Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 05 Kwi 2013 18:35 

Rejestracja: 19 Sie 2011
Posty: 57
Czy ktos ma namiary na jakis dobry hotel w Alghero? Chodzi mi glownie o polozenie w poblizu przystakow autobusu z lotniska i o to, zeby sniadanie bylo przyzwoite. Wiem, ze Wlosi jedza glownie slodkie sniadania, a ja za takimi nieprzepadam wlasnie. Ktos kiedys podlinkowywal tez jakis niezly hostel w Alghero, ale nie moge teraz tego posta znalezc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
#2 PostWysłany: 06 Kwi 2013 13:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 771
Loty: 91
Kilometry: 123 256
niebieski
http://www.residenceucalipti.it/

Mieszkamy tutaj. Nocleg w apartamencie 4- osobowym za dwie noce 100€
Jadąc z lotniska wysiądziemy z autobusu przy Via Liguria, to bardzo blisko hotelu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 13 Lip 2017 14:04 

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 156
Witam!
Planuję wakacje na Sardyni (pierwszy wyjazd). Proszę o rady jesli chodzi o miejscowość, gdzie warto szukać noclegu w niedalekiej odległości (do 100 km) od Alghero. Chodzi mi o ładną plażę i piekne widoki ( teren górzysty, w miarę zielono).Jestem wzrokowcem i przemawiają do mnie widoki, stąd moja prośba o ciekawą miejscówkę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 13 Lip 2017 14:20 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11334
Loty: 481
Kilometry: 756 212
Stintino na północ od Alghero? Bosa Marina na południe?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 13 Lip 2017 16:22 

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 156
Ok, będę szukać, a czy myśląc o Castelsardo lub Santa Teresa Gullara idę w dobrym kierunku??? Czy sa to tereny godne polecenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 13 Lip 2017 16:56 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1612
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
Właśnie wróciłem z tygodniowego pobytu na Sardynii. Tak na szybko napiszę, że największy wybór plaż jest na wschodnim oraz na północno-wschodnim wybrzeżu - okolice miasta Olbia. Również formacji górzystych jest tam więcej niż w Alghero i okolicach. Plaża w La Pelosa piękna, ale bardzo zatłoczona. Obok jest dużo większa Spiaggia delle Saline z widokiem na Korsykę i obiekty przemysłowe w Porto Torres. Samo Alghero piękne, również przejażdżka drogą do miasta Bosa wzdłuż morza dostarcza niezapomnianych wrażeń.

Zdjęcie zrobiłem w Olbii na lotnisku.
Link z materiałów promujących Sardynię jakie widziałem na lotnisku w Alghero oraz w Olbii.
http://madebysardinia.it/spiagge/index.asp

Załączniki:
sardynia_plaze.JPG
sardynia_plaze.JPG [ 307.33 KiB | Obejrzany 4684 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 13 Lip 2017 17:41 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11334
Loty: 481
Kilometry: 756 212
sam szukałem informacji przed wyjazdem to też dorzucę jeszcze inne linki "plażowe"
https://www.sardegna.com/it/spiagge-della-sardegna/
http://www.sardegna.info/spiagge-sardegna/
http://www.sardinianbeaches.com/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 13 Lip 2017 19:42 

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 156
Dzięki bardzo, wszelkie info mile widziane, a miejsca naprawdę fantastyczne :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 13 Lip 2017 23:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1040
srebrny
A czemu nie same Alghero? Wg mnie to bardzo przyjemne miasteczko, z ładną plażą, fajną starówką, będące dobrym punktem wypadowym w inne miejsca - Stintino czy Castelsardo. Na Sardynii najlepiej wypożyczyć auto i jeździć ile się da :)
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
mashacra uważa post za pomocny.
 
      
#10 PostWysłany: 14 Lip 2017 12:10 

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 156
Też taka opcję rozważam, nie musiałabym wówczas brać auta na cały pobyt. Ale rejon Alghero do najtańszych nie należy, ktoś tu na forum wspomniał, że to najdrozszy rejon i tak chyba jest :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 05 Sie 2017 19:41 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 769
Loty: 145
Kilometry: 308 365
srebrny
olajaw napisał(a):
A czemu nie same Alghero? Wg mnie to bardzo przyjemne miasteczko, z ładną plażą, fajną starówką, będące dobrym punktem wypadowym w inne miejsca - Stintino czy Castelsardo. Na Sardynii najlepiej wypożyczyć auto i jeździć ile się da :)

W pełni potwierdzam. Warto przejechać się na piękną plażę (ale bardzo zatłoczoną) La Pelosa - Stintino. Kłopot z miejscem parkingowym i na plaży, ale to miejsce trzeba zobaczyć i skosztować kąpieli.
Alghero jest sliczne na pobyt, zwiedzanie, spacery i plażing. Ceny - ja skorzystałem z super drogiego hotelu La Catalunya na przełomie czerwca i lipca (w tym momencie za noc ponad 7 stówek), ale hotel rezerwowowałem 9 miesięcy wcześniej i było zdecydowanie taniej. Według mnie najlepiej planować Włochy już teraz na przyszły rok. Już kupione bilety lotnicze do Bari, a teraz poszukuję noclegu. Myslę, że do października coś sensownego znajdę w rozsądnej cenie.
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 06 Sie 2017 12:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 527
Loty: 239
Kilometry: 272 276
niebieski
Może ktoś z forumowiczów orientuje się jaka jest możliwość wynajęcia jakiegoś lokum w Alghero w tych dniach "na miejscu" i ile trzeba zapłacić np. za pokój 3-os?
Będę wdzięczny za każdą podpowiedź....
_________________
I have a dream: Poland free people's country!
Andora*Austria*Białoruś*Bułgaria*Chorwacja*Czechy*Dania*Estonia*Francja*Irlandia*Niemcy*Grecja*Gruzja*Hiszpania*Holandia*Mołdawia*Norwegia*Litwa*Łotwa*Portugalia*Rosja*Rumunia*Słowacja*Szwajcaria*Szwecja*Ukraina*Węgry*Wielka Brytania*Włochy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group