Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 30 Cze 2015 11:28 

Rejestracja: 05 Sie 2013
Posty: 76
Loty: 16
Kilometry: 50 774
Hej, korzystaliście może z Australijskich kart sim? Jeśli tak to w jakiej sieci najlepiej kupić, zależy mi przede wszystkim na dostępie do internetu bo dzwonić raczej nie będę :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 30 Cze 2015 11:44 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Korzystałem z Virgina, ale nie było to poprzedzone głębokim reaserchem, więc nie powiem ci jak wygląda konkurencja.
Natomiast co do zasięgu i jakości działania sieci na wschodnim wybrzeżu - było ok.
http://www.virginmobile.com.au/prepaid- ... broadband/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 16 Lip 2015 10:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 496
Loty: 332
Kilometry: 605 239
niebieski
Hej,
ja korzystalam z Optus, tez przede wszystkim w celach internetowych. Karte mozna kupic i doladowac w wielu miejscahc, kioskach, supermarketach, sklepikach itp. Internet dziala bezproblemu i zasieg jest w wiekszosci miejsc.
Karta SIM kosztuje 2 dolary (i tyle jest na niej wartosci), natomiast kazde kolejne doladowanie to min. 10 dolarow (lub wielokrotnosc).
Podczas rejestracji karty (najlepiej zrobic to online, trzeba sie gdzies zaczaic na wifi), wybiera sie plan taryfowy. Za 2 dolary na dzien dostajemy 500 mb internetu, raczej wystarczajaca ilosc :) Wydaje mi sie, ze smsy i rozmowy w Australii sa nielimitowane w tej taryfie.
_________________
http://www.liswplecaku.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 16 Lip 2015 10:37 

Rejestracja: 16 Sty 2013
Posty: 160
Ja kupiłem w czerwcu 3GB "data plan" od Vodafone, modem 3G USB gratis. Sama karta kosztowała 29 AUD, razem z modemem 19 :D Modemu nie użyłem. W Northern Territory działała oczywiście tylko w niewielu miejscach, ale tam gdzie był zasieg, było wszystko OK.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 16 Lip 2015 10:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2013
Posty: 292
Loty: 217
Kilometry: 450 288
niebieski
Ja korzystałem z Three UK . Nielimitowany internet za 15 funtów na miesiac. starter mozna kupic na allegro za kilka zl.
http://www.three.co.uk/Discover/Phones/Feel_At_Home
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez bora4, 16 Lip 2015 10:51, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 16 Lip 2015 10:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
Tu masz ofertę Optus
http://www.optus.com.au/shop/mobile/pre ... MPP:contrl
My mieliśmy - połączenie z internetem działało bez zarzutu nawet wtedy kiedy był udostępniany na 4 dodatkowe urządzenia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 26 Lip 2015 17:29 

Rejestracja: 26 Lip 2015
Posty: 2
Warto doprecyzować gdzie ma to działać. Jak w miastach, to brać co najtańsze, z renomowanych firm to Optus, ale są różne Aldi Mobile i Lyca Mobile które dzierżawią sieć i mają taniej.
Jak ma być zasięg poza głównymi miastami, to tylko (sprawdzone!) Telstra. Jest jakieś 30% droższa, ale można sprawdzić pocztę w środku niektórych parków narodowych. Może sie paradoksalnie opłacać zwykła oferta, na przykład doładowanie za $50 na 30 dni - $1000 bonusu (można wykorzystać na telefony do Polski), 2,5 gb internetów no i jeszcze te $50.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 22 Paź 2015 11:03 

Pytanie blondynki: czy bez problemu (nie mam simlocka) mogę używać australijskiej karty w europejskiej wersji xperii?
Czy nie będzie problemu z częstotliwością?
Góra
 PM off  
      
#9 PostWysłany: 22 Paź 2015 12:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 496
Loty: 332
Kilometry: 605 239
niebieski
singielka_1976 napisał(a):
Pytanie blondynki: czy bez problemu (nie mam simlocka) mogę używać australijskiej karty w europejskiej wersji xperii?
Czy nie będzie problemu z częstotliwością?


Nasze europejskie samsungi i htc dzialaly, wiec i xperia powinna:)
Zadnych problemow nie bylo!
_________________
http://www.liswplecaku.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 22 Paź 2015 15:49 

Rejestracja: 16 Sty 2013
Posty: 160
singielka_1976 napisał(a):
Pytanie blondynki: czy bez problemu (nie mam simlocka) mogę używać australijskiej karty w europejskiej wersji xperii?
Czy nie będzie problemu z częstotliwością?


Nie będzie. Z2 działała w czerwcu '15.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 24 Sty 2016 22:42 

Ja korzystałam z oferty Lebara:
http://www.lebara.com.au/

sugeruję dokładnie zwrócić uwagę czy w pakiecie są międzynarodowe smsy-bo oni mają bardzo różne taryfy a mnie się trafiła (nie ja kupowałam) taka bez tych smsów. Co prawda miałam no limit na rozmowy krajowe i międzynarodowe ale tych smsów bardzo mi brakowało.
Góra
 PM off  
      
#12 PostWysłany: 14 Kwi 2017 20:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1190
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
czy te ichniejsze urzadzenia maja simlocki?
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 15 Kwi 2017 09:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1386
niebieski
luftairways napisał(a):
czy te ichniejsze urzadzenia maja simlocki?

To zależy od sieci.

bora4 napisał(a):
Ja korzystałem z Three UK . Nielimitowany internet za 15 funtów na miesiac. starter mozna kupic na allegro za kilka zl.
http://www.three.co.uk/Discover/Phones/Feel_At_Home

Nie taki znów nielimitowany, bo 12GB.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 15 Kwi 2017 10:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2013
Posty: 292
Loty: 217
Kilometry: 450 288
niebieski
No teraz 12gb Ale wtedy było All you can ear data.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 15 Kwi 2017 16:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1190
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
nie moge znalesc ani karty ani jak te feel at home włączyć
https://3g.co.uk/feel-at-home
http://allegro.pl/angielska-uk-karta-si ... 07593.html

za 20 funtow trzeba doladowac na 12GB
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 16 Kwi 2017 23:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2013
Posty: 292
Loty: 217
Kilometry: 450 288
niebieski
Kupujesz starter ladujesz konto za 20gbp . Przy doładowaniu zaoferuja ci opcję zamiany 20 gbp na bodajże 3000 min ileś tam SMS i 12Gb Internetu . Internet działa ok . Oczywiście poza Uk tylko w hsdpa. Ale daje radę. Wydaje mi się że ta oferta nie do pobicia w USA i Australii.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 17 Kwi 2017 18:57 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Jeśli ktoś ma do sprzedania kartę z Vodafone albo innej australijskiej sieci to chętnie kupię.

Kartę z Three UK mam ale działa ona jak krew z nosa, w Nowej Zelandii często się rozłączała a prędkość pozostawia wiele do życzenia.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 17 Kwi 2017 23:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1190
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
to ja juz chyba wole kupic to

http://www.optus.com.au/shop/prepaid/mo ... ifi/e5573#
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 29 Kwi 2017 10:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1190
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
opus kupiony śmiga aż miło :)
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off
monroe uważa post za pomocny.
 
      
#20 PostWysłany: 07 Maj 2017 19:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3057
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
Telstra śmiga spoko, ale tylko w miastach typu MEL czy SYD.
Wyjazd do Uluru = brak sieci :!:
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group