Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 382 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 31 Lip 2012 18:35 

Zbanowany
Cytuj:
Dziękujemy za Pana/Pani e-mail w sprawie rezerwacji kuponów grouponu.
Chcielibyśmy poinformować, iż zgodnie z opisem grouponu rezerwacje można zgłaszać od 06.08.2012 r. wyłącznie mailowo.
Dlatego też zapytania o rezerwacje przed tym terminem nie są brane pod uwagę.

Pod koniec tygodnia dostajemy listę potwierdzonych kuponów od grouponu. Aby usprawnić proces rezerwacji i dotrzymać standardu najwyższej jakości usług, kampania na grouponie jest priorytetowa w obsłudze od 06.08.2012 r.
Dziękujemy za zrozumienie i prosimy o kontakt od 06.08.2012 do 30.09.2012 r. z podaniem:

Konkretnych terminów: miejsce, data i godzina odjazdu,
Nazwisk i imion Pasażerów,
Numerów kontaktowych i adresów e-mail Pasażerów.

Jednocześnie podaję godziny pracy Biura:
Pn - pt 09.00 – 18.00
Sb 10.00 - 14.00

Pragniemy także zaznaczyć, iż na każdy odjazd autokaru przewidzianych jest 7 miejsc objętych kampanią z grouponu. Kupony realizowane są w kolejności zgłoszenia.

Innymi słowy można nadsyłać rezerwacje od 06.08 od 9:00 - kto pierwszy ten lepszy

#22 PostWysłany: 31 Lip 2012 22:26 

dzieki wielkie za info

#23 PostWysłany: 01 Sie 2012 00:19 
Awatar użytkownika

Loty: 14
Kilometry: 31 648
niebieski
jacek69 napisał(a):
mediolan napisał(a):
uwaga- simple nie staje na dworcu wileńskim
brak informacji w mailach od firmy, także trzeba zaglądać na stronę.

Firma informuje perfekcyjnie.
Najpierw mail z info, który przyjąłem do wiadomości, po czym nastepny z prośbą o odpowiedź, że info do mnie dotarło, na który odpowiedziałem. po czym telefon potwierdzający jeszcze raz informację z maila. Notabene dzwoniono do mnie 3-krotnie, bo pierwszych dwóch połaczeń nie odebrałem. Następnie jeszcze dwa maile z nowym biletem i rozładem jazdy. Szok!
Widać firma porzadna, skrupulatnie i bardzo profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków.

Polski bus też ok, ale mógłby się od nich uczyć, bo ja nie dostałem żadnego info, że już nie jeźdzą z Gdańska Oliwa, a jedynie z Głównego.

Ja Jacku nie dostałem informacji, może potem firma wpadła na taki pomysł bo ktoś czekał na nich na Dworcu Wileńskim i miał słuszne pretensje, gdyż każdy zagląda na stronę jak kupił bilet i miałby rację, a o mało co i Ja bym tam nie pojechał.
 Relacje PM off  

#24 PostWysłany: 01 Sie 2012 00:58 
Awatar użytkownika

Loty: 47
Kilometry: 58 916
mediolan napisał(a):
jacek69 napisał(a):
mediolan napisał(a):
uwaga- simple nie staje na dworcu wileńskim
brak informacji w mailach od firmy, także trzeba zaglądać na stronę.

Firma informuje perfekcyjnie.
Najpierw mail z info, który przyjąłem do wiadomości, po czym nastepny z prośbą o odpowiedź, że info do mnie dotarło, na który odpowiedziałem. po czym telefon potwierdzający jeszcze raz informację z maila. Notabene dzwoniono do mnie 3-krotnie, bo pierwszych dwóch połaczeń nie odebrałem. Następnie jeszcze dwa maile z nowym biletem i rozładem jazdy. Szok!
Widać firma porzadna, skrupulatnie i bardzo profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków.

Polski bus też ok, ale mógłby się od nich uczyć, bo ja nie dostałem żadnego info, że już nie jeźdzą z Gdańska Oliwa, a jedynie z Głównego.

