Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Lis 2017 01:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Witam

Korzystal moze ktos z online portali sprzedajacych bilety na przedstawienia na Broadway-u i moze polecic taka stronke?
Interesuja mnie portale sprzedajace w miare przystepnej cenie <150$, najchetniej z mozliwoscia wyboru miejsca, gdyz nie chcialbym siedziec daleko od sceny.
Znalazlem kilka, ale miejsca albo wybierane sa losowo i biora dodatkowe, niemale prowizje, albo ceny z kosmosu za wybor rzedu czy miejsca.
Tydzien temu kupowalem w okienku, 4h przed przedstawieniem i zaplacilem 199$, mialem bilet w 3 rzedzie od sceny.
W hotelu sprzedawali bilety w podobnej katagorii za 259$, ale miejsce przydzieklane losowo, bez mozliwosci wczesniejszego wyboru.
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#2 PostWysłany: 01 Gru 2017 22:18 

Rejestracja: 09 Lut 2016
Posty: 40
Loty: 41
Kilometry: 128 540
Ja właśnie tak jak mówisz zakupiłem niedawno bilety za pomocą strony broadway.com gdzie przydzielili mi z góry miejsce plus do ceny biletu naliczyli mi 30$ za obsługę. <- wyjazd tuż tuż więc czas się przyzwyczaić :D
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 01 Gru 2017 22:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3536
srebrny
Hmmm 30 dołków extra za neta?
Na bogato , kupuje sie przed seansem -70%
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 23 Gru 2017 22:31 

Rejestracja: 09 Kwi 2016
Posty: 23
Proszę nie zapominać o magicznych budkach z biletami ;) Jest taka na Times Square, ale są również dwie czy trzy inne lokalizacje. Od 15 można kupić bilet na spektakl wieczorny, odbywający się tego samego dnia. Ceny są bardzo korzystne (40-70% rabat). Wybór spektakli szeroki.
Podczas ostatniej wizyty w NYC udało mi się w tej sposób dostać bilety na spektakl z Umą Thurman, siedziałam w drugim rzędzie i za dwa bilety zapłaciłam około 150 USD.
Kolejka się ustawia około 14, ale jak już otworzą kasy to jest bardzo szybko. O 15.30 miałam bilety w łapce, a stanęłam w kolejce około 14.45.
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group