Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Lip 2015 11:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 1322
Loty: 131
Kilometry: 226 854
niebieski
Szukałem trochę i czytałem prawa pasażera. W/G mnie można ale głównie latam LCC.
Jeśli mam wylot z WRO do np KRK przez WAW ale wylot jest o 21 z WRO a z WAW nstpngo dnia. Czy mogę mieć te loty na 1 bilecie? W konsekwencji czy przysługuje mi nocleg? Jeżeli nie stawię się na 2 odc. lotu to nie będzie konsekwencji pobytu w hotelu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Boże Ciało w Turcji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 1918 PLN. Wyloty z 4 miast Boże Ciało w Turcji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 1918 PLN. Wyloty z 4 miast
Loty na Wyspy Owcze z 2 miast od 1107 PLN. Dużo terminów, również na lato Loty na Wyspy Owcze z 2 miast od 1107 PLN. Dużo terminów, również na lato
#2 PostWysłany: 15 Lip 2015 11:24 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4057
złoty
Post nadaje sie do dzialu "luznych gatek" :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 15 Lip 2015 11:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 1518
Loty: 618
Kilometry: 991 353
srebrny
Możesz mieć loty na 1 bilecie. Nocleg bezpłatny nie przysługuje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 15 Lip 2015 11:25 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3877
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Sprawdź najpierw czy w ogóle da się kupić taki bilet.
Darmowy nocleg przysługuje wtedy na ławeczkach lotniska im. Fryderyka Chopina. Niestawienie się na drugi odcinek nie powoduje żadnych konsekwencji.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 15 Lip 2015 11:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2011
Posty: 265
Loty: 140
Kilometry: 285 616
niebieski
Możesz mieć te loty na jednym bilecie. Jeśli sam sobie je kupiłeś tak, a nie inaczej to nocleg musisz sobie zapewnić samemu lub śpisz na lotnisku. Nocleg sobie zapewniasz samemu, więc nie będzie żadnych konsekwencji. Przy check-inie określasz czy chcesz odebrać bagaż rejestrowany w WAW i nadać go następnego dnia ponownie, czy ma lecieć do Wrocławia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 15 Lip 2015 11:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Temat wyjaśniony - zamykam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group