Ja Jacku nie dostałem informacji, może potem firma wpadła na taki pomysł bo ktoś czekał na nich na Dworcu Wileńskim i miał słuszne pretensje, gdyż każdy zagląda na stronę jak kupił bilet i miałby rację, a o mało co i Ja bym tam nie pojechał.
Od jakiegoś czasu kupując bilet, przy wyborze miejsca odjazdu jest info, że przystanek Dw. Wileński jest skasowany.

#25 PostWysłany: 03 Sie 2012 08:59 

Trzeba tylko wpisać kod i kupić bilet. Nigdzie nie sprawdzają czy faktycznie masz legitymację. Jechałam tak w zeszłym roku i na bilecie nie ma informacji o ISIC więc kierowca tego nie sprawdza.

#26 PostWysłany: 03 Sie 2012 12:54 

Mam pytanie bo nie mogę znaleźć na stronie Simple Express.

Wiem, że jest promocyjna pula biletów za 12zł, wiem, że jest kod isic na bilety za 35zł.
Ale czy takie bilety są dostępne na trasę Wilno - Ryga?

Chcę dojechać z Warszawy (jeszcze lepiej z Poznania) do Rygi i zastanawiam się czy jest możliwość zrobić to odpowiednio za 24zł lub 70zł.

Nie znalazłem takich biletów, a jechałem w "starych dobrych czasach" do Rygi za 47zł i później z Rygi do Tallina za dodatkowe 20zł.

Jeśli nie da się to jaka jest najniższa stawka na tej trasie? 113zł tak jak na stronie? Jeśli tak to taniej wyjdzie mi z Wrocławia samolotem przez Oslo/Sztokholm :)
 Relacje PM off  

#27 PostWysłany: 06 Sie 2012 09:50 

Zbanowany
Właśnie przesłali mi wystawione bilety zakupione przez groupon :)

Tak więc jeszcze raz dziękuję użytkownikom forum, za podzielenie się linkiem z promocją ;)

#28 PostWysłany: 07 Sie 2012 09:56 

Zbanowany
http://www.fly4free.pl/wielka-wyprzedaz ... -od-33-zl/

#29 PostWysłany: 12 Sie 2012 23:20 
Awatar użytkownika

Loty: 53
Kilometry: 106 177
srebrny
Kurde, ta promocja zakończyła się o przed 23 naszego czasu, czyli 00:00 czasu estońskiego, w momencie kiedy wrzucałem bilety do koszyka. Co za moja głupota. Mam ochotę ich i siebie pozabijać. z Wycieczki za ~55zł nici. Ciekawe kiedy ponownie będą kody rabatowe.

#30 PostWysłany: 14 Sie 2012 14:19 

Loty: 40
Kilometry: 67 613
dokładnie :) ja za wyjazd do Berlina na grudzień zapłaciłem 96 zł w dwie strony dla dwóch osób :)
a wiem ze można taniej :)

#31 PostWysłany: 14 Sie 2012 14:29 
Awatar użytkownika

srebrny
No niestety na wrzesień ciężko coś złożyć, choć są jeszcze pojedyncze tanie bilety, z których próbowałem coś pokombinować.

#32 PostWysłany: 10 Wrz 2012 11:55 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Loty: 69
Kilometry: 82 182
http://www.fly4free.pl/simple-express-b ... -znizkowy/

Bez weekendów !!!
 Relacje PM off  

#33 PostWysłany: 30 Wrz 2012 19:51 

Chyba posta mi zjadło więc zapytam jeszcze raz ;) Otwiera sie Wam strona jeśli klikacie na przycisk "kup teraz" ??? Od kilku dni wyskakuje mi błąd.
 Relacje PM off  

#34 PostWysłany: 01 Paź 2012 11:41 
Awatar użytkownika

srebrny
melon1980 napisał(a):
Chyba posta mi zjadło więc zapytam jeszcze raz ;) Otwiera sie Wam strona jeśli klikacie na przycisk "kup teraz" ??? Od kilku dni wyskakuje mi błąd.

