Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 62 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 28 Wrz 2017 10:59 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22334
rattaman napisał(a):
dojazd do szerokiego kabłuba autobusami


4 loty do DXB z EK miałem, zawsze busem nas podwieźli ^^
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
#22 PostWysłany: 21 Gru 2017 11:16 

Rejestracja: 26 Sty 2013
Posty: 426
Loty: 263
Kilometry: 327 709
niebieski
Bardzo przyjemne linie, takie odczucia na świeżo po czterech lotach. Samoloty nieco przechodzone, w 737-900 bardzo mało miejsca na nogi nawet przy moim wzroście- a nadaje się do wojsk pancernych czy łodzi podwodnych:) Serwis na przyzwoitym poziomie- nawet posiłki zjadliwe. Loty punktualne, bording rozpoczynali na godzinę przed odlotem. Ja również zapisałem się do ich programu i ściągnąłem apkę na telefon, dzięki temu praktycznie cały czas miałem podgląd na swoją rezerwację, nawet wtedy gdy na stronie nie była widoczna, o czym pisali niektórzy użytkownicy. Na lotach MUC-MCT i MCT- MXP alkohol bez problemu, na lotach MCT-ZNZ nie było go widać i nie zamawiałem. Kilka miesięcy przed lotem możliwość aplikowania o upgrade do klasy business po zapłaceniu konkretnie określonej kwoty (wybór dla każdego lotu). Upgrade'a potwierdzają od 24 godz. do 1 przed odlotem, o tym że polecę w biznesie dowiedziałem się przy check in. Nie mam porównania bo był to mój pierwszy lot w takiej klasie, ale różnica z ekonomiczną naprawdę jest duża, przede wszystkim odczuwalne inne podejście do klienta. :lol:
Reasumując- wrażenia wysoce pozytywne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 21 Gru 2017 11:43 

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 254
niebieski
rattaman napisał(a):
i dojazd do szerokiego kabłuba autobusami...

specyfika ''domowego'' lotniska

w AUH tez do drimka autobusem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 21 Gru 2017 18:56 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4039
złoty
Moja ocena zdecydowanie max.3/5.
Samolot z MUC lekko wysłużony, lotnisko nietypowe dla krajów Zatoki Perskiej, blizej mu do komfortu i standardów Afryki.
Samo jedzenie ok. (Moze miałem w farta w wyborze). Natomiast alkohole mieli musieli mieć głęboko pochowane, bo nawet nie pomyślałem, że nimi dysponują na trasie do Zanzibar. Na trasie do Muskatu widziałem, ale tylko słabe alkohole.
Obsługa na obu lotach bardzo nieprofesjonalna, jakby z łapanki i na przymusowych robotach byli :D
Jeden wirtuoz postawił jedzenie na kubku na wózku i wrócił na koniec, w tym czasie drugi ruszył wózkiem i wszystko po samolocie sie rozpierz...chlo. Potem, tez jeszcze cos odwalili.
Na drugim locie obsługa wyjechała dopiero co z wózkiem i nie wzięła połowy napojów, w tym coli. Kto cos poprosił, to steward gonił na koniec po dany napój, wymawiając na głos "shit","shit","shit". A jak bardziej sie zdenerwował na życzenie pasażera, to padało "fuck" :mrgreen:
gang Olsena trafił mi się dwa razy.
Czekam z niecierpliwoscią na następne dwa loty ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#25 PostWysłany: 21 Gru 2017 19:43 

Rejestracja: 26 Sty 2013
Posty: 426
Loty: 263
Kilometry: 327 709
niebieski
jacek96 napisał(a):
lotnisko nietypowe dla krajów Zatoki Perskiej, blizej mu do komfortu I standardów Afrykii

Coŝ w tym jest, nieprzypadkowa jest w tym kontekście prawie 300 letnia więź Zanzibaru z Omanem. I tu I tu lotnisko jest hmm...klimatyczne?
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#26 PostWysłany: 19 Lut 2018 20:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Sprawdzalem cene Omain Air z ZRH przez wyszukiwarki jak np. momondo czy skyscanner i otrzymalem cene 836 CHF, na stronie Omain Air najtaniej bylo 917, a po rozmowie z pracownikiem Omain Air otrzymalem cene koncowa 824, na ta sama trase i w tej samej klasie.
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 19 Lut 2018 20:21 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 680
niebieski
Niesamowite. Jak to zrobiłeś?

