Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Oman a covid
#21 PostWysłany: 21 Gru 2021 21:21 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1702
Loty: 630
Kilometry: 1 040 894
srebrny
Dobrze widzę,że dla zaszczepionych Oman jest otwarty i nie trzeba testu? Wjazd z UAE, jesli to ma znaczenie
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
 Temat postu: Re: Oman a covid
#22 PostWysłany: 21 Gru 2021 21:30 

Rejestracja: 04 Lis 2018
Posty: 214
@OSK
Ja widzę wciąż o teście i 72 godz.
No chyba, że się zmieniło a sam się wybieram?...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Oman a covid
#23 PostWysłany: 21 Gru 2021 21:36 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1702
Loty: 630
Kilometry: 1 040 894
srebrny
wdg IATA nie trzeba testu w przypadku szczepienia 2 dawkami. Nie trzeba ani testu przed przylotem ani na miejscu, Tak przynajmniej ja to rozumiem. Na naszycg stronach rządowych od dawna juz nie polegam a tym chyba jest\,że test jest obowiązkowy

https://www.iatatravelcentre.com/world.php

Kiedy jedziesz?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Oman a covid
#24 PostWysłany: 21 Gru 2021 21:53 

Rejestracja: 04 Lis 2018
Posty: 214
@OSK
Jestem w pierwszym tygodniu lutego w ZEA - bite siedem dni. Rozważam różne opcje wyjazdu do Omanu na jakieś trzy dni - przelot, auto, etc. Mam przylot i powrót do Dubaju.
Jakby nie kombinować, to i tak test jakiś trzeba będzie w międzyczasie gdzieś tam popełnić, np. na powrocie do ZEA.
Gdyby się okazało, że jest jak piszesz, byłoby trochę łatwiej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Oman a covid
#25 PostWysłany: 21 Gru 2021 21:55 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1702
Loty: 630
Kilometry: 1 040 894
srebrny
Podziel sie po powrocie co z tego wyszło. Ja mam w marcu, planuję autem do Omanu. Przylot/wylot DXB.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Oman a covid
#26 PostWysłany: 22 Gru 2021 00:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Cze 2018
Posty: 628
Loty: 101
Kilometry: 176 819
złoty
Na stronie https://www.omanonlinevisa.com/restrict ... y-to-oman/ informacje obecnie są jak niżej:

Cytuj:
Before departure, passengers must register online and upload copies of the following documentation:

- Proof of medical insurance for a minimum of one month to cover any expenses for coronavirus treatment in Oman
- Negative COVID-19 PCR test taken 72 hours before departure (96 hours if on a flight lasting more than 8 hours). Must have QR code.
- Vaccination certificate showing COVID-19 vaccination with Oman approved vaccine at least 14 days before arrival. Must have QR code


Zastanawiający jest też w sumie fakt wymogu MIESIĘCZNEGO ubezpieczenia. Nie ma problemu, jak się ma ubezpieczenie z karty, Euro26, czy inne całoroczne ubezpieczenia, ale czasem niektórzy wykupują tylko na daną podróż i wtedy średnio się to kalkuluje.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Siemion uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Oman a covid
#27 PostWysłany: 12 Lut 2022 15:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2014
Posty: 319
Loty: 229
Kilometry: 561 958
niebieski
Ktoś ostatnio był w Omanie i może powiedzieć jakie ubezpieczenie wykupił, które obejmuje leczenie przez okres co najmniej jednego miesiąca (nie chodzi o okres ochrony wskazanej w certyfikacie ubezpieczeniowym, tylko fakt, że rozpoczęte leczenie nie zostanie przerwane przed upływem miesiąca) ??
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Oman a covid
#28 PostWysłany: 12 Lut 2022 16:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1839
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
piterbtm napisał(a):
Na stronie https://www.omanonlinevisa.com/restrict ... y-to-oman/ informacje obecnie są jak niżej:

Cytuj:
Before departure, passengers must register online and upload copies of the following documentation:

- Proof of medical insurance for a minimum of one month to cover any expenses for coronavirus treatment in Oman
- Negative COVID-19 PCR test taken 72 hours before departure (96 hours if on a flight lasting more than 8 hours). Must have QR code.
- Vaccination certificate showing COVID-19 vaccination with Oman approved vaccine at least 14 days before arrival. Must have QR code


Zastanawiający jest też w sumie fakt wymogu MIESIĘCZNEGO ubezpieczenia. Nie ma problemu, jak się ma ubezpieczenie z karty, Euro26, czy inne całoroczne ubezpieczenia, ale czasem niektórzy wykupują tylko na daną podróż i wtedy średnio się to kalkuluje.


Mniemam, że chodzi o sytuacje gdybyś np. zachorował przedostatniego dnia pobytu, żeby nie było jakichs dylematow ubezpieczycieli, ze powiedzmy twoj zakres ochorny kończy się następnego dnia, a ty jezcze musisz spedzic czas w szpitalu itp.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Oman a covid
#29 PostWysłany: 02 Mar 2022 10:24 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1702
Loty: 630
Kilometry: 1 040 894
srebrny
Bez plf i bez testu:

https://www.omanairports.co.om/news/en/ ... -covid-19/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Oman a covid
#30 PostWysłany: 03 Cze 2022 22:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
Wcześniejszy link nie działa.

Oman otwarty także dla niezaszczepionych.
Podsyłam nowy link z przedwczoraj (01.06.2022): https://www.muscatdaily.com/2022/06/01/ ... nter-oman/
Góra
 Profil Relacje PM off
Mobilek lubi ten post.
Mobilek uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Oman a covid
#31 PostWysłany: 06 Cze 2022 20:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2012
Posty: 21
Loty: 510
Kilometry: 982 212
Przyleciałem dzisiaj z Abu Dhabi do Salalah Wizzair'em.
Przy odprawie w Abu Dhabi nie sprawdzają żadnych dokumentów poza paszportem.
Na lotnisku Salalah wiza za darmo jeśli pobyt nie przekracza 14 dni.
Nie trzeba pokazywać rezerwacji hotelu, ubezpieczenìa czy biletu powrotnego. Pytają tylko o długość pobytu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Oman a covid
#32 PostWysłany: 26 Lip 2022 02:07 

Rejestracja: 20 Lip 2022
Posty: 7
Czy ktoś przelatywał ostatnio przez Oman? Jakiś sprawdzony patent na to miesięczne ubezpieczenie od skutków covidu? Klasyczne, które mam kupione z Wienera nie ma takiej opcji, a i inne Uniqui też nie.

Będę tam na tranzycie 16godzin, no ale szkoda.wtopy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Oman a covid
#33 PostWysłany: 26 Lip 2022 06:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Ale po co Ci miesieczne ubezpieczenie, jak bedziesz w tranzycie w Omanie 16h? :-)
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Oman a covid
#34 PostWysłany: 26 Lip 2022 12:58 

Rejestracja: 20 Lip 2022
Posty: 7
Mi nie jest potrzebne. Mowa o wspomnianych też w tym wątku wymogach Omanu.
Raczej nie chodzi o miesięczne ubezpieczenie, tylko miesięczne wsparcie Covidowe?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Oman a covid
#35 PostWysłany: 10 Sie 2022 15:51 

Rejestracja: 24 Lip 2019
Posty: 35
Z tego co wyczytałem w internecie, nie potrzeba już ubezpieczenia na 30 dni. Potwierdzi ktoś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group