Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2429 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 122  Następna
Autor Wiadomość
#561 PostWysłany: 20 Mar 2014 23:53 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Masakra. Nie rozumiem. Przez stronę Wizz Air bilet z Londynu Luton tradycyjnie kupowany cena 114 zł za bilet a przez stronę mobilną ze promocją 20 % cena.... 129,2 zł. Katastrofa. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 2134 PLN. Wyloty z 4 miast Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 2134 PLN. Wyloty z 4 miast
Wyspa Penang na 10 dni za 3969 PLN. Loty z 3 miast + 4* hotel Wyspa Penang na 10 dni za 3969 PLN. Loty z 3 miast + 4* hotel
#562 PostWysłany: 21 Mar 2014 23:31 

Rejestracja: 14 Gru 2010
Posty: 102
Miałem to samo z trasa WAW HRK. Drożej było przez mobilna aplikacje w promo, niż na stronie bez promo ;) dziwne ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#563 PostWysłany: 25 Mar 2014 07:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 267
niebieski
Cieszyłem się z ostatniej promocji przez całe 5 dni, po czym mi majowy wyjazd WAW-TLV-KTW rozwalili. Pierwszy lot skasowany, drugiego oczywiście nie przesuną, gdyż to osobne rezerwacje i tyle było zabawy.
_________________
Moje strony: nowe technologie i tanie latanie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#564 PostWysłany: 25 Mar 2014 09:10 

Rejestracja: 10 Lip 2012
Posty: 222
papricana napisał(a):
Cieszyłem się z ostatniej promocji przez całe 5 dni, po czym mi majowy wyjazd WAW-TLV-KTW rozwalili. Pierwszy lot skasowany, drugiego oczywiście nie przesuną, gdyż to osobne rezerwacje i tyle było zabawy.


A nie możesz lecieć wcześniej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#565 PostWysłany: 25 Mar 2014 09:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 267
niebieski
Ich napisał(a):
papricana napisał(a):
Cieszyłem się z ostatniej promocji przez całe 5 dni, po czym mi majowy wyjazd WAW-TLV-KTW rozwalili. Pierwszy lot skasowany, drugiego oczywiście nie przesuną, gdyż to osobne rezerwacje i tyle było zabawy.


A nie możesz lecieć wcześniej?


Niestety, pasowałaby mi ich zmiana w systemie, gdybym mógł wrócić dwa dni później, ale nie chcą na to pójść.
_________________
Moje strony: nowe technologie i tanie latanie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#566 PostWysłany: 25 Mar 2014 09:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 416
Loty: 501
Kilometry: 583 172
niebieski
papricana napisał(a):
Niestety, pasowałaby mi ich zmiana w systemie, gdybym mógł wrócić dwa dni później, ale nie chcą na to pójść.

Próbuj się z nimi dogadać, że te dwie rezerwacje tak naprawdę to jedna podróż. Mi się kiedyś udało.
_________________
http://www.citybreak.me
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#567 PostWysłany: 25 Mar 2014 10:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 267
niebieski
Próbuję, ale nic z tego. Już któryś konsultant powtarza mi, że nie ma takich opcji jak przesunięcie drugiego lotu, zwrot za oba, ani nawet zmiana wylotu z Warszawy na Pragę (akurat samolot leci w dzień, na który miałem pierwotnie rezerwację).
_________________
Moje strony: nowe technologie i tanie latanie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#568 PostWysłany: 25 Mar 2014 10:34 

Rejestracja: 10 Lip 2012
Posty: 222
papricana napisał(a):
Ich napisał(a):
papricana napisał(a):
Cieszyłem się z ostatniej promocji przez całe 5 dni, po czym mi majowy wyjazd WAW-TLV-KTW rozwalili. Pierwszy lot skasowany, drugiego oczywiście nie przesuną, gdyż to osobne rezerwacje i tyle było zabawy.


A nie możesz lecieć wcześniej?


Niestety, pasowałaby mi ich zmiana w systemie, gdybym mógł wrócić dwa dni później, ale nie chcą na to pójść.


Możesz spróbować negocjować później, czasami inny konsultant podejmuje inną decyzję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#569 PostWysłany: 25 Mar 2014 14:37 

Rejestracja: 05 Gru 2012
Posty: 351
niebieski
Spróbuj skontaktować się e-mailowo. Te prośby mailowe są zupełnie inaczej rozpatrywane, niż telefoniczne (mają czas na skonsultowanie z odpowiednią osobą) i naprawdę są zdecydowanie bardziej pomocni, niż byśmy się spodziewali! Np. zdarzyło mi się, że koleżanka nie mogła lecieć, bo zachorowała, napisaliśmy do Wizz i przelali środki na konto Wizz.

Jak opiszesz sytuację, to powinni się zgodzić, wszak dla nich to wsio rawno.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#570 PostWysłany: 25 Mar 2014 17:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 267
niebieski
Dzięki, napisałem. To będzie mniej więcej mój 15 lot odwołany w tym roku. Za każdym razem trzeba się solidnie szarpać z linią, niezależnie czy to low-cost, czy tradycyjna, nic dla klienta. Tylko Swiss wprowadził mi zmiany w miłej, bezproblemowej atmosferze. Pod tym względem jakoś nie mam szczęścia w 2014.
_________________
Moje strony: nowe technologie i tanie latanie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#571 PostWysłany: 25 Mar 2014 19:27 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 165
Loty: 49
Kilometry: 69 318
Znowu:

20% zniżki* - na wszystkie loty i kierunki!

