Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 17 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Kwi 2012 13:13 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Na forum w ostatnim czasie co raz pojawiają się jakieś awanturki wynikające z konkurowania miedzy sobą osób pomagających w płatnościach karta Citi Wizz.

1) Założeniem forum jest pomaganie sobie - nikt pomagających do tego nie zmusza i robią to z własnej woli.
2) Założeniem forum nie jest reklamowanie przez użytkowników jakiejkolwiek działalności komercyjnej - a takim zaczyna być obecnie "pomaganie" w zakupie biletów karta Citi Wizz, co widać po konkurencji między wami o "klienta".

Żeby zachować ducha forum i wyeliminować osoby nastawione komercyjnie proszę o:

1) Usunięcie z sygnatur informacji powiązanych z bezharaczowym pomaganiem, które w tym momencie zaczynamy traktować jako działalność reklamową. Jeśli chcecie pomagać innym userom także informując ich o możliwości zakupienia biletu bez haraczu, zmieśćcie w swoich sygnaturach link do listy osób pomagających: kontakty-w-sprawie-zakupow-bez-haraczu,181,4813

2) Nie zamieszczanie pod postami informacji "pomogę w zakupie". Jeśli ktoś szuka pomocy - odsyłajcie go do listy osób pomagających.

Na zmianę sygnatur i zwyczajów postępowania macie czas do piątku. Po tym czasie, konta osób, które się nie dostosują, zostaną zablokowane.

Jeśli ktoś będzie łamał powyższe zasady, jak również będzie wymagał odpłatności za pomoc - zostanie usunięty z listy pomagających.

Koniec komunikatu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 17 Kwi 2012 14:25 

Rejestracja: 17 Maj 2010
Posty: 262
niebieski
Kami czy taki podpis jest ok, czy ma być tylko ścieżka do tematu z listą osób?

EDIT:

no szkoda bardzo żebym reklamował np. correosa :D

Poprawione.


Ostatnio edytowany przez siGGe 17 Kwi 2012 15:06, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 17 Kwi 2012 14:35 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Nie jest ok. Reklamujesz swoją osobę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 17 Kwi 2012 14:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 1620
Loty: 109
Kilometry: 141 606
srebrny
przykładowa stopka:

Kontakty w sprawie zakupu biletów Wizzair bez haraczu http://fly4free.pl/forum/kontakty-w-spr ... u,181,4813
_________________
Image Image Image
69% ludzi znajdzie coś dwuznacznego w każdym zdaniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 17 Kwi 2012 17:09 

Rejestracja: 20 Lut 2011
Posty: 353
Loty: 44
Kilometry: 49 173
niebieski
Calkowicie popieram, niepokojace takze sa sluchy, ze niektorzy domagaja sie napiwkow za fatyge. Kazdy z pomagajacych ma i tak profit w postaci punktow, wiec przyjmowanie dodatkowych korzysci to skandal.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 17 Kwi 2012 17:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
wawa_marcin napisał(a):
Calkowicie popieram, niepokojace takze sa sluchy, ze niektorzy domagaja sie napiwkow za fatyge. Kazdy z pomagajacych ma i tak profit w postaci punktow, wiec przyjmowanie dodatkowych korzysci to skandal.


więc jak popierasz to daj przykład i zmień stopkę ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 17 Kwi 2012 17:25 

Rejestracja: 20 Lut 2011
Posty: 353
Loty: 44
Kilometry: 49 173
niebieski
szymonpoznan1 napisał(a):
wawa_marcin napisał(a):
Calkowicie popieram, niepokojace takze sa sluchy, ze niektorzy domagaja sie napiwkow za fatyge. Kazdy z pomagajacych ma i tak profit w postaci punktow, wiec przyjmowanie dodatkowych korzysci to skandal.


więc jak popierasz to daj przykład i zmień stopkę ;)

Jestem teraz w pracy, ale jak wroce to oczywiscie tak zrobie:-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 17 Kwi 2012 17:44 

Rejestracja: 07 Maj 2011
Posty: 146
To dojdzie wówczas do tego że pomagający będą pisać PW do szukających lotów;)

Sama lista też nie jest sprawiedliwa, bo największe wzięcie będą miały osoby z początku listy i na pewno będą się rodzić spory z tego powodu. Nie wiem czy stopki nie są jednak lepszym rozwiązaniem...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 17 Kwi 2012 17:46 

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 128
Loty: 69
Kilometry: 100 430
ole-dziii napisał(a):
To dojdzie wówczas do tego że pomagający będą pisać PW do szukających lotów;)

Sama lista też nie jest sprawiedliwa, bo największe wzięcie będą miały osoby z początku listy i na pewno będą się rodzić spory z tego powodu. Nie wiem czy stopki nie są jednak lepszym rozwiązaniem...



