Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Odprawa SAS
#21 PostWysłany: 12 Maj 2015 18:09 

Rejestracja: 12 Maj 2015
Posty: 2
Cześć,

Sorry że odgrzewam kotleta, ale raczej lepiej tak niż tworzyć bez sensu nowe tematy. A teraz do meritum. Mam jedno proste i szybkie pytanie. Czy jest mi w jakimkolwiek celu potrzebny Bilet elektroniczny i pokwitowanie (oryginalne: "Electronic Ticket Itinerary and Receipt from SAS"), które otrzymałem podczas zakupu biletów? Oczywiście wiem, że jest tam numer referencyjny. Pytanie dotyczy tego, czy muszę go mieć w formie papierowej/elektronicznej ze sobą, czy wystarczy normalnie karta pokładowa i dowód/paszport? Obstawiam, że poza numerem jest to zbędny dokument, ale wolę się upewnić... ;). Z góry dziękuję za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast
10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi 10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi
 Temat postu: Re: Odprawa SAS
#22 PostWysłany: 12 Maj 2015 18:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
Karty pokładowe wystarczą, ale dla świętego spokoju warto zabrac. Ja miałem pod ręką, roznie bywa w podróży.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa SAS
#23 PostWysłany: 12 Maj 2015 18:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 889
niebieski
Nie jest Ci to potrzebne do niczego chyba, że potrzebujesz rozpałki do ogniska tudzież grilla. Wystarczy karta pokładowa, którą de facto za darmo możesz otrzymać na lotnisku i dowód/paszport.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa SAS
#24 PostWysłany: 12 Maj 2015 18:26 

Rejestracja: 12 Maj 2015
Posty: 2
Czyli wszystko zgodnie z przewidywaniami. Dzięki za odpowiedzi.
btw. do rozpałki będę miał przewodnik... ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa SAS
#25 PostWysłany: 04 Wrz 2018 15:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2013
Posty: 193
niebieski
Staram się odprawić na lot GDN-CPH-LHR ale wyświetla mi się w apce komunikat "your flight is temporarily closed for registration - Please try later", a na stronie internetowej nigdzie nie mam opcji odprawy, i tak od rana. Wylot w czwartek rano. Czy ktoś wie o co chodzi?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa SAS
#26 PostWysłany: 04 Wrz 2018 15:50 

Rejestracja: 15 Wrz 2016
Posty: 45
Loty: 63
Kilometry: 63 694
odprawa powinna być dostępna na 22h przed wylotem, czyli jutro.

cyt. "You can check in online and choose your seat from 22 hours before departure up until 1 hour before departure. Just use your booking reference."
Góra
 Profil Relacje PM off
ponchek uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Odprawa SAS
#27 PostWysłany: 04 Wrz 2018 20:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2013
Posty: 193
niebieski
Spróbowałem również dzisiaj wieczorem, i już mogłem się odprawić.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
girlie lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Odprawa SAS
#28 PostWysłany: 04 Wrz 2018 22:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
girlie napisał(a):
odprawa powinna być dostępna na 22h przed wylotem, czyli jutro.

cyt. "You can check in online and choose your seat from 22 hours before departure up until 1 hour before departure. Just use your booking reference."

Eee tam... ;-) zazwyczaj działa wcześniej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa SAS
#29 PostWysłany: 05 Wrz 2018 06:00 

Rejestracja: 15 Wrz 2016
Posty: 45
Loty: 63
Kilometry: 63 694
Zazwyczaj, choć nie zawsze - nie ma się co stresować ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa SAS
#30 PostWysłany: 16 Mar 2024 17:40 

Rejestracja: 23 Lis 2011
Posty: 107
Pytanie do osób które latały SAS do USA, warto wcześniej wykupować lepsze miejsce ? czy jednak warto poczekać do początku odprawy i samemu wybrać dobre miejsce za darmo ? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa SAS
#31 PostWysłany: 16 Mar 2024 19:12 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
Zależy co rozumiesz przez lepsze miejsce - np. te przy drzwiach / w pierwszych rzędzach poszczególnych sektorów Y i tak nie będą za darmo dostępne do wyboru od razu przy odprawie dla dowolnego paxa, o ile w ogóle jakieś do momentu rozpoczęcia odprawy się uchowają.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa SAS
#32 PostWysłany: 16 Mar 2024 20:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Nigdy nie miałem problemów, żeby złapać miejsce przy oknie (i ogólnie mieć jakiś wybór). Ale przy pełniejszym samolocie raczej z tyłu. Jak wyżej napisano - jeśli szukasz jakichś szczególnych miejsc, to lepiej kupić. Jeśli ogólnie chodzi o to, żeby nie siedzieć w środku środkowego rzędu, to nie powinno być problemu z wyborem. Pewnie warto też spojrzeć wcześniej na jakiegoś seatguru,żeby nie wybrać sobie miejsca przy oknie bez okna.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa SAS
#33 PostWysłany: 16 Mar 2024 21:49 

Rejestracja: 23 Lis 2011
Posty: 107
Zależy nam na podwójnych miejscach więc rozumiem że lepiej jednak je wcześniej wykupić bo na pewno nie będą już dostępne przy darmowej odprawie 😉 Zastanawiam się tylko czy brać te podwójne bliżej końca gdzie środowe rzędy mają tylko 3 miejsca czy lepsze będą bliżej środka samolotu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group