Tylko dla członków WIZZ Discount Club!

Tylko w przypadku rezerwacji w dniu 26 marca
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#572 PostWysłany: 25 Mar 2014 20:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1307
niebieski
Coś musiało być na rzeczy. W sobotę kupiłem bilet za 74 zł, w niedzielę były w tej samej cenie, a dziś już 114 zł. Szykują się do obniżki :)

wysłane z taptaka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#573 PostWysłany: 25 Mar 2014 20:46 

Rejestracja: 20 Paź 2012
Posty: 289
Loty: 85
Kilometry: 236 428
niebieski
tycik napisał(a):
Coś musiało być na rzeczy. W sobotę kupiłem bilet za 74 zł, w niedzielę były w tej samej cenie, a dziś już 114 zł. Szykują się do obniżki :)

wysłane z taptaka

A może to zwykła polityka cenowa wczoraj 74 dzisiaj 114, jutro 154 a za tydzień czy miesiąc 350. Spróbuj kupić bilet na jutro zobaczysz jak jest cena.
_________________
Image
https://my.flightradar24.com/noyle
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#574 PostWysłany: 25 Mar 2014 20:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1307
niebieski
Możesz tak myśleć, ale one były już droższe niż 114 zł. To bilet prawie na za dwa miesiące.

wysłane z taptaka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#575 PostWysłany: 25 Mar 2014 21:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 267
niebieski
Przy rezygnacji i zwrocie środków na konto Wizz +25% są one udostępnione od razu, czy trzeba poczekać kilka dni jak w przypadku karty? Może załapałbym się na tą promocję. Tu +25%, tu -20% i nie byłoby tak źle.
_________________
Moje strony: nowe technologie i tanie latanie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#576 PostWysłany: 25 Mar 2014 21:42 

Rejestracja: 10 Lip 2012
Posty: 222
papricana napisał(a):
Przy rezygnacji i zwrocie środków na konto Wizz +25% są one udostępnione od razu, czy trzeba poczekać kilka dni jak w przypadku karty? Może załapałbym się na tą promocję. Tu +25%, tu -20% i nie byłoby tak źle.


Po pierwsze nie ma 25%, a 20%.
Po drugie, jeżeli rezygnujesz przez formularz, trzeba poczekać parę dni;
jeżeli telefonicznie, chyba przelewają od razu.
Jak się pojawią na koncie, od razu można korzystać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#577 PostWysłany: 25 Mar 2014 23:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Wrz 2013
Posty: 143
znowu promocja WIzza

Załączniki:
wizz.jpg
wizz.jpg [ 56.17 KiB | Obejrzany 780 razy ]
_________________
Życie jest za krótkie, aby odkładać wszystko na później...

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#578 PostWysłany: 26 Mar 2014 02:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 267
niebieski
Ich napisał(a):
papricana napisał(a):
Przy rezygnacji i zwrocie środków na konto Wizz +25% są one udostępnione od razu, czy trzeba poczekać kilka dni jak w przypadku karty? Może załapałbym się na tą promocję. Tu +25%, tu -20% i nie byłoby tak źle.


Po pierwsze nie ma 25%, a 20%.
Po drugie, jeżeli rezygnujesz przez formularz, trzeba poczekać parę dni;
jeżeli telefonicznie, chyba przelewają od razu.
Jak się pojawią na koncie, od razu można korzystać.


Zgadza się, +20%. Aby zakończyć wątek dodam, że przekręciłem o północy i trafiłem na bardzo sympatycznego człowieka, który już w czasie rozmowy przerzucił mi fundusze z bonusem. Skorzystałem z promocji -20 (faktycznie obniżyła cenę) na nową rezerwację, więc całość wyszła całkiem ok. Wylatuję w ten sam dzień, co pierwotnie.

Wcześniej w Wizz zmieniałem kilka lotów. Z dzisiejszych rozmów został mi taki wniosek, że obecnie sztywno trzymają się swoich wytycznych i ciężko liczyć na jakiekolwiek ustępstwa.
_________________
Moje strony: nowe technologie i tanie latanie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#579 PostWysłany: 26 Mar 2014 04:45 

Rejestracja: 05 Gru 2012
Posty: 351
niebieski
Tak nieśmiało dodam, że do Wizz wciąż można dzwonić znacznie taniej niż 4,92/minutę. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#580 PostWysłany: 26 Mar 2014 20:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 267
niebieski
mkdabr napisał(a):
Tak nieśmiało dodam, że do Wizz wciąż można dzwonić znacznie taniej niż 4,92/minutę. :)


Całe szczęście, inaczej za wczorajsze połączenia zapłaciłbym więcej niż za loty.
_________________
Moje strony: nowe technologie i tanie latanie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2429 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 122  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot], nelson 1974, Paweł J oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group