Zgodze sie z przedmówca, wszyscy , którzy wchodza na tego linka i tak odzywaja sie do osób z poczatku listy, na sam dół w ogóle nie patrząc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 17 Kwi 2012 17:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Wrz 2011
Posty: 1175
Zbanowany
niebieski
cóż takie życie , ostatnio jeden z potrzebujących zrezygnował z mojej pomocy bo stwierdził że nie ma mnie w komentarzach dziękczynnych - jestem dokładnie na końcu listy
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 17 Kwi 2012 17:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
patrykdo napisał(a):
cóż takie życie , ostatnio jeden z potrzebujących zrezygnował z mojej pomocy bo stwierdził że nie ma mnie w komentarzach dziękczynnych - jestem dokładnie na końcu listy


Twoja stopka jest nadal reklamą siebie samego ;) Możesz co najwyżej reklamować wątek, a nie sugerować swoja obecność na nim ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 17 Kwi 2012 17:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Wrz 2011
Posty: 1175
Zbanowany
niebieski
digi1 napisał(a):
ole-dziii napisał(a):
To dojdzie wówczas do tego że pomagający będą pisać PW do szukających lotów;)

Sama lista też nie jest sprawiedliwa, bo największe wzięcie będą miały osoby z początku listy i na pewno będą się rodzić spory z tego powodu. Nie wiem czy stopki nie są jednak lepszym rozwiązaniem...



Zgodze sie z przedmówca, wszyscy , którzy wchodza na tego linka i tak odzywaja sie do osób z poczatku listy, na sam dół w ogóle nie patrząc.


i będzie tak jak było ci na górze będą dalej ...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 17 Kwi 2012 17:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
patrykdo napisał(a):
cóż takie życie , ostatnio jeden z potrzebujących zrezygnował z mojej pomocy bo stwierdził że nie ma mnie w komentarzach dziękczynnych - jestem dokładnie na końcu listy


Z tego co pamiętam, to czy ktoś jest na początku też nie jest przypadkowe, było to chyba kiedyś przyznawane w ramach zasług na forum.

A co do tego, że jesteś na końcu listy to nie jest źle, zazwyczaj patrzy się najpierw na początek, a potem na koniec. najgorzej być w środku ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 17 Kwi 2012 17:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Wrz 2011
Posty: 1175
Zbanowany
niebieski
szymonpoznan1 napisał(a):
patrykdo napisał(a):
cóż takie życie , ostatnio jeden z potrzebujących zrezygnował z mojej pomocy bo stwierdził że nie ma mnie w komentarzach dziękczynnych - jestem dokładnie na końcu listy


Twoja stopka jest nadal reklamą siebie samego ;) Możesz co najwyżej reklamować wątek, a nie sugerować swoja obecność na nim ;)

jest tam tylko informacja że mogę komuś pomóc przy kupnie biletów
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 17 Kwi 2012 17:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
patrykdo napisał(a):
szymonpoznan1 napisał(a):
patrykdo napisał(a):
cóż takie życie , ostatnio jeden z potrzebujących zrezygnował z mojej pomocy bo stwierdził że nie ma mnie w komentarzach dziękczynnych - jestem dokładnie na końcu listy


Twoja stopka jest nadal reklamą siebie samego ;) Możesz co najwyżej reklamować wątek, a nie sugerować swoja obecność na nim ;)

jest tam tylko informacja że mogę komuś pomóc przy kupnie biletów


to spójrz na punkt drugi w pierwszym poście tego wątku :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 17 Kwi 2012 17:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 1062
Loty: 44
Kilometry: 57 793
niebieski
@digi1: popraw sobie linka w podpisie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 17 Kwi 2012 17:59 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Nadal myślicie o tym jak zarobić, a nie o tym, by forum pozbyło się problemu "walki o klienta". Zamykam temat, nie oczekuję tu dyskusji, a dostosowania się do zasad.

Lista jest rotowana ręcznie obecnie, pracujemy nad mechanizmem autorotującym.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 17 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group