Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 382 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
#161 PostWysłany: 18 Mar 2014 04:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2013
Posty: 1588
niebieski
Jej... Ile ja biletów kupiłem ;) Praktycznie każdy weekend w czerwcu w Pradze za 12 zł w jedną stronę :) Dziękuję za wrzutę. Dobranoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór lotów nad Morze Adriatyckie: Chorwacja, Włochy i Albania z 4 miast od 134 PLN Zbiór lotów nad Morze Adriatyckie: Chorwacja, Włochy i Albania z 4 miast od 134 PLN
Porto na 5 dni za 1349 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + hotel Porto na 5 dni za 1349 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + hotel
#162 PostWysłany: 18 Mar 2014 04:44 

Rejestracja: 08 Sty 2014
Posty: 8
Dzięki :) Mnie też się udało kupić bilet :)

PS. Chciałbym kupić jeszcze jeden i w związku z nim mam pytanie: czy - jeżeli kupię bilet, powiedzmy z Pragi do Wilna (patrz: załącznik), to czy będę mógł, bez żadnych problemów i dopłat, wejść do autobusu na przystanku we Wrocławiu albo Warszawie ( :idea: tak by było taniej)? Czy ktoś w ten sposób jechał i mógłby potwierdzić albo zaprzeczyć?

Załączniki:
sb1.png
sb1.png [ 17.48 KiB | Obejrzany 1534 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#163 PostWysłany: 18 Mar 2014 04:51 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 996
niebieski
A ja mam pytanko takie: jak na bilecie jest nr miejsca to rozumiem, że trzeba siadać tak jak jest tam napisane?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#164 PostWysłany: 18 Mar 2014 06:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Paź 2011
Posty: 181
Nie wiem jak teraz, ale raczej dalej tak jest. W 2012 jechałem z nimi do Wilna i przesiadłem się na tył autokaru (był w połowie pusty) to kierowca kazał mi wrócić na swoje miejsce jak się zorientował.

A bilety po 12 zł do Pragi kupione, nawet jak pokazuje cenę 76 zł wystarczy poczekać parę minut i ponownie wyszukać na ten termin i jest szansa że będą za 12.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#165 PostWysłany: 18 Mar 2014 10:11 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 996
niebieski
:? To trochę nieciekawie, pozostaje mięc nadzieję, że miejsce 8,9 będzie obok siebie, ale coś nie wydaje mi się... Może choć zamiana miejsc z innym pasażerem przejdzie (o ile będą tacy na tych miejscach o które mi się będzie rozchodzić) :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#166 PostWysłany: 18 Mar 2014 10:21 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22481
To zalezy od trasy zawsze. Np St Petersburg - Riga, to kazdy siedzial gdzie chce, i nikt nie miał problemu z tym ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#167 PostWysłany: 18 Mar 2014 11:00 

Rejestracja: 02 Gru 2012
Posty: 201
Ogólnie kierowcy to straszne chamy przynajmniej tacy mi się trafili z i do Berlina od tego czasu nie miałem okazji jechać nie wspomnę juz o tym ze nie raczyli się zatrzymać na zachodnim tylko nie z tego nie z owego pojechali pod złote tarasy mimo że na bilecie miałem dw zachodni

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#168 PostWysłany: 18 Mar 2014 13:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2013
Posty: 1588
niebieski
No właśnie z tymi miejscami w busie może być zabawnie. Jadę z dziewczyną i teoretycznie miejsca są jeden po drugim w rezerwacji, w praktyce może się okazać że dziewczyna będzie siedziała rząd dalej ;-) hmm jak wczoraj w nocy otworzyły się bramy nieba to było mnóstwo biletów długo w tej promocyjnej cenie. Chyba sporo osób poszło spać. Skończyłem kilka rezerwacji i na koniec były jeszcze bilety na koniec czerwca wiec się skusiłem. Naprawdę, fajna promocja. Strona po odblokowaniu chodziła cacy. Niech się Pb uczy od konkurencji :-P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#169 PostWysłany: 18 Mar 2014 14:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
iwan-82 napisał(a):
Jadę z dziewczyną i teoretycznie miejsca są jeden po drugim w rezerwacji, w praktyce może się okazać że dziewczyna będzie siedziała rząd dalej


Jeśli macie miejsca gdzie numer nieparzysty jest numerem niższym, to będziecie siedzieć obok siebie, np.: miejsca nr 3-4; 27-28. A najlepiej poprosu samemu sobie wybrać miejsce podczas rezerwacji na stronie luxexpress.

