Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 13 Cze 2014 16:52 

Rejestracja: 03 Paź 2011
Posty: 135
Widziałam już kilka takich tematów, więc teraz czas na mnie. Posiadam sporo środków na koncie WIZZ, które za 2 miesiące stracą ważność. Nie jestem ich w stanie sama zużyć, więc proponuję forumowiczom pomoc (wzajemną) w zakupie biletów ze zniżką WDC bez konieczności płacenia za dodatkowy bilet dla posiadacza zniżki lub 20% rabatu od całkowitej kwoty biletów. Ostateczne warunki do ustalenia indywidualnie. Wiadomo o co chodzi - ja chcę upłynnić jak najwięcej punktów, a osoba korzystająca z mojej pomocy chce zapłacić trochę mniej za bilety;) Zapraszam do kontaktu przez PW lub najlepiej mailowo: kreddka małpa gmail com

Pozdrawiam,
Karolina
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Czarnogórze za 845 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w Budvie Lato w Czarnogórze za 845 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w Budvie
Majówka w Indiach: Nowe Delhi, Mumbaj i Goa lub Dehradun z Warszawy od 3137 PLN Majówka w Indiach: Nowe Delhi, Mumbaj i Goa lub Dehradun z Warszawy od 3137 PLN
#2 PostWysłany: 13 Lip 2014 19:21 

Rejestracja: 03 Paź 2011
Posty: 135
Zostało mi jeszcze ok. 1000zł na koncie WIZZ. Dzisiaj Wizzair oferuje 20%, ja dorzucam kolejne 20%-25%, w zalezności od całkowitej kwoty rezerwacji. Zapraszam do kontaktu, bo juz chce sie pozbyc wszystkich srodkow i miec spokoj;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 30 Lip 2014 10:43 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2
szkoda, bo ja potrzebuje wlasnie takiej opcji na ponad 3000zl, no nic szukam dalej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 30 Lip 2014 10:53 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
.
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: koncentrator, wasil10 oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group