Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 27 Paź 2015 14:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2014
Posty: 139
Cześć.

Oferuję możliwość prywatnego transportu z lotniska MST do Maastricht lub innych miast m.in. Akwizgran, Liege, Roermond, Eindhoven (lotnisko).

transport z lotniska do Maastricht

Odbiór spod lotniska. Dowóz pod dowolny adres w Maastricht. Cena za:
1 osobę - 9 EUR,
2 osoby - 9 EUR,
3 osoby - 12 EUR,
4 osoby - 12 EUR.

Szybciej niż autobusem. Taniej niż autobusem (autobus dla czterech osób 4 x 4,5 EUR = 18 EUR)
Jak widać im więcej osób w aucie, tym taniej.


transport z Maastricht na lotnisko

Odbiór spod dowolnego adresu. Dowóz na lotnisko. Cena jest taka sama jak powyżej (1-2 os. = 9EUR, 3-4 os. 12EUR). Jeżeli skorzystaliście wcześniej z mojej usługi odbioru spod lotniska, to transport powrotny jest w promocyjnej cenie:

1 osoba - 7 EUR (zamiast 9 EUR),
2 osoby - 7 EUR (zamiast 9 EUR),
3 osoby - 10 EUR (zamiast 12 EUR),
4 osoby - 10 EUR (zamiast 12 EUR).


transport do/z innych miast

Transport i cena są ustalane indywidualnie. Przy pełnym komplecie (cztery osoby), na pewno będzie tańszy niż pociąg czy inny transport zbiorowy :D


kontakt

przez PW
Nowi użytkownicy mają na tym forum zablokowane PW - w takim wypadku dajcie odpowiedź w tym temacie, a ja już się z wami skontaktuję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
All inclusive na Fuerteventurze: tygodniowy wypoczynek z Warszawy za 2760 PLN All inclusive na Fuerteventurze: tygodniowy wypoczynek z Warszawy za 2760 PLN
#2 PostWysłany: 27 Paź 2015 23:49 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7801
Oferta atrakcyjna dla użytkowników dlatego post zostawiamy - ale na przyszłość proponuję najpierw skontaktować się z administracją forum!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 11 Gru 2015 01:09 

Rejestracja: 11 Gru 2015
Posty: 2
Witaj, będę jutro w Maastricht, chętnie skorzystamy z transportu :) więc napisz mi w wiadomości prywatnej swój numer telefonu :) Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 15 Mar 2016 16:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1517
srebrny
Czy mogę prosić o kontakt? :)
Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 15 Kwi 2016 08:58 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 397
Loty: 56
Kilometry: 106 253
niebieski
cześć, a jak cenowo by wyglądało z Eindhoven ? bodajże od końca maja, lądują tam samoloty z Poznania, więc pewnie też byłoby spore zainteresowanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 15 Kwi 2016 12:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2014
Posty: 139
Wszystko zależy od daty, liczby osób i mojej dostępności. Nie jestem w stanie odpowiedzieć ogólnie, gdyż każde zapytanie traktuje indywidualnie.
Interesuje cię transport z Eindhoven do...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 06 Cze 2016 08:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1517
srebrny
Skorzystaliśmy we trójkę z babcią i polecamy bardzo tę opcję dostania się do miasta.
Szybko, wygodnie i sympatycznie - w 15 minut zamiast 30- 40 autobusem, co przy jednodniówce oszczędza dodatkowo czas.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Geelot lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group