Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 09 Mar 2016 20:38 

Rejestracja: 04 Mar 2016
Posty: 36
Loty: 8
Kilometry: 26 365
17 dzień

Nadszedł niewyczekiwany przez wszystkich dzień. Podczas śniadania co chwilkę ktoś powtarzał „nie chcę wyjeżdżać”, „nie chcę wracać”, „zostańmy tu na zawsze” :( .

Przed wylotem postanowiłam zwiedzić Sultan Qaboos Gran Mosque. Widziałam go już z zewnątrz za dnia i nocy, ale zawsze pora na obejrzenie wewnątrz była nieodpowiednia, więc jeśli nie teraz to kiedy. Ubrałam się odpowiednio, ale przy wejściu zatrzymała mnie Pani i poprawiła chustę na włosach. Jak na Meczet Sułtana przystało jest bardzo, bardzo czysty. Dookoła piękna zieleń, kwiaty, fontanny. Największe wrażenie robi jednak główna sala z olbrzymim żyrandolem i dywanem.
Załącznik:
1.JPG
1.JPG [ 135.69 KiB | Obejrzany 9429 razy ]

Załącznik:
2.JPG
2.JPG [ 137.29 KiB | Obejrzany 9429 razy ]

Załącznik:
3.JPG
3.JPG [ 151.78 KiB | Obejrzany 9429 razy ]

Załącznik:
4.JPG
4.JPG [ 139.93 KiB | Obejrzany 9429 razy ]

Załącznik:
5.JPG
5.JPG [ 171.12 KiB | Obejrzany 9429 razy ]

Czas biegnie nieubłaganie i pora jechać na lotnisko. Tam okazało się, że nasze poranne gderanie sprawdziło się. Dreamliner jak przystało na super samolot ma super spóźnienie – 14 godzin (awaria). Trzeba jednak przyznać, że linia OmanAir zaopiekowała się pasażerami wzorowo.

Tak oto skończyła się nasza Świąteczno - Noworoczna przygoda ze słońcem, krabami, wielbłądami, ciepłą wodą, pięknymi widokami, pustymi plażami, sympatycznymi ludźmi i smacznym jedzeniem…

Dziękuję
_________________
Image


http://www.4x4pila.kadan.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#22 PostWysłany: 26 Mar 2016 03:24 

Rejestracja: 12 Maj 2014
Posty: 14
Loty: 43
Kilometry: 94 020
Świetna relacja !
Gratuluję wyprawy.
Zapewne powrócicie do Omanu bo jeszcze dużo zostało do zobaczenie ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 29 Mar 2016 19:03 

Rejestracja: 04 Mar 2016
Posty: 36
Loty: 8
Kilometry: 26 365
Dzięki za miłe słowo.
Chcielibyśmy wrócić - ale tyle nowych krajów czeka na nas :D
_________________
Image


http://www.4x4pila.kadan.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 31 Mar 2016 12:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2014
Posty: 16
i też by się chciało ;) gratuluję wyjazdu, bardzo fajna relacja ;))
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 31 Mar 2016 13:46 

Rejestracja: 03 Wrz 2015
Posty: 311
Zbanowany
Gratulacje za pomysl wyjazu off-road, tylko pewnie maz ma doswiadczenie w takich jazdach ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 31 Mar 2016 15:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Mar 2016
Posty: 128
Loty: 34
Kilometry: 60 357
Świetna relacja.. na prawdę gratuluję udanego wyjazdu ! życzę kolejnych równie wspaniałych :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 02 Kwi 2016 21:36 

Rejestracja: 04 Mar 2016
Posty: 36
Loty: 8
Kilometry: 26 365
Dziękuję za miłe słowa - cieszę się, że się podobało.

@Gadu-777 - małżonek ma spore doświadczenie off-road, ale miał mnie z boku i niestety gderałam co chwilę, aby nie szalał nie swoim autem :D
_________________
Image


http://www.4x4pila.kadan.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group