Wysłane z mojego MediaPad T1 8.0 Pro przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#28 PostWysłany: 19 Lut 2018 20:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@Mlody, zadzwonilem do Oman Air i podalem ta sama trase, daty i godz. przelotow z wyszukiwarki.
Kupujac bilet telefonicznie musisz podac dane kk i dostajesz potwierdzenie na maila.
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 19 Lut 2018 20:54 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 680
niebieski
Wyślesz nam screena z biletem?

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
#30 PostWysłany: 19 Lut 2018 21:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@mlody jeszcze nie kupilem, zapytalem orientacyjnie.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 10 Mar 2018 18:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
thurin.cz napisał(a):
Kilka miesięcy przed lotem możliwość aplikowania o upgrade do klasy business po zapłaceniu konkretnie określonej kwoty (wybór dla każdego lotu). Upgrade'a potwierdzają od 24 godz. do 1 przed odlotem, o tym że polecę w biznesie dowiedziałem się przy check in.

Tak z ciekawosci ile placiles za Upgrade do Business?
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 10 Mar 2018 19:24 

Rejestracja: 26 Sty 2013
Posty: 426
Loty: 263
Kilometry: 327 709
niebieski
@ccc Tak, jak pisałem wcześniej istniała możliwość upgreadu na każdy z lotów, warunek- dla wszystkich pasażerów na rezerwacji. Wybrałem najtańszy lot z oferty, bodaj 91$ od sztuki. Niby nie tak dużo...Chciałem zobaczyć, jak jest:)
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc uważa post za pomocny.
 
      
#33 PostWysłany: 15 Kwi 2018 23:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Lecialem na trasach ZRH-MCT-SLL-MCT-ZRH.
Moje wrazenia pozytywne, mila obsluga, w klasie drewnianej sporo miejsca na nogi, ale samoloty nie byly nowe.
Oferowany upgrade do Business w cenach od $91 do $1003.
Jedzenie smakowalo, mialem zamowiony Seafood na wszystkich trasach, alkohol do oporu bez ograniczen.
Winko nawet niezle, Cabernet Savignon marki Maison Castel.
Jedynym zaskoczeniem bylo, ze nie mieli prawdziwego koniaku tylko brandy Beehive VSOP.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 02 Paź 2018 16:21 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22334
Oman Air, od 2019 będzie latać codziennie z Aten do Muszkatu, Boeing 737 MAX
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 13 Lis 2018 15:47 

Konkretnie od 1 czerwca 2019 r. Loty będą odbywać się codziennie.

WY193 Maskat 14:45 – 19:50 Ateny,
WY194 Ateny 00:20 – 6:35 Maskat.
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#36 PostWysłany: 15 Lis 2018 16:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2013
Posty: 236
Loty: 65
Kilometry: 139 371
niebieski
Mam pytanie, czu taryfa Economy Lite normalnie posiada posiłki i bagaż rejestrowany?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 15 Lis 2018 16:25 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22334
Zajęło mi 20 sekund, ale w ramach dobroci. Tak posiadają.
Góra
 Profil Relacje PM off
hubson lubi ten post.
 
      
#38 PostWysłany: 15 Gru 2018 09:23 

Rejestracja: 10 Kwi 2017
Posty: 16
A ktoś orientuje się jakie wymiary powinien mieć bagaż podręczny? Nie umiem znaleźć na ich stronie. Lecę z nimi pierwszy raz A już miałam nieprzyjemne spięcie w sprawie miejsca dla mojego psa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 15 Gru 2018 10:50 

Rejestracja: 15 Paź 2013
Posty: 274
niebieski
http://www.baggage-allowance.info/oman- ... -allowance
https://www.omanair.com/en/travel-info/ ... /allowance
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 08 Mar 2019 15:16 

Rejestracja: 10 Wrz 2013
Posty: 415
niebieski
Kupowalem u nich lot AMS-KTM RT i w taryfie mam economy gdzie w Omanie moge sprawdzic czy te economy to jest Y czy zupelnie inna ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 62 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: kroy oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group