Raisio, zatrzymuje się też na dworcu autobusowym w Turku (odjazd 25 min później), więc nie ma konieczności organizowania wyprawy do Raisio. Zależy skąd planujecie wyruszyc, z niektórych miejsc bliżej jest do Raisio, a z niektórych lepiej śmigać prosto na dworzec w Turku.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 20 Sty 2014 21:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2010
Posty: 259
Loty: 223
Kilometry: 481 406
niebieski
Witam,
już wróciłem.

Kilka najważniejszych informacji na świeżo:
- z lotniska w Turku do miasta jeżdzi autobus nr 1 - bilet u kierowcy kosztuje 3 euro, obok terminala 2 jest przystanek jednak nie wszystkie autobusy na niego zajeżdżają - niektóre od razu spod terminala 1 jada na miasto, także lepiej przejść się te kilkadziesiat metrów pod terminal 1,
UWAGA!!! - autobus Onnibusa Raisio - Turku - Helsinki NIE ZATRZYMUJE SIĘ na dworcu autobusowym Linja autoaseman (naprzeciwko Shella i Mc Donaldsa)
nie ma jednak potrzeby jechania do Raisio - autobus ten zatrzymuje się w Turku naprzeciwko dworca kolejowego Kupittaa (po drugiej stronie ulicy, połączenie ulic Tykistokatu i Kalevantie) - autobus jest w Turku tak 20-30 minut po wyjeżdzie z Raisio (oczywiście dla bezpieczeństwa warto byc szybciej) - nigdzie później w Turku już się nie zatrzymuje; autobus nawet NIE WJEŻDŻA do Centrum
info sprawdzone - jechałem nim - wcześniej przejazd osobiście ustaliłem na informacji na dworcu (dodatkowo potwierdziłem u miejscowych i w informacji na Kupitta)
pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 19 Mar 2014 15:24 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1
Witam,

2 pytania do kojot_lubin:

1. Czy bilet na Onnibusa kupowałeś przez internet czy u kierowcy ? Jaka jest cena biletu z Turku do Helsinek ?
2. Czy mógłbyś wrzucić zrzut ekranu z Google gdzie dokładnie jest przystanek ? (przez te koniczynki ciężko wybadać gdzie to dokładnie)

Dzięki z góry,
Stanlej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 01 Sty 2019 19:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2017
Posty: 343
Nie da się kupić biletu u kierowcy, tylko przez internet. Cena od 5,70 do 8,70 EUR w zależności z jakim wyprzedzeniem się rezerwuje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group