Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 18 Sty 2019 02:06 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 483
niebieski
latam co jakis czas KTW-LWO "biznesowo" :lol: - w LWO pdf w telefonie mila pani (trzeba odstac w kolejce z "bagazowcami") wymienia na klasyczna karte pokladowa - przetestowane 7 razy przynajmniej :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN
Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu
#22 PostWysłany: 24 Sty 2019 15:07 

Rejestracja: 01 Lis 2015
Posty: 52
Ja wracałem w tym tygodniu, wszyscy mieliśmy wyłącznie mobilne karty pokładowe, nie było najmniejszego problemu.
Dobrze że nie widziałem tego tematu wcześniej bo bym się stresował :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 07 Lut 2019 23:50 

Rejestracja: 07 Lut 2019
Posty: 4
Witam, jak wygląda sytuacja obecnie? Jutro lecę do Lwowa z Gdańska i wracam w poniedziałek. Nie ma problemów z mobilną kartą ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 08 Lut 2019 00:10 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7799
złoty
Nie ma,ale jak się obawiasz to za 1UAH zrobią ci wydruk w punkcie na Szewskiej na wprost Baczewskiego.Sprawdź też czy czasem nie przepuści ci odprawy na lot powrotny razem z lotem tam.Nam ostatnio tak się udało mimo ,że do powrotu było 3 dni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 08 Lut 2019 01:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4010
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
2,5 tygodnia temu bez problemu mobilna karta na Ryanaira działała.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 25 Mar 2019 11:39 

Rejestracja: 25 Mar 2019
Posty: 1
Witam,

Chciałbym zapytać czy ktoś miał podobną sytuację- w skrócie:
- wylot z Lwowa do Wrocławia (WizzAir) mieliśmy w niedzielę o 13:45
- dzień wcześniej wykonaliśmy odprawę w aplikacji,
- do końca nie wiem czy mieliśmy boarding passy- nigdy tego szczerze mówiąc nie sprawdzam- dla mnie to jednoznaczne, że po odprawie mam boarding pass'a,
- o 12:00 w dzień wylotu jeszcze w mieszkaniu wszedłem do aplikacji sprawdzić wszystko- byłem odprawiony, ale nie miałem boarding pass'a. Nie wyświetlał się w aplikacji mobilnej. Za to na stronie internetowej widniała następująca informacja:

"Check in and boarding pass are not available. Boarding Pass can be downloaded up to 2 hours before scheduled departure time. Please check this page for more information"

"this page" to był link który nie działał. W skrócie- nie mieliśmy boarding passa ani w aplikacji mboilnej, ani na stronie- odcięto nas od możliwości nawet wydrukowania. Nie wiem czy mieliśmy wcześniej w aplikcji kartę pokładową, ale ani ja ani koleżanka nie widzieliśmy żadnej informacji o tym że zostaniemy "odcięci" od dostępu na 2h przed odlotem.

Musieliśmy zapłacić 170 zł za osobę (ok 1140 hrywien) za odprawę na lotnisku która wykonaliśmy przez internet dzień wcześniej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 25 Mar 2019 11:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 947
Loty: 284
Kilometry: 456 536
niebieski
wystarczyło wydrukować w hotelu kartę dzień wczesniej i nie byłoby problemu ani dodatkowych opłat, była o tym informacja przy odprawie ze należy miec wydrukowana karte pokladowa gdyż mobilna nie jest obsługiwana na tym lotnisku, lecieliśmy tydzień temu z LWO
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#28 PostWysłany: 17 Maj 2019 11:49 

Rejestracja: 21 Lut 2016
Posty: 629
Loty: 128
Kilometry: 184 046
niebieski
Będę wracać z Lwowa do Wro we wtorek, ale na stronie Wizza sprawdziłam, że "Mobilna karta pokładowa została aktywowana.", więc nie powinno być problemu z mobilną karta wg mnie :roll:
_________________
Jestem dziewczyną ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 17 Maj 2019 12:04 

Rejestracja: 25 Wrz 2015
Posty: 177
Loty: 166
Kilometry: 276 623
Spoko karta mobilna,,żadnych problemów, tydzień temu lot Lwów - Katowice
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#30 PostWysłany: 20 Sie 2019 19:14 

Rejestracja: 20 Sie 2019
Posty: 2
Bez problemu przechodzi przy odprawie wersja mobilna - w ogóle nie robią problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 20 Sie 2019 20:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1196
złoty
Potwierdzam, Wizzair do Katowic 17.08 mobilna karta w aplikacji bez żadnego problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group