Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 24 Maj 2019 03:07 

Rejestracja: 24 Maj 2019
Posty: 4
-- 24 Maj 2019 02:31 --

Witam wszystkich podróżników! Szukam podróżników na wybrzeże Czarnego morza między Noworosyjskiem a Soczi .Chce jechać samochodem ,dużym wanem żeby być mobilnym bo chciałbym coś po drodze zwiedzić. Byłem w tych miejscach ale bardzo dawno i chciałbym odświeżyć ale nie mam z kim .Mam 38 lat. Nie chce latać. Chce zwiedzać nawet wioski .Mieszkałem nad Bajkałem ,w Krasnodarze nad Morzem czarnym w Rydze nad Bałtykiem i w Ustce teraz pod mordorem .Podróżowałem i troszkę znam okolicę. Oferuje podróż samochodem 7 osobowym wanem, nowy grandscenic ,oferta raczej dla 3 osób DOBRYCH KIEROWCÓW +JA I duży bagażnik. Mam siostre w Tuapse która zna kwatery .Po drodze chciałbym coś zwiedzić to znaczy jest wiele mięsc ,może Moskwę proszę o propozycje .Podstawowy plan: pływanie i nurkowanie w ciepłym morzu i klimacie i zwiedzanie .Temat do rozbudowania i niecierpliwie czekam na pomysły .Wiele oferuje tyle ze nie mam z kim a samolotem to nie to .Termin :znam z doświadczenia ze przełomy sezonu są najlepsze.Jestem otwarty na propozycje.

-- 24 Maj 2019 03:07 --

Przepraszam ,czytam to i widzę że napisałem jak dziecko przy tablicy ,nie gniewajcie ,pytajcie nie jestem pisarzem wolę podróżować :)

-- 24 Maj 2019 03:07 --

Przepraszam ,czytam to i widzę że napisałem jak dziecko przy tablicy ,nie gniewajcie ,pytajcie nie jestem pisarzem wolę podróżować :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break w europejskich stolicach. Zbiór lotów z Polski od 108 PLN. Również na wakacje! City break w europejskich stolicach. Zbiór lotów z Polski od 108 PLN. Również na wakacje!
Tydzień na Malcie za 1195 PLN. Loty z Katowic + 4* hotel Tydzień na Malcie za 1195 PLN. Loty z Katowic + 4* hotel
#2 PostWysłany: 31 Maj 2019 10:28 

Rejestracja: 24 Maj 2019
Posty: 4
Pierwszy proponowany wyjazd :8.06.2019-20-22.06.2019 Paszport .Prawo jazdy.Wiza powinna być gotowa do tego terminu jak się szybko złoży dokumenty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 31 Maj 2019 10:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 415
Kilometry: 781 557
srebrny
Leniwy adhd napisał(a):
Mam 38 lat. Nie chce latać.


Co robisz w takim razie na Fly4free?;-)

Z wizą na 08.06 bym nie ryzykowała. Mało czasu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 31 Maj 2019 12:43 

Rejestracja: 24 Maj 2019
Posty: 4
-- 31 Maj 2019 12:10 --

Hej, jak napisałem nie chce latać, chce podróżować. Na tym forum Szukam towarzysza -podróży - nie tylko do zwiedzania .Kierunek Soczi nie dobry do latania i po drodze jest wiele miejsc do zwiedzenia .Jak jest inne forum dla podróżników to podaj proszę i uciekam. Dziekuje . Planuje jeszcze podróż nad Bałtyk do Jurmały ,do Chorwacji wszystko samochodem może terenowym .Dwóch Polaków moich idoli ,pojechali nad Bajkał i brzegiem go obiechali! Nie jestem tak odwarzny ale to mnie interesuje i tu szukam takich ludzi . Inni Fiatem Panda 4x4 Afryke .Sorka jak tu nie miesce dla takich.

-- 31 Maj 2019 12:28 --

elwirka napisał(a):
Leniwy adhd napisał(a):
Mam 38 lat. Nie chce latać.


Co robisz w takim razie na Fly4free?;-)

Z wizą na 08.06 bym nie ryzykowała. Mało czasu.


-- 31 Maj 2019 12:43 --

Z wizą masz rację, może być problem do 8. 06 ale ja jestem elastyczny sam sobie szefem i mogę poczekać parę dni na zainteresowanych .Następny dobry termin to koniec sierpnia -wrzesień.


Ostatnio podbity przez Leniwy adhd, 31 Maj 2019 12:43
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group