Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Kontakt telefoniczny z Wizzair

kontakt-telefoniczny-z-wizzair,15,23835

Telefon alarmowy (skasowane loty/zmiana godzin)
22 128 49 05


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 546 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 28  Następna
Autor Wiadomość
#221 PostWysłany: 13 Lip 2018 09:55 

Rejestracja: 26 Kwi 2013
Posty: 843
niebieski
Na wskazane zamienne połączenie inną linią, dwa dni temu konsultant Wizz odpowiedział: "Nie jest to możliwe. Nie współpracujemy z innymi liniami". Inna sprawa czy to rozporządzenie o którym piszesz odnosi się do lotów, które mają się odbyć za kilka miesięcy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Czarnogórze za 845 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w Budvie Lato w Czarnogórze za 845 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w Budvie
Majówka w Indiach: Nowe Delhi, Mumbaj i Goa lub Dehradun z Warszawy od 3137 PLN Majówka w Indiach: Nowe Delhi, Mumbaj i Goa lub Dehradun z Warszawy od 3137 PLN
#222 PostWysłany: 13 Lip 2018 09:56 

Pabloo napisał(a):
oczywiście wizzair raczej chętnie tego nie zaakceptuje, ale czasem się udaje.


Cytując klasyka z forum "podaj przykład z życia"

Pytam bo idea jest jak najbardziej słuszna, ale nie o idee tu chodzi
Góra
 PM off  
      
#223 PostWysłany: 13 Lip 2018 10:28 

Rejestracja: 02 Lut 2013
Posty: 54
friibird napisał(a):
Mam analogiczna sytuacje. Agadir zmienili na Luton, z tym ze nie mam mozliwosci rezygnacji z tej rezerwacji. Ma ktos podobna sytuacje i kontaktowal sie z Wizz w tej sprawie?



Kilka dni temu zobaczyłam, że moj lot do Lizbony, skasowali (brak info/maila). Napisałam reklamację, dostałam maila, że dostaniemy maila z informacją co robić dalej. Jak dotąd takowy nie przyszedł. Dziś zobaczyłam, że mam "zarezerwowany" lot do Luton. Brak info/maila. Także nie mam możliwości wyboru, by cokolwiek z tym lotem zrobić. Nie kontaktowałam się jeszcze z wizz w sprawie tego nowego lotu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#224 PostWysłany: 13 Lip 2018 10:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1264
Loty: 312
Kilometry: 420 474
srebrny
@Kasiamajka Wszystko w tym temacie już zostało napisane. Maile zostaną wysłane. CZEKAĆ.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#225 PostWysłany: 13 Lip 2018 10:33 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1164
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
Nie wybrzydzaj, to i to na "L"?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#226 PostWysłany: 13 Lip 2018 10:46 

Rejestracja: 02 Lut 2013
Posty: 54
-- 13 Lip 2018 10:40 --

Szyn3k napisał(a):
@Kasiamajka Wszystko w tym temacie już zostało napisane. Maile zostaną wysłane. CZEKAĆ.


Dzięki, taki mam zamiar. Mam tylko nadzieję, ze będę miała nadzieję zrezygnować z Luton i dostanę zwrot kasy. Oddzielną sprawą jest fakt, że bilet powrotny z Lizbony, mam wykupiony w TAP...

-- 13 Lip 2018 10:46 --

Kasiamajka napisał(a):
Szyn3k napisał(a):
@Kasiamajka Wszystko w tym temacie już zostało napisane. Maile zostaną wysłane. CZEKAĆ.


Dzięki, taki mam zamiar. Mam tylko nadzieję, ze będę miała możliwość zrezygnować z Luton i dostanę zwrot kasy. Oddzielną sprawą jest fakt, że bilet powrotny z Lizbony, mam wykupiony w TAP...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#227 PostWysłany: 13 Lip 2018 10:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
@Pabloo
Niezależnie od, dyskusji tutaj, jak tylko pojawił się sygnał o problemie, popełniłem pisemną reklamację, zawierając oczekiwanie zmiany planu podróży (wskazując dokładnie odpowiednie dla mnie loty (nie W6) oraz ew. pokrycie kosztów transportu zastępczego - przejazd pociągiem). Nic na razie mnie to nie kosztuje, poza odrobiną czasu. Na rozpatrzenie reklamacji mają termin 30 dni, ja i tak tam muszę dotrzeć w określonym przedziale czasowym, a jeszcze jest trochę czasu zostało do 13.10. Koszt połączeń alternatywnych nie powinien być znaczący, a może nawet uda się trafić na milowy poniedziałek, ew. kupię pociąg. Po odpowiedzi negatywnej (bo takiej się spodziewam), przeciągnę ich po każdej możliwej ścieżce, która mi przyjdzie do głowy, a jeżeli nie zrezygnuje z wyjazdu i spraw się nie wyjaśni wcześniej to ocenię, czy mi się będzie chciało ciągnąć temat dalej - mogę sobie odpuścić zwrot za bilet pierwotny. Jak na razie ta rezerwacja nie wróciła na moje konto, choć inna którą temat też dotknął już jest zmieniona (w tym przypadku pomyślę co mam z tym zrobić jak dostanę e-mail - tutaj jestem elastyczny, a lot w marcu).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#228 PostWysłany: 13 Lip 2018 10:47 

Rejestracja: 30 Lis 2015
Posty: 191
Loty: 19
Kilometry: 30 943
Szyn3k napisał(a):
@Kasiamajka Wszystko w tym temacie już zostało napisane. Maile zostaną wysłane. CZEKAĆ.

