Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2429 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 122  Następna
Autor Wiadomość
#1341 PostWysłany: 18 Mar 2019 11:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Paź 2014
Posty: 396
Loty: 161
Kilometry: 349 000
srebrny
Od ostatniej promocji -20% minęło już prawie 2 miesiące, powoli zastanawiam się czy WizzAir się z nich nie wycofał.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Marco Manno lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#1342 PostWysłany: 18 Mar 2019 11:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2212
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
Jak dla mnie :
1. Czekaja na rozwiazanie sytuacji z Brexitem
2. Czekają na wszystkie zmiany w siatce polaczeń żeby nie robic promocji a za chwile zmieniać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1343 PostWysłany: 25 Mar 2019 12:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lip 2014
Posty: 47
Loty: 19
Kilometry: 27 712
Sytuacja z Brexitem nie rozwiąże się na dniach ;)
Czekam od lutego na promocję, planowany wylot na początku kwietnia, czy myślicie, że pojawi się coś w tym tygodniu? ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1344 PostWysłany: 25 Mar 2019 13:19 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@szii Obecnie trudno coś sugerować,bo cykliczność jak widać została zakłócona i przestali być przewidywalni.Na początek kwietnia to już jakiś czas temu warto było rezerwować, nie czekając na promocję. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1345 PostWysłany: 25 Mar 2019 13:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1186
złoty
@szii trudno powiedzieć...
W zeszłym roku jesienią kupiłem powrót w miarę dobrej cenie z TFS do KTW na kilka dni przed planowanym wylotem.... wskoczyło -20% wtedy.... a wszystko wskazywało na to, że bilety Tam przepadną...
Wszystko zależy od .... Wizzair
No i od Twojej cierpliwości i determinacji, akceptacji cen.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1346 PostWysłany: 25 Mar 2019 16:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lip 2014
Posty: 47
Loty: 19
Kilometry: 27 712
-- 25 Mar 2019 16:01 --

miriam napisał(a):
@szii Obecnie trudno coś sugerować,bo cykliczność jak widać została zakłócona i przestali być przewidywalni.Na początek kwietnia to już jakiś czas temu warto było rezerwować, nie czekając na promocję. :)


Akurat cieszę się, że nie zrobiłam tego jakiś czas temu, ponieważ jak już ktoś wcześniej wspomniał, im bliżej wyjazdu tym ceny wcale nie rosną. Cztery z siedmiu obserwowanych kierunków ma aktualnie cenę niższą o jakieś 20% niż jeszcze w lutym ;) Pełnią szczęśćia byłaby dodatkowa Promocja od linii lotniczej, bo niestety latanie z niemowlęciem to nie jest już taka bajka jak dwie osoby dorosłe, jest więcej bagaży i cena proporcjonalnie rośnie o kilkaset zł ??

-- 25 Mar 2019 16:03 --

tarman napisał(a):
@szii trudno powiedzieć...
W zeszłym roku jesienią kupiłem powrót w miarę dobrej cenie z TFS do KTW na kilka dni przed planowanym wylotem.... wskoczyło -20% wtedy.... a wszystko wskazywało na to, że bilety Tam przepadną...
Wszystko zależy od .... Wizzair
No i od Twojej cierpliwości i determinacji, akceptacji cen.


Moja determinacja jest już na końcówce, bo został mi tydzień do wylotu, więc pewnie dziś jutro zdecyduje się na zakup, ale znając życie i moje szczęście- Wizzair dzień później zrobi - 20% ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1347 PostWysłany: 17 Kwi 2019 08:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2012
Posty: 1183
niebieski
Właśnie wizzair zaspamował mailem z informacją, że przy dzisiejszych rezerwacjach dają zwrot 20% wartości biletów na konto wizz (sama cena biletu bez opłaty administracyjnej itp.) dla podróży z/do Polski do 30 czerwca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1348 PostWysłany: 17 Kwi 2019 08:34 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
O, właśnie też dostałem maila o tej niby-promocji...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1349 PostWysłany: 17 Kwi 2019 08:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 947
Loty: 284
Kilometry: 456 536
niebieski
To ciekawe, wczoraj otrzymałem email z info o dodatkowych -20% na booking. jednak przekierowanie było na normalna stronę bez dodatkowych info wiec potraktowałem jak zwykła ściemę ;-p
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez szczotek99, 17 Kwi 2019 08:40, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1350 PostWysłany: 17 Kwi 2019 08:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2217
złoty
Będzie ze 40 groszy w najtańszej taryfie ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1351 PostWysłany: 17 Kwi 2019 08:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2012
Posty: 1183
niebieski
Ogólnie warunki tej promocji wyglądają bardzo podobnie do tych "kiedysiejszych" -20% z tą różnicą, że nie obniżają wyjściowej ceny tylko dają zwrot na konto wizz po podróży. Dla nas, kupujących w najniższych taryfach rzeczywiście niewiele to daje ale patrząc od strony linii to zachęci to osoby kupujące drogie bilety do kolejnej podróży.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1352 PostWysłany: 17 Kwi 2019 08:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 947
Loty: 284
Kilometry: 456 536
niebieski
ale cały problem w tym ze na www nie ma żadnej zakładki z tymi promocjami, a podczas zakupu także nie ma informacji o takim zwrocie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
 
      
#1353 PostWysłany: 17 Kwi 2019 09:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lip 2015
Posty: 1392
niebieski
Ciekawe czy przy płatnosci punktami przysługuje zwrot.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1354 PostWysłany: 17 Kwi 2019 09:36 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2871
złoty
panprofesor82 napisał(a):
Właśnie wizzair zaspamował mailem z informacją, że przy dzisiejszych rezerwacjach dają zwrot 20% wartości biletów na konto wizz (sama cena biletu bez opłaty administracyjnej itp.) dla podróży z/do Polski do 30 czerwca.