Załączniki:
simpleex.JPG
simpleex.JPG [ 76.44 KiB | Obejrzany 1173 razy ]
simpleex2.JPG
simpleex2.JPG [ 55.79 KiB | Obejrzany 1173 razy ]
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez horacy19, 18 Mar 2014 14:16, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#170 PostWysłany: 18 Mar 2014 14:06 

Rejestracja: 10 Gru 2011
Posty: 119
chris0o napisał(a):
:? To trochę nieciekawie, pozostaje mięc nadzieję, że miejsce 8,9 będzie obok siebie, ale coś nie wydaje mi się... Może choć zamiana miejsc z innym pasażerem przejdzie (o ile będą tacy na tych miejscach o które mi się będzie rozchodzić) :D

O ile dobrze kojarzę to 8,9 to miejsca z dwóch kolejnych rzędów (II i III) i to po przeciwnych stronach. Numeracja leci tak: 1,2,3,4 - I rząd, 5,6,7,8 - II rząd itd.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#171 PostWysłany: 18 Mar 2014 14:09 

Rejestracja: 08 Cze 2012
Posty: 12
kebap napisał(a):
Dzięki :) Mnie też się udało kupić bilet :)

PS. Chciałbym kupić jeszcze jeden i w związku z nim mam pytanie: czy - jeżeli kupię bilet, powiedzmy z Pragi do Wilna (patrz: załącznik), to czy będę mógł, bez żadnych problemów i dopłat, wejść do autobusu na przystanku we Wrocławiu albo Warszawie ( :idea: tak by było taniej)? Czy ktoś w ten sposób jechał i mógłby potwierdzić albo zaprzeczyć?



Niestety, tutaj obowiązuje nasz regułamin - zmiana przystanku jest możliwa tylko w ramach jednego miasta, np. z Wraszawy Centralnej na Warszawę Zachodnią.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#172 PostWysłany: 18 Mar 2014 14:13 

Rejestracja: 08 Cze 2012
Posty: 12
iwan-82 napisał(a):
No właśnie z tymi miejscami w busie może być zabawnie. Jadę z dziewczyną i teoretycznie miejsca są jeden po drugim w rezerwacji, w praktyce może się okazać że dziewczyna będzie siedziała rząd dalej ;-) hmm jak wczoraj w nocy otworzyły się bramy nieba to było mnóstwo biletów długo w tej promocyjnej cenie. Chyba sporo osób poszło spać. Skończyłem kilka rezerwacji i na koniec były jeszcze bilety na koniec czerwca wiec się skusiłem. Naprawdę, fajna promocja. Strona po odblokowaniu chodziła cacy. Niech się Pb uczy od konkurencji :-P



Iwan-82, miejsca 8-9 nie są obok siebie. Zadzwoń proszę do naszego biura, podaj nam nr. rezerwacji i zmienimy nr. miejsc tak, aby byli obok siebie.
Rzeczywiście, strona i system nie wytrzymały, ale Simple Express pracuje 24h / dobę i udało się w miarę szybko zareagować i naprawić system rezerwacyjny ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#173 PostWysłany: 18 Mar 2014 14:21 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 996
niebieski
Zawsze jest taka zmiana mozliwa? i bezplatna? Nowe bilety przyjda na e-mail? Bralem tez bilety dla rodzicow i chcialbym, zeby siedzieli obok siebie i tez mam nr 8,9 :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#174 PostWysłany: 18 Mar 2014 14:27 

