Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Lut 2023 12:46 

Rejestracja: 17 Lut 2023
Posty: 31
Hej,

Zrobilem wczoraj rezerwacje Multi-city WAW-REC & REC-KRK na stronie KLM, i od razu po jej oplaceniu na str. pojawiło się info, że 1. segment mojej podróży powrotnej (REC-GIG) został odwołany. Skontaktowałem się z linią telefonicznie i dostałem informację, że faktycznie odwołane, więc w przeciągu max kilku dni powinienem się skontaktować z nimi i wybrać sobie nową :D datę, inaczej płatnośc zostanie automatycznie zwrócona a bilet odwołany. Dlatego od razu podczas rozmowy poprosiłem o możliwość zmiany wylotu powrotnego na pobliskie MCZ (co mi b odpowiada ), a przy okazji zaoferowali szybszy powrót do KRK. Powiedziano mi ze dostane bilety na maila wiec cacy.

Wieczorem dostałem jednak bilety na oryginalnie rezerwowaną podróż, oraz spersonalizowanego emaila od nich (z kl.b2c.pl@websupportklm.com - swoja droga polecam, odpisuja po kilku h, przynajmniej w mojej sprawie) z inf., ze z przyjemnością informują, ze udalo im sie wystawic bilety na oryginalnie rezerwowana podroz. Dzis do nich dzownilem z prosba o jednak wystawienie tego na MCZ, ale nie sa sklonni tego zrobić. Napisali mi maila, ze odsluchali rozmowe z konsultantem i faktycznie umowione byly inne loty ale jedyne co mogą zaoferować to pozostawienie wylotu z REC oraz dod. 5 tys. mil, albo anulacje i zwrot. Druga opcja mnie ani trochę nie urządza bo i tak mam taryfę flex.

Odpisałem im juz ponownie zwracając się o powrót z MCZ, ale czy moze ktos ma tip czy mozna to jakos mądrze rozegrać aby ten powrót ugrać? Czuję, że moga zawsze po prostu zaoferować zwrot i koniec, ale jak ktoś ma tip zeby się na coś powołać, przesłać to na jakiś inny adres, czy wydzwaniać znowu na infolinię itd., no i czy warto, to będę wdzięczny!

Na marginesie, oczywiscie gdybym sam chcial zmienic to ten powrot z MCZ jest znacznie drozszy, o 2k PLN
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: Odprawa w KLM
#2 PostWysłany: 17 Lut 2023 12:50 

Rejestracja: 23 Sty 2020
Posty: 222
Loty: 75
Kilometry: 202 607
niebieski
Moje doświadczenie z infolinią mówi że skoro konsultant coś ustalił z Tobą to muszą się tego trzymać, zrobiłeś już rezerwacje hoteli, samochodu itp. Poproś o ponowny odsłuch i trzymanie się tego, u mnie podziałało :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 17 Lut 2023 12:57 

Rejestracja: 05 Paź 2016
Posty: 54
Z dotychczasowych doświadczeń z KLM, w korespondencji mailowej więcej już pewnie nie ugrasz. Jeżeli masz czas i cierpliwość próbuj przez infolinię - jak trafisz na ogarniętego agenta to może się udać. Jak nie, spróbuj raz jeszcze, może za kolejnym razem połączy Cię z inną, bardziej pomocną osobą ;) powodzenia!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 17 Lut 2023 13:01 

Rejestracja: 17 Lut 2023
Posty: 31
Dzieki! faktycznie sa nieugieci mailowo mimo mojego nalegania, jedynie dobrze ze szybko odpisuja :P sprobuje telefonicznie, jak sie uda cos ugrac dam tu znać aby inni wiedzieli czy warto probowac
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 17 Lut 2023 20:27 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2901
złoty
@mikapi22 Spróbuj ich przekonać o tym, że przez fakt, że dostałeś informację od konsultanta że polecisz z MCZ, zmieniłeś już plan podróży. Jeśli dzwoniłeś na polską linię to próbuj w NL lub USA.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 21 Lut 2023 15:40 

Rejestracja: 17 Lut 2023
Posty: 31
Byli nieugięci na mailu jak i PL infolinii, a w NL powiedzieli mi, że nie mogą nic zrobić z rezerwacją bo już zajęło się nią biuro z PL, dlatego nie chciało mi się już kombinować z połączaniem przez Skype do USA. Dzięki za pomoc wszystkim :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group