Kiedy zostaną wysłane e-maile?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#229 PostWysłany: 13 Lip 2018 11:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
Marco Manno napisał(a):
Ma ktoś numer alarmowy WizzAira ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

zajrzyj tu -> kontakt-telefoniczny-z-wizzair,15,23835
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#230 PostWysłany: 13 Lip 2018 11:15 

Jest coś takiego jak nr. alarmowy Wizzair? ;)

Nie żebym się czepiał, ale kwestia jest dość istotna i warto wiedzieć, że ktoś tam siedzi przy telefonie 24 h czekając na "alarm"

Z tego co wiem bodajże angielska infolinia działa do późna, ale czy 24h....
Góra
 PM off  
      
#231 PostWysłany: 13 Lip 2018 11:19 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22438
Myślałem ze temat o MŚ 2018 będzie hitem 2018, a jednak się myliłem...
Góra
 Profil Relacje PM off
katka256 lubi ten post.
 
      
#232 PostWysłany: 13 Lip 2018 11:21 

Tam jest w większości kit, tu realne problemy, które po tekście jak poczytać ciebie nie dotknęły

Ale czytać jak nie chcesz nie musisz ;) :D żart
Góra
 PM off  
      
#233 PostWysłany: 13 Lip 2018 11:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1264
Loty: 312
Kilometry: 420 474
srebrny
No to już chyba pytanie nie do mnie. Moim zdaniem wrzucili wszystkim ten Luton, bo tam maja najwiecej rotacji i im było najłatwiej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#234 PostWysłany: 13 Lip 2018 11:24 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22438
Jest niesamowity chaos, i to na 3 różnych tematach ;/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#235 PostWysłany: 13 Lip 2018 11:26 

No to....działaj/cie :)

Ale też do końca nie wiesz z jakiego powodu forumowicz wszczął "alarm" :!: ;)
Góra
 PM off  
      
#236 PostWysłany: 13 Lip 2018 11:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
@Dyzio1
Nie ma znaczenia termin. Termin dotyczy jedynie wypłaty odszkodowania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#237 PostWysłany: 13 Lip 2018 12:03 

Rejestracja: 12 Kwi 2018
Posty: 60
Zbanowany
Cytuj:
Nikt z Was nie żąda od Wizzaira zamiany na lot inną linią na wybranym kierunku? Zgodnie z rozporządzeniem 261 możecie się tego domagać, choć oczywiście wizzair raczej chętnie tego nie zaakceptuje, ale czasem się udaje. Kropla drąży skałę, im więcej ludzi będzie zgłaszać się z takim żądaniem do linii lotniczych i nie ustępować, tym lepiej będzie dało się to egzekwować.

Te przysługujące prawa są znane zapewne wielu forumowiczom (a przynajmniej powinny być znane), zapewne jakieś grono osób próbowało się na to w przeszłości powoływać. A czy kiedykolwiek ktoś w ten sposób załatwił u Wizzaira lot inną linią na wybranym kierunku? Jeśli są to skuteczne przepisy, zapewne ktoś na forum odnióśł kiedyś "sukces" w oparciu o przysługujące mu takie, a nie inne prawa. Jeśli TAK, liczę, że takie osoby z forum podzielą się z innymi jak to w praktyce wyglądało.

Oby się nie okazało, że w praktyce ten "przepis" jest taka samo "martwy" jak niektóre przepisy gry w piłkę nożną. Teoretycznie istnieje, w praktyce nie ma powszechnego zastosowania. Tak jak w wspomnianej piłce nożnej, np. przepisy wyraźnie mówią, że w trakcie wykonywania rzutu karnego bramkarz musi stać na linii. Ci co interesują się piłką nożną wiedzą jak jest w praktyce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#238 PostWysłany: 13 Lip 2018 12:22 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 24
Aron - ajak Ci reklamacja nie przejdzie to co? ULC?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#239 PostWysłany: 13 Lip 2018 12:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
-- 13 Lip 2018 12:22 --

Może to nie W6, ale w innej linii jak zlikwidowali LCJ-EDI to w pierwotnej wersji było stanowisko, choćby skały srały, to nie mamy na co zmienić i wchodzi tylko w grę zwrot kasy (tutaj dochodziła jeszcze kwestia OTA - choć praktycznie wszystko załatwiałem od początku z przewoźnikiem). Tam w jakimś stopniu odbijałem się od ściany przy moim jednoznacznym stanowisku, że oczekuję zmiany planu podróży, aż w końcu ruszyło gdy przeszliśmy z rozmowy na korespondencję pisemną, no i chyba sprawa trafiła na odpowiedni poziom decyzyjny. Oczywiście pełna kultura, bez straszenia, jedynie przypomnienie uprawnień i sformułowanie oczekiwań + jakieś grzecznościowe czy też delikatnie manipulacyjne sformułowania...

-- 13 Lip 2018 12:26 --

@jahu
1. na pewno - naruszenie praw z 261/2004;
2. pewnie też naruszenie praw konsument więc również w tą stronę (krajowo i Europa);
3. może jakiś arbitraż, ale tu muszę bardziej zgłębić temat;

To tak jak sobie teraz to wyobrażam, ale wszystko zależy od odpowiedzi...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#240 PostWysłany: 13 Lip 2018 13:05 

Rejestracja: 30 Lis 2015
Posty: 191
Loty: 19
Kilometry: 30 943
Czyli zrobiłem głupotę samemu w reklamacji proponując loty Praga-Bari-Praga zamiast Wrocław-Bari-Wrocław. I Wizzair jeszcze łaskę robi, konsultanci nie mogli tak zmienić. Albo Pragę też mają w planach odwoływać?
Jest dobre połączenie Wrocław - Bari przez Monachium Lufthansy w tych samych dniach i jak piszecie, to mógłbym żądać zakupu biletów na to połączenie?
Ewentualnie koszty dojazdu Wrocław-Praga-Wrocław.
Dobrze myślę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 546 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 28  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group