To ciekawe, bo ja w warunkach promocji, po Angielsku, mam napisane co innego:
"In case the promotion criteria are met, 20% of the fares including taxes and non-optional charges will be refunded in Wizz credit to your WIZZ Account on the 15th day of the month following your flight departure and will be available for 90 days to be used for the purchase of Wizz Air flights"

Za to, jak widać, ważność kredytu tylko 90 dni. Ciekawe, czy rzeczywiście da się wydać tylko na przeloty, czy jednak też na zakup np. WDC?
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir uważa post za pomocny.
 
      
#1355 PostWysłany: 17 Kwi 2019 09:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Paź 2014
Posty: 396
Loty: 161
Kilometry: 349 000
srebrny
Powyższa promocja tylko potwierdza, że Wizz Air wycofuje się z wcześniej znanej promocji 20% i próbuje ją zastąpić czymś innym.

Ogólnie w ostatniej polityce Wizz Air nie widzę żadnych pozytywów:
1. Zmiana polityki bagażowej
2. Przydzielanie losowych miejsc podczas lotu dla osób z tej samej rezerwacji
3. Likwidacja wielu połączeń w kalendarzu zimowym,
4. Duże wyższe ceny niż przed laty (zarówno biletów jak i dodatkowych usług jak bagaż, priority itd.)
5. Zmniejszenie korzyści jakie daje karta kredytowa WizzAir Mastercard
6. Mniejszy chargeback przy rezerwacjach przez booking.

W moim przypadku powyższe zmiany nie spowodowały, że WizzAir zarabia na mnie więcej tylko, że mniej nimi latam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1356 PostWysłany: 17 Kwi 2019 09:51 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
90 dni to jakieś jaja - przecież nawet z programów partnerskich Booking czy rentalcars ważność środków jest 180 dni. Próba tzw. lojalizacji klienta jak dla mnie wyjątkowo słaba. Liczę, że jednak "normalne" promocje będą się co jakiś czas pojawiać - tylko patrząc na dzisiejszą, obawiam się, że będzie to np. 10% zniżki, żeby 20% zwrotu na konto Wizz bardziej kusiło.
@szczotek99 te 20% na booking najprawdopodobniej dotyczyło oferty Easter deals
@Michal Szyszka ad. 2: mnie ostatnio Wizzair zaskoczył – 2 loty, losowe miejsca i podczas odprawy przydzielone obok siebie :o
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1357 PostWysłany: 17 Kwi 2019 10:25 

szczotek99 napisał(a):
ale cały problem w tym ze na www nie ma żadnej zakładki z tymi promocjami, a podczas zakupu także nie ma informacji o takim zwrocie.


Widać Wizz to tak prestiżowa linia lotnicza, że trzeba być przez nich zaproszonym do promocji +20% :lol:

Całkiem się zakręcili, by wydusić klienta na maxa + zapewne padną pytania "przekażą, nie przekażą kiedyś tam pkt wizz" jak w promocji 5-10% w Wizz Booking
Góra
 PM off  
      
#1358 PostWysłany: 17 Kwi 2019 10:33 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2871
złoty
Jak było 10% zwrotu z rezerwacji na booking.com to dokładnie sprawdzałem czy warto rezerwować z nimi czy nie. W ciągu roku jednak trochę kasy spłynęło.
Dla 5% to już mi się jakoś nie chce spędzać dodatkowego czasu, szczególnie, że przy żywotności kredytu 180 lub tak jak teraz 90 dni, już dwa razy paliłem kredyt w ostatniej chwili aby tylko nie przepadł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1359 PostWysłany: 17 Kwi 2019 10:37 

Co ty chcesz sprawdzać?

1. Trzeba być zaproszonym czy po rezerwacji dzisiaj dostaniesz "łaskawie info" że po locie otrzymasz tyle i tyle pkt wizz do wykorzystania, nie wliczają z tego co piszecie opłat manipulacyjnych (to wygląda i brzmi ciekawie, biorąc pod uwagę składową biletu)

2. Jak dla mnie oferta dla kupujących drogie bilety na kierunkach zarobkowych/migracyjnych, by nie zaczęli szukać alternatywy w postaci BA czy LOT ;)
Góra
 PM off  
      
#1360 PostWysłany: 23 Kwi 2019 10:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2014
Posty: 783
złoty
Obserwuję od paru tygodni kilka kierunków okołowakacyjnych (południe europy) na terminy wrześniowe. Zauważam nieustanny i systematyczny wzrost cen i zastanawiam się gdzie jest peak-point? Nic za bardzo nie idzie w dół. 2h loty na Bałkany i inne podobne dystanse po 600-800 zł RT (jeszcze przed dokupieniem bagażu itp.) to już standard. Nie wiem czy starają się wyrównać słabszy okres sprzed kilku miesięcy, czy to może jakaś próba dewaluacji punktów Wizz wobec rozmaitych i relatywnie łatwych sposobów ich zdobycia typu kk byłego raiffa, zwroty z bookingu i wypożyczenia auta etc. Mam do wykorzystania niemałe środki z konta i naprawdę mam problem żeby je tak marnować :(
Prowadzicie w ostatnim czasie jakąś obserwację cen?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2429 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 122  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Facebook [Bot], najpiekniejszy oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group