Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Olsztyn
#1 PostWysłany: 09 Kwi 2013 09:58 

Rejestracja: 20 Kwi 2011
Posty: 312
niebieski
Witajcie.
Czy znacie jakiś sensowny nocleg w dobrej cenie w Olsztynie. Szukałem na hostelbooker i hostelworld, ale one nie mają Olsztyna w swoim portfolio. Booking.com ma tylko drogie hotele. Z góry dziękuje za informację.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Olsztyn
#2 PostWysłany: 09 Kwi 2013 10:08 

Rejestracja: 23 Paź 2011
Posty: 5
Zobacz Hotel Podgrodzie na ul Osińskiego.Hotel w porządku,ceny zawsze były przystępne.Nie wiem ,jak teraz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Olsztyn
#3 PostWysłany: 09 Kwi 2013 10:08 

Rejestracja: 23 Paź 2011
Posty: 5
Zobacz Hotel Podgrodzie na ul Osińskiego.Hotel w porządku,ceny zawsze były przystępne.Nie wiem ,jak teraz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Olsztyn
#4 PostWysłany: 21 Sie 2013 11:48 

Rejestracja: 21 Sie 2013
Posty: 3
Wątpię, żeby ten hotel mieścił się w Twoim wachlarzu cenowym, ale jeżeli zdecydujesz się trochę dołożyć do budżetu na nocleg, gwarantuje, że nie będziesz żałował :) Kilka miesięcy temu odwiedziłem Hotel Azzun http://www.azzun.pl/, jest to dość drogi hotel, a ja jestem osobą bardzo skąpą byłem przez długi czas na nie za takim pobytem, ale żona ciągle mnie namawiała. Od lat podróżuję po świecie w najtańszy sposób jak to możliwe, ale tym razem pojechałem na luksus i nie żałuje :D Jest to niesamowite i urocze miejsce, a na dodatek blisko Olsztyna. Skorzystałem nawet z ich oferty SPA. Byłem wniebowzięty i postanowiłem, że chociaż raz w roku będę tam jeździł. Polecam Tobie też spróbować może się przekonasz :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Olsztyn
#5 PostWysłany: 21 Sie 2013 12:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2012
Posty: 392
niebieski
hotel Wysoka Brama jest w samiutkim centrum (starówka) i jest bardzo niedrogi 75-85 zł za dwójkę, jednak standardy nieco bardziej hostelowe niż hotelowe. https://www.booking.com/hotel/pl/wysoka ... yn.pl.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Olsztyn
#6 PostWysłany: 27 Sie 2013 15:12 

Rejestracja: 07 Gru 2011
Posty: 44
W akademikach mają tanie pokoje gościnne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Olsztyn
#7 PostWysłany: 27 Sie 2013 15:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2011
Posty: 1071
Loty: 14
Kilometry: 31 648
srebrny
hostel jest w centrum olsztyna , nie znam cen - ul kościuszki
pod olsztynem 10 km - dorotow busem dojedziesz za 3 zł, z dworca , jest hotel jabloński , jakieś 90 zł za dwójkę ze sniadaniem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group