Też tak mam, wejdź na stronę główną Simpleexpress i stamtąd wyszukuj interesującą Cię datę lub cenę.

#35 PostWysłany: 02 Paź 2012 21:47 

Udało się kupić ale ich strona działa koszmarnie. Dobrze ze cena rekompensuje czas i nerwy podczas rezerwacji ;)
 Relacje PM off  

#36 PostWysłany: 03 Paź 2012 10:25 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Image
Image

milego ;)
 Relacje PM off  

#37 PostWysłany: 03 Paź 2012 11:15 
Awatar użytkownika

Loty: 408
Kilometry: 718 413
HON fly4free
Zeus napisał(a):
Image
Image

milego ;)

i warunki promocji
Buy tickets from Vilnius to Warsaw, Berlin, Tallinn and St.-Petersburg with 60% discount this week and travel till December 20th!

Sales period: 03 – 07.10.2012
Travel period: 22.10. – 20.12.2012
Destinations: Berlin, Warsaw, Tallinn, St.Petersburg and back!
Price: -60% of the full prices
Promocode: supersale

Conditions:
Name, surname, date and time of departure is changeable after the campaign; in such case price difference between original and new ticket must be paid
Ticket purchased with special price cannot be changed for other discounted tickets
Tickets are non-refundable
Special fare does not apply for seats in Lux Express Lounge area and Lux Express Special departures
Offer is valid for limited number of seats on selected departures
 Relacje PM off  

#38 PostWysłany: 04 Paź 2012 17:49 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

TYLKO dla ISIC!!!

Simple Express – kraje nadbałtyckie czekają

bilety już od 30 PLN

Rezerwuj na www.simpleexpress.eu

Bilety będą dostępne od 29 września do 7 października i można będzie je wykorzystać od 1 października do 16 grudznia 2012 roku.

Warszawa / Poznan - Berlin – Warsaw / Poznań 30 PLN

Warszawa / Poznań – Wilno / Kowno – Warszawa / Poznań 35 PLN

Warszawa / Poznań – Ryga – Warszawa / Poznań 45 PLN

Warszawa / Poznań – Tallin – Warszawa / Poznań 55 PLN

kod promocji: isicpl
ilość promocyjnych miejsc: 10 na każdy przejazd

Bilety Simple Express dostępne również biurach Almatur

Warszawa, ul. Kopernika 23
Warszawa, Al. Niepodległości 177 (Pub Zielona Gęś) - wejście od ul. Batorego, metro Pole Mokotowskie
Łódź, Al. Politechniki 3a

• bilety są bezzwrotne
• biletów zakupionych w promocyjnej cenie nie można zmienić na inne bilety zniżkowe
• promocja dotyczy 10 miejsc na każdy przejazd
• bilety są dostępne na stronie www.simpleexpress.eu i w biurach Almatur w Warszawie i w Łodzi
 Relacje PM off  

#39 PostWysłany: 08 Paź 2012 06:51 

Groupon na simple express
http://gruper.pl/x.php/1,28684/Podroze-Simple-Express-przejazd-komfortowym-autokarem-Simple-Express-z-Warszawy-Poznania-do-Berlina-albo-z-Berlina-do-Poznania-Warszawy.html
 Relacje PM off  

#40 PostWysłany: 10 Paź 2012 10:40 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Image
Image

Buy Lux Express tickets from Riga to Tallinn, Vilnius and Minsk this week and travel till December 20th!
Sales period: 10.10 – 14.10.2012
Travel period: 29.10. – 20.12.2012
Destinations: Tallinn, Vilnius, Minsk and back!
Price: 7 EUR

Conditions:
Name, surname, date and time of departure is changeable after the campaign; in such case price difference between original and new ticket must be paid
Ticket purchased with special price cannot be changed for other discounted tickets
Tickets are non-refundable
Special fare does not apply for seats in Lux Express Lounge area and Lux Express Special departures
Offer is valid for limited number of seats per departure
 Relacje PM off  

[ 382 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 2 gości