Rejestracja: 08 Cze 2012
Posty: 12
chris0o, tak, zawsze można do nas zadwonić. Możliwość zmiany / zamiany mejsc jest pod warunkiem, że są wolne miejsca w autokarze i jest na co zmieniać ;) Taka zmiana miejsca jest bezpłatna.
Nie otrzymałeś biletów na e-mail? sprawdź proszę konto czy pieniądze są pobrane?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#175 PostWysłany: 18 Mar 2014 15:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2013
Posty: 1588
niebieski
Simple Express napisał(a):
Iwan-82, miejsca 8-9 nie są obok siebie. Zadzwoń proszę do naszego biura, podaj nam nr. rezerwacji i zmienimy nr. miejsc tak, aby byli obok siebie.
Rzeczywiście, strona i system nie wytrzymały, ale Simple Express pracuje 24h / dobę i udało się w miarę szybko zareagować i naprawić system rezerwacyjny ;)


WOW !! Wielki szacunek że ktoś z ekipy Simple Express się udziela na forum. To jest obsługa. Naprawdę, super że jest taka firma, że szanuje Klientów, że udziela się poza stroną internetową. BRAWO !!
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#176 PostWysłany: 18 Mar 2014 16:50 

Rejestracja: 08 Sty 2014
Posty: 8
Simple Express napisał(a):
kebap napisał(a):
Dzięki :) Mnie też się udało kupić bilet :)

PS. Chciałbym kupić jeszcze jeden i w związku z nim mam pytanie: czy - jeżeli kupię bilet, powiedzmy z Pragi do Wilna (patrz: załącznik), to czy będę mógł, bez żadnych problemów i dopłat, wejść do autobusu na przystanku we Wrocławiu albo Warszawie ( :idea: tak by było taniej)? Czy ktoś w ten sposób jechał i mógłby potwierdzić albo zaprzeczyć?



Niestety, tutaj obowiązuje nasz regułamin - zmiana przystanku jest możliwa tylko w ramach jednego miasta, np. z Wraszawy Centralnej na Warszawę Zachodnią.

Simple Express, dziękuję za odpowiedź :-) i cieszę się, że - nie tylko czytacie - ale również odpowiadacie na nasze posty :-) Jestem pozytywnie zaskoczony :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#177 PostWysłany: 18 Mar 2014 18:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2013
Posty: 1588
niebieski
Przed chwilą dzwoniłem na polską infolinię. Numer stacjonarny nie 0-700. Pani odebrała od razu. Język polski oczywiście. Żadnego problemu ze zmianą miejsc w autobusie. Bez opłat. Bez problemów. Nowy e-ticket przyszedł od razu na maila... Mmmmm.... :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#178 PostWysłany: 18 Mar 2014 18:49 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 405
niebieski
Ostał się jeszcze 22/06/2014 po 12 zł na trasie Praga -Warszawa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#179 PostWysłany: 19 Mar 2014 01:31 

Rejestracja: 03 Sty 2011
Posty: 172
Pytanie z trochę inne beczki: zawsze jest tak, że pierwsze bilety na dany kurs można kupić dokładnie na pół roku przed wyjazdem? Tj. jeśli chcę jechać 1 października, to 1 kwietnia rusza sprzedaż biletów na ten termin? Pytam, bo to dość strategiczna wiedza w kontekście polowania na promocyjne ceny :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#180 PostWysłany: 19 Mar 2014 01:36 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 996
niebieski
Cytuj:
Dla pierwszych 5 osób, które dokonają zakupu naszych biletów cena wynosi tylko 12 PLN.

System sprzedaży otwieramy z półrocznym wyprzedzeniem, codziennie, np. 2. listopada są już dostępne bilety na 2. maja, 3. listopada na 3. maja, itd. Promocyjne bilety są na trasy bez przesiadek.
Góra
 Profil Relacje PM off
carcoma lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 